Sytuacja na świecie Gythium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20894

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

ja w Bg np poznałem fajne osoby ,z którymi było można pogawędzić na wiele tematów- nie zawsze zwiazanych z gp
za co im dziękuje i na pewno napiszę do nich nie raz

tak więc są ludzi z którymi idzie pogawędzić a nie tylko się obrażać. etc.
 
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Ja będę kulturalny. Cała ta sytuacja przebiegła dosyć dziwnie i sami osądźcie, czy jest to podejrzane, czy nie. Jakaśtam zadra pozostanie na pewno... Szkoda tylko, że serwer kończy się w ten sposób. Chciałbym podziękować za ten rok zabawy, mimo że nie odegrałem tutaj znaczącej roli, to bawiłem się fajnie. :)

Harnaś, to co zapamiętam z tego serwera, to oblężenie 3 dniowe 1 miasta głównie przez Ciebie i Kiepskiego. :D

pamietam ostro bylo,ale dales rade:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Proszę o nieobrażanie się tu wzajemne.
Na razie potraktowałam łagodnie ciągłe prowokowanie do kłótni.
Jednak na przyszłość proszę wszystkich o ponowne zapoznanie się
z Regulaminem forum.
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Gra powoli się kończy, więc wypada się pożegnać.
Dzięki za grę wszystkim i przeciwnikom i sojusznikom.
Do zobaczenia kiedyś.

PS
kilka słów refleksji
Zacznę od wypowiedzi kiep-szczocha zamieszczonej na jego profilu

"Drodzy gracze BG

Widzicie winowajcow w nas odnosnie zburzenia waszej latarni. Nie mielismy powodu by to robic i uwazam ze zrobili to wasi "przyjaciele" LXF. Czemu? A no temu ze mieli powod wbrew waszej wiedzy powazniejszy od naszego. Przegrywali w mauzoleum. Wiedzieli ze musza gonic. Wiedzieli tez ze przegrywaliscie w latarni bo ich krety bedace w zaprzyjaznionych nam sojuszach wchodzily do nas i znaly czasy. Sprytnie to wymyslili, postanowili zburzyc wam latarnie majac nadzieje ze pomozecie im w mauzoleum nie majac nic do stracenia juz."


Jedyny komentarz jaki się nasuwa to bez komentarza
Nawet jeśli prawdą jest to, że mieliście już zaczętą budowę Latarni i Grobowca, nie udało by się wam skrócić ich budowy maksymalnie, a my owszem - zrobilibyśmy to, co widać było po Posągu i wcale nie potrzebowaliśmy pomocy przy Grobowcu, którego budowa już trwała od kilkunastu godzin...a przyśpieszyć go sami byśmy dali radę. Jedyną korzyść mógł odnieść tylko i wyłącznie wasz sojusz.
Co do włamania na konto - no comments, jeśli to prawda to radość z wygranej jest mniej więcej taka jak zabranie niemowlakowi smoczka.
Jak to kogoś rajcuje niech go sobie zabiera i wsadzi w odpowiednie miejsce.
Czy mieliśmy szanse na wygranie świata - od dawna twierdziłem, że słabe, bo walka pomiędzy naszymi sojuszami przypominała walkę Mariusza Pudzianowskiego z Timem Sylvią - siła owszem była ale doświadczenie i umiejętności jej wykorzystania - bardzo słabe. Mam nadzieję, że nauczyliśmy się czegoś na własnych błędach. Ja, się nauczyłem dużo i uważam, że jako debiutant osiągnąłem sporo. Przede wszystkim poznałem tu kilku wartościowych ludzi z którymi będę utrzymywał kontakt niezależnie od tego czy będziemy dalej grać w Grepolis czy nie. Oprócz tych pozytywów niestety przekonałem się, że polska i polacy schodzą coraz bardziej na psy, bo takiego szamba nie spodziewałem się. Słusznie mówił Piłsudski "Naród wspaniały tylko ludzie ..."

pozdrowienia dla wszystkich normalnych
a wszystkim innym
czapka z daszkiem
w nagrodę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Obiecałam sobie, że nie będę brać udziału w tej dyskusji, bo to nie ma najmniejszego sensu, ale dodam też kilka słów na pożegnanie. Generalnie nie ukrywam, że takie zakończenie bardzo mnie rozczarowało i nie dlatego, że Legiony i BG przegrały, ale dlatego, że nie mieliśmy nawet okazji uczciwie powalczyć do końca. Jestem pewna, że ktoś w jakiś sposób sterował wszystkim, ktoś włamał się na konto Kloska i nie mam pretensji do wszystkich graczy Sigmy. Podejrzewam, że odbywało się to w mniejszym gronie, może bez jakiejkolwiek wiedzy reszty sojuszu na ten temat. To jest tylko przypuszczenie i nie zamierzam nikogo obrzucać błotem. Podczas gry miałam okazję popisać z częścią graczy z wrogich sojuszy, w tym SB, i większość z nich jest miłymi, fajnymi ludźmi.
Legiony były w złej sytuacji od samego początku ze względu na położenie. Rozłożenie miast na tylu morzach uniemożliwiało szybkie zasypywanie magazynów. W naszych szeregach są też gracze, którzy traktują grę bardziej "lajtowo" i w żaden sposób nie dało się zmienić ich nastawienia... natomiast gdybyśmy stworzyli jeden Legion z samych aktywnych i zaangażowanych osób, to byłoby super, gdyby nie rozmieszczenie na mapie. Oprócz tego dla większości z nas to był pierwszy świat (pewnie ostatni ze względu na to, co się tutaj wydarzyło). Sigma za to pojawiła się tutaj już zgraną paczką i z największą szansą na wygraną. Nie wnikam kto nas oszukał i popsuł całą zabawę, ale mam nadzieję, że te osoby (a może jedna osoba?) zdadzą sobie sprawę z tego jak bardzo zniszczyły roczną pracę wielu ludzi.
Podobno to tylko Gythium takie jest, ale zdecydowanie ostatnie wydarzenia pomogły mi podjąć decyzję, czy próbować na innym świecie.

Dziękuję wszystkim za wspólną grę, jakakolwiek ona była. Gdyby nie to, że podobnie jak Kaza, poznałam sporo świetnych ludzi, to teraz byłabym nieźle wkurzona za poświęcenie takiej ilości czasu na użeranie się z przeróżnymi przypadkami :p po to, żeby na koniec okazało się, że wszystko poszło na marne. Liczyłam się z tym, że mamy małe szanse, ale z przegraną w wyniku naruszenia zasad ciężko jest się pogodzić.
Może kiedyś, jak znajdę trochę czasu, pogram na jakimś świecie... Ale na obecną chwilę grepolis zdecydowanie mnie odrzuca ;) Do osób, które będą jeszcze grać na innych światach: pamiętajcie, że to tylko gra, która powinna być uczciwą zabawą dla każdej strony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18190

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Muszę tu swoje 3 gr dołożyć ;)

Ludzie! Ładna pogoda za oknem, idźcie na spacer, dobrze Wam to zrobi..
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Także dziękuję za grę i sojusznikom i wrogom. Mnie też nie satysfakcjonuje taka wygrana w 100%, chociaż 4 cuda byśmy na 100% wybudowali ale nie w tym rzecz. U nas parcia na koronę nie było (przykład, oddawanie miejsc w sojuszy przez rade i innych dla wybitnie pomagających graczy z KM i V) i też mam za złe osobie, która zaingerowała w grę, oczywiście jeżeli taka sytuacja faktycznie miała miejsce, bo tego chyba nikt nigdy nie bedzie wiedział... Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia:rolleyes: W każdym razie liczyłem na walkę o cuda, która przedluzyła by życie serwera o kilka miesięcy i tchneła by tam troche zycia, ale w tej sytuacji tak jak i Wy to i My nie jestesmy zadowoleni. Także duża część osób po cudach kliknie restart:( Na koniec obiema rękami podpisuje się pod tekstem Lirose i życzę wszystkim powodzenia na innych serwerach/grach.

Żeby nie było że spamuje wpisuje obecny stan cudów:
Sigma Bross:
Latarnia 10 lvl
Grobowiec 10 lvl
Piramida 10 lvl
Posąg 10 lvl
Kolos 9 lvl nikt inny nie buduje
Świątynia 9 lvl nikt inny nie buduje
Ogrody 9 lvl trwa walka z lxf
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Obiecałam sobie, że nie będę brać udziału w tej dyskusji, bo to nie ma najmniejszego sensu, ale dodam też kilka słów na pożegnanie. Generalnie nie ukrywam, że takie zakończenie bardzo mnie rozczarowało i nie dlatego, że Legiony i BG przegrały, ale dlatego, że nie mieliśmy nawet okazji uczciwie powalczyć do końca. Jestem pewna, że ktoś w jakiś sposób sterował wszystkim, ktoś włamał się na konto Kloska i nie mam pretensji do wszystkich graczy Sigmy. Podejrzewam, że odbywało się to w mniejszym gronie, może bez jakiejkolwiek wiedzy reszty sojuszu na ten temat. To jest tylko przypuszczenie i nie zamierzam nikogo obrzucać błotem. Podczas gry miałam okazję popisać z częścią graczy z wrogich sojuszy, w tym SB, i większość z nich jest miłymi, fajnymi ludźmi.
Legiony były w złej sytuacji od samego początku ze względu na położenie. Rozłożenie miast na tylu morzach uniemożliwiało szybkie zasypywanie magazynów. W naszych szeregach są też gracze, którzy traktują grę bardziej "lajtowo" i w żaden sposób nie dało się zmienić ich nastawienia... natomiast gdybyśmy stworzyli jeden Legion z samych aktywnych i zaangażowanych osób, to byłoby super, gdyby nie rozmieszczenie na mapie. Oprócz tego dla większości z nas to był pierwszy świat (pewnie ostatni ze względu na to, co się tutaj wydarzyło). Sigma za to pojawiła się tutaj już zgraną paczką i z największą szansą na wygraną. Nie wnikam kto nas oszukał i popsuł całą zabawę, ale mam nadzieję, że te osoby (a może jedna osoba?) zdadzą sobie sprawę z tego jak bardzo zniszczyły roczną pracę wielu ludzi.
Podobno to tylko Gythium takie jest, ale zdecydowanie ostatnie wydarzenia pomogły mi podjąć decyzję, czy próbować na innym świecie. Przede wszystkim - support, z którym nie da się nic załatwić. Wielu graczy od nas, w tym ja, pisało w sprawie różnych problemów i wszyscy dostaliśmy tak samo bezsensowne i często lakoniczne odpowiedzi. Co ciekawe - regulamin jest interpretowany inaczej przez różne osoby. Może czas zdecydować się na jedno i troszkę bardziej wysilić..?

Dziękuję wszystkim za wspólną grę, jakakolwiek ona była. Gdyby nie to, że podobnie jak Kaza, poznałam sporo świetnych ludzi, to teraz byłabym nieźle wkurzona za poświęcenie takiej ilości czasu na użeranie się z przeróżnymi przypadkami :p po to, żeby na koniec okazało się, że wszystko poszło na marne. Liczyłam się z tym, że mamy małe szanse, ale z przegraną w wyniku naruszenia zasad ciężko jest się pogodzić.
Może kiedyś, jak znajdę trochę czasu, pogram na jakimś świecie... Ale na obecną chwilę grepolis zdecydowanie mnie odrzuca ;) Do osób, które będą jeszcze grać na innych światach: pamiętajcie, że to tylko gra, która powinna być uczciwą zabawą dla każdej strony.

gralem na swiecie Sigma,wygralismy ten swiat ale jak czytam twoj tekst to jakbym sie cofnal w czasie,dokladnie te same zastrzezenia mielismy do suportu, i dokladnie z tego samego powodu zakonczylem gre w grepo
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

pl123456, Wy świat Sigma wygraliście zasłużenie moim zdaniem o czym zresztą pisałem na forum sigmy. Byliście lepiej przygotowani, mieliście rozbudowane placówki, osłonięte tyły i przygotowane wyspy itd. Po porażce wprowadziliśmy udoskonalenia do naszej taktyki w kolejnym świecie co przyczyniło sie w 50-60% do wygrania świata w postaci wybudowania 4 cudów (pewnie dojdziemy do 7). Natomiast lxf powtórzyło nasze błedy z sigmy. Zbytnie oddalenie ludzi od cudów, nierozbudowane miasta zarówno na cudakach jak i na reszcie świata, nie zbudowane placówki, mozna wymieniac i wymieniać bo sami to przerabialiśmy. Grając ponownie unikalibyscie starych błedów tak jak i my.

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Zeby byla jasnosc,nie wiem co sie dzialo na tym swiecie ale znam sporo "tutejszych"graczy,szczegolnie z SB, i to znam nie z pogaduszek ale z walk przeciwko nim,wiec nie mozna mnie posadzac o stronniczosc,i moge powiedziec ze nie ma bata na ten sojusz.Wiekszosc z SB to doswiadczeni gracze ktorzy doswiadczenie zdobywali na sigmie(i wczesniej na innych swiatach),zaczynajac gre na gythium tylko dopracowali szczegoly,oni od poczatku mieli przewage nad innymi zespolami wiec nie jest ujma przegrac z nimi.

pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Gratuluje wygranej byłym przeciwnikom
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

widze,ze moj post zostal skasowany,czyli polityka suportu nie zmienila sie,
i dziwicie sie ze ludzie przechodza na inne gry...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Hahhaha myślałam, że może za jakieś dwa lata wrócę, ale wychodzi na to, że nie będzie z kim grać :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

[profil]pl12356[/profil] i będę kasować nadal. Stosuj się do regulaminu, to nie będą kasowane.

Jak masz jakiś problem z forum - zapraszam na PW.

Również inne osoby.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

[profil]pl12356[/profil] i będę kasować nadal. Stosuj się do regulaminu, to nie będą kasowane.

Jak masz jakiś problem z forum - zapraszam na PW.

Również inne osoby.

a moglbym sie dowiedziec ktory to paragraf regulaminu forum zlamalem?
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

a moglbym sie dowiedziec ktory to paragraf regulaminu forum zlamalem?

zawsze można skasować posta i pod to walnąć;)

§14. Pracownicy InnoGames GmbH i upoważnione przez nich osoby zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości, tematu lub innej treści bez podania przyczyny.
:)

Co by nie było spamu, wklejam obecny stan cudaków:)

Sigma Bross:
Latarnia 10 lvl
Grobowiec 10 lvl
Piramida 10 lvl
Posąg 10 lvl
Ogrody 10 lvl
Kolos 9 lvl nikt inny nie buduje
Świątynia 9 lvl nikt inny nie buduje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

hehehe,to cos jak w tv Russia Today

gratki za zwyciestwo
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

I zowu usunieto mój komantarz dobra niech Sigma pisze a my to tylko forum poogladac możemy.
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gythium

Dziękuję wszystkim za grę jeszcze raz! Stało się Sigma Bross wybudowała dzis 7 cud na świecie. Dziękuję przeciwnikom za walkę i za klika nieprzespanych nocy (zawsze to jakies emocje:cool:) ale najbardziej chciałbym podziękować całemu sojuszowi i radzie, nie tyle za udzielane wsparcie deff/off, ale także za czary, mądre decyzje i wszelką pomoc jakakolwiek od was otrzymałem:) Byliście najlepszym, szanującym się wzajemnie i najbardziej zgranym sojuszem w jakim miałem przyjemność zagrać i jestem dumny z tego co osiągneliśmy wspólnymi siłami:) Dziękuje jeszcze raz i do zobaczenia w niedługim czasie na innych światach!:cool:
 
Do góry