Sytuacja na świecie Helorus

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

My nie jesteśmy w tej Koalicji
pewne źródła zdradziły mi, że kilka topowych sojuszy zawiązało koalicję przeciwko Kronice.

Chyba mi nie powiesz, że Kronika nie maczała w tym palców, dziwny zbieg okoliczności, ciach . Choć w profilu nie ma nic wulgarnego. Oczywiście Kronika jest Bez winy. Tak sobie to wmawiaj.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Tak dokładnie uboga bardzo ta koalicja tylko potrafi błotem obrzucać i tylko tyle :cool:

pewne źródła zdradziły mi, że kilka topowych sojuszy zawiązało koalicję przeciwko Kronice.

Chyba mi nie powiesz, że Kronika nie maczała w tym palców, dziwny zbieg okoliczności, ciach . Choć w profilu nie ma nic wulgarnego. Oczywiście Kronika jest Bez winy. Tak sobie to wmawiaj.
chłopie nie pomawiaj nikogo jeżeli nie masz na to żadnych dowodów .
ciach

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a miasta podbil od brązowych a nie od nas więc żadna wielka to sztuka.
Jak do tej pory nie straciliśmy żadnej wiochy :)

Chyba mi nie powiesz, że Kronika nie maczała w tym palców, dziwny zbieg okoliczności, ciach Choć w profilu nie ma nic wulgarnego. Oczywiście Kronika jest Bez winy. Tak sobie to wmawiaj.

Nie myśleliście nad dołączeniem do tej koalicji?
Może szanse byłyby bardziej wyrównane.

Kolega też ma 2 miasta i widać że chce je stracić szybko przez takie oczernianie kogoś .

jedno już stracił i było oczernianie, że ktoś na złocie gra :D

Każdego kogo stać może sobie grać na złocie a jak ktoś nie umie grać to właśnie oczernia .:D

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Każdego kogo stać może sobie grać na złocie a jak ktoś nie umie grać to właśnie oczernia .:D
niektórych stać, lecz grają uczciwie :) po co być w Koalicji która składa się z głównie maratońców i ONZ którzy stosują w niej dyktatorskie zasady... sami jesteśmy w stanie więcej zdziałać niż oni w tej swojej koalicji...

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

kolega najpierw płakał o złoto ciach jutro będzie o boty a pojutrze co wymyślisz nowego?

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

kolego o co w tym nieuczciwego że ktoś sobie wykupi doradców , przecież za 23 zł na sms masz ich na cały miesiąc ,ale niektórzy wola do na fajki lub alkohol wydac więc po co te wyrzuty o nieuczciwej grze ,większość ogarniętych graczy gra na premce ,bo bez tego w ogóle nie ma sensu się w to bawić.

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

to zależy... co znowu zmącicie :)

- - - Updated - - -

słuchaj, ja o doradcach nie mówię bo sam z nich korzystam, inaczej mnie by tu nie było na tym świecie...

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

koalicja na kronike :)
coś słaba ta koalicja bo na razie kronika podbija miasta a traci 0 miast lub bardzo mało :)

a to że zablokowali wam 1 osobe nie oznacza że to kronika zrobiła :)
kolego o co w tym nieuczciwego że ktoś sobie wykupi doradców , przecież za 23 zł na sms masz ich na cały miesiąc ,ale niektórzy wola do na fajki lub alkohol wydac więc po co te wyrzuty o nieuczciwej grze ,większość ogarniętych graczy gra na premce ,bo bez tego w ogóle nie ma sensu się w to bawić.
Jak się nie mylę to uratowało go w nocy 6 birem:cool:
W każdym razie czekam z niecierpliwością aż wróci :)

Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Na dodatek doszedł ten śmieszny event, który popsuję cała rozgrywkę, Będziecie już nie do zatrzymania...

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Heloru

a co ma z tym event wspolnego ?

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

akurat event tez nie jest nam na ręke:)

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

no cóż jak to mowią kiepskiej baletnicy wadzi rąbek u spódnicy :cool:

akurat event tez nie jest nam na ręke:)
Ta jasne a kto lata z 80 mantami 25 eryniami i bog wie czym jeszcze ? xd
Jesli evencik dla zlotnikow na reke nie jest to ja juz nie wiem co moze byc ^_^

Ostatnia edycja:

latam i co w związku z tym? gdyby nie te manty i erynie mialbym inne procki czy kawy, najgorsze jest to, że gracze którzy wchodza 2 razy na gre dziennie mają zagrody pełne..

Gracz ktory wejdzie 2 razy na dzien nie ma najmniejszej szansy odeprzec takiego ataku, a do pelnych zagrod musi miec odpowiednie skladniki co bywa klopotliwe
a tak zmieniajac temat.. tez macie lagi serwera?