Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Kazdy jest dobry jak nie ma na swojej drodze wartosciowych graczy tylko walczy z jakimis noobami ;) bubuszeq tez byl dobry. Jedna pozadna akcja i 5 miast nie jego ;)

Ale ja nie mówię, że my sie tłuczemy tam z jakimiś nobami znowu :) mamy paru przeciwników m.in wszystkie sojusze na m43 oraz PIWOSZE także to nie do końca też tak. Jesteśmy tu nowym sojuszem, a to, że wylądowaliśmy tutaj a nie przy kronice to już ja nie mam na to wpływu, zawsze daje przy wybieraniu kierunku losowo i gram tam gdzie mnie wyrzuci ;)

Jakbyśmy wylądowali u was to prawdopodobnie skończylibyśmy marnie, ale pod tą samą flagą bo nie mamy u siebie takich złotników i no-life, bo gramy na luzie bez ciśnień i to nam wystarcza :)
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Nie mógł wtedy być na Grepo,
czapeczka2.gif
dlatego 5 miast poszło... Tak by klinował...
kozak.gif

z tego co pamietam klinował, bodajże 20 sekund po kolonie
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Ale ja nie mówię, że my sie tłuczemy tam z jakimiś nobami znowu :) mamy paru przeciwników m.in wszystkie sojusze na m43 oraz PIWOSZE także to nie do końca też tak. Jesteśmy tu nowym sojuszem, a to, że wylądowaliśmy tutaj a nie przy kronice to już ja nie mam na to wpływu, zawsze daje przy wybieraniu kierunku losowo i gram tam gdzie mnie wyrzuci ;)

Jakbyśmy wylądowali u was to prawdopodobnie skończylibyśmy marnie, ale pod tą samą flagą bo nie mamy u siebie takich złotników i no-life, bo gramy na luzie bez ciśnień i to nam wystarcza :)

czemu odrazu takie negatywne myslenie? kazdego mozna pokonać :D.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

kazdy? jacieciebie? bez oporu 2 miasta mu zabrałem spodziewalem sie ze bedzie z niego dobry walczak a nie było szału. kozak może i coś tam potrafi ale więcej jak umiejetnosci ma zlota a satyryk? on przy cudach i tak bedzie pięty lizać zeby go najlepszy sojusz przyjął a swoj zostawi ;)

No satyryk takie coś odwalił na farsali z tego co pamiętam :d choć cudów co prawda nie było

- - - Automatycznie połączono posty - - -

czemu odrazu takie negatywne myslenie? kazdego mozna pokonać :D.

Patrząc jaką macie ekipe to z góry moge zakładać ^^ co prawda na pewno bym coś próbował, ale nwm czy coś by z tego było. Jeżeli ktoś mógłby tu z wami konkurować to wydaje mi się, że SiH lub SIGMA BROSS no ale to tylko moje mniemania
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

jak top 2 i 3 padnie to już kronika bedzie miała łatwo ;/

dużo jest tu mini soji ;/

z tymi to kronika sobie jeszcze łatwiej poradzi ;/
nie zdziwie sie jak za jakiś czas na M36 LUB NA M33 DOJDĄ :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

jak top 2 i 3 padnie to już kronika bedzie miała łatwo ;/

dużo jest tu mini soji ;/

z tymi to kronika sobie jeszcze łatwiej poradzi ;/
nie zdziwie sie jak za jakiś czas na M36 LUB NA M33 DOJDĄ :)

Nie no zaś bez przesady ^^ no ale fakt jest dużo soji małych i z wysoką średnią, na poprzednich światach było ich kilka, nieliczne wyjątki, a tutaj jest ich od groma już, skąd sie to bierze :confused:
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

SIE WIELKIE SOJE NA MNIEJSZE ROZPADAJĄ :)
MYŚLĄ pewnie że tak sobie z kroniką poradzą :)
( tak jak comora :)
sojusz nowa nadzieja na razie nie tracił miast zbytnio
teraz sie rozpada na mniejsze
no to teraz szybciej stracą miasta :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

SIE WIELKIE SOJE NA MNIEJSZE ROZPADAJĄ :)
MYŚLĄ pewnie że tak sobie z kroniką poradzą :)
( tak jak comora :)
sojusz nowa nadzieja na razie nie tracił miast zbytnio
teraz sie rozpada na mniejsze
no to teraz szybciej stracą miasta :)

Głupia logika, co do rozpad na odłamy? Nic, jedynie zmniejszy siłę militarną, choć może w jakimś stopniu wpłynąć na zgranie, ale to nie zmienia faktu, że takie 10 osób nie bedzie w stanie nijak im nawet zagrozić. Z obroną też będą mieli dużo większy problem
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

powstały 4 sojusze i była propozycja zjednoczenia ale nie było odzewu :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

A co tu taka cisza ?
Jak tam walka świata z kroniką ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

"Przejście na stronę zwycięzców to tylko... dobry interes" :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

"Przejście na stronę zwycięzców to tylko... dobry interes" :D

no widzisz - a dla mnie to perfidna zdrada

wszystko chyba zależy od tego, jaki kto ma system wartości i jakim kto jest człowiekiem

ja cenię sobie lojalność i własne dobro ustępuję względem dobra mojego sojuszu, sojusz jest po prostu ważniejszy niż jednostka
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

no widzisz - a dla mnie to perfidna zdrada

wszystko chyba zależy od tego, jaki kto ma system wartości i jakim kto jest człowiekiem

ja cenię sobie lojalność i własne dobro ustępuję względem dobra mojego sojuszu, sojusz jest po prostu ważniejszy niż jednostka

Ja również się z tobą zgadzam ,ale trzeba też wziąć pod uwagę taką rzecz że ktoś trafił do przypadkowego sojuszu ,który byl najbliżej niego i dopiero szuka swojego miejsca w tej grze ,dlatego nie wolno z góry zkładać że ktoś nie jest lojalny tylko na podstawie tego ze nie ma swojej stałej ekipy z którą mógłby być na dobre i złe i dopiero szuka ,być może się przekona do danej ekipy i potem będzie się z nią utożsamiał.

oczywiście trafiaja się menty którym tylko zależy na tym aby odwiedzać różne soje i chwalić się wkoło co się tam dzieje .
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

no widzisz - a dla mnie to perfidna zdrada

wszystko chyba zależy od tego, jaki kto ma system wartości i jakim kto jest człowiekiem

ja cenię sobie lojalność i własne dobro ustępuję względem dobra mojego sojuszu, sojusz jest po prostu ważniejszy niż jednostka


Popieram w całości koleżankę :) trzeba mieć jakieś zasady i nawet jeżeli nie idzie i traci się miasta... To mimo wszystko z sojuszem idzie się na dobre i na złe :)
 
Do góry