Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Oszczep, wróć i przeczytaj ze zrozumieniem co do ciebie napisałam - nie chce się kłócić, ale ty prowokujesz. Po co?

Jeżeli zdecydujemy, aby odejść i pograć sobie na innym serwerze a nie bezsensownie dalej walczyć z wielką Kroniką, w której niemalże pełny skład stanowią osoby z supportu, czołowi grepolisowi złotnicy i zadufani w sobie narcyzi - to tak, będziesz miał rację, że niebawem może nas tu zabraknąć :)

A teraz żegnam, nie chce mi się dalej odpowiadać na absurdalne pretensje i uwagi :)

Dobrej i spokojnej nocki Ci życzę oraz wszystkim ichnim Kronikarzom :)



no tak mamy legion osób z supportu w sojuszu xD

zresztą szkoda czasu by odp na takie głupoty
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

dajcie spokój, szkoda czasu na rozmowy z tą kobietą. Ona jest oderwana od rzeczywistości, żyje w swojej bajce i totalnie nie rozumie słów których używa. Próbuje udawać mądrą a tylko się ośmiesza w ten sposób i poniża, dowartościowanie własnego siebie na grepo nie jest dobrym sposobem . Jak ktoś nie umie przegrywać to zawsze będzie szukał zaczepki i oskarżał innych o byle co, powodów mogą być setki i tak będą wymyślać w kółko.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Widzisz Wodzu, akurat tak się składa, że ja jestem i czuję się dowartościowana przez znajomych, przyjaciół, współpracowników ect. i nie potrzebuję grepo do tego, aby się dowartościować. U was w sojuszu jednak jest wiele takich osób, które rozpaczliwie poszukują takiego właśnie dowartościowania i to widać po tym jak mocno muszą złocić, w jaki sposób grają i wypowiadają się tutaj, bądź na privach.
Ja niczego złego nie robię wam, proszę tylko o zwykły, ludzki obiektywizm - nic więcej.
Rozjechałeś ponad 500 biremek świetnie wzmocnionym atakiem, który mogłeś wzmocnić m. in. dziki niezłemu złoceniu (chodzi o eventowe wzmocnienie siły ataków ogniowych). Skoro ten rapek podaliście, to czemu nie pochwaliliście się rapkiem z wejścia klocka, który nie wszedł?
Mówiąc kolokwialnie waszym językiem - zabolało? Ma boleć :)
Teraz czekam jak wielka Kronika poleci na swoje deffy i zacznie je wybijać w moim polis.
Wodzu - tym razem to wy przegraliście, ale oczywiście obiektywnie nie umiesz tego przyznać.

I ja cię nie oceniam chłopie w kategoriach czy jesteś mądry, czy może głupi - ty też tego nie rób, bo to nieładnie tak.
Nie znasz mnie, nie wiesz kim jestem i co robię (na pewno moje życie nie ogranicza się tylko do grepo, tak jak życie niektórych) więc daruj sobie wycieczki personalne, które bardzo źle świadczą tylko o Tobie.
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

oczywiscie, ze sie tutaj dowartosciowujesz i nie potrafisz sie do tego przyznac nawet. Kupuje złoto owszem i to znaczy, ze sie dowartosciowuje? Co za chory argument. Kupuję bo mnie na to stać a takie gadanie, że złotnicy itp. to zwykła zazdrość, że ktoś może z tego korzystać a ja akurat nie. Padł nasz kolon u ciebie ale co to zmienia? okej oborniliscie i za to naleza wam sie gratulacje. ale to my wam miasta zabieramy cały czas przez co to my jesteśmy zwycieżcami a wy przegrywacie. Nie od dziś wiadomo ze łatwiej jest sie bronic jak atakować, oczywiscie bronic tez sie trzeba potrafic. Mówisz o obiektywiźmie ale twój obiektywizm polega tylko na obrzucaniu innych błotem i bronieniu swojego zdania, nie potrafisz przyznac innym racji i to jest twoja największa bolączka, nie potrafisz zaakceptować tego, ze ktoś moze byc lepszy od ciebie,ze ktoś moze mieć racje a ty sie mylisz.
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Widzisz Wodzu, akurat tak się składa, że ja jestem i czuję się dowartościowana przez znajomych, przyjaciół, współpracowników ect. i nie potrzebuję grepo do tego, aby się dowartościować. U was w sojuszu jednak jest wiele takich osób, które rozpaczliwie poszukują takiego właśnie dowartościowania i to widać po tym jak mocno muszą złocić, w jaki sposób grają i wypowiadają się tutaj, bądź na privach.
Ja niczego złego nie robię wam, proszę tylko o zwykły, ludzki obiektywizm - nic więcej.
Rozjechałeś ponad 500 biremek świetnie wzmocnionym atakiem, który mogłeś wzmocnić m. in. dziki niezłemu złoceniu (chodzi o eventowe wzmocnienie siły ataków ogniowych). Skoro ten rapek podaliście, to czemu nie pochwaliliście się rapkiem z wejścia klocka, który nie wszedł?
Mówiąc kolokwialnie waszym językiem - zabolało? Ma boleć :)
Teraz czekam jak wielka Kronika poleci na swoje deffy i zacznie je wybijać w moim polis.
Wodzu - tym razem to wy przegraliście, ale oczywiście obiektywnie nie umiesz tego przyznać.

I ja cię nie oceniam chłopie w kategoriach czy jesteś mądry, czy może głupi - ty też tego nie rób, bo to nieładnie tak.
Nie znasz mnie, nie wiesz kim jestem i co robię (na pewno moje życie nie ogranicza się tylko do grepo, tak jak życie niektórych) więc daruj sobie wycieczki personalne, które bardzo źle świadczą tylko o Tobie.

Caly czas nawiazujesz do jednego nieudanego kolona. Okej brawa za obrone, przypadek ze nie udalo sie przejac mam miasta ale mniejsza o to. Narazie my zabralismy wam i calemu serwerowi kilkaset miast, wy nam zadnego. Masz cos jeszcze do dodania grepolisowa spamerko? Na geli dostalas sromotny lomot to tutaj probujesz sie dowartosciowac i zgrywasz mocna? Juz niedlugo moja droga juz niedlugo :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Wodzo przyjrzyj się dobrze sytuacji, poczytaj moje posty i swoje.

Chłopie, przecież w każdym Twoim wpisie aż kipi od szyderstwa i właśnie jak to określasz - "obrzucania błotem". Teraz uparłeś się na mnie i to właśnie mnie starasz się nim obrzucić.

Skoro jestem taka słaba, beznadziejna i w ogóle, to czemu zwyczajnie nie mogliście mi zabrać tego miasta?
Pewnie zaraz będzie komentarz - trafiło się itd.

Co do złota - złoć sobie do woli, bo i tak jak dla mnie to ta gra od pewnego czasu bardzo mocno straciła na wartości. Takie siusiumajtki grepolisowe pozłocą, nastukają z eventu mant i czego tylko się da i uważają się za wielkich gierojów podczas gdy umiejętności na grze są po prostu mizerne.

Wiesz, mnie stać na złoto bo już kilka dobrych lat zarabiam na siebie i nie proszę mamusię czy tatusia o kaskę na życie. Stać mnie, ale jestem rozważna, w przeciwieństwie do niektórych.

Więc złoćcie ile wlezie, grajcie dalej na ukochanych botach, okłamujcie siebie i innych, a niebawem zostaniecie sami na serwerze :)

Miłej gry i udanych inwestycji.

Ps. Wiesz: myślę, iż jestem troszeczkę starsza od Ciebie i nauczyli mnie szacunku do siebie ale i do innych. Nauczyli mnie Ci, którzy mnie wychowywali tzw. asertywności - czyli szanowania siebie i innych. Przydałaby Ci się taka szkoła życia. Nie pozwolę ani Tobie, ani innym aby mnie poniżać, każdy człowiek jest zobowiązany dbać o swoją godność i nikt Ci nie dał prawa, aby mnie poniżać i znieważać - NIKT

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Caly czas nawiazujesz do jednego nieudanego kolona. Okej brawa za obrone, przypadek ze nie udalo sie przejac mam miasta ale mniejsza o to. Narazie my zabralismy wam i calemu serwerowi kilkaset miast, wy nam zadnego. Masz cos jeszcze do dodania grepolisowa spamerko? Na geli dostalas sromotny lomot to tutaj probujesz sie dowartosciowac i zgrywasz mocna? Juz niedlugo moja droga juz niedlugo :)

Kolejny gieroj grepolisowy.

ciach

Idź dziecino do szkoły, do pracy, abyś nie musiał od mamusi i tatusia wyciągać ich ciężko zarobionych pieniędzy.

A miasteczka, że zabieracie - cóż, zabierajcie skoro złocąc, lecąc na botach i korzystając z łaskawości supportu tak dobrze wam to wychodzi.

Sorry, trochę mnie poniosło, ale gdy ja chłopaczku zaczynałam się bawić na grepolis podejrzewam, że Ty uczyłeś się poprawnie mówić "mama", albo coś bisko tego etapu byłeś.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Wodzo przyjrzyj się dobrze sytuacji, poczytaj moje posty i swoje.

Chłopie, przecież w każdym Twoim wpisie aż kipi od szyderstwa i właśnie jak to określasz - "obrzucania błotem". Teraz uparłeś się na mnie i to właśnie mnie starasz się nim obrzucić.

Skoro jestem taka słaba, beznadziejna i w ogóle, to czemu zwyczajnie nie mogliście mi zabrać tego miasta?
Pewnie zaraz będzie komentarz - trafiło się itd.

Co do złota - złoć sobie do woli, bo i tak jak dla mnie to ta gra od pewnego czasu bardzo mocno straciła na wartości. Takie siusiumajtki grepolisowe pozłocą, nastukają z eventu mant i czego tylko się da i uważają się za wielkich gierojów podczas gdy umiejętności na grze są po prostu mizerne.

Wiesz, mnie stać na złoto bo już kilka dobrych lat zarabiam na siebie i nie proszę mamusię czy tatusia o kaskę na życie. Stać mnie, ale jestem rozważna, w przeciwieństwie do niektórych.

Więc złoćcie ile wlezie, grajcie dalej na ukochanych botach, okłamujcie siebie i innych, a niebawem zostaniecie sami na serwerze :)

Miłej gry i udanych inwestycji.

Ps. Wiesz: myślę, iż jestem troszeczkę starsza od Ciebie i nauczyli mnie szacunku do siebie ale i do innych. Nauczyli mnie Ci, którzy mnie wychowywali tzw. asertywności - czyli szanowania siebie i innych. Przydałaby Ci się taka szkoła życia.

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Kolejny gieroj grepolisowy.
ciach

Idź dziecino do szkoły, do pracy, abyś nie musiał od mamusi i tatusia wyciągać ich ciężko zarobionych pieniędzy.

A miasteczka, że zabieracie - cóż, zabierajcie skoro złocąc, lecąc na botach i korzystając z łaskawości supportu tak dobrze wam to wychodzi.

Sorry, trochę mnie poniosło, ale gdy ja chłopaczku zaczynałam się bawić na grepolis podejrzewam, że Ty uczyłeś się poprawnie mówić "mama", albo coś bisko tego etapu byłeś.

Zlotka nieuzywam, na botach nie jade. Mysle tylko dlaczego jesli ktos jest lepszy od ciebie to od razu jest zlotnikiem i bociarzem moze poprostu jest majzwyczajniej lepszy? Moze i grasz dluzej ale jak widac na niewiele to sie zdalo :) A co do mojego wieku to niewiesz ile lat mam. A pamietaj ze czasem ci mlodsi maja wiecej oleju w glowie niz ci starsi. A gierojem nie jestem ot taki szary gracz ktory nie moze juz czasem czytac tych bzdur i musi sie wypowiedziec :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Szyderstwa? Kobieto naucz się czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że jesteś słaba i nie potrafisz grac więc sobie tego nie dopowiadaj. Skoro ta gra straciła dla ciebie tak bardzo na wartości to po co w nią grasz?. Mówisz o szacunku do innych ale sama go nie masz za grosz. "Gierojów"? nie ma takiego słowa jak już to "gejmerów" Jeśli uważasz, że moja gra opiera się tylko na złocie to zapraszam do mnie na front. Co do złota, jakoś nie proszę rodziców o pieniądze, zarabiam swoje starcza mi na życie mogę sobie pozwolic na kupienie złota i jeszcze mam z odkładem więc twoje wymądrzanie w tej chwili nie było trafione, co do wieku to nie wiem ale patrząc po twoim zachowaniu przed 30stką jesteś bo dorosła kobieta takich bzdur nie wygaduje. Złoce ile chce, gram na swoim bocie, ciach i zostanę sam na tym serwerze :D. tzw płacz się Pani włączył. Co do szanowania innych i oceny, Spójrz najpierw na siebie a potem skomentuj innych bo nie bez powodu większość tutaj po tobie "jeździ". I już się nie wymądrzaj bo tak jak mówiłem nie wychodzi ci to na dobre. To chyba na tyle, nie ma sensu dłuzej ciągnąc tej dyskusji a jak mówi klasyk "Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu to i referatu mało".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu to i referatu mało".

O to właśnie chodzi :) duży błąd, że tyle się napisałam i tak wszystko na opak zostało zroumiane.

Ok, nie wpłynę na Waszą refleksję tak jak i Wy nie wpoicie mi jaka to jestem beznadziejna i w zasadzie powinnam iść się pochlastać z tego powodu, że rzekomo nie umiem grać.

Co do słów - nie wiem czy słyszałeś o bogactwie mowy tzw. powszechnej, nie wiem czy słyszałeś o słowotwórstwie i neologizmach? Nawet Ty wiesz/znasz znaczenie słowa, którego użyłam :)

No i nie sonduj, że większość. Bo nie wiesz ile dokładnie
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Popatrz, że wiekszosc rozumie a ty nie, problem chyba jest w tobie, nie w nas. Jeśli mowa o słowotwórstwie to może Zacznij zajmować się neologizmem zawodowo, bo to nie miejsce na tworzenie nowych słów. Jesteśmy w Polsce więc uzywajmy ojczystego języka:). Mówiłas o obiektywizmie więc jestem obiektywny i tak jak pisze po przeczytaniu forum, większosc osob jednak na ciebie "najezdza" niż cie broni.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ok, nie wpłynę na Waszą refleksję tak jak i Wy nie wpoicie mi jaka to jestem beznadziejna i w zasadzie powinnam iść się pochlastać z tego powodu, że rzekomo nie umiem grać.

Co do tych slów. kolejny raz kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie nie uzyłem takich slów a sama je dopowiadasz. Marny adwokat byłby z ciebie
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Popatrz, że wiekszosc rozumie a ty nie, problem chyba jest w tobie, nie w nas. Jeśli mowa o słowotwórstwie to może Zacznij zajmować się neologizmem zawodowo, bo to nie miejsce na tworzenie nowych słów. Jesteśmy w Polsce więc uzywajmy ojczystego języka:). Mówiłas o obiektywizmie więc jestem obiektywny i tak jak pisze po przeczytaniu forum, większosc osob jednak na ciebie "najezdza" niż cie broni.

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Co do tych slów. kolejny raz kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie nie uzyłem takich slów a sama je dopowiadasz. Marny adwokat byłby z ciebie

Gdzie masz tą większość rozumiejącą? Bo ja jej jakoś nie widzę.
Aktualnie toczy się dziwny dialog między mną, Tobą i Smoczkiem.

Wodzu cały czas piszecie, że ja i mój sojusz jesteśmy tacy słabi, bo wy tak dobrze gracie, przejmujecie miasta itd.
Z tego wynika, że na serio jesteśmy wszyscy tacy beznadziejni, że powinniśmy zakończyć tę grę, a później z rozpaczy popełnić seppuku, no ewentualnie może być harakiri
rotfl.gif


Nie używaj określeń - większość czy mniejszość. Do takich określeń potrzeba rzetelnie przeprowadzonych badań, a ich nie masz. Nie wiesz co mi ludzie piszą na priva. Ludzie nie chcą się wypowiadać na tym forum, bo obawiają się, że i oni będą równani z błotem.

Ps. Masz rację - adwokatem nie jestem i nigdy nie zamierzałam być :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Ehhh już mi sie nawet nie chce tych durnot komentować.. tak jak pisałem mądremu i dwa słowo wystarczą tutaj biblioteka narodowa by była zbyt mała.. Miłego dnia :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Kolejny raz jak się nie ma argumentu to się używa "złotnicy" to muszę Cię zaskoczyć, bo jako top1 nie wydałem złotówki na event ,a premkę mam niecałą, bo nie potrzebuje, a od startu wydałem 800 złota.
Haha i co można? Można tylko trzeba chcieć, a nie płakać.
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Kolejny raz jak się nie ma argumentu to się używa "złotnicy" to muszę Cię zaskoczyć, bo jako top1 nie wydałem złotówki na event ,a premkę mam niecałą, bo nie potrzebuje, a od startu wydałem 800 złota.
Haha i co można? Można tylko trzeba chcieć, a nie płakać.

Jak Oszczep jest top1 to chyba swiat rzeczywiscie na marnym poziomie stoi :cool:
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Jak Oszczep jest top1 to chyba swiat rzeczywiscie na marnym poziomie stoi :cool:

i to jeszcze bez złota tj. z niewielką ilością złota
pogratulować chęci i wiedzy lub przeciwników
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

nie chce mi sie tego wszystkiego czytac:cool: napisze tylko tyle marta jest tak dobrym graczem ze co swiat zbiera lomot:D nie chce mi sie nawet wymieniac serwerów na których tak sie dzieje bo to sie ciagnie od tau:eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Skoro jestem taka słaba, beznadziejna i w ogóle, to czemu zwyczajnie nie mogliście mi zabrać tego miasta?
Pewnie zaraz będzie komentarz - trafiło się itd.

ktoś ci pomógł i od razu chwalisz sie ze raz nam nie wyszło :cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie chcę się z tobą Oszczepie wykłócać, prawda jest owszem taka, że uważam istotnie, iż tylko największe cieniasy atakują i wlatują klockami o 2-3ciej w nocy licząc,że ktoś śpi.


zapomniałem tego skomentować:) już zapomniałaś jak o 4-5 w nocy kolonami latałaś na akcjum ?
Zapomniał wół, jak cielęciem był

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kurcze nie wiedziałem że gram na bocie:cool: no zobacz tyle lat i 0 urlopów za niego:) to na bank dzięki temu ze admini sa w sojuszu;) (dzięki Adzi za ochronkę)

btw jak można przegrywać nie tracąc miast ??:confused:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

To już jest nudne, a ten świat jest do niczego, nuda, nuda i nuda :mad: cały czas tylko ktoś wyżala swoje flustracje na FO i wiecznie jest poruszany wątek oszustw i złocenia Kroniki. Ludzie ogarnijcie sie, nie macie na to żadnego dowodu, a plujecie jadem i rzucacie bezpodstawnie oskarżenia. Prawda jest taka, że zebrali najlepszych graczy z różnych światów, np spora część tego sojuszu to WSI z kalidonu, mają bardzo dobrą organizacje i mają czołowych złotników, ale złotnicy są w różnych sojuszach czy w łajdakach czy to w kronice czy w innych sojuszach, ale nie samym złotem funkcjonuje grepo. Trzeba umieć je umiejętnie wydawać no i jak wcześniej wspomniałem kluczową rolę odgrywa organizacja sojuszu, kronika ma to coś, więc nie dziwcie sie, że wygrywają.... Zamiast szukać dziury w stogu siana zabralibyście sie wreszcie za grę.

Dobrze, że ide na nowy świat, bo ten jest zepsuty do szpiku kości, tylko płacze że kronika każdego leje, ale zamiast coś z tym robić i próbować z nimi walczyć biorą się za rozbiórki wewnętrzne i przejmowanie noobów żeby uzupełnić stracone miasta. Żenada :d

Tyle w temacie
 

DeletedUser12059

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

oj Marta Marta.... ciagle nawiazujesz do mojego kolona z polnocy ktory nie wszedl... wskakujesz na forum i probujesz zaswiecic bo kolona Kroniki utopiliscie.... ale jak szybko zablyslas tak szybko zgaslac poprzez swoje wiadomosci o braku "szacunku"... zapytam sie po co mi "szacunek" placzki???
My w przeciwienstwie do was wstawiamy kolony, a nie mamy piec kilo w gaciach i myslimy 4 razy czy wyslac czy nie...
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

a co do rozbijania naszego deffa w Twoim miescie... nie ludz sie ze to przejaw jakiejs sympatii wzgledem Ciebie ze nasz deff u Ciebie stoi... poprostu jako ze wy nie jestescie wstanie zapewnic nam pw to rozbijamy swoj co by na sloty bylo
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

a jak tam kronika sobie z
1siekiera i
2 tańczący z wilkami radzi ?
:) oba soje co dziwne nie tracą zbytnio miast mimo ze są z kroniką na wyspach :)

czyżby jednak udawało im sie miasta wybronić :confused:
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Widzę że Martusia przyszła teraz na świat Helorus i tutaj wypisuje swoje bajeczki.... i obrzuca błotem innych.
Na Geli też tak ten Noob Grepolisowy szczekał i skończyło się jak zawsze.
Tutaj też jej musicie spuścić łomot i skończy pisać te swoje bajeczki.
Nie wiem czy w jej przypadku się to leczy czy to już wada wrodzona.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry