Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Po raz kolejny mówie, nie chowaj tych 50 eryni... żebyś sie wyrzym nie przeliczył ;)

On tak zawsze. Najpierw lata nimi i zgrywa kozaka. A potem jak mu ubija to z placzem przylatuje na tsa i prosi zebysmy Wam oddali za niego
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

On tak zawsze. Najpierw lata nimi i zgrywa kozaka. A potem jak mu ubija to z placzem przylatuje na tsa i prosi zebysmy Wam oddali za niego
smiley_emoticons_lol.gif


Eeee.... nie wydaje mi sie by płakał ostatnio za 27 erynie to sie smiał xDa i kłamał że tylko 21 mu ubiłem xD
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

a co to sie stało że 1 dnia aż 400k pkt walki kronika zdobyła
( a dzisiaj prawie 200k ;)

jakaś akcja na kogoś była ?



poza tym coś przez ten czas pokoju siekiera sie osłabiła chyba bo podbijają im miasta sojusze o wiele mniejsze ;)
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

a co to sie stało że 1 dnia aż 400k pkt walki kronika zdobyła
( a dzisiaj prawie 200k ;)

jakaś akcja na kogoś była ?



poza tym coś przez ten czas pokoju siekiera sie osłabiła chyba bo podbijają im miasta sojusze o wiele mniejsze ;)
Poprostu kronika sie wkurzyla na brak punktow. Przyzlocila ostro i 2/3 miast przerobila na mantykory. Teraz lata jak glupia wszedzie gdzie popadnie na zmyslach no i te punkty ladnie sie nam nabijaja. To dlatego dzisiaj taki ladny dorobek
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

On tak zawsze. Najpierw lata nimi i zgrywa kozaka. A potem jak mu ubija to z placzem przylatuje na tsa i prosi zebysmy Wam oddali za niego
smiley_emoticons_lol.gif
Ototototo :D
a potem lece do oszczepa z płaczem, że miasto na froncie potrzebuje i on mi zawsze coś znajdzie
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


Eeee.... nie wydaje mi sie by płakał ostatnio za 27 erynie to sie smiał xDa i kłamał że tylko 21 mu ubiłem xD

oj tam 6 w te czy wewte hahahaha :D
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Smoczy zafundował
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Zdradzcie co robicie ze was sponsoruje ? :3
moze też go jakos udobrucham i bezie moim sponsorem hahah :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ototototo :D
a potem lece do oszczepa z płaczem, że miasto na froncie potrzebuje i on mi zawsze coś znajdzie
smiley_emoticons_daumendreh2.gif




oj tam 6 w te czy wewte hahahaha :D
smiley_emoticons_irre4.gif

6 eryni to chyba niecałe 2 pochody :D ( słabym jestem z matmy xD )
 

DeletedUser24372

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

A tu co tak cicho ? :cool: Nic ciekawego dziś się nie dzieje ?
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

nic ciekawego jedynie kolejne miasta kronika podbiła :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Moj psiapsiół z wyspy Gravi-NT jednak mnie nie lubi :(
smuteczek :(

A myślałem już, że chociaż na jednym świecie znajde sobie przyjaciela :(
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Moj psiapsiół z wyspy Gravi-NT jednak mnie nie lubi :(
smuteczek :(

A myślałem już, że chociaż na jednym świecie znajde sobie przyjaciela :(


Ej ale ja z przyjaźnią tam poleciałem :D myślałem ze dyskoteka jest i przyleciałem :D

myślałem ze mnie nie zaprosiłes :D
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Oj była dyskoteka, normalnie aż iskrzyło od tych wszystkich padających zbroi
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Oj była dyskoteka, normalnie aż iskrzyło od tych wszystkich padających zbroi
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

-_- spadaj wyrzym :D

Po prostu za dużo wypili moi na dyskotece :D
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Co tak forum ucichło? Znowu muszę napinke rozkręcić, żeby coś się działo? :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Smoczuś, to Ty jeszcze grasz?
szok.gif
Kończ powoli, bo ja tu się o 100K srebra założyłam, że tradycyjnie skończysz na początku kwietnia
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Smoczuś, to Ty jeszcze grasz?
szok.gif
Kończ powoli, bo ja tu się o 100K srebra założyłam, że tradycyjnie skończysz na początku kwietnia
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

A odpalisz jakas dzialke jak wygrasz? :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

5% do ewentualnej negocjacji :)
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Eee to za malo. Nie opyla mi sie
smiley_emoticons_no_sad.gif
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Co tak forum ucichło? Znowu muszę napinke rozkręcić, żeby coś się działo? :cool:

Aksamitki miały bardzo pijana imprezę i faktem niezaprzeczalnym jest, że po piciu jest kac, więc im akurat trzeba wybaczyć :D
Co do napinki - chyba nie widziałeś forum Farsali...
Tu już jest 20 stron więcej, a świat krócej o 5 miechów praktycznie xd
 
Do góry