1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Gythium

Dyskusja w 'Gythium' rozpoczęta przez użytkownika yetj, 17. Lut 2013.

1. Mahur

Mahur

Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Coś czuję, że pozamiatane już. :)

2. Anthraxxx

Anthraxxx Guest

Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Wczoraj sojusze A i B atakowały razem sojusz C, dzisiaj A i C zwalczają razem B...

3. KAMPiARZ

KAMPiARZ

jak na początku Invi SB i TBC

4. Morex

Morex

Invi i tbc to sojusze które trwały chyba 2 pierwsze miesiące. Potem szybko zaczęły się rozpadać i tyle po nich zostało. Poza tym to my zawsze byliśmy zdradzani, bo druga strona zawsze miała za duże ambicje:rolleyes: A gwoli ścisłości to my mamy zawsze prostą politykę i to nie my zmieniamy cele ataków:p

5. Anthraxxx

Anthraxxx Guest

A kto według Ciebie je zmienia? Bo na razie to widzę że to ktoś całkiem inny podbiera sojuszników innym. Czyż nie?

6. zwirek86

zwirek86 Guest

jakaś nowa odznaka :p

7. Morex

Morex

Hmm zmiany sojuszów przez graczy są chyba naturalną koleją rzeczy... Słabe padają, mocne zostają. Każdy sojusz jest zlepkiem ludzi z wielu innych sojuszy, więc nie wiem o co masz wyrzuty i do kogo? A co do sojuszników to nie wiem kto kogo/coś komuś podbiera:confused: jakbyś mógł nie pisać zagadkami to można by się było do czegoś odnieść:rolleyes:

A cele ataków zmieniają te sojusze które się układają z każdym za plecami:eek:

Ostatnio edytowane: 4. Sty 2014
  8. Anthraxxx

Anthraxxx Guest

Mała errata. Źle się wyraziłem, chodziło o tak jak wcześniej pisało. Najpierw A z B na C, potem A z C na B...

9. kiepszchuck

kiepszchuck Guest

zmieniamy sojusznikow z biegiem czasu tuz po kolejnych zdradach ze strony starych sojusznikow

10. Kakardinho

Kakardinho Guest

Witam
    Pragnę przypomnieć, że temat ten służy do rozmowy na temat sytuacji na świecie. Wszystkie inne posty zgodne z regulaminem forum powinny się znaleźć np. w party. Proszę się także stosować do §6. Regulaminu Forum.
    Pozdrawiam
    Kakardinho

Slietie lubi to.
  11. Morex

Morex

No no porobiło się na świecie:D Kto by się spodziewał że zaciekli wrogowie zawra pakt?:rolleyes:

12. nowy2000

nowy2000

a co się miało porobić Morex? ogólnie sytuacja na świecie Gythium się ładnie klaruje i teraz pytanie na czyją korzyść? :)

13. Morex

Morex

Czy ja wiem czy się klaruje. Zobaczysz za 2-3 miesiące jak zaczną się przygotowania i bitwa o cudaki, jakie będziesz miał korzyści z wspaniałych paktów:D Moim zdaniem na pewno nie na waszą korzyść, tylko tyle moge byc pewny:cool:

14. KAMPiARZ

KAMPiARZ

to kto z kim się podpioł ?

15. kksdavepoznan

kksdavepoznan

bla,bla,bla .. Wszyscy się leją, nie ma żadnych paktów i VICTORY wygra świat hehehe

16. Morex

Morex

Black Guardian z 3 odłamami Legion X Friends;) chociaż musze przyznac że wytrwale przeszli pakty z wszystkimi innymi sojuszami po koleji:p

A VICTORY kibicuje i życzę wszystkiego dobrego i fajnej walki:)

17. klosek19

klosek19

Nie ważne kto wygra świat, ważne żeby to nie była Sigma;]

18. sin123

sin123 Guest

A się wszyscy tym strasznie przejęli.. :D kiedys ktoś mi ładnie powiedział coś na temat baranów i strzyżenia. :) Życzę powodzenia wszystkim bez wyjątku. :)
    KKS a ty nie wiem czemu usunąłeś konto ?:).

19. Morex

Morex

I to właśnie pokazuje jak szybko potraficie, a raczej wasza rada potrafi zmieniać fronty:eek: dziś sojusznicy jutro wrogowie. Troche jak kobieta:D

20. kksdavepoznan

kksdavepoznan

Trzy miesiące w plecy :( to za dużo jak dla mnie , ale będę często zaglądać i sprawdzać jak Wam wszystkim idzie. Co Wy macie do tych paktów ?? Dzisiaj wróg, jutro przyjaciel i na odwrót :) Sigmo! Powinniście być szczęśliwi, że macie jeszcze z kim walczyć. No chyba, że to dla wszystkich zaskoczeniem jest...

Do góry