Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Moja wypowiedz o synchro byla czysto zartobliwa. Dalej tego nie czaisz? Zejdz na ziemie i przestan sie napinac gosciu :)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Smoczuś pokaż mi tu post, w którym określałem siebie jako wykwintnego gracza? pod publiczkę lubisz uderzać, ale ile w tym prawdy... Mam prosty sposób na sprawdzenie twoich umiejętności: zakładam wiochę na helorusie i po ochronce pokażesz to synchro, wkleimy screena z ruchami wojsk na fo (ludzie wtedy to ocenią), żeby było wszystko jasne i przejrzyste, a i temat będzie zamknięty raz na zawsze.
Po tym będziesz mógł napisać, że przekonałem się o twoim synchro. Wszystko w temacie.
od Smoczka mógłbyś dużo się nauczyć a zmiana nicku na inny dużo Ci nie dała
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Moja wypowiedz o synchro byla czysto zartobliwa. Dalej tego nie czaisz? Zejdz na ziemie i przestan sie napinac gosciu :)

Gra to zabawa
smiley_emoticons_lol.gif
chciałem dać ci okazję do 'pojechania po mnie' :) ponoć kiedyś to już zrobiłeś
smiley_emoticons_smilenew.gif
nie rozumiem tylko dlaczego się tłumaczysz, że twoja odpowiedź była żartobliwa
smiley_emoticons_lol.gif
nie napinam się, chciałem zobaczyć to twoje legendarne synchro
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
byc może czegoś bym się nauczył
smiley_emoticons_auslachen2.gif
po prostu wymiękasz
smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

od Smoczka mógłbyś dużo się nauczyć a zmiana nicku na inny dużo Ci nie dała
smiley_emoticons_smilenew.gif

Tyle razy juz zdradzil swoich ze pod prawdziwym nickiem nikt z nim grac nie chce. Musi zmieniac
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Gra to zabawa
smiley_emoticons_lol.gif
chciałem dać ci okazję do 'pojechania po mnie' :) ponoć kiedyś to już zrobiłeś
smiley_emoticons_smilenew.gif
nie rozumiem tylko dlaczego się tłumaczysz, że twoja odpowiedź była żartobliwa
smiley_emoticons_lol.gif
nie napinam się, chciałem zobaczyć to twoje legendarne synchro
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
byc może czegoś bym się nauczył
smiley_emoticons_auslachen2.gif
po prostu wymiękasz
smiley_emoticons_drunk.gif

Nie czuje potrzeby 'pojazdow po Tobie'. Juz raz w grze to zrobilem i wystarczy a nauczyc moglbym Cie chyba czegos ... honoru. Tyle w temacie, nie mam zamiaru dluzej tego kontynuowac. Wymieklem, czuj sie zwyciezca
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

a poprzedni nick yavusa to jaki ? jeśli można wiedzieć , bo takiego wgl nie kojarze
a z synchro jest jak z innymi czynnościami w życiu , jeśli coś często powtarzasz to wychodzi Ci to coraz lepiej :p
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

a poprzedni nick yavusa to jaki ? jeśli można wiedzieć , bo takiego wgl nie kojarze
a z synchro jest jak z innymi czynnościami w życiu , jeśli coś często powtarzasz to wychodzi Ci to coraz lepiej :p

Może niech sam się pochwali. Ty akurat Mati baaardzo dobrze go znasz
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Witam, mam pytanie jestem ciekaw jak dużo, mniej więcej, aktywnych graczy znajduję się w tym świecie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Witam, mam pytanie jestem ciekaw jak dużo, mniej więcej, aktywnych graczy znajduję się w tym świecie ?

wejdź w rankingi i sam zobacz, ok 1000 osób ma mniej więcej po 3 wioski, w tym aktywnie grających tak na oko na tą chwilę jest ok 600 osób co po 3 miesiącach gry ma więcej niż 10 wiosek, reszta statystuje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Yavus naucz się grać a nie narzekaj
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser27379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Widać,że serwer powoli acz skutecznie zaczyna chylić się ku schyłkowi. Bo skoro gracz z top15 rankingu serwera( dodatkowo najlepszy w swoim sojuszu z top 10 rankingu serwera) od dłuższego czasu mnie atakuje i dzisiaj wbija mi kolona na morale 52% , do tego wysyłając 15 wsparć wchodzących po kolonie mimo,że nie stawiam zbytniego oporu ( 37 miast vs 4 moje z tego 2 prawie puste ;) ) to coś tu jest nie ten teges ;) . Czyli wniosek z tego chyba taki że nie ma kogo na serwerze atakować skoro atakuje takiego mikrusa jak ja :p
 

DeletedUser26320

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Widać,że serwer powoli acz skutecznie zaczyna chylić się ku schyłkowi. Bo skoro gracz z top15 rankingu serwera( dodatkowo najlepszy w swoim sojuszu z top 10 rankingu serwera) od dłuższego czasu mnie atakuje i dzisiaj wbija mi kolona na morale 52% , do tego wysyłając 15 wsparć wchodzących po kolonie mimo,że nie stawiam zbytniego oporu ( 37 miast vs 4 moje z tego 2 prawie puste ;) ) to coś tu jest nie ten teges ;) . Czyli wniosek z tego chyba taki że nie ma kogo na serwerze atakować skoro atakuje takiego mikrusa jak ja :p

Albo po prostu Cię lubi
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser26541

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

to są znudzeni już tym światem gracze, mają dużo miast, wybili najbliższych graczy, zlikwidowali im miasta, zanim się rozwinęli, i teraz będzie taki gnębił wszystkich maluczkich, bo z dużymi, potężnymi graczami pozawierali pakty. Cóż innego mu zostało
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

to są znudzeni już tym światem gracze, mają dużo miast, wybili najbliższych graczy, zlikwidowali im miasta, zanim się rozwinęli, i teraz będzie taki gnębił wszystkich maluczkich, bo z dużymi, potężnymi graczami pozawierali pakty. Cóż innego mu zostało



Nie myl gracza, który jest znudzony światem z tym, który się tego świata i walki na nim boi.
 

DeletedUser27379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

No i kolejny kolon, tym razem wbił mi go na morale 44%. I znowu 7 wsparć po kolonie, duchów się chyba boi :p W rankingu serwera póki co udało mu się awansować o 2 pozycje, ale w rankingu wojowników spadł o 4 pozycje i wypadł z Top150 serwera. To chyba najlepiej pokazuje czy jest znudzony czy po prostu nie ma na tyle jaj żeby zaatakować kogoś silniejszego ode mnie :p obstawiam,że następnego kolona wbije mi pewnie jutro i to na morale 30-35 % .Bo sądząc po grepostats to za chiny ludowe nie porwie się na kogoś mocniejszego ;) Ot gieroj ;) Dlatego z tego miejsca chciałem go serdecznie pozdrowić i przy okazji wyjawić jego nick chociaż co niektórzy podejrzewam,ze domyślają się o kogo chodzi : Kluszon06
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Nie wiem, nie znam gościa, ale co z tego że podbija? Na tym ta gra polega aby podbijać i nie ma znaczenia czy to gracz duży czy gracz mały, czy ma dużo czasu na grę czy mało, czy potrafi grać czy nie, każdego trzeba podbić, bo może się okazać że nie podbicie takiego gracza w przyszłości może się zemścić.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

No dobra, sytuacja jest taka, że jest BEZNADZIEJNA

a najbardziej beznadziejna dla biednych Kronikarzy, którzy niebawem zostaną sami na świecie

może i wybudują te swoje cudaki, ale co z tego? nie mają żadnej zabawy, żadnej walki

swoją polityką zabili ten świat i co najlepsze trwają w tej polityce

no wiec satysfakcji z wybudowania cudaczków, zdobędziecie je zupełnie bez walki

nie wiem jak wy, ale ja nie miałabym żadnej satysfakcji z takiego zwycięstwa bo jest to zwycięstwo lamerskie, godne największych nobów, a nie wojowników

za których do tej pory was miałam


miłej walki z wiatrakami, szarakami, maluczkimi kropeczkami i czym tam sobie tylko chcecie

jak tak lubicie Panie i Panowie Skrybowie, to cóż - widocznie się pomyliłam sądząc, że oczekujecie czegoś innego od gry :)

ja żegnam w każdym razie
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

No dobra, sytuacja jest taka, że jest BEZNADZIEJNA

a najbardziej beznadziejna dla biednych Kronikarzy, którzy niebawem zostaną sami na świecie

może i wybudują te swoje cudaki, ale co z tego? nie mają żadnej zabawy, żadnej walki

swoją polityką zabili ten świat i co najlepsze trwają w tej polityce

no wiec satysfakcji z wybudowania cudaczków, zdobędziecie je zupełnie bez walki

nie wiem jak wy, ale ja nie miałabym żadnej satysfakcji z takiego zwycięstwa bo jest to zwycięstwo lamerskie, godne największych nobów, a nie wojowników

za których do tej pory was miałam


miłej walki z wiatrakami, szarakami, maluczkimi kropeczkami i czym tam sobie tylko chcecie

jak tak lubicie Panie i Panowie Skrybowie, to cóż - widocznie się pomyliłam sądząc, że oczekujecie czegoś innego od gry :)

ja żegnam w każdym razie

Jaką polityką? Zgraniem doświadczeniem i ambicją? Tak masz racje tym zabilismy ten świat. A martusia ma ból nie powiem czego bo dostała kolona którego już nie odbije. Nie martw się to nie koniec świata. Za chwile wystartuje nowy serwer może tam będziesz miała więcej szcześcia i nie podbiją cie tak od razu jak na poprzednich ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Brak jakichkolwiek argumentów ale to nie pierwszy raz z jej strony :) niestety niektórzy nie potrafią się pogodzić z porażką i z tym że ktoś jest lepszy :) walka z wiatrakami ? no sami plewimy chwasty nikt nam nie pomaga, no chyba że nam oddają wszyscy miasta specjalnie ? dzisiaj Ty też nam oddajesz miast o po dobroci pewnie ? :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Kolon w dzień - źle.
Kolon w nocy - źle.
Kolon po akcji - źle.
Kolon pod nieobecność - źle.
Można wbić Ci kolona tak, by płaczu nie było?
O botach pisać już nie można, bo masz dowód, że ich nie mamy.
O złocie nie wypada, bo sami złocicie tyle samo.
O naszej wygranej jeszcze możesz pisać, bo sama nie wygrywasz i nie wygrasz zapewne na żadnym polu z wyjątkiem ilością postów bezsensownych i nie mających większego celu poza śmiechem na ustach przeciwników...chyba widzę analogię twoich postów z twoją grą...
Dlaczego mamy walczyć z szarakami i maluczkimi kropeczkami w przyszłości?
Twoje odejście nic nie zmieni ,bo i tak niedługo nie będziesz miała miast na naszym terenie,nie robisz klinów, bronisz ogniami i offem tyle, że przed kolonami także ten...Mam nadzieje, ze Siekierki i Banda zostaną przynajmniej do EC, bo przeciwko gra się fajnie.
Tylko jedna rzecz dla innych sojuszy nie przyjmujcie Martusi w swoje szeregi.
Była w czterech sojuszach i każdy dziwnym trafem przestał istnieć, a dobrze się zapowiadał.
 
Do góry