Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31182

Guest
wszedl jakis mistrzu ktory lubi pisac sam ze soba podaj mi gdzies jakies miasto ktore zabraliscie ktore sie bronilo ... tylko 1 wszystkie kolony na katywnych albo byly topione przed wejsciem albo zaraz po , ja mam o was opinie jedna ktora sie ciagnie od poczatku swiata ale publicznie tego nie powiem bo dostane bana na forum
podałem mistrzu,wszystkie twoje kolony na nas zostały zatopione pozdrawiam :)
Też mam o was opinie nie za ciekawą,jak wróg do wroga :) nic nowego w grepolis
 

DeletedUser31182

Guest
[CENZURA]
Pokazaliście jakim osłabieniem dla Was były szaraki Sheumuska.
Birem stało praktycznie tyle samo co ostatnio,a jednak coś.. coś nie pykło ;P
Zamiast krakać na forum to daj smoczka temu lepusiowi bo spłakał się jak nie trafił kolona w luke 15 sekund xD
Miłego wieczoru życzę :)
Nie wszystko zawsze wychodzi,jakby ognie wszystkie poleciały na 7-8 to byśmy zbili
 
podałem mistrzu,wszystkie twoje kolony na nas zostały zatopione pozdrawiam :)
Też mam o was opinie nie za ciekawą,jak wróg do wroga :) nic nowego w grepolis
[CENZURA] prawda.
Widziałem wiele światów na któych wróg miał szacunek do drugiego przeciwnika xd
Jeżeli jedni grali fair i nie zachowywali się jakby pozjadali wszystkie rozumy to i drudzy się odwdzięczali.
Ale że teraz każdy na każdego musi j3bać i się pluć o wszystko to jest jak jest.
 

DeletedUser31182

Guest
[CENZURA] prawda.
Widziałem wiele światów na któych wróg miał szacunek do drugiego przeciwnika xd
Jeżeli jedni grali fair i nie zachowywali się jakby pozjadali wszystkie rozumy to i drudzy się odwdzięczali.
Ale że teraz każdy na każdego musi j3bać i się pluć o wszystko to jest jak jest.
To fakt kiedyś tak było ale teraz nie jest,wystaczy inne fora z nowych światów poczytać wszystko się powtarza :)
 

DeletedUser31182

Guest
"jakby"
jakbyśmy wysłali nasze dodatkowe 30k birem które stało w portach to byście nawet nie pięrdneli.
Przed chwilą Masteres pisał ,że by wbijał każdemu kolony tylko narazie deffa nie ma cie na tyle by utrzymać a tu proszę 30k biremek ;p
 

DeletedUser7962

Guest
Przed chwilą Masteres pisał ,że by wbijał każdemu kolony tylko narazie deffa nie ma cie na tyle by utrzymać a tu proszę 30k biremek ;p

a bierzesz pod uwagę czas płynięcia? chyba logiczne, że w niektórych miejscach zanim wsparcia dopłyną, to okupacja już będzie rozbita
 
"hahahaaahhahah jutro ma nie być botów bo bujać to ja a nie mnie DZIEŃ DZIECKA SIĘ SKOŃCZYŁ zaczynamy normalną grę a jak nie pasuje to w puzle układać grepo szroty"

^^
 

DeletedUser29153

Guest
to byście nawet nie pięrdneli.
pierdzicie to Wy mi w miasta ostatnimi czasy i to dosłownie
H4rlnj.png


[CENZURA]
,a jednak coś.. coś nie pykło ;P

no niestety :oops:
ftiygb.png
 

DeletedUser31197

Guest
Zastanawia mnie czemu CośekMan tak dużo pisze na tym forum bedac tak slabym graczem :)) duzo piszesz malo robisz wchodzisz na kazdy swiat dostajesz szybko po tym co masz miedzy nogami i znikasz a potem piszesz zale na forum jaki to ty nie jestes dobry i ze z podniesiona glowa szaraki walisz :)))
Na jedno wyszlo i tak bym Ci zabral miasta i tak
 

DeletedUser31197

Guest
Druga kwestia Epsi nie odbija naszych miast poniewaz nie dostajemy kolonow ;)
Proste ? Proste
 

DeletedUser31197

Guest
Ostatnia kwestia dobrze ze JaToNie piszesz tyle na forum bo gdyby nie to nie wiedzial bym ze taki grasz istnieje ;) ale od slupow wyzywasz co drugiego gracza a nawet nie wiem kim ty jestes bo Cie pierwszy raz widze musialem sie doszukac w rankingu zeby Cie tam gdzies znalezc bo bym nie wiedzial ze Ty wgl grasz w ta gre
 

DeletedUser30330

Guest
Zastanawia mnie czemu CośekMan tak dużo pisze na tym forum bedac tak slabym graczem :)) duzo piszesz malo robisz wchodzisz na kazdy swiat dostajesz szybko po tym co masz miedzy nogami i znikasz a potem piszesz zale na forum jaki to ty nie jestes dobry i ze z podniesiona glowa szaraki walisz :)))
Na jedno wyszlo i tak bym Ci zabral miasta i tak

Xd jakoś bałeś się mnie i mojego sojuszu nie zabraliście nam ani jednego miasta tylko zabieraliście graczy rekrutowanych na tym świecie.
I jeszcze masz czelność pisać takie rzeczy? Hahahaha
Ja nie wiem jak można nazywać tą grupe ludzi co masz - sojuszem, a co dopiero ciebie dobrym graczem.:p

Typowy Polaczek, który potrzebuje się wybić w grze, bo w życiu jest tym co ma między nogami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30330

Guest
Ostatnia kwestia dobrze ze JaToNie piszesz tyle na forum bo gdyby nie to nie wiedzial bym ze taki grasz istnieje ;) ale od slupow wyzywasz co drugiego gracza a nawet nie wiem kim ty jestes bo Cie pierwszy raz widze musialem sie doszukac w rankingu zeby Cie tam gdzies znalezc bo bym nie wiedzial ze Ty wgl grasz w ta gre

W rankingu tym co masz między nogami wygrywasz, no cóż czego można się spodziewać po takim galaktycznym słupie.
Twojego nicku w ogóle nie znam, może tylko z tego, że chowasz się za 3 sojuszami i potrzebujesz koalicji 300 graczy, by powstrzymać ekipe 25 graczy.
 

DeletedUser31197

Guest
Po pierwsze przypominam że jak Ci czyściłem wiochy z offa to jeszcze na priwie do mnie pisałeś a teraz udajesz że nie kojarzysz mojego nicku haha :)
No tak po prostu strzeliliście sobie szaraczki a gracze odchodzili bo wiedzieli że jesteś słaby nie będę pisał jesteście bo rozmawiając BlackWidow czy Dangerem/Piorunem mam do nich szacunek wiec nie bede ich porównywał do takich pseudo grajków jak Ty
 

DeletedUser30330

Guest
:) W życiu jestem taką osobą którą sam chciałbyś być ;) i z tego co kojarze to Ty masz z 15 lat więc się tam nie opluwaj dzieciaczku

15? Xd na tym po przestanę czytanie twoich emocjonalnych wywodów. Widać komu puszczają nerwy :D
Miłego dnia ;)

Ps: nie porównuj moich privów z gry do forum, bo na obu prowadzę jakby to powiedzieć... inną polityką ;)
 
Do góry