Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

haha jaka wypowiedź Marty :D. wychodzi szydło z worka :v
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

byli sobie łajdacy stracili kilku dobrych graczy ( np nr 1 u nich ;/
czyżby to był początek rozpadu :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Wszystkich pozostałych (po za nobem doktorkiem) pięknie żegnam.

Nie widzę dla siebie perspektyw dłuższej gry na tym serwerze. Tak na poważnie - Kronikarze nie gniewajcie się na mnie, bardzo miło mi było i rozmawiać z wieloma z Was i bawić się w grepolisowe przepychanki. Przecież z niektórymi doskonale się znamy i sama bym nie pozwoliła na złe mówienie o nich. Macie jednak w swoich szeregach czołowych złotników, którzy otwarci się do tego nie pzyznają, ale są złotnikami. Złoto zaś mocno zniszczyło tą grę.
Trudno się pogodzić, ale stare grepo już nie wróci nigdy.

Rzeczywiście może mam za mało energii, a może za mało czasu lub doświadczenia, aby stawić skutecznie Wam czoła. Faktem jest - nie udało się Wam zabrać miasta, nie tym razem.
Może za jakiś czas spotkamy się na innym serwerze i tam wyrównamy rachunki.

Życzę wszystkiego najlepszego i miłej gry wielu innym bardzo fajnym sojuszom na tym serwerze, szczególnie przychodzą mi na myśl następujące: Bękarty Wojny, Siekiery, Banda Chłopaczka.

Trzymajcie się i walczcie, bawcie się do oporu :)

Mnie wprawdzie Koledzy namawiają do pozostania i wspólnej gry, ale brak sił, motywacji - jakoś przytłacza i zniechęca.

W każdym razie - nawet jeśli pozostanę, to już na innych zasadach niż dotychczas :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

haha jaka wypowiedź Marty :D. wychodzi szydło z worka :v

no wiesz wodzu :)

i Martę czasami tzw. szlag trafia :) :) :) ostoją spokoju raczej nie jestem, nie byłam i chyba już nie będę, może na starość troszkę przycichnę :) ale to jeszcze wiele, wiele lat :)
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

kolejne osoby odchodzą z byli sobie łajadacy :) do aksamitna rewolucja ( przynajmniej wiekszość ) :)
czy to fuzja:confused: czy to jednak sie łajdacy jak chyba sojusz nowa nadzieja kiedyś rozpada :):cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

do 19 :30 odeszło
Decyma Left 2016-03-12 18:57:20 14,343
kluszon06 Left 2016-03-12 18:57:20 102,234
don1Misiek Left 2016-03-12 18:57:20 45,225
mateusz1904 Left 2016-03-12 18:57:19 27,659
Rozrabiakapl Left 2016-03-12 18:57:19 206,690
EsTrada
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

pol111 do was? haha :D z bubu wszyscy wiemy jak było i dobrze o tym wiecie! Z turkiem mi tu wyjeżdżasz, on już pokazał na Geli...

Haha mało wiesz widocznie, pol111 chciał do Nas przyjść, ale żądając na starcie dostępu do rady... to najpierw trzeba pochodzić ze sobą żeby się całować
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
 

DeletedUser26895

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Wiele tu mitów na temat kroniki hahaha
A na prawde to wygląda tak:
Kronika Frontowa to sojusz dla osób które lubią grać i mają na to wystarczająco dużo czasu.
Jako sojusz stawiamy na ludzi, którzy współpracują z grupą, a dobro sojuszu przedkładają nad własne interesy. Nie ma miejsca u nas na samolubów, nawet złocących czy wysoko postawionych w topce, jeżeli nie są aktywni i nie pomagają innym.

Dlatego jesteśmy tak silni i zgrani.

Tego też wymagamy od nowo przyjętych graczy. Każdy może spróbować dostać się do sojuszu i zagrać w tak elitarnej grupie. Jeżeli nas osobiście na TS przekona, że jest warty tej szansy to ją dostanie i zostanie przyjęty.

Nowy gracz ma możliwość wykazania się w walce ale i współpracy w grupie. Bardziej zwracamy uwagą na to jak gracz współpracuje, interesuje się życiem sojuszu, niż to ile ma miast czy pkt walki.

Poleganie na sobie jest podstawą naszej gry.

Jeżeli gracz ma małe umiejętności ale jest aktywny współpracuje, to zostaje na stałe, a my go doszkolimy.
Jeżeli nie, to pożegnamy go grzecznie i damy mu możliwość odpłynięcia w dal.

Faktycznie była rekrutacja gracza pol111 i jego sukcesy i umiejętności zostały pozytywnie ocenione. Zostałby przyjęty lecz postawił warunek - dostęp do tajnego forum. Tego niestety nie mógł dostać, bo jak to mówi jeden z naszych założycieli "żeby się całować to najpierw trzeba trochę pochodzić"
smiley_emoticons_lol.gif

Tak, tak przekonywanie na ts :D
Przyjmiecie każdego kto wam sprawia problemy ciach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Ja im nie sprawiałem problemów a mnie przyjęli więc o co chodzi ? :confused:
Twoja teoria wzięła w łeb, nie zdążyła zacząć a już skończyła :rolleyes:
 

DeletedUser26895

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Ale ty jesteś niesamowity ;D
w każdym szaleńswie jakaś metoda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Skąd wiesz skoro nawet nie wiesz jakie mam wyniki ?:D
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Tak, tak przekonywanie na ts :D
Przyjmiecie każdego kto wam sprawia problemy ciach


Jakiś kącik wzajemnego pocieszania sobie robicie z największych ofiar grepo?
Kolejny, który dostał po tyłku i po roku sobie przypomniał, że wreszcie może się z tego wytłumaczyć "bociarze, złotnicy"
Marsze KOD-u na FO
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Widzisz oszczepcs mały staż masz w Grepo aby pamiętać lub choćby grać przeciwko Potwornym Rebeliantom... Zapytaj janczysek z Kroniki. o graczy ScorpX, xgerry lub wąsy to będziesz wiedział co działo się na świecie PI :D

Grałem na Pi i póki tam gralem to ci gracze byli nic znaczącymi noobkami, juz wiecej osob z AA bylo w topce niz z rebelsów. Przy okazji pozdrawiam gracza Neron01:)

ranking łatwo wrzucic bo w archiwum swiata sa scr'y topka to byem ja,haseikar i lycan- potem lycan zakonczyl i do topki dolaczylo 2 zlotnikow paptyp i heros dom

a co sie dzialo na swiecie PI? moj sojusz ktory liczyl 33-35osób bil cala topke jak chcial, z shadows i luzakami z itaki robilismy co chcielismy, rebelsi nie zgodzili sie napakt z nami a potem zbierali lomot od innych. Po moim zakonczeniu te 3 soje sie polaczyly na cuda, ale im nie wyszlo

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jakiś kącik wzajemnego pocieszania sobie robicie z największych ofiar grepo?
Kolejny, który dostał po tyłku i po roku sobie przypomniał, że wreszcie może się z tego wytłumaczyć "bociarze, złotnicy"
Marsze KOD-u na FO
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif

moze zaloża sobie jakiegos bloga i tam beda sie zalic jak ich wszyscy oszukali bo wygrali w gre :D dla nich nie ma opcji ze ktos jest lepszy a martusia jak zwykle, ucieka poki nie zostala rozebrana do 0 :D
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Miłujcie sie wszyscy
smiley_emoticons_lol.gif
świętta idą
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser26895

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Jakiś kącik wzajemnego pocieszania sobie robicie z największych ofiar grepo?
Kolejny, który dostał po tyłku i po roku sobie przypomniał, że wreszcie może się z tego wytłumaczyć "bociarze, złotnicy"
Marsze KOD-u na FO
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif

Nikogo nie mam zamiaru od bociarzy i złotników wyzywać..Szacun dla was.
Ale z tym po tyłku to mi nie wyjeżdzaj, bo żadnego miasta mi nie zabraliście póki nie odechciało mi się grać.
Poza tym sam już do mnie pisałeś czy może nie chce do was przejść.
Zresztą pamiętasz jaka tam była sytuacja. Jako jedyny chyba nigdzie nie odszedłem i zostałem tam ile mogłem walcząc z wami. Zachowałem się honorowo, ale teraz jestem ciekawy z jaką bajką mi wyskoczysz.
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

no i byli sobie łajdacy zaczeli sie sypać :)
http://www.pl.grepostats.com/world/pl53/alliance/1186/colonizations
miasta podbija im aksamitna rewolucja siekiera + kronika:)
( dzisiaj podbili im ( od 00:01 do 10:00 )
aksamitna rewolucja - 6 miast
siekiera =1
kronika =2
razem 9 :p a dopiero jest 10:00

+ odeszło kilka osób :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

No to średnia prawie 1 haha :eek:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Te miasta, które broniliśmy są nasze, a wielka Kronika po raz kolejny nie poradziła sobie z wjazdem do mojego polis. Drugie podejście i klapa.
Podobna klapa u koleżanki z sojuszu, której też miasto broniliśmy.

A że przejmowane są miasta ludzi, którzy nie grają i nie pilnują swoich polis - cóż. Na to nie ma rady. Sojusz to nie parasol ochronny, dla sojuszu trzeba grać.


A największym przegranym na serwerze jesteś ty aslan 2. Bez problemu zostałeś przejęty bo jesteś tak cienkim graczem, jak i komentatorem.

Więc skoro skończyłeś ten świat, zostałeś podbity to po prostu przymknij się i nie wkurzaj ludzi.
Nie jesteś na serwerze więc nie wiesz o co chodzi. Jak się pojawisz na innym świecie to postaram sie abyś też został szybko podbity.
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

:)
zostałem podbity ponieważ miałem problemy z internetem :)
poza tym nadal jestem tutaj na świecie tylko że na 23 morzu :)
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

:)
zostałem podbity ponieważ miałem problemy z internetem :)
poza tym nadal jestem tutaj na świecie tylko że na 23 morzu :)

tłumaczenie typu zostałem podbity ponieważ to i tamto...po prostu nie dałeś/dałaś rady i nie tłumacz sie bo żałosne sa tłumaczenia tego typu i płakania graczy(a groźby tym bardziej)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Drugie podejście i klapa.


"Drugie podejście i klapa" Podejść na Twoje miasta nie było dwa tylko o wiele więcej i o nich nie piszesz, bo nie wszystkie wybronione. Jeżeli jakaś klapa miałby demotywować to jest wręcz przeciwnie.

Co do aslana to on chyba na tym serwerze jest, a po za tym czy pisze źle czy dobrze to czasem można się ciekawych rzeczy dowiedzieć, bo przecież nie zawsze wszystko się widzi. I nie wiem czym tak Cię denerwuje, skoro złego nic nie pisze, wrzuca tylko suche fakty ze statystyk. Nie żebym był po jego stronie po prostu piszę jak jest.
 
Ostatnia edycja:
Do góry