Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

ja nie mogę wyjść z podziwu jak potraficie na szybko sklecić nowe teorie spiskowe.
Zapewniam was że admin który z nami gra jest bardziej skryty niż wam się wszystkim wydaje i nigdy nie podaje nic na temat jego pracy w supporcie ,więc nie oskarżajcie kogoś tylko za to że pracuje w supporcie.
Powiem więcej to sami ludzie piszą śmieszne donosy zalewając support wyssanymi z palca podejrzeniami.I tak co bym nie napisał to znajdą się osoby które będą wierzyć w swoje teorie nie poparte żadnymi argumentami ,a jeżeli ktoś coś wie to może niech przedstawi jakieś dowody na nasze konszachty z wlądzą ,bo być może ja o czymś nie wiem .
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

ja nie mogę wyjść z podziwu jak potraficie na szybko sklecić nowe teorie spiskowe.
Zapewniam was że admin który z nami gra jest bardziej skryty niż wam się wszystkim wydaje i nigdy nie podaje nic na temat jego pracy w supporcie ,więc nie oskarżajcie kogoś tylko za to że pracuje w supporcie.
Powiem więcej to sami ludzie piszą śmieszne donosy zalewając support wyssanymi z palca podejrzeniami.I tak co bym nie napisał to znajdą się osoby które będą wierzyć w swoje teorie nie poparte żadnymi argumentami ,a jeżeli ktoś coś wie to może niech przedstawi jakieś dowody na nasze konszachty z wlądzą ,bo być może ja o czymś nie wiem .

Prawda, a Kroniki Spiskowej jak nie było tak nie ma :(
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Gratuluję kolejnej taniej zagrywki Kronice... Kolejny raz pokazujecie, że zamiast grać uczciwie to po raz kolejny się poniżacie... Brak do was słów. Możecie kolejny raz się wypierać lecz i tak wam w to nie wierzę...
grozi.gif


Bardzo bym prosił żebyś napisał do czego zniżyła się tym razem Kronika , będę bardzo wdzięczny
Jeśli zaś nie masz żadnych konkretnych dowodów tylko pewnie płacz pojechanych przez Kronikę graczy z wrogich sojuszy to bądź łaskaw zamknąć swoją szanowną buźkę bo robisz tylko nie potrzebny zamęt

Po prostu nie potraficie przyznać że trafiliście na lepszych od siebie więc najlepiej swoje porażki wytłumaczyc konszachtami Kroniki z suportem.
 

DeletedUser26610

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Bardzo bym prosił żebyś napisał do czego zniżyła się tym razem Kronika , będę bardzo wdzięczny
Jeśli zaś nie masz żadnych konkretnych dowodów tylko pewnie płacz pojechanych przez Kronikę graczy z wrogich sojuszy to bądź łaskaw zamknąć swoją szanowną buźkę bo robisz tylko nie potrzebny zamęt

Po prostu nie potraficie przyznać że trafiliście na lepszych od siebie więc najlepiej swoje porażki wytłumaczyc konszachtami Kroniki z suportem.


Osobiście chyba 2 razy pisałam o tym, że Kronika jest nie do pokonania. Czytaj, gościu, ze zrozumieniem i wyciągaj wnioski. I będę wdzięczna, kurza pysk, jeśli zaczniecie w końcu pisać poprawnie pod względem ortograficznym bo maluczko, a i ja zacznę byki sadzić.
Wzrokowiec jezdem. :D
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Osobiście chyba 2 razy pisałam o tym, że Kronika jest nie do pokonania. Czytaj, gościu, ze zrozumieniem i wyciągaj wnioski. I będę wdzięczna, kurza pysk, jeśli zaczniecie w końcu pisać poprawnie pod względem ortograficznym bo maluczko, a i ja zacznę byki sadzić.
Wzrokowiec jezdem. :D






Poprawia innych, a sama przecinków nie umie stawiać - ciągle mnie zaskakujecie:)

W swej naiwności nie wierzyłam w to co niektórzy zarzucają Kronice i teamowi. Po ostatnich wypadkach zmieniłam zdanie i wiem, że team, a przynajmniej niektórzy z teamu wspomagają Kronikę. Tylko, pytam, po co? Przecież Kronika świetnie sobie radzi bez takiej pomocy.
Proszę nie zaprzeczać bo to nic nie da. Cudów nie ma.
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Osobiście chyba 2 razy pisałam o tym, że Kronika jest nie do pokonania. Czytaj, gościu, ze zrozumieniem i wyciągaj wnioski. I będę wdzięczna, kurza pysk, jeśli zaczniecie w końcu pisać poprawnie pod względem ortograficznym bo maluczko, a i ja zacznę byki sadzić.
Wzrokowiec jezdem. :D

nie , wiem, czy, zauważyłaś , ale , to , nie , był wpis , skierowany , do ciebie
też wzrokowiec , jestem
 

DeletedUser26610

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Poprawia innych, a sama przecinków nie umie stawiać - ciągle mnie zaskakujecie:)


Spokojnie, przecinki są postawione poprawnie. Nie ucz ojca dzieci robić. :D I zanim kogoś skrytykujesz imiennie, kup sobie słownik ortograficzny. Dobrze ci to zrobi. :D

Mała litera zastosowana celowo.
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Exu no bo przecież mamy info od Boga hehehe
Prawda jest taka, że 3/4 z sojuszy z którymi walczymy, nie dałoby rady gdyby nie event i paki mant, ale trzeba korzystać póki jeszcze jest hehehe
 

DeletedUser25462

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

cisza SPOKÓJ nawet Gravi nic nie pisze
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Twoja wypowiedź w tej chwili jest na zacnym poziomie :D. dobrze jest się pośmiać z takich ludzi ;) jednak te twoje przecinki rozwalają haha
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Twoja wypowiedź w tej chwili jest na zacnym poziomie :D. dobrze jest się pośmiać z takich ludzi ;) jednak te twoje przecinki rozwalają haha
Nie z Tb władek, włodzu czy jakos tam gadam wiec siedz cicho :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Witam wszystkich
smiley_emoticons_irre4.gif

miesiąc wakacji no ale już jestem widzę że posty nie wygodne Gravi zostały usunięte.
Był w suporcie i wie co mówi. Zresztą dobrze wiem że to nie jest problem dostawać info wystarczy się z kimś dobrze znać.
smiley_emoticons_hust.gif
 
Do góry