Sytuacja na świecie Gythium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Coś czuję, że pozamiatane już. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Wczoraj sojusze A i B atakowały razem sojusz C, dzisiaj A i C zwalczają razem B...
 

DeletedUser19819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

jak na początku Invi SB i TBC
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Invi i tbc to sojusze które trwały chyba 2 pierwsze miesiące. Potem szybko zaczęły się rozpadać i tyle po nich zostało. Poza tym to my zawsze byliśmy zdradzani, bo druga strona zawsze miała za duże ambicje:rolleyes: A gwoli ścisłości to my mamy zawsze prostą politykę i to nie my zmieniamy cele ataków:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

A kto według Ciebie je zmienia? Bo na razie to widzę że to ktoś całkiem inny podbiera sojuszników innym. Czyż nie?
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

A kto według Ciebie je zmienia? Bo na razie to widzę że to ktoś całkiem inny podbiera sojuszników innym. Czyż nie?

Hmm zmiany sojuszów przez graczy są chyba naturalną koleją rzeczy... Słabe padają, mocne zostają. Każdy sojusz jest zlepkiem ludzi z wielu innych sojuszy, więc nie wiem o co masz wyrzuty i do kogo? A co do sojuszników to nie wiem kto kogo/coś komuś podbiera:confused: jakbyś mógł nie pisać zagadkami to można by się było do czegoś odnieść:rolleyes:

A cele ataków zmieniają te sojusze które się układają z każdym za plecami:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Mała errata. Źle się wyraziłem, chodziło o tak jak wcześniej pisało. Najpierw A z B na C, potem A z C na B...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

zmieniamy sojusznikow z biegiem czasu tuz po kolejnych zdradach ze strony starych sojusznikow
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Witam
Pragnę przypomnieć, że temat ten służy do rozmowy na temat sytuacji na świecie. Wszystkie inne posty zgodne z regulaminem forum powinny się znaleźć np. w party. Proszę się także stosować do §6. Regulaminu Forum.
Pozdrawiam
Kakardinho
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

No no porobiło się na świecie:D Kto by się spodziewał że zaciekli wrogowie zawra pakt?:rolleyes:
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

a co się miało porobić Morex? ogólnie sytuacja na świecie Gythium się ładnie klaruje i teraz pytanie na czyją korzyść? :)
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Czy ja wiem czy się klaruje. Zobaczysz za 2-3 miesiące jak zaczną się przygotowania i bitwa o cudaki, jakie będziesz miał korzyści z wspaniałych paktów:D Moim zdaniem na pewno nie na waszą korzyść, tylko tyle moge byc pewny:cool:
 

DeletedUser19819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

to kto z kim się podpioł ?
 

DeletedUser18190

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

bla,bla,bla .. Wszyscy się leją, nie ma żadnych paktów i VICTORY wygra świat hehehe
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

to kto z kim się podpioł ?

Black Guardian z 3 odłamami Legion X Friends;) chociaż musze przyznac że wytrwale przeszli pakty z wszystkimi innymi sojuszami po koleji:p

A VICTORY kibicuje i życzę wszystkiego dobrego i fajnej walki:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Black Guardian z 3 odłamami Legion X Friends;) chociaż musze przyznac że wytrwale przeszli pakty z wszystkimi innymi sojuszami po koleji:p

A VICTORY kibicuje i życzę wszystkiego dobrego i fajnej walki:)



Nie ważne kto wygra świat, ważne żeby to nie była Sigma;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Black Guardian z 3 odłamami Legion X Friends;) chociaż musze przyznac że wytrwale przeszli pakty z wszystkimi innymi sojuszami po koleji:p

A VICTORY kibicuje i życzę wszystkiego dobrego i fajnej walki:)

A się wszyscy tym strasznie przejęli.. :D kiedys ktoś mi ładnie powiedział coś na temat baranów i strzyżenia. :) Życzę powodzenia wszystkim bez wyjątku. :)
KKS a ty nie wiem czemu usunąłeś konto ?:).
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Nie ważne kto wygra świat, ważne żeby to nie była Sigma;]

I to właśnie pokazuje jak szybko potraficie, a raczej wasza rada potrafi zmieniać fronty:eek: dziś sojusznicy jutro wrogowie. Troche jak kobieta:D
 

DeletedUser18190

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

A się wszyscy tym strasznie przejęli.. :D kiedys ktoś mi ładnie powiedział coś na temat baranów i strzyżenia. :) Życzę powodzenia wszystkim bez wyjątku. :)
KKS a ty nie wiem czemu usunąłeś konto ?:).

Trzy miesiące w plecy :( to za dużo jak dla mnie , ale będę często zaglądać i sprawdzać jak Wam wszystkim idzie. Co Wy macie do tych paktów ?? Dzisiaj wróg, jutro przyjaciel i na odwrót :) Sigmo! Powinniście być szczęśliwi, że macie jeszcze z kim walczyć. No chyba, że to dla wszystkich zaskoczeniem jest...
 
Do góry