1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Helorus

Dyskusja w 'Helorus' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 28. Sty 2016.

Poleć tę stronę

1. Marta996

Marta996

Docenione treści:
    33
    Nobek Adasiu to JESTEŚ TY!!! Co zresztą powyżej udowodniłeś nie pierwszy raz. Bez kszty wychowania i szacunku nie tylko do kobiet, ale w ogóle do ludzi.

A co do retimo - to współczuję Tobie Twojej osobistej porażki. Ja tam zaczęłam grać dopiero na sam koniec serwera, chciałam się pobawić i zamierzony cel osiągnęłam, a co do Ciebie - cóż, wiem że świat był dla Ciebie bardzo stresujący i deprymujący twoją wyimaginowaną wielkość.

I wiesz Adasiu, ja - zdaje się, że w odróżnieniu od Ciebie - pracuję i szanuję swoją pracę. Dlatego wybacz, ale mając ataki na prawie wymarłym świecie nie będę ryzykowała zaniechania obowiązków zawodowych. Wybiorę tak jak normalny człowiek: pracę, a nie grę

Także co do Ciebie - miłego siedzenia w domu przy grepolis Szanowny Bezrobotny Adasiu

Hini lubi to.
  2. Wodzu1905

Wodzu1905

Docenione treści:
    36
    [​IMG][​IMG][​IMG]

3. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    112
    Tak tak czekałem na hejt ze strony osoby która gdzie tylko może ściemnia na potęgę. Tu niby szpital tu niby praca (podobno jest tak bardzo chora ze jednego dnia leży w szpitalu a drugiego dnia jest już w pracy - niesamowite). Niestety twoje teksty mnie nie ruszają a szacunek do kobiet mam co potwierdzą inne osoby, ciebie nie szanuje i nie będę. Współczuje tylko innym że wierzą tak zakompleksionej osobie jak ty, nic nie osiągnęłaś w życiu, próbowałaś w grepo stworzyć nową rzeczywistość ale to nie second life. Wracając do Retimno ja tam nie poniosłem porażki w przeciwieństwie do ciebie, to nie ja uciekłem na urlop w czasie kiedy twój sojusz zbierał łomot zostawiając go na pastwę losu. Ja tam zrealizowałem to co zaplanowałem(lanie bobrów, top1 w pkt walki), potem wszyscy postanowiliśmy skończyć grę bo cuda nas nie interesowały. Rozumiem że cię to bardzo boli ale to nie moja wina że nie radzisz sobie ani w życiu ani w grze przeznaczonej już dla 12-letnich dzieci. Możesz sobie dalej tylko pokrzyczeć na forum bo na więcej cię nie stać:) Skoro ja jestem noobkiem to nie chcesz wiedzieć kim ty jesteś, zresztą mojego wyzwania z akcjum nie podjęłaś. Co do mojego życia prywatnego to masz bardzo słabe i stare informacje których już na szczęście sobie nie zaktualizujesz :) Nie pozdrawiam bo jak mawia klasyk /ciach/ się nie rusza.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 13. Wrz 2016
    kacperek lan i Big Kamil lubią to.
  4. Marta996

Marta996

Docenione treści:
    33
    Tak, masz rację co do tego /ciach/, dlatego nie będę już z Tobą dyskutowała, potwierdziłeś dokładnie to, co o Tobie pisałam.
    Twoja indywidualna biografia nie za koniecznie mnie interesuje i nie zamierzam w żadnym razie w nią wnikać.
    Co do Retimno - nie byłam tam na żadnym urlopie, bo go już nie miałam, więc musiałam grać. A mój sojusz - gdy ja grałam - żadnego lania tam nie dostawał, więc albo łżesz albo pomyliły Ci się osoby.
    Żegnam

5. Lukasz1440

Lukasz1440

Docenione treści:
    6
    Co do urlopu to miałaś z powodu pobytu w szpitalu (tak pisałaś) a co do lania to rzeczywiście wtedy go nie było. Zaczęło się później jak kilka kluczowych osób skończyło grę + zła dyplomacja bo jednak mieliśmy wojne z każdym dookoła a pakty z jakimiś ogórkami tylko [​IMG]

6. serdel75

serdel75

Docenione treści:
    13
    no to zamykam ;) dzięki wzzyskim za zabawe [​IMG] ostatni gasi swiatlo

7. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    112
    dobrze że miałem już wyłączoną apke przy doliczaniu bo jeden bohater ostatniego dnia latał jak poparzony

8. kacperek lan

kacperek lan

Docenione treści:
    0
    To jeszcze stało? [​IMG]

9. *El Gato*

*El Gato*

Docenione treści:
    112
    jak pisałem to juz nie
    nie powiem dokładnie kiedy dokładnie zamknięto serwer bo wgl nie patrzyłem, dalem info gdzie co stoi i kto chcial to sobie to rozwalil