Sytuacja na świecie Gythium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

to ładnie, rozwalcie ten świat :D
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

tak tak Morex propowadzicie tylko pytanie czy te Cuda wystartowały zgodnie z REGULAMINEM ponieważ było jak wół że brakuje pkt aby ruszyły cuda a o dziwo ruszyły....czy to nie jest jakiś przypadek na świecie Gythium czy może "specjalny błąd":confused:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

tak tak Morex propowadzicie tylko pytanie czy te Cuda wystartowały zgodnie z REGULAMINEM ponieważ było jak wół że brakuje pkt aby ruszyły cuda a o dziwo ruszyły....czy to nie jest jakiś przypadek na świecie Gythium czy może "specjalny błąd":confused:
Jeżeli uważasz, że ruszył niezgodnie z zasadami, to napisz to proszę w tickecie.
Odpowiednie osoby to sprawdzą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

jezeli chodzi o punkty odnosnie ery cudow - 2 razy poziom zostal przekroczony. Raz nie byliscie przygotowani i powychodziliscie z sojuszu ..a potem ponownie wrociliscie i byla wystarczajaca liczba punktow. mam nawet z tego screena.
Czepiacie sie zamiast grac... taka prawda.
Nie da sie oszukiwac systemu. To jest program ( oprogramowanie) .

Pozdrawiam,
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Sin a czy jest w REGULAMINIE że nie można się przewietrzyć:confused: a jeśli to była takowa taktyka mająca na celu zmylić przeciwnika:confused: no jeśli to jest karalne to jest to zwykły absurd:eek:

grać umiemy i co do niektórych jesteśmy szczerzy jeśli chodzi o nasze poczynania w grze i nic nie robimy za plecami! tak jest z Legionem! ponieważ wcześniejszy etap gry z niektórymi sojuszami uważam za żałosny ;)
 

DeletedUser21011

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

2014-03-17 godz 21:00

Wymagana liczba punktów do rozpoczęcia ery Cudów Świata
159.44 mln. / 159 mln.
Szacowany czas rozpoczęcia ery Cudów Świata: ~-0 m-ce/y[/b]


Według regulaminu wszystkie wymagania niezbędne do rozpoczęcia EC zostały spełnione. EC została włączona w nocy 18.03.2014 r i tylko o tej porze może zostać włączona, podczas aktualizacji serwera.

pozdrawiam .
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

dobrze rozumiem to co napisałeś ale pytanie brzmi: jeśli wymagana ilość pkt się zmniejszyła to znaczy że procedura jest wstrzymana? zgadza się:confused:
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

tak tak Morex propowadzicie tylko pytanie czy te Cuda wystartowały zgodnie z REGULAMINEM ponieważ było jak wół że brakuje pkt aby ruszyły cuda a o dziwo ruszyły....czy to nie jest jakiś przypadek na świecie Gythium czy może "specjalny błąd":confused:

Jestem jednym z 10 polskich miliarderów i kupiłem całe inno games:p cuda startują wtedy kiedy ja chce plus dokładam sobie bonusy do ataku i + 1000% surowców i łask:) tak to specjalny bład mający na celu pogrążenie was i umożliwienie wam snucia i wymyślania teorii spiskowych:cool:
Pozdrawiam
 

DeletedUser20894

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Marek po co się ujawniasz?
teraz będą od nas wyciągali kogo My znamy, kim jesteśmy, kto Nas zna itp.

a zresztą siedzenie na ławach sejmowych -sprzyja kontaktom i pozwala być ciągle online :d
 

DeletedUser20066

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

jezeli chodzi o punkty odnosnie ery cudow - 2 razy poziom zostal przekroczony. Raz nie byliscie przygotowani i powychodziliscie z sojuszu ..a potem ponownie wrociliscie i byla wystarczajaca liczba punktow. mam nawet z tego screena.
Czepiacie sie zamiast grac... taka prawda.
Nie da sie oszukiwac systemu. To jest program ( oprogramowanie) .

Pozdrawiam,


Taś Taś [ciach]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Jestem jednym z 10 polskich miliarderów i kupiłem całe inno games:p cuda startują wtedy kiedy ja chce plus dokładam sobie bonusy do ataku i + 1000% surowców i łask:) tak to specjalny bład mający na celu pogrążenie was i umożliwienie wam snucia i wymyślania teorii spiskowych:cool:
Pozdrawiam
[ciach]
zadałem proste pytanie "czy te cuda wystartowały zgodnie z regulaminem jak przecież nie było 250 mln pkt w chwili kiedy się pojawiły"...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21011

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

dobrze rozumiem to co napisałeś ale pytanie brzmi: jeśli wymagana ilość pkt się zmniejszyła to znaczy że procedura jest wstrzymana? zgadza się:confused:

Nie, nie zgadza się. To nie logiczne. Gdy raz suma pkt przekroczy wymagany poziom rozpoczyna się EC - w nocy podczas aktualizacji i nikt nie jest wstanie tego wstrzymać - no chyba, że niemieccy włodarze włączą backup serwera.

Wyobraź sobie, że kilka osób podczas EC wychodzi z sojuszu i EC zostanie wstrzymana bo pkt brakuje . Tak by się nie dało grać.
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Kolego rozumiem Ciebie ale niestety nie ma potwierdzenia a co do EC jeśli ktoś by wychodził to znaczy że dany sojusz musi się bardziej rozbudować ( co dla Twórców Grepolis by było na rękę a powód jest prosty: więcej złota by im wleciało do kieszeni)...i jeśli faktycznie tak jest jak mówisz to niestety wg mnie jest to Wielki Błąd w tej grze i nie piszę tego dlatego że szukam teorii spiskowych tylko dlatego że dla mnie 250 mln pkt jest jasne i startuje procedura to musi przetrwać pewien czas uwzględniając wymaganą ilość 250 mln do tego czasu.
rozumiem że to jest program który działa samoistnie ale ten oto program powinien aktualizować dane co pewien czas aby była pewność a tym bardziej przy godzinie "0" do której każdy czeka aż ruszy budowa
 

DeletedUser21011

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Jeżeli wystarczy Ci potwierdzenie koleżanki z Gp to proszę :

Ariene 2014-03-20 19:00:50
Skoro EC się rozpoczęła punkty musiały zostać osiągnięte, nie ma za co ;)

Pozdrawiam,
Ariene
Grepolis Team


Aktualizacja jest codziennie w nocy. Godzinę " 0 '' także była tylko jej nie zauważyłeś . Trzeba było obserwować którego dnia miesiąca obniża się o 13 mil wymagany próg rozpoczęcia EC a rozpoczynał się zawsze tego samego :)
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

dziwne i jeszcze raz dziwne...tak obserwowałem to na bieżąco tylko że jest napisane wprost: 250 mln i jazda z EC a wystartowały w chwili kiedy nie było tej liczby i to mnie ciekawi... a tutaj w wypowiedzi którą mi zacytowałeś to rozumiem tak: było 250 mln i ruszyły cuda...-dla mnie to jest oczywiste ale faktem jest iż w chwili CUDÓW nie było 250mln!!:cool:

dziekuję
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Wariorr, lepiej surkę wysyłaj, a nie szukaj usprawiedliwienia że zaspałeś :p

W końcu was jest sporo w głównym i akademiach (macie przewagę w surce, czarach itp) więc nawet gdybyście się spóźnili o dobę, to i tak powinniście dać radę. Tylko musisz zmotywować bardziej ekipę do wysyłek.

Co do twojego tekstu widać, że po prostu nie byliście przygotowani do EC i to wasz sojusz kombinował tak, aby wystartować w odpowiednim, dogodnym dla siebie okresie. Gdyby nie wasze "wietrzenie graczy" to świat kilka dni wcześniej rozpoczął by EC, więc poniekąd sami sobie piwa nawarzyliście.
Nie znam dokładnie zasad działania systemu, ale skoro sam zgadzasz się, że limit był osiągnięty - 250kk, tzn. że EC wystartowała poprawnie. I nie ważne w tym przypadku że na chwilę. System policzył. Możliwe, że podczas aktualizacji wzięli poprawkę na "kombinowanie" Zatem wasze żale są nieuzasadnione.
Poza tym po to są tickety, żeby z nich korzystać, jak ktoś ma wątpliwości / skargi.

Reasumując, walczcie bo wierzę że min. 1 cud uda wam się postawić przez co będzie zabawa w odbijanie :)
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

<ciach>
zadałem proste pytanie "czy te cuda wystartowały zgodnie z regulaminem jak przecież nie było 250 mln pkt w chwili kiedy się pojawiły"...
Ohjejku jejku tak mi pojechałeś;/ chyba pójde zrestartować konto:( dziecinada. Jak mogliśmy wpłynąć na regulamin? To serwer samoistnie włącza ere cudów a nie jakiś admin manulanie sobie klika kiedy chce... Zastanów się chłopaku, a potem pisz.

<ciach>

Kolejne bzdurne teorie.... Złej baletnicy rąbek u spódnicy jak to się mówi. O super, jak masz takie twarde dowody to dawaj je na forum, chciałbym je zobaczć. A wiedzieliśmy kiedy się to stanie z przybliżeniem 1 dniowym, bo przygotowywaliśmy sie do tego z 3 miesięcznym wyprzedzeniem, do waszych pożal się Boże 2 tygodni... Obliczenia, obserwacje w jakim dniu podnosił się poziom o 13 mln i ile w ciągu m-ca i tyg wzrastaja punkty średnio. Skoro nie umiecie tego pojąć to trudna z wami rozmowa... Zaraz naskarżę do supportu i moich znajomych i się skończy:cool:

Grajmy budujmy i zobaczmy co z tego wyniknie za tydzień...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

hahaha to mnie morex rozśmieszyłeś tym :cool:
posłuchaj bo nie lubię się powtarzać: nikt nie zna dokładnej daty nawet w przybliżeniu jednodniowym...zastanów się <ciach>, a potem pisz..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18359

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Według regulaminu wszystkie wymagania niezbędne do rozpoczęcia EC zostały spełnione. EC została włączona w nocy 18.03.2014 r i tylko o tej porze może zostać włączona, podczas aktualizacji serwera.

pozdrawiam .

a to zadam jedno pytanie w jakim czasie po osiągnięciu wymaganego progu pkt startują cuda ??
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Cudaki ruszają przy okazji nocnej aktualizacji światów. Jak jest osiągnięty w tym momencie próg, to automat załącza cały mechanizm i zaczyna się budowa...
 
Do góry