Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30428

Guest
Ej, były jeszcze sytuacje gdy pakowala wasza koalicja epsilum kolona to nawet jakieś robaki z top20 sojuszy wysyłały wsparcia po 11h lub więcej gdzie kolona i tak sh i epsilum zbijali,
A piszesz o 12k biremach waszych i waszych koleżanek z fobii? No dzisiaj wam się udało, widać przeszlyscie do defensywy, brawo dla was :)
 

DeletedUser30428

Guest
A czemu moralowcow?
Koledzy zechcieli grać to gdzie mieli wylądować? ;)
 

DeletedUser31182

Guest
Od teraz każdy kto turkowi klocki rozwali to bociarz,nie fair play itd. :D
czekałem tylko na post aż pochwali się że udało się im zabrać EPSILIUM jedno miasteczko i nie udało im się odbić :)
ale to jest śmieszne,jakbym ja o każdym błędzie turka tutaj wypisywał to by było hoho coś może jak 6 sklinowanych jego kolonów u Agi :D oczywiście jak ja przejąłem miasto od Agi to ani jednego ataku nie miałem.
 

DeletedUser31182

Guest
Gdybym miał tyle chęci to bym poszukał rapków jak rowalacie ponad 3k harpii,500 mant i 300 gryfów by odbić kolona u Anety :) ledwo minute przed koncem okupki udaje sie wam ją odbić
 

DeletedUser31182

Guest
Agaty Matołek, której okupowałem miasto szło 34 ataków ogniami od jej sojuszu oraz były u niej wsparcia deff od sojuszu a gdy wycofałem kolona bot automatycznie jej postawił straż bo nagle wykrył ataki i z automatu to zrobil? No tak w tym sojuszu chyba wszyscy sa ze szkoly laxi i boty są tam obowiazkiem służby na froncie:)

Tego gracza co wczoraj wstawilismy mu kolona i dzis nie udalo im się odbić tez miał straż postawioną ale 0 uników i cofek oraz reakcji sojuszu takze tez chyba bot był na służbie akurat:)

Ten sojusz to jest jakas patologia pod tym wzgledem i botów i fejkowania 24/h (aga matolek tak fejkowala ich bylego gracza co zostal dany do rozbiorki)

Czekam na boty 2.0 które zaczna tez myslec za nich bo jedynie tego brakuje by byli niepokonani.
No bo jak się wbiło kolona i wycofałeś to znaczy że agi nie ma i nie patrzy czy nie lecisz atakami??? :DDDDD Tak tak odpaliła bota bo przecież to niemożliwe że zobaczyła twój 10 minutowy atak lądem. Jakiego niby gracza fejkowała ?
Sprawa bojki,reakcji sojuszu gdzie kolon płynął 20 min pod bonus i masz tam tylko swoje wioski to ciekawe,mieliśmy w bonusie lecieć ? info było że lecisz na forum i na priv wcześniej ale zabrakło 2 min by zdążyć. No i owszem kolega postawił straż coś dziwnego ? Jakby to był bot to sam by zrobił cofkę geniuszu,a koledze poprostu komp zamulił i nie wyszło
 

DeletedUser31182

Guest
Oczywiśćie jak wam nie idzie to boty,nie boty itd :) Epsiulium by nie istniało bez SH śmiechu warte to mogę to samo napisać że Fobia bez Meneli i Prostych bo szarańcza już się wypięła na cb ;p
 

DeletedUser31182

Guest
Dziś koalicja Soul Hunters oraz ich akademia z ex Szarańczami Soul Hunters II razem z ***Wudogrzmoty*** i Epsilium ze swoją akademią stracili 22251ogni odbijając naszego kolona ale nawet nie zagrozili okupacji. Wcześniej rozbijali je z dużym zapasem także widać, że znacząco osłabli.

Swoją drogą nadal nie rozumiem na czym polega pakt SH z Epsilium bo gdy Epsilium ma kolona to zawsze lecą o pomoc do SH i ci odbijają im wielkie bunkry. Natomiast wiele razy SH ma okupowane miasto przez Prostych Ludzi i w tym samym czasie zamiast SH odbijać swoje miasto z 3k birem lecieli odbijać okupacje Epsilium gdzie było 10k birem. O co chodzi? Epsilium obiecało SH swoje miasta w erze cudów i sypanie im cudów czy co to za dziwna umowa?

Ogólnie Epsilium bez SH upadłby bardzo szybko bo SH juz im wiele miast uratował gdyż Epsilium nie bazuje na obronie miast tylko na odbijaniu gdzie nie trzeba żadnych umiejętności.
Ojjj samczyk samczyk,jak ty szybko przybiegasz na to forum jak ci się coś uda :) nie bazujemy na obronie miast? Pochwal się rapkami z kolonów twoich może co :D lub mrCoolera i mariusza. FOBIA ZABRAŁA JEDNO MIASTO EPSILIUM MUSZĘ SIĘ POCHWALIĆ NA FORUM,LUDZIE PATRZCIE NA TO CO OSIĄGNĄŁEM !!!!! O MÓJ BOŻE,CZY MI WYSTARCZY SIŁY BY TYLE LITER NAPISAĆ ?
 

DeletedUser31182

Guest
Ooo jednak zwrócę honor bo myślę że źle zrozumiałem ;/ epsilium nie skupia się na obronie miast,fakt ;/ nie mamy w każdym mieście murku 25 :(
 

DeletedUser31182

Guest
Był na bank ale i tak sie nie pucna
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
A co ciebie wgl obchodzi ich życie prywatne? Może opowiedz o swoim życiu to się wspólnie pośmiejemy :)
 

DeletedUser31082

Guest
Gejron ale się rospisałeś :D bardzo sie ciesze, ze pochwaliles sie 3 podbojami graczy, ktorych nie bylo na grze bo tylko tak wstawiacie kolony czym sie roznia nasze sojusze. Doslownie nie bylo ANI JEDNEGO waszego podboju na gracza, ktory sie bronil. Doslownie wszystkie wasze podboje na czele z Toba byly zawsze pod nieobecnosc graczy i tylko tak podbijacie miasta. Zeby nie bylo nic nie mam do takiego podbijania i powinno sie korzystac ale gdy sojusz tylko tak podbija a wszystkie inne kolony topi to jednak o czyms to swiadczy?

My wiekszosc miast podbilismy wam gdy wasi graczye byli na grze i wlasnie to o czyms swiadczy.

Co do Aga Matołek to nawet nie rozumiesz o co chodzi. Po pierwsze nitk mi kolona nie rozwalil i sam go wycofalem ale wlasnie to co sie stalo po wycofaniu udowodnilo, ze ona gra na bocie bo bylo kilka tys deffa od was w miescie i lecialy ataki tylko od was a ja cofnalem kolona z jej miasta po czym automatycznie postawila sie w tym miescie straz. Jezeli ona ja postawila to w jakim celu? zeby ubic wasze ognie? nawet nie musiala jej stawiac bo bylo kilka tys waszego deffa. To oczywiste, ze bot musial odpalic straz bo on nie odroznia atakow.

To wyjasnia tez czemu odkad pojawila sie na wyspie ze mna to miala pelne surki bo skanowalem ja co chwile a gdy puszczalem atak zawsze straz postawiona i unik zrobiony tak jak u laxi. wegetowala tam na bocie a sytuacja z postawieniem strazy przed waszymi ogniami udowodnila tylko to.

A fejkowala kurcze blade bo mi pokazywal raporty i pisal, ze caly dzien puszczala atak i cofala identycznie co robily fejki boty laxi.

Mozesz udawac glupa ale juz kazdy sie poznal na was i wie, ze u was to sie zebrala patologia od botow i fejkowcow a gra fair play jest wam obca.

Czekamy kiedy podbijecie cos na aktywnego gracza bo od poczatku swiata kilkanascie kolonow utopionych i same podboje nocne lub na nieaktywnych a to potrafi kazdy.
 

DeletedUser31182

Guest
jakiś dowód czy tylko pisanie o botach ? ;p mówiłem o kolonach co ty tam topiłeś zanim ci się udało wsadzić jednego którego później wycofałeś. Hit od teraz stawianie straży jak turek atakuje i cofanie wojska to jest bot moi mili !!!. Pamiętam tego kolona i to że stało kilka tys naszego deffa to jest kłamstwo,stała 1 paka deffa od bodajże leszekki1 co jest w twoim sojuszu ty poleciałeś eryniami i prockami aga odpaliła chłopów bo była na grze i pilnowała żebyśmy wchodzili na czysto :)
 

DeletedUser31182

Guest
A ty samczyk komu takiemu aktywnemu co mógł się bronić zabrałeś nie licząc laxii ?

,,My wiekszosc miast podbilismy wam gdy wasi graczye byli na grze i wlasnie to o czyms swiadczy'' - Miałeś na myśli siebie i 1 miasto co cooler zabrał gdzie my niczym zdążyć nie mogliśmy ?
 

DeletedUser31182

Guest
My topimy kolony,wy topicie kolony :) ostatnio wy o wiele więcej topicie ;p
 

DeletedUser31182

Guest
Chyba się gubisz trochę tak przy okazji,pokazał ci raporty z cofających się ataków xd ?
Skoro tak robiła z konta Aga Matolek to się pytam czemu bana nie ma :)
 

DeletedUser26351

Guest
wszedl jakis mistrzu ktory lubi pisac sam ze soba podaj mi gdzies jakies miasto ktore zabraliscie ktore sie bronilo ... tylko 1 wszystkie kolony na katywnych albo byly topione przed wejsciem albo zaraz po , ja mam o was opinie jedna ktora sie ciagnie od poczatku swiata ale publicznie tego nie powiem bo dostane bana na forum
 
[CENZURA]
Pokazaliście jakim osłabieniem dla Was były szaraki Sheumuska.
Birem stało praktycznie tyle samo co ostatnio,a jednak coś.. coś nie pykło ;P
Zamiast krakać na forum to daj smoczka temu lepusiowi bo spłakał się jak nie trafił kolona w luke 15 sekund xD
Miłego wieczoru życzę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry