Sytuacja na świecie Gythium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

dokładnie tak jak pisze DonBeker i tak sie stało okolo 1 w nocy. Bo system odnotował 160.004/159 mln.
Kto nie wierzy zapraszam - wyślę mu screena.
System załapał się na aktualizacje - innej mozliwości po prostu nie ma.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

ale szybko wszedł świat w ere cudów :D
 

DeletedUser18359

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

dokładnie tak jak pisze DonBeker i tak sie stało okolo 1 w nocy. Bo system odnotował 160.004/159 mln.
Kto nie wierzy zapraszam - wyślę mu screena.
System załapał się na aktualizacje - innej mozliwości po prostu nie ma.

a to bardzo ciekawe czemu świat nie wszedł w erę cudów kilka dni wcześniej gdy tez próg był osiągnięty
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Proszę o nie odchodzenie od tematu tego działu. W przypadku posiadania dowodów nadużyć osób z supportu zawsze możecie napisać ticketa w tej sprawie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

a to bardzo ciekawe czemu świat nie wszedł w erę cudów kilka dni wcześniej gdy tez próg był osiągnięty

Pewnie próg był osiągnięty w ciągu dnia, a jak przyszło do aktualizacji, to już punkty się nie zgadzały, bo ktoś wyszedł z sojuszu. Era Cudów nie włącza się automatycznie po przekroczeniu danego progu punktowego, ale dopiero wtedy, gdy podczas aktualizacji ten próg jest osiągnięty...a przynajmniej tak można wywnioskować z tego co się dzieje:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

a to bardzo ciekawe czemu świat nie wszedł w erę cudów kilka dni wcześniej gdy tez próg był osiągnięty


Michał, dlatego że wcześniej osiagnał poziom jakos po południu. I wtedy wyszliście z sojuszu. System tego nie odnotował.
Potem tak jak wklejał wam Erhamion o godzinie 17 było kolejne podejście. Ale ponownie wyszliście z sojuszu.
Jednak po północy było kolejne przekroczenie punktów i wtedy system odnotował.
I tak ja to widze co nie znaczy że nie moge się mylić. :).

Jednak gdzieś czytałam na forum grepolis że aktualizacja serwerów nastepuje w nocy.
Więc podejrzewam że wtedy "system załapał" i tyle. Inaczej by nie było cudaków.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Michał, dlatego że wcześniej osiagnał poziom jakos po południu. I wtedy wyszliście z sojuszu. System tego nie odnotował.
Potem tak jak wklejał wam Erhamion o godzinie 17 było kolejne podejście. Ale ponownie wyszliście z sojuszu.
Jednak po północy było kolejne przekroczenie punktów i wtedy system odnotował.
I tak ja to widze co nie znaczy że nie moge się mylić. :).

Jednak gdzieś czytałam na forum grepolis że aktualizacja serwerów nastepuje w nocy.
Więc podejrzewam że wtedy "system załapał" i tyle. Inaczej by nie było cudaków.
W tym dniu kiedy ruszyły cuda nie było nas w sojuszu i progu nie powinno być .Macie scryny ponieważ zostały zablokowane punkty przez kogoś znajomego w supporcie przekazałem wiadomość i mam nadzieje że ta sprawa będzie załatwiona chociaż raz uczciwie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

W tym dniu kiedy ruszyły cuda nie było nas w sojuszu i progu nie powinno być .Macie scryny ponieważ zostały zablokowane punkty przez kogoś znajomego w supporcie przekazałem wiadomość i mam nadzieje że ta sprawa będzie załatwiona chociaż raz uczciwie.

nie było tylko Ciebie w sojuszu. Reszta wróciła - przekombinowaliście i teraz najlepiej wymyslać teeorie spiskowe niż przyznać się do bledu i faktu ze się zaspało.

Pozdrawiam i ja ze swojej strony kończe temat :)
 

DeletedUser18359

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

dokładnie tak jak pisze DonBeker i tak sie stało okolo 1 w nocy. Bo system odnotował 160.004/159 mln.
Kto nie wierzy zapraszam - wyślę mu screena.
System załapał się na aktualizacje - innej mozliwości po prostu nie ma.


Szkoda że nie masz screenów jak kilka dni wcześniej był próg kilka razy przekraczany i era cudów nie ruszyła mimo wszystko , kolejny "cud" że rusza w tak dogodnej sytuacji dla Was .


a i od kiedy system podaje 3 miejsca po przecinku ?? tego jeszcze nie widziałem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Szkoda że nie masz screenów jak kilka dni wcześniej był próg kilka razy przekraczany i era cudów nie ruszyła mimo wszystko , kolejny "cud" że rusza w tak dogodnej sytuacji dla Was .


a i od kiedy system podaje 3 miejsca po przecinku ?? tego jeszcze nie widziałem :)

cos mi sie wydaje, że jednak nie zrozumiales tego co napisalam. Wiec przeczytaj prosze ponownie.

Co do trzech zer.. moj blad przy wpisywaniu :). 160,04 mialo byc. Sorry.

Pozdrawiam,
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Morex, widze ze macie typowo polskie zaklinanie rzeczywistosci:))
Co oczywiscie sugeruje ze jestescie glownymi kandydatami do wygranej:)
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Niedługo będzie piękne zaskoczenie na Świecie Gythium :eek:
 
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

wiecie ze sie nie wypowiadam prawie wogole na forum,ale juz mnie lecza te oskarzenia,nie potraficie zniesc porazki tylko podejrzenia o jakies uklady padaja,tylko nie wiem z kim?moze z graczami z KM,lub Victory ktorzy nam pomagaja i Wielke Dzieki im za to_Od poczatku wszyscy wiedza
ze SB gra samo,tworzymy paczke fajnych kumpli i znamy sie wszyscy z innych swiatow ,lub z reala,zarywamy noce przez cala gre na tym swiecie zeby byc w czolowce,co zreszta widac w rankingach,przy cudkach nie ktorzy z nas nie spia po calej dobie,dlatego prosze sie odczepic od calego mojego sojuszu,piszecie ze bedziecie robic restarty ,to robcie a nie tylko piszecie,robi to sie juz zenujace,nie potraficie przegrywac z honorem,to kasujcie konta i papa
pozdrawiam harnaś
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

co do oczerniania to niestety ale sami nas prowokowaliście i to jest niestety fakt...mówisz że są wspaniali twoi gracze no nie wątpię tylko paru nie potrafiło dobrać odpowiednio słów i jeden od Ciebie nazwał naszego gracza a mianowicie Klosek19 wiesz dobrze kim ( nie zamierzam tutaj rzucać wulgaryzmów)

kolejna sprawa to nas ta gra już mało co interesuje ze względu na to co się stał dzisiejszej nocy...czyżby przypadek? a może coś więcej?

więc postaw się w naszej sytuacji i ciekawe co byś wtedy powiedział i zrobił...

i jeszcze jedno: potrafimy przegrać z Honorem ale niestety start Cudów dla Nas jest nie jasny...rozmawiałem z supportem to nic się nie dowiedziałem konkretnego na sam koniec i doszło włamanie na konto naszego ZAUFANEGO GRACZA Z RADY i powiedz mi co mamy o tym wszystkim myśleć?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

wiecie ze sie nie wypowiadam prawie wogole na forum,ale juz mnie lecza te oskarzenia,nie potraficie zniesc porazki tylko podejrzenia o jakies uklady padaja,tylko nie wiem z kim?moze z graczami z KM,lub Victory ktorzy nam pomagaja i Wielke Dzieki im za to_Od poczatku wszyscy wiedza
ze SB gra samo,tworzymy paczke fajnych kumpli i znamy sie wszyscy z innych swiatow ,lub z reala,zarywamy noce przez cala gre na tym swiecie zeby byc w czolowce,co zreszta widac w rankingach,przy cudkach nie ktorzy z nas nie spia po calej dobie,dlatego prosze sie odczepic od calego mojego sojuszu,piszecie ze bedziecie robic restarty ,to robcie a nie tylko piszecie,robi to sie juz zenujace,nie potraficie przegrywac z honorem,to kasujcie konta i papa
pozdrawiam harnaś

Co do Honoru - to kilku graczy od Was miało zrobić reset już wcześniej - dobrze wiecie kto i jakiej sytuacji dotyczyło.
Honorowa gra z Waszej strony również nie była honorowa - chociażby preparowanie wiadomości w celu skłócenia ludzi z innych sojuszy. Pozostawianie swoich sojuszników dla SB i usuwanie przy okazji wszystkich informacji z wewnętrznych forów.
My graliśmy fear bez żadnych podchodów, kombinacji i wywiązywaliśmy się ze swoich obietnic.
 

DeletedUser22280

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

wiecie ze sie nie wypowiadam prawie wogole na forum,ale juz mnie lecza te oskarzenia,nie potraficie zniesc porazki tylko podejrzenia o jakies uklady padaja,tylko nie wiem z kim?moze z graczami z KM,lub Victory ktorzy nam pomagaja i Wielke Dzieki im za to_Od poczatku wszyscy wiedza
ze SB gra samo,tworzymy paczke fajnych kumpli i znamy sie wszyscy z innych swiatow ,lub z reala,zarywamy noce przez cala gre na tym swiecie zeby byc w czolowce,co zreszta widac w rankingach,przy cudkach nie ktorzy z nas nie spia po calej dobie,dlatego prosze sie odczepic od calego mojego sojuszu,piszecie ze bedziecie robic restarty ,to robcie a nie tylko piszecie,robi to sie juz zenujace,nie potraficie przegrywac z honorem,to kasujcie konta i papa
pozdrawiam harnaś

co z tego że się nie wypowiadasz na forum skoro piszesz pierwszy raz i to głupoty !!!
o jakim Ty honorze piszesz ? że kto nie umie przegrywać ? jakie mamy zając stanowisko skoro ktoś wchodzi nam na konto i opuszcza je aby skasować produkty uzbierane na budowę 10 poziomu !!! oczywiście nikogo za rekę nie złapaliśmy ale jedyną konkurencją jesteście wy na tym świecie więc wiadomo że oskarżenia polecą w waszym kierunku!!!
w jakim celu mamy bawić się tu dalej ? co może ktoś trzeci pozwoli nam coś wybudować czy jak wy to widzicie?
i zadam podstawowe pytanie co byś Ty zrobił w takiej sytuacji miał honor i grał dalej i głupka robił z siebie i innych.
Macie jaja i honor to wysyłamy wspólnie petycję o cofnięcie naszego świata i serwera do dnia wczorajszego i jedziemy uczciwie dalej i zobaczymy co czas przyniesie.

Dla wszystkich zainteresowanych z innych światów wyjaśnie co się stało przed załączeniem odliczania czasu cudu na 10 poziom (może jakieś 10 minut zostało do wpadnięcia produktów) osoba trzecia wchodzi na konto jednego z radnych opuszcza sojusz co powoduję zresetowanie wszystkich produktów dostarczonych - wynik jest taki że my musimy zaczynać od nowa a drugi sojusz dalej zbiera aż załączy cud , gm gry to nie interesuję a konkurencja piszę o jakimś honorze ...farsa nie gra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20066

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

jak patrze w statystyki waszego swiata to w PW Sigma MIAŻDŻY pozostale sojusze.
ponad dwukrotna przewaga w PA! to sie nazywa DEKLASACJA.
Wiec nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz ze nie zasluzyli skoro PW to jedyny i najlepszy wykladnik.
aha i jeszcze jedno:
obrazaj ale higiene zachowuj

Nie rozmawiamy o PW tylko o przekrętach które oni zrobili i jak byś chciał wiedzieć to Pw nie wygrywają świata .
 

DeletedUser20894

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

to jaja jakieś jak po nas jedziecie, nasza latarnia odpaliła dużo przed północą ,więc nie piszcie że jeszcze my jej nie odpaliliśmy, więc po co ktoś miał wchodzić na konto waszego gracza w takiej sytuacji.- napiszcie do supportu niech podadzą wam czas startu naszej latarni- i co głupio Wam będzie.

sami udostępniacie hasła do swoich kont- może ktoś od was celowo to zrobił, lfx dzięki szpiegowi który wszedł do nas z Km wiedziało nasze czasy cudów, i wiedziało ze latarka już odpaliła bądź zaraz odpali- nie daje wam to do myślenia?
na pewno wam [bg] to przkazano= nie ukrywajcie tego.. u was by wystartowała z 4h stratą na 10lvl.. może dlatego ktoś od was wyszedł bo nie widział już żadnej szansy= nie czarujmy się nie wszyscy u was angażowali się w przyśpieszanie etc. pełno czarów dostawaliśmy od waszych graczy.

na koniec jedno napiszę
dzięki za grę budujemy 7 i spadamy- bo z takimi graczami jak wy[nie piszę o wszystkich, bo i wrogich sojuszach znalazły się super osoby] tu aż przykro grać.
ja nikogo nie obraziłem od 1.5roku grania na tym świecie i na prawdę oczekuję tego samego w stosunku do mnie i moich przyjaciół!! tak przyjaciół bo oni dla mnie są jak 2 rodzina - jest z kim pogadać, z kim się napić, spotkać..tego co przez ponad 3 lata grania z nimi nie zamieniłbym za nic w świecie...a Wy mieszacie ich z błotem, chłopaki i dziewczyny nie patrzą na to czy dzień czy w nocy, czy praca czy rodzina - jak ktoś ma z nas problem -pomagają jak się da..[cierpi na tym życie realne ] ale chwała im za te trudy poświęcone .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

co do oczerniania to niestety ale sami nas prowokowaliście i to jest niestety fakt...mówisz że są wspaniali twoi gracze no nie wątpię tylko paru nie potrafiło dobrać odpowiednio słów i jeden od Ciebie nazwał naszego gracza a mianowicie Klosek19 wiesz dobrze kim ( nie zamierzam tutaj rzucać wulgaryzmów)

kolejna sprawa to nas ta gra już mało co interesuje ze względu na to co się stał dzisiejszej nocy...czyżby przypadek? a może coś więcej?

więc postaw się w naszej sytuacji i ciekawe co byś wtedy powiedział i zrobił...

i jeszcze jedno: potrafimy przegrać z Honorem ale niestety start Cudów dla Nas jest nie jasny...rozmawiałem z supportem to nic się nie dowiedziałem konkretnego na sam koniec i doszło włamanie na konto naszego ZAUFANEGO GRACZA Z RADY i powiedz mi co mamy o tym wszystkim myśleć?

Czym Was sprowokowaliśmy, bo nie za bardzo wiemy... Tłumaczycie swoją nieudolność czymś? Co do wyzywania graczy, to zapewne na naszego gracza został narzucony ban za wyzwisko, także kare podniósł więc nie wiem w czym problem... Z tego co wiem od was też kilka epitetów szło do ludzi... Co do tego co stało się w nocy to nie wiem o co chodzi bo w radzie nie jestem. Jest bodajże podejrzenie włamania na konto, tylko w sumie nie wiem po co i w jakim celu miało by byc to zrobione. Już chyba lepiej byłoby kliknąć restart lub rozwiązać sojusz dla czystej logiki:confused: ale spiskowe teorie nadal w cenie. Nie znam motywacji waszego gracza, ale to co zrobił faktycznie było dziwne. Może przez przypadek wyrzucił sam siebie (macie przeciez rotacje graczy z lxf i bg między soba), a teraz zwala na włamanie na konto. My nie musimy takich sztuczek stosować bo my swoje wiemy i i tak wygramy ten swiat uczciwie:cool:, a wasze zarzuty są po prostu smieszne...

Co do Honoru - to kilku graczy od Was miało zrobić reset już wcześniej - dobrze wiecie kto i jakiej sytuacji dotyczyło.
Honorowa gra z Waszej strony również nie była honorowa - chociażby preparowanie wiadomości w celu skłócenia ludzi z innych sojuszy. Pozostawianie swoich sojuszników dla SB i usuwanie przy okazji wszystkich informacji z wewnętrznych forów.
My graliśmy fear bez żadnych podchodów, kombinacji i wywiązywaliśmy się ze swoich obietnic.

Których graczy ja kojarze tylko jednego sin123 (Sylwia) która miała mniej czasu, ale jednak do nas wróciła grać dalej z czego się bardzo cieszę:) My tez się ze swoich obietnic zawsze wywiązywaliśmy, pokaż mi gdzie się omineliśmy z prawdą i gdzie graliśmy nie fear:mad: tylko bez spiskowych teorii dziejów poproszę:p A honor każdy z nas ma:) z tego co pamiętam to Wy odeszliście z koalicji na stronę lxf bez słowa z dnia na dzień:rolleyes:

co z tego że się nie wypowiadasz na forum skoro piszesz pierwszy raz i to głupoty !!!
o jakim Ty honorze piszesz ? że kto nie umie przegrywać ? jakie mamy zając stanowisko skoro ktoś wchodzi nam na konto i opuszcza je aby skasować produkty uzbierane na budowę 10 poziomu !!! oczywiście nikogo za rekę nie złapaliśmy ale jedyną konkurencją jesteście wy na tym świecie więc wiadomo że oskarżenia polecą w waszym kierunku!!!
w jakim celu mamy bawić się tu dalej ? co może ktoś trzeci pozwoli nam coś wybudować czy jak wy to widzicie?
i zadam podstawowe pytanie co byś Ty zrobił w takiej sytuacji miał honor i grał dalej i głupka robił z siebie i innych.
Macie jaja i honor to wysyłamy wspólnie petycję o cofnięcie naszego świata i serwera do dnia wczorajszego i jedziemy uczciwie dalej i zobaczymy co czas przyniesie.

Dla wszystkich zainteresowanych z innych światów wyjaśnie co się stało przed załączeniem odliczania czasu cudu na 10 poziom (może jakieś 10 minut zostało do wpadnięcia produktów) osoba trzecia wchodzi na konto jednego z radnych opuszcza sojusz co powoduję zresetowanie wszystkich produktów dostarczonych - wynik jest taki że my musimy zaczynać od nowa a drugi sojusz dalej zbiera aż załączy cud , gm gry to nie interesuję a konkurencja piszę o jakimś honorze ...farsa nie gra.

Aha czyli jest podejrzenie włamania się na konto (choc wasz gracz mógł miec focha lub się nawalić) i wszystko to nasza wina? To nie my przegrywamy, spójrz na cuda i poziomy ich rozbudowy. Nie musimy stosować brudnych sztuczek. Swoje brudy wyjaśnijcie ze swoim graczem... Petycje nic nie dadzą, kiedyś na sigmie mieliśmy 2 sytuacje ze screenami i dowodami z wysłania kolonów o godzinie xxx a kolony wchodziły o godzinie yyy. Petycje nic nie dały i teraz też nic nie dadzą pewnie, choć próbować pewnie można:eek:

Reasumując napiszę, że gramy fear. Czasami stosuje się chwyty ale robiły to obie strony... To nie my stoimy za tą sytuacją i tyle.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Których graczy ja kojarze tylko jednego sin123 (Sylwia) która miała mniej czasu, ale jednak do nas wróciła grać dalej z czego się bardzo cieszę:)

Po tym co się nauczyłam to nie mogłabym Was zostawić ;)
chociaz zeby nie było, jako gracz w pełni frontowy to zajmowało to wiele czasu na tym m55 - najwazniejsze ze dalismy rade :p
stad chcialabym pomimo wszystko podziekowac wszystkim moim przeciwnikom.. dzieki Wam od poczatku tego serwera walczylam z najlepszymi - nauke odebralam, dzieki! :eek:

zreszta : http://www.youtube.com/watch?v=4Y0OjXN095Q
:cool:

do boju Sigmoki :) !!!
 
Do góry