Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27766

Guest
Oczy mi krwawia jak widze tempo odbudowywania tego woja
smiley_emoticons_sleep.gif
 
ale dokładnie to samo Wy robiliście.
Wiedzieliście,że biorąc Atlas,a teraz Super Partie,w 90% są to osoby bez apki,z niską aktywnością i małym doświadczeniem.
Jak słali deffa to spoko,jak dostali kolona to out =D
Nie wiem co robi Fobia,nie mam w to wglądu,także niewiele mogę napisać,ale z tego co widzę,to z powrotem gracz jest w sojuszu :D
Osobiscie to nie chciałem w sojuszu graczy z ATLASU bo wiedziałem jak ich biłem ale zawsze można podać rękę by kogoś nauczyć gry
Super Partia -znam tylko paru graczy którzy byli z tamtego sojuszu ale wiem że są dobrzy więc możecie sobie do nich pisać tą swoją propagandę że niby Epsilum się wala itp już nas do tego słabiutki Samiec Beta przyzwyczaił widać że stosujecie taktyke Johna czyli pisanie kłamstw że jest się dobrym 1000 razy to może stanie się to prawdą
Moim zdaniem w tym momencie Epsilum ma na swoich barkach najwięcej i wcale nie jesteśmy na -

jeżeli dla Ciebie przekleństwa które mają na celu podkreślić coś (prawda niekulturalne ale wole być niekulturalny przeklinając niż kłamiąc) są wiadomościami skrajnymi to proszę Cię przejdź się na jakąś terapie bo psychicznie w życiu nie wytrzymasz
No chyba że tutaj wiadomościami skrajnymi są prawdziwe i celne informacje
 
Turek samcem alfa to ty jesteś tylko z nazwy na tym świecie już od samego początku byłeś pyszny bo lepicie jakieś COS w -10 osób a potem COŚ się powiększył o słupów
Wez gosciu lepiej zajmij się czymś czym będziesz się mógł chwalić wśród znajomych bo wątpię żebyś cieszył BUZIĘ przy PIWKU jaki ty to nie byłeś waleczny trajhardując w gierke przeglądarkową a tak na prawdę to sam wyłapujesz w COŚ jak ci wjeżdżają dlatego twój pupil JaToNie teraz gada ze każdy jest do upolowania bo COŚ myślał że jest w tą gierkę dobry
Moim zdaniem twój sojusz podupada ale jak zwykle chcesz wszystkich do końca trzymać w świadomości że jest inaczej
Łacha z ciebie cisnęli już na wcześniejszych światach ale dopiero na tym mam nieprzyjemność czytać tych twoich COŚ wypocin

A teraz zmieniona wersja tego za co dostałem bana
wyrazy z CL zostały zastąpione
 

DeletedUser31434

Guest
Oj Adrianek, Adrianek..
Siedzisz na tyle, kłapiesz dziobem i udajesz kozaka.
To samo, co na Tebach-uciekasz do wroga i szczekasz na FO :D

Nigdy nie pisałem, że się sypiecie-pisałem, jak traktujecie graczy ;P
Dostaną kolona-out.
Przykładów macie pełno ;p

Nie wiem do czego pijesz, pisząc o przeklinaniu,kulturze itp,dlatego oświeć mnie,Adrianku ;P
 

DeletedUser31434

Guest
I nie pisz mi o życiu, bo masz takie samo doświadczenie jak ja ;P
Mając 16 lat... No tak średnio pisać o życiu,nieprawdaż?
Coś jak pisać w wieku 13 lat "kiedyś to było ;P"
Dlatego skończ wylewać swoje mądrości na FO, bo siedzisz cicho, wyskakujesz przed szereg,coś tam próbujesz,ale generalnie to każdy Cię zlewa i znowu cisza.
 
Słyszałaś/eś może o piramidzie w dyskusji zostałem przez Ciebie skontrowany tylko poprzez AD HOMINEM
Po 1 "bo siedzisz cicho, wyskakujesz przed szereg" - to siedzę jak cicha myszka czy jednak wyskakuje przed szereg?
Po 2 "Siedzisz na tyle, kłapiesz dziobem i udajesz kozaka." - zaznacz sobie mnie na kolor i zobacz gdzie mam miasta tak akurat wyszło na tym świecie jestem teraz przyklejony koło paktujących (Soul Hunters) ide na front (Salvatrucha) bo zaczyna mi się nudzić (nie wspominając że korzystałem z wakacji i miałem ok miesiąc praktycznei nie grałem patrz PW)
Na Tebach też nikogo nie udawałem grałem do końca siedziałem na froncie z Prosiakami dopiero w trakcie cudów kiedy nasi sobie odpuścili ja również straciłem zapał
Śmieszne jest to że komentujesz moją pozycje na mapie będąc w sojuszu który większość swoich terenów ma na je&&nym uboczu
Po 3 Na Tebach uciekłem do wroga szkoda tylko że nie zostało wzięte pod uwagę to że miałem wybór pójść z sojuszem do Lam(też wrogowie) co nie było mi na rękę bo sojusz i tak nie chciał pomóc gdy trzymaliśmy we 2 front

Po co się wypowiadasz?
 

DeletedUser31456

Guest
Gracze Super Parti mają się świetnie w Epsilum, dostajemy pomoc w okupacji i obronie miasta.
Pozdrawiam,
Założyciel byłego sojuszu
 

DeletedUser26351

Guest
znowu wielcy gracze sie odzywaja przypomnijcie sobie ostatni tydzien bo chyba ma ktos problemy z pamiecia
 

DeletedUser31434

Guest
Ktoś wie co się stało u Epsilum?
Pytam zupełnie poważnie, o co poszło, że połowa soja zdecydowała się strzelić szaraki?
 

DeletedUser14342

Guest
no widzisz jak się ułożyło obie strony zadowolone
ty masz urlop my ( F+WM ) miasta :)
 
Do góry