Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15394

Guest
Skoro tak twierdzisz to nie będę sie z tobą kłócił bo sensu nie ma w tej sprawie ja tylko przerwałem ta apokalipse na forum tolków
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser31182

Guest
Śmiem twierdzić że można :D zaskoczę cie i powiem że wiesz o wiele mniej niż ci się wydaje że wiesz xd
 

DeletedUser31182

Guest
Dobrze że podpisaliscie pakt z szarancza bo bys cie nie istnieli juz dawno bla bla typowe przepychanki sojuszowe. Chyba nie o tym rozmawiamy
 

DeletedUser31182

Guest
Samiec ty to jednak wszechwiedzacy jesteś jak kolega diablo hehe
 

DeletedUser24113

Guest
grał nie oznacza, że był na grze. Naucz się poprawnie interpretować zdania.



Z tego co słyszałeś? a widziałeś, byłeś? Sojusz MDG zakładałem i prowadziłem na Tau Omega Korynt Retimno Akcjum Gella. Tylko na pierwszym świecie kilku znajomych założyło ten sojusz i dało nazwę ale nawet tam ja ten sojusz prowadziłem już chyba po 2 miesiącach bo założyciele skończyli grę. I właśnie na My był u nas gracz Shrek, który obraził jakąś kobiete z wrogiego sojuszu to kazałem mu ją przeprosić i ją tez przeprosiłem za niego a on dostał ultimatum, że ma tego nie robić do czego się dostosował. Na jakimś świecie chyba Akcjum jakiś gracz miał obraźliwe teksty w profilu to też wyleciał.

Jak tutaj ktoś od nas by was wyzywał na pw jak dostanę taka wiadomość to też gracz będzie na dywaniku i nie pozwolę nikomu wyzywać innych graczy choć nie ukrywam co do sojuszu oszustów z takimi praktykami jak wy no powinienem przymknąć oko bo poważnie nie jesteście warci szacunku ani zasad fair play.

Także słuchaj dalej bajek jak to wielki laxia zalozyl MDG mimo, ze jak konczyl gre na tym swiecie to byly dopiero poczatki i wszystko to co sobie MDG wywalczylo na łącznie 7 światach przez wiele lat gry to zasługa graczy i rady co tam grała na wielu światach a nie tylko jednym przez miesiąc czy dwa bo to zerowy wkład. Laxia jedyne co zrobil dla MDG to smród jaki pozostał po jego nieczystych zagrywkach wobec wroga na tamtym świecie co nawet po wielu latach wypomnial jakis gracz tu na forum podczas wyborów laxi do rady. Do tej pory mi wstyd, ze taki ktos przez 2 miesiace gral w tym sojuszu bo jednak smród się ciągnie choc tylko tam gdzie o tym pisze bo ogólnie kto zna MDG to z calkiem innych nicków.


Z tymi przeprosinami to wszystko prawda pozatym że to był shark a nie shrek a zwyzywal akashe
 
Do góry