Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Dorota jak się czepia a to Mulard przychodzi na ts do Kroniki i się z was śmieje szczególnie nazywając cię zdrobniale Starą Skarpeciarą :cool:

Mulard przyznaj się jak pięknie mówisz o swojej koleżance. P.S kiedy te szaraki o których mówisz
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

A Ty uwierzyłeś w te kronikowe bzdety

ee tam, ja w nic co się pisze na FO nie wierzę
smiley_emoticons_no_sad.gif
rzuca się temat, żeby po reakcji odczytać ile w nim prawdy a ile fantazji

tak mnie zastanawia tez skąd na helorusiu starozakonnym tyle nowych kont na FO? jakieś przetasowania w ekipach? incognito występy? dziwne to...
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Droga kroniko, nie rozumiem tych agresywnych zachowań, pora zrozumieć, że mulard do was nie dojdzie
to chyba logiczne, że gracz tego pokroju nie będzie szeregowcem w kronice.
Oprócz tego, że ma złotko , to ma też ambicje - w tym przypadku chyba zrozumiałe.
To prawda, że Mulard dużo kupuje surowca od swoich graczy i od graczy z zaprzyjaźnionych sojuszy. Kupuje też od Włóczykijów gdyż jesteśmy jego akademią. Złotka naszym graczom na premki nie brakuje.
Kronika ma embargo na targowisku i nic nie sprzyja poprawie tych stosunków, tym bardziej obrzucanie nas błotem. Zatem na nowym świecie to embargo będzie funkcjonowało nadal.

Wiesz gdzie my mamy to wasze embargo? Gleboko, bardzo gleboko. I tak dostajecie wciry, wiec po co nam wasze zlotko? A zreszta Oszczep juz przytaczal statystyki i chyba mowia same za siebie
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Wodzu," prawdę i szczerość" widziałem jak byłem w Kronice więc nie pisz tutaj o tym. Nie opuszczał bym sojuszu i do dzisiaj gralibyśmy razem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kanapka, a ile zarobiłem złotka? Podziel się wiadomościami.:D

szczerosc rozni sie od swojego " widzi mi sie" :)
 

DeletedUser23323

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Dorota jak się czepia a to Mulard przychodzi na ts do Kroniki i się z was śmieje szczególnie nazywając cię zdrobniale Starą Skarpeciarą :cool:

Mulard przyznaj się jak pięknie mówisz o swojej koleżance. P.S kiedy te szaraki o których mówisz

coś sie konta kronice namnożyły, nie wiem kim jesteś
to nie mulard mnie tak pierwszy nazwał, tego określenia pierwszy użył Mariobigo na Kalidonie
bo faktycznie gram bardzo ekonomicznie i eko dla mnie jest najważniejsze
nic sie nie zmarnuje, wszystko schowam do skarpety i wykorzystam każdą sureczkę
buduje potężne konta z dużą ilością deffa dla sojuszu.
Jak Mario tak do mnie mówił i jakoś protestu w kronice nie widziałam.
Ja sama nie mam o to pretensji, bo i jeden i drugi mówili to bardzo czule hahaha
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

coś sie konta kronice namnożyły, nie wiem kim jesteś
to nie mulard mnie tak pierwszy nazwał, tego określenia pierwszy użył Mariobigo na Kalidonie
bo faktycznie gram bardzo ekonomicznie i eko dla mnie jest najważniejsze
nic sie nie zmarnuje, wszystko schowam do skarpety i wykorzystam każdą sureczkę
buduje potężne konta z dużą ilością deffa dla sojuszu.
Jak Mario tak do mnie mówił i jakoś protestu w kronice nie widziałam.
Ja sama nie mam o to pretensji, bo i jeden i drugi mówili to bardzo czule hahaha


Deffa to tam może jest, ale wątpie czy dla sojuszu.
Jak to było?W jednym mieście 30 transów deffa i 50 birem żeby punkty się zgadzały:) Tu nie wyślesz wszystkich birem, bo odbijaja ogniami, a festyny ważniejsze.Jeszcze się określ jako super frontowiec co przy jednym ataku w nocy chce oddawać połowę miast haha
"czule" tak sobie to tłumacz
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser23323

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Deffa to tam może jest, ale wątpie czy dla sojuszu.
Jak to było?W jednym mieście 30 transów deffa i 50 birem żeby punkty się zgadzały:) Tu nie wyślesz wszystkich birem, bo odbijaja ogniami, a festyny ważniejsze.Jeszcze się określ jako super frontowiec co przy jednym ataku w nocy chce oddawać połowę miast haha
"czule" tak sobie to tłumacz
smiley_emoticons_irre.gif

mylisz sie w jednej zagrodzie robisz 210 birem i 70 szybkich deffa (1120 lądu) , tyle cie uczyłam i dalej nic nie rozumiesz
wtedy cały deff odbudujesz w 3 dni
 

DeletedUser27604

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Pora zrozumieć, że o to dojście do nas to chyba tylko ty zabiegasz, bo my tego tematu nie poruszyliśmy.Osobiście mam to embargo tam gdzie i twoje zdanie.Jak widać mamy inne priorytety, bo my się dla złota nigdy nie sprzedaliśmy i nie sprzedamy.
Pan faja w sprawach kroniki to nie wiem po co się wypowiada, bo jego mizerne próby utrzymania miast ciężko było nią nazwać.Przeciwko komu to gra?Szarakom?Prawie roczna stagnacja, której celem było dobić do 20 miast w ciągu całego serwerach to tak w największym skrócie. Ale jak juz sie dorobiliscie to fajka rośnie - wiadomo:)
U mnie fajka urosła a u Ciebie opadła.
 

DeletedUser27401

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

O czym wy tu się kłócicie to już nie jest miłe ani śmieszne gramy na jednym serwerze i powinniśmy się bawić tą grą a wy wszyscy tylko zwady szukacie ludzie to zróbcie ustawkę w realu dajcie sobie "po pyskach " i będzie spokój .Ja zacząłem tu grać by się odprężyć a z takimi ludźmi jak wy nie da rady współczuję wam wszystkim masakra.
Co do określenia na Melle "STARA SKARPECIARA " to ona sama się tak określa i ma do tego dystans , jakby każdy z was miał dystans taki jak ona to tylko śmiech by był w grze - no trudno nie każdy jest na takim poziomie .Co do moich szaraków :to ja uznam za stosowne kiedy i gdzie i nikt inny nie będzie dyktować .
Ja staram się szanować wszystkich graczy na tym serwerze i jeszcze raz proszę o nie wypisywaniu o mnie na forum bo dla mnie jest to przykre ze moim nikiem wycieracie podłogi to jak gram tak jak mi pasuje i zostawcie komentarze dla siebie to taka moja duża prośba .
Co do sytuacji na Helorusie to Kronika wygra ten Świat i tego jestem pewien , tak to prawda miałem dojść do kroniki ale Mario w ostatniej chwili odmówił mi wejścia do nich , całkiem nie dawno Exu złożył mi propozycje dołączenia do nich lecz grzecznie odmówiłem i tylko powiedziałem ze jak nowy świat wyjdzie to przechodzę na niego a jak się okaże że będzie nowy podbój to jeszcze pogram i nawet pomogę im cudaki postawić nie wchodząc do nich do soja ja zawsze staram być prawdomównym człowiekiem pamiętajcie że dobro zawsze wraca do nas .
BAWCIE SIĘ TĄ GRĄ NIE KALKULUJCIE TYLKO BAWCIE NIECH WRÓG Z INNEGO SOJUSZU BĘDZIE TWOIM KOLEGĄ MOŻE KIEDYŚ BĘDZIECIE GRAĆ RAZEM z poważaniem Mulard
 

DeletedUser26320

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Wreszcie jest co czytać na FO :)

Osobom które piszą o sprzedawaniu się, przekupywaniu itd przypominam, że.... to jest gra (nie kłamię)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

O czym wy tu się kłócicie to już nie jest miłe ani śmieszne gramy na jednym serwerze i powinniśmy się bawić tą grą a wy wszyscy tylko zwady szukacie ludzie to zróbcie ustawkę w realu dajcie sobie "po pyskach " i będzie spokój .Ja zacząłem tu grać by się odprężyć a z takimi ludźmi jak wy nie da rady współczuję wam wszystkim masakra.
Co do określenia na Melle "STARA SKARPECIARA " to ona sama się tak określa i ma do tego dystans , jakby każdy z was miał dystans taki jak ona to tylko śmiech by był w grze - no trudno nie każdy jest na takim poziomie .Co do moich szaraków :to ja uznam za stosowne kiedy i gdzie i nikt inny nie będzie dyktować .
Ja staram się szanować wszystkich graczy na tym serwerze i jeszcze raz proszę o nie wypisywaniu o mnie na forum bo dla mnie jest to przykre ze moim nikiem wycieracie podłogi to jak gram tak jak mi pasuje i zostawcie komentarze dla siebie to taka moja duża prośba .
Co do sytuacji na Helorusie to Kronika wygra ten Świat i tego jestem pewien , tak to prawda miałem dojść do kroniki ale Mario w ostatniej chwili odmówił mi wejścia do nich , całkiem nie dawno Exu złożył mi propozycje dołączenia do nich lecz grzecznie odmówiłem i tylko powiedziałem ze jak nowy świat wyjdzie to przechodzę na niego a jak się okaże że będzie nowy podbój to jeszcze pogram i nawet pomogę im cudaki postawić nie wchodząc do nich do soja ja zawsze staram być prawdomównym człowiekiem pamiętajcie że dobro zawsze wraca do nas .
BAWCIE SIĘ TĄ GRĄ NIE KALKULUJCIE TYLKO BAWCIE NIECH WRÓG Z INNEGO SOJUSZU BĘDZIE TWOIM KOLEGĄ MOŻE KIEDYŚ BĘDZIECIE GRAĆ RAZEM z poważaniem Mulard

No i tak powinno być.
 

DeletedUser27604

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Wspólnie z innymi sojuszami doszliśmy do wniosku, że budujemy Cudaka.
 

DeletedUser25462

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

EEEEEE no to pełna rewelacja Brawo za odważną decyzję i pierwszą męską .
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Miałem tutaj już nic nie pisać ale uśmiałem się i dlatego dla jaj to skomentuje:) nie ma to jak chwalenie się cudzymi punktami walki w dodatku sztucznie nabijanymi za złoto i słupy które za te złoto dają sobie rozwalić wojo :) ktoś kiedyś zadał pytanie co można kupić w grepolis;) dziś takiej osobie bym odpowiedział że wszystko :) nawet sztucznych przyjaciół którzy na forum ogólnym będą zachwalać takiego sponsora jaki to mega gracz :) szkoda tylko że poza tymi sztucznie nabitymi punktami walki nic więcej nie ma co już Kronika zweryfikowała, staty są i łatwo zobaczyć ile ten gracz stracił miast. Niestety zasobność portfela to nie umiejętności a tych jak widać gołym okiem brak :) Pozdro dla sztucznych napinaczy którym juz nic innego do roboty nie zostało tylko płacz na forum ogólnym.
 

DeletedUser27401

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Co ty człowieku piszesz ja na twoim sojuszu kronice to zrobiłem i na waszych sojusznikach ,ani jednego punktu nie mam za rozwalanie woja kogoś z mojego sojuszu ,rapek mam więcej niż ty włosów na głowie jak wam wojo rozwalałem i rozwalam i lepiej pisz prawdę a nie oczerniaj kogoś kto nawet jak złoci to gra uczciwie i to chyba nie umiesz z cierpieć co ?
do ciebie pasuje z twierdzenia jak :brakujące ogniwo w teorii Darwina pozdrawiam cię tym czym jesteś
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Na Kronice ? Chyba we śnie, mamy w sojuszu dobrych obserwatorów np Oszczepa i doskonale wiemy kiedy nabiłeś sporą ilość pkt a nawet 1 ataku na kronikę od ciebie nie było(w tym czasie 0 odbijanych kolonów itd), ściemniać możesz tym swoim sztucznym ziomkom co im płacisz złotem

a co do raportów :) chciałbyś je mieć ale jestem przekonany że brakuje Ci ich a tym bardziej nie jest ich więcej niż ja mam włosów


PS wisi i powiewa mi to że złocisz bo niczego ci nie zazdroszczę :) nie interesuje mnie to bo graczem jesteś bardzo słabym i to jest dla mnie ważniejsze niż to czy wydajesz 1000zł na miesiąc na grepo czy 10 000:p Pozdro
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27401

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Wiesz chłoptasiu nie ma jak to rzucać "perły przed wieprze"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Mularda zaczyna wsysać nienawiść na FO :D
To chyba z każdym graczem się dzieje jak tu zagląda hehe
Oczywiście to nie jego wina żeby nie było. Po prostu kłamstwa które tu są wypisywane zmuszą każdego do tego.
 

DeletedUser27401

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Wiesz to wasz gracz i tak kłamać to trzeba umieć ja nikogo przekonywać nie musze to jest wredne i następnym razem jak spotkam tego gracza to farmę z niego zrobię sobie i w tedy mu napisze niech pokarze co potrafi .A tak to ja mam więcej złota niż on widział na oczy i sobie umie wyobrazić i to go boli i innych że ktoś gra inaczej i niech popatrzy w wasze raporty to znajdzie jak odbijałem u siekiery i u innych jak miasto w środku sojuszu zajołem i jak lecieliście odbijać je a przepraszam on już oślep od siedzenia przy tym komputerze by mnie dogonić no cóż można być dobrym graczem ale wielkimi są nie liczni i może mnie cmoknąć tylko w stopę jak umyje zęby i przepraszam tych których uraziłem a tych co chciałem urazić :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry