Sytuacja na świecie Gythium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

wrócą ;) wiadomo każdy ma coś ciekawego do roboty w wakacje czyli trzeba myśleć pozytywnie ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Jedni przyjdą inni odejdą za niedługo zacznie się rok szkolny i znając życie zaczną kończyć grę
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

tak jest wszędzie;) czyli staje się to normą;) a zapaleńców do agresywnej gry jest coraz mniej powoli ponieważ jest za dużo światów
 

DeletedUser18190

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

no właśnie .. niech otworzą jeszcze z pięć światów, to te starsze będą świecić pustkami..
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

co fakt to fakt...dla mnie powinni się zatrzymać Twórcy gry i urozmaicić Światy te co są i stworzyć nowy Harmonogram działań..inny od tych co znamy a jest trochę rozwiązań;) no ale to temat rzeka;)
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

A ja się z tym nie zgadzam. Twórcy musza zarabiać, dlatego są otwierane nowe serwery, które są motorem napędowym, a sory mało jest osób, które zaczynają grę na światach majacych po 6-7 miesięcy (nawet gdyby były urozmaicone) bo zazwyczaj kończy się to przejęciem wioski, gdy gracz dojdzie do granicy 6k punktów (oczywiscie nie zawsze). Takze moim zdaniem urozmaicenia nic nie dadzą, zreszta jakies mają być i tak wprowadzane w niedługim czasie. Poza tym nigdy nie zatrzymasz ludzi na jednym serwerze i zawsze ta liczba będzie spadać... Bo to zajeli mi główną wioske, bo mam złe połozenie, bo zły sojusz, bo sprawy rodzinne itd.
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

od tego jest założenie konta od początku ;) spójrz ile jest Światów i tak szczerze gdyby te zamknięte Światy przywrócili znowu do Gry wiele osób by dołączyło i tym samym by była większa ilość graczy co wiąże się z Ciekawszą Grą ponieważ Grepo to nie tylko Wojny itp ale też pewnego rodzaju Virtualne społeczeństwo czyli wg mnie by były z tego same korzyści :cool:
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Wiele osób woli poczekać i zacząć od początku na nowym świecie niż klikać restart, oczywiście nie uogólniam, ale widziałem po ilości kończących grę i restartujących konta. Tych drugich było może z 10%. Nie za bardzo rozumiem drugą kwestię. Przecież otwarcie zamkniętych już starych światów, jest tym samym co otwarcie nowych, chyba że chodzi Ci o jakieś sentymenty lub ustawienia będące na danych światach. Co do społeczeństwa to w pełni się zgadzam, ale istnieje ono w każdym lepszym sojuszu na każdym świecie:rolleyes:
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

co do drugiej kwestii to fakt nie rozwinąłem tego jak należy ale już to robię:)
Stary Świat otwarty na Nowo to pewnego rodzaju sentyment tych co grali wcześniej i te same znajomości co by skutkowało ożywieniem na nowo plus by dołączyli nowi Gracze...

wiem że na Alfie by to się sprawdziło ponieważ wiele osób by chciało wrócić ale ja jestem tylko graczem i nie chce niczego negować...Twórcy mają swój pomysł i jego realizują;)
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Ja nie wiem czy chciałbym wrócić na stare śmiecie:) nie neguje oczywiście pomysłu tylko nie wiem czy osiągnąłby jakiś pożądaną przez twórców wzrost liczby graczy. Moim zdaniem sposób jest inny. Jak widzę że na świecie ze stary system podboju (Knossos), gra około 27000 osób, gdzie na innych światach 7-8 to może to jest sposób na ściągnięcie ludzi? Każdy pomysł jest dobry, można spróbować i Twój:)
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

dziękuję za miłe słowa;)
masz rację w tym co napisałeś;) każdy ma swój sposób;) i ciężko dogodzić każdemu;) zostałem wychowany na starym systemie podboju a jak wszedłem na Gythium to był to dla mnie szok ale po miesiącu się przyzwyczaiłem;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Ale forum Gythium wymarło... Czyżby wszyscy aż tak zajęci wojenkami?
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

jeszcze połowa uprawia smażing i plażing i zapewne wielu zabalowało;D hehe
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Teraz już chyba za zimno na to ;)

Raczej nie mają nic ciekawego do powiedzenia w tym temacie, ale czekamy i zapraszamy do dyskusji :)
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

a może się układają do snu zimowego:rolleyes: tylko że trochę za wcześnie na to :confused:
 

DeletedUser19819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Evo co się u Was stało ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Piękny atak :p Widać że wielu jeszcze nie zna mechanizmu ataku... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Coś widzę FO zamarło. Mało osób się udziela.
A sytuacja bez zmian. Nadal Sigma rządzi i walczy niemal z całym światem :)
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

No ciekawie wczoraj było:D gratki dla obrońców i atakujących:cool:
 
Do góry