Sytuacja na świecie Gythium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

heh Morex jak tak patrzę na Twoje Wpisy to jesteś za pewny i arogancki ponieważ myślisz że Wygracie :) powodzenia życzę w tym;) i jeśli chodzi o Black Guardian to fakt drążyliśmy temat połączenia z dwoma sojami ale niestety wyszło jak wyszło i szczerze teraz mnie to osobiście cieszy :)
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Pewny swojego zdania jestem, natomiast nigdy nie lekceważyłem nikogo... Pisze tylko co moim zdaniem jest prawdą a to różnica:p tak samo jak ja bym się czepiał Ciebie że Ty uważasz, że to Wy wygracie:confused: Chyba po to jest gra, żeby myśleć że się wygra?:confused: Ogólnie jeżeli myslisz że wasz pakt z LXF coś wam da, to moim zdaniem się mylisz, bo na dłuższą metę poprostu stajecie się ich 4 niczym nie znaczącym odłamem pomagającym im robić co chcą, a koniec końców w cudach zostaniecie sami:cool: Znając zycie pewnie macie umowe o nie wchodzeniu w swoje tereny o nieatakowaniu itd. Ciekawi mnie tylko ile będą grały osoby z odległych mórz, które pozbawiliście gry off, a mają do nas np po 80-180h kolonami. Mnie by taka gra deff (bo chyba taka zostaje) nie fascynowała, chociaż część z was może kreci:rolleyes: i tego się nie czepiam. Reasumując, chcieliście mieć pakt i macie w końcu pakt to i może tej upragnionej fuzji się doczekacie. Uwierz, że nas również bardzo cieszy że wyszło jak wyszło;)

Pozdrawiam
Niearogancki Marek:cool:
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Morex a kto mówił że kolonami;) ognie lecą szybciej ;) a co do kolonów to chłopaki mają do was po 6 h czyli jest dobrze;)

Ogólnie jeżeli myslisz że wasz pakt z LXF coś wam da, to moim zdaniem się mylisz, bo na dłuższą metę poprostu stajecie się ich 4 niczym nie znaczącym odłamem pomagającym im robić co chcą, a koniec końców w cudach zostaniecie sami

co do tego co napisałeś to jeśli tak uważasz to uwierz mi na słowo że się mylisz...:) a cudaki może postawić sojusz VICTORY :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Wszystko się zgadza, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...
Zobaczymy za jakiś czas jak to wyjdzie wszystko i jak się rozwinie:) U nas jak i u was niektórzy mają po 1h kolonami/ogniami do was a inni mają po 220h... Tyle że u nas Ci mający po 220h mogą się zając kimś innym i sobie grać jak zawsze u was takiej możliwości nie widze bez większych roszad:rolleyes:

Czy się myle czy nie, to się okażę:p ani ja ani Ty nie wiemy tego na 100%... I Ty też mi wierz na słowo, że to Ty się mylisz:p
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Pakt blackguardian z legionami który ma na celu wyelminowanie innych sojuszy takich jak sigma bross, victory i królestwo morskie i kilka pomniejszych pewnie. Ogólnie przepychanki raz jedni dostaja raz drudzy:eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Walka dwóch światów. Trzeba przyznać, że jest gorąco :) ciekawe chwyty Sigma stosuje :eek: nękanie najlepszego gracza Legionu, fejkami i czarami. Ciekawe kiedy Wam to się znudzi ;p
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Sylwia (Sin123) dostaje tak od 2 miesiecy...:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Morex, ostatnio tylko deffa klepiecie na M55, czy ktoś was broni? :)
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

A kto by chciał nas bronić:confused: nikt nas nie lubi:p troche defa trzeba było naklepać bo troche jesteśmy okrążeni;) A co to za roszady u was i cóż to za nowy twór z mastą tworzycie?:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Czy ja wiem czy nikt was nie lubi... Są tacy co z wami grają i mają dużo deffa. ;)
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

A co myślisz że my go nie mamy?;) zajeliście nam z 5 miast na odległych terenach więc musieliśmy tez zainwestować w def na pograniczach:p jak widać dosyć skutecznie:cool: a ja ponawiam pytanie o nowy sojusz:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Cóż, sojusz jak sojusz. 8 literek w nazwie rozdzielonych spacją, nic szczególnego raczej...
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

No tak tylko dziwi mnie okres jego powstania. Cuda za miesiąc a tutaj takie roszady:confused: intencji sojuszu pewnie mi nie zdradzisz, ale ciekawy jestem jego działań w niedługim okresie:)
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Zaczeła się era cudów:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

jak się ma ekipa Kleopatrusa ?
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Bardzo dobrze:) narazie prowadzimy, ale droga jeszcze długa:(
 
Do góry