Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29153

Guest
Wiedziałem że napiszesz na FO,byłem tego pewny haah
smiley_emoticons_grepolove.gif
w sumie to nie wiem o co Ci chodzi, Fobia chwaliła się, że wyrzuca gracza dla statystyk? Czy jak, że wiedziałeś o_O
 

DeletedUser30428

Guest
Idź pospać po ciężkiej nocy fejkowania/atakowania,
Następne wioski stracisz.
 

DeletedUser31434

Guest
w sumie to nie wiem o co Ci chodzi, Fobia chwaliła się, że wyrzuca gracza dla statystyk? Czy jak, że wiedziałeś o_O


ale dokładnie to samo Wy robiliście.
Wiedzieliście,że biorąc Atlas,a teraz Super Partie,w 90% są to osoby bez apki,z niską aktywnością i małym doświadczeniem.
Jak słali deffa to spoko,jak dostali kolona to out =D
Nie wiem co robi Fobia,nie mam w to wglądu,także niewiele mogę napisać,ale z tego co widzę,to z powrotem gracz jest w sojuszu :D
 

DeletedUser31088

Guest
Aktualnie to całe soul słupers czeka na jakąś dawkę adrenaliny, padały już nawet pomysły masowego urlopu by dać odetchnąć heroicznym przeciwnikom i zminimalizować przepaść dzielącą nas od tak długiego czasu... były już nawet pomysły co do podziału nas na 2 soje 50/50 i nawiązania walki bo pw się z nieba nie bierze a brak ataków na nasze okupki i co gorsze brak wstawiania nam kolonów to dopiero cios poniżej pasa a nie tam się o jakieś fejki płaczecie, prawda jest taka że każdy może się dogadać z jakimś mazgajem(nie nie wcale nie mam na myśli white shadowa:D) by oddał wiochy i wejść nam na wyspę i pusto kozaczyć. Można? Można. Na szczęście południowi koledzy jeszcze o nas myślą i wdają się w potyczki z szansą na pw(związek i jagódki <3) a szczególnie podoba mi się postawa i strategia wandzia z lasu. No cóż do cudaków jeszcze chwila więc trzeba dociągnąć, boję się tylko gdzie mamy latać ogniami bo porty pełne od tygodnia :)
 

DeletedUser31434

Guest
Aktualnie to całe soul słupers czeka na jakąś dawkę adrenaliny, padały już nawet pomysły masowego urlopu by dać odetchnąć heroicznym przeciwnikom i zminimalizować przepaść dzielącą nas od tak długiego czasu... były już nawet pomysły co do podziału nas na 2 soje 50/50 i nawiązania walki bo pw się z nieba nie bierze a brak ataków na nasze okupki i co gorsze brak wstawiania nam kolonów to dopiero cios poniżej pasa a nie tam się o jakieś fejki płaczecie, prawda jest taka że każdy może się dogadać z jakimś mazgajem(nie nie wcale nie mam na myśli white shadowa:D) by oddał wiochy i wejść nam na wyspę i pusto kozaczyć. Można? Można. Na szczęście południowi koledzy jeszcze o nas myślą i wdają się w potyczki z szansą na pw(związek i jagódki <3) a szczególnie podoba mi się postawa i strategia wandzia z lasu. No cóż do cudaków jeszcze chwila więc trzeba dociągnąć, boję się tylko gdzie mamy latać ogniami bo porty pełne od tygodnia :)


Podaj miasta,ja się Nimi zajmę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 

DeletedUser31434

Guest
Zawsze można walnąć masowe szaraki,z 2k by się nazbierało,jak nie lepiej. ;p
 

DeletedUser30428

Guest
Atlas to był błąd,
Ale superpartia? Z tego co wiem odkąd są w espach ani jednego miasta nie stracili. Tyle gróźb kierujecie, w szczególności Ty (nie mów ze nie, bo będę mógł screeny podrzucić) ile to miast nie stracą, jakich to Wy akcji nie zrobicie na nich. A do tej pory to Wasze kolony idą na dno, a pro gracze żuli puszczają pół paki deffa z kolonem w obstawie jednego ognia :))
 

DeletedUser31434

Guest
sztuką jest podesłać pake birem do typa na którym mam morale 30 xD
nie pisałem że ile to miast nie stracą,pisałem że pójscie do Epsilum to błąd,bo w większości przypadów wpuszczenie kolona to out z sojuszu :D
No akcje robie ładne,cóż z tego jak wystarczą 2 paczki birem i 1k ogni na dnie.

Co do tej paki deffa.. xD
Późno było,i nie tak to miało wyglądać hahaha :D
Ale widzę,że Ty się tym bardziej przejąłeś niż ja ;p
paczka już odbudowana,także nic straconego :D
 

DeletedUser31434

Guest
murek 25,morale 30 i nic nie zrobisz. ;p

Czekam na fajny świat bez morale,tam możemy poskakać :)
 

DeletedUser31434

Guest
różnica między atlasem a super partią jest taka,że Terakus,Elkonrado i DonWrobello w większości miast nie mieli murków,a w SP co miasto,to murek(nie licząc Ekstazy :D ) także ;p
 

DeletedUser31182

Guest
Jedno to wyrzucić gracza z sojuszu na zawsze a drugie wyrzucić na 2 minuty :D co do murków zapraszam na front z fobia
 

DeletedUser29153

Guest
ale po co na front z fobią xD menele też mają murki i to prawie w każdym mieście jakie chcę odwiedzić, wyjątek Armagedon i kilku innych
 

DeletedUser29153

Guest
Chyba piszesz do złej osoby. Po pierwsze tutaj nie gram, więc jeśli ktoś się podaje za mnie to kłamie. Po drugie jeśli gram to pod tym nickiem lub głównym. Nie muszę się ukrywać jak inni :p
chyba nie bardzo rozumiem co masz na myśli :confused:
 
Do góry