Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

spokojnie idziemy wszyscy na Lindos
mulard też, możecie sprzątać targowisko z ofert, nic już nie wpadnie hahaha



Nigdy nie wystawiłem oferty za złoto na targu na Helorusie także nigdy nic nie wpadło:)
A co do mularda - szczerze mu współczuje, że musi/chce(?) z tobą grac - jego sprawa;)
 

DeletedUser23323

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Nigdy nie wystawiłem oferty za złoto na targu na Helorusie także nigdy nic nie wpadło:)
A co do mularda - szczerze mu współczuje, że musi/chce(?) z tobą grac - jego sprawa;)

no to zajrzyj na targowisko
jest kroniki 200 stron ofert
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

no to zajrzyj na targowisko
jest kroniki 200 stron ofert

Super.
I tu znajdujemy różnice.
U nas ludzie wystawiają oferty na targu i poza tym grają:)
Także żeby zamknąc twe próby poniżenia nas przytoczę pewną statystykę z ostatnich trzech miesięcy przeciwko wam i sojuszom ktorym odbijaliscie okupacje - będzie zabawnie:)
Miasta podbite i stracone na rzecz:
- top 2(SPQR) - 88 do 4
- top3(VinyleNibylandia + Vikings) - 88 do 1
- top4(PIWOSZE) - 61 do 5
- top7(Banda) - 112 do 2
- top8(SIEKIERA) - 194 do 9
- top18(Włoczykije) - 13 do 1
Podsumowując:
556 vs 32.
Żegnam.
 

DeletedUser27604

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Super.
I tu znajdujemy różnice.
U nas ludzie wystawiają oferty na targu i poza tym grają:)
Także żeby zamknąc twe próby poniżenia nas przytoczę pewną statystykę z ostatnich trzech miesięcy przeciwko wam i sojuszom ktorym odbijaliscie okupacje - będzie zabawnie:)
Miasta podbite i stracone na rzecz:
- top 2(SPQR) - 88 do 4
- top3(VinyleNibylandia + Vikings) - 88 do 1
- top4(PIWOSZE) - 61 do 5
- top7(Banda) - 112 do 2
- top8(SIEKIERA) - 194 do 9
- top18(Włoczykije) - 13 do 1
Podsumowując:
556 vs 32.
Żegnam.

Podsumowując:
Top 1 w ataku VinyleNibylandia
Top 1 w obronie VinyleNibylandia
Są w Kronice gracze z którymi dobrze się grało. Są też tacy z którymi się nie da grać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Podsumowując:
Top 1 w ataku VinyleNibylandia
Top 1 w obronie VinyleNibylandia

Tak średnio
zx4c2w.png
 

DeletedUser27604

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Oszczepuniu niuniu chodziło mi o indywidualnych graczy.
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

to jak wy tak złotem szastacie to dawać linka na nowy jak ruszy , zagram z chęcią obok
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser27604

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Damian... Dla Doroty poziom to ilość złota jakie można jej dać :)
Tak więc rzeczywiście... Kronika ich nie zadawalala

anima, może Ciebie kronika zadawala ;) jak to lubisz to Twoja sprawa
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

ktoś szasta złotem? 180k zarobione? sprzedawane auta? - to loguje się na ten nowy na handelek
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Super.
I tu znajdujemy różnice.
U nas ludzie wystawiają oferty na targu i poza tym grają:)
Także żeby zamknąc twe próby poniżenia nas przytoczę pewną statystykę z ostatnich trzech miesięcy przeciwko wam i sojuszom ktorym odbijaliscie okupacje - będzie zabawnie:)
Miasta podbite i stracone na rzecz:
- top 2(SPQR) - 88 do 4
- top3(VinyleNibylandia + Vikings) - 88 do 1
- top4(PIWOSZE) - 61 do 5
- top7(Banda) - 112 do 2
- top8(SIEKIERA) - 194 do 9
- top18(Włoczykije) - 13 do 1
Podsumowując:
556 vs 32.
Żegnam.

Smoczek psuje staty tylko mówiłem mu
smiley_emoticons_lol.gif
a on że za każdym razem na imprezie był :D
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Podsumowując:
Top 1 w ataku VinyleNibylandia
Top 1 w obronie VinyleNibylandia
Są w Kronice gracze z którymi dobrze się grało. Są też tacy z którymi się nie da grać.

Fakt, skoczyliscie dzisiaj w rankingach po probie odbicia kolonow (prawie sie wam udalo), wyslaliscie jakies 20 atakow, 30 razy tyle i moze byscie odbili. Ale... do top 1 troche wam brakuje i zawsze brakowac bedzie
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Smoczek psuje staty tylko mówiłem mu
smiley_emoticons_lol.gif
a on że za każdym razem na imprezie był :D

Troche zepsul to fakt, ale ja im mowilem ze noobem jestem a oni nie gadaj idz na front. Byli swiadomi co robia :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

jak tak czytam wypowiedzi niektórych osób to się zastanawiam czy jeszcze wiedzą co oznaczają takie słowa jak prawda, szczerość. Dla złota by tutaj niektórzy duszę sprzedali aby tylko mieć i omamić drugą osobę.
 

DeletedUser25721

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

tak sobie poczytalem i dochodze do wnioskow....
dorotka i fajeczka tyle zlota zarobili u mularda ze nawet na fo musza go wyslawiac jakby im dawal swoje piety lizac
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser26595

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

myślałem, że na forum ogólnym rozmowy sa na luzie, pomiędzy wrogami i przyjacielami... myliłem się :eek:
 

DeletedUser27604

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

jak tak czytam wypowiedzi niektórych osób to się zastanawiam czy jeszcze wiedzą co oznaczają takie słowa jak prawda, szczerość. Dla złota by tutaj niektórzy duszę sprzedali aby tylko mieć i omamić drugą osobę.
Wodzu," prawdę i szczerość" widziałem jak byłem w Kronice więc nie pisz tutaj o tym. Nie opuszczał bym sojuszu i do dzisiaj gralibyśmy razem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kanapka, a ile zarobiłem złotka? Podziel się wiadomościami.:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23323

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

tak sobie poczytalem i dochodze do wnioskow....
dorotka i fajeczka tyle zlota zarobili u mularda ze nawet na fo musza go wyslawiac jakby im dawal swoje piety lizac
smiley_emoticons_lol.gif


Droga kroniko, nie rozumiem tych agresywnych zachowań, pora zrozumieć, że mulard do was nie dojdzie
to chyba logiczne, że gracz tego pokroju nie będzie szeregowcem w kronice.
Oprócz tego, że ma złotko , to ma też ambicje - w tym przypadku chyba zrozumiałe.
To prawda, że Mulard dużo kupuje surowca od swoich graczy i od graczy z zaprzyjaźnionych sojuszy. Kupuje też od Włóczykijów gdyż jesteśmy jego akademią. Złotka naszym graczom na premki nie brakuje.
Kronika ma embargo na targowisku i nic nie sprzyja poprawie tych stosunków, tym bardziej obrzucanie nas błotem. Zatem na nowym świecie to embargo będzie funkcjonowało nadal.
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Droga kroniko, nie rozumiem tych agresywnych zachowań, pora zrozumieć, że mulard do was nie dojdzie
to chyba logiczne, że gracz tego pokroju nie będzie szeregowcem w kronice.
Oprócz tego, że ma złotko , to ma też ambicje - w tym przypadku chyba zrozumiałe.
To prawda, że Mulard dużo kupuje surowca od swoich graczy i od graczy z zaprzyjaźnionych sojuszy. Kupuje też od Włóczykijów gdyż jesteśmy jego akademią. Złotka naszym graczom na premki nie brakuje.
Kronika ma embargo na targowisku i nic nie sprzyja poprawie tych stosunków, tym bardziej obrzucanie nas błotem. Zatem na nowym świecie to embargo będzie funkcjonowało nadal.

Pora zrozumieć, że o to dojście do nas to chyba tylko ty zabiegasz, bo my tego tematu nie poruszyliśmy.Osobiście mam to embargo tam gdzie i twoje zdanie.Jak widać mamy inne priorytety, bo my się dla złota nigdy nie sprzedaliśmy i nie sprzedamy.
Pan faja w sprawach kroniki to nie wiem po co się wypowiada, bo jego mizerne próby utrzymania miast ciężko było nią nazwać.Przeciwko komu to gra?Szarakom?Prawie roczna stagnacja, której celem było dobić do 20 miast w ciągu całego serwerach to tak w największym skrócie. Ale jak juz sie dorobiliscie to fajka rośnie - wiadomo:)
 
Do góry