Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Zgodnie z tradycją, w tym temacie możecie dyskutować na temat sytuacji na serwerze. Póki co zapraszamy jednak do rozmów i spekulacji w Helorus party - ten wątek zostanie otwarty po starcie świata :)
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

a tu co taka cisza :)
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

straszna pustka , czyżby na świecie nic się nie działo ?
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

po pierwsze to nie taki znowu stary hehehehe, po drugie to witaj sympatyczny kolego :)


będziesz tu grał drogi Devilku czy jeno po złotko ?
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Nie wchodziłem na ten świat jestem zbyt zajęty tym na którym gram ;d
Zlota wystarczy na jeden event :> a później się zwinie manatki, chyba że potrzebujesz surki to specjalnie dla ciebie wejdę i będę słał ;);)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Możesz wejść i mi posłać troszeczkę :) Przyjmę każde ilości a nawet podziękuję :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a tu co taka cisza :)


Zaraz tam cisza. Panie sąsiedzie, dopiero przechwyciłam miasteczko na wspólnej wyspie i jeszcze się zastanawiam czy latać do Ciebie i traktować jako przeciwnika, czy zachować przyjacielskie sąsiedzkie stosunki.
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Nie ma problemu, za złotko zrobię wszsytko:rolleyes:, sprzedam nawet duszę ;o jeśli chcesz ;) ?
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Nie wiem czy będę grał. Na razie mam mnóstwo czasu w realu więc postanowiłem zaglądnąć do swojego starego nawyku :). Jestem na delos z Arletką , ale tam raczej na pewno nie będziemy grać. Tu cosik bardziej mi się podoba i już paru znajomych zauważyłem, więc może zostanę na dłużej :), niestety trafiłem na najbardziej znienawidzone przeze mnie morze , czyli 45 :(.
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Źle celowałeś trzeba było w m54/m44 walić ^^
No ładnie i nawet nie ma czasu sie odezwać do ex :confused: kolegi ;d chyba na innym nicku gra bo po jej myszce nie mogę znaleźć :?
Dobra już wiem jaki ma nick ;d
Powodzenia <3

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale sknera z Ciebie :) tak po znajomości wykazałbyś się dobrą wolą

Na Omedze uszły ze mnie resztki człowieczeństwa teraz ostał się sam mrok i ciemność:mad: więc za darmo nie moge słać surki :| i tak mi wisisz co nieco... więc radze nie zaciągać jeszcze większego długu :cool:
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Możesz wejść i mi posłać troszeczkę :) Przyjmę każde ilości a nawet podziękuję :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -




Zaraz tam cisza. Panie sąsiedzie, dopiero przechwyciłam miasteczko na wspólnej wyspie i jeszcze się zastanawiam czy latać do Ciebie i traktować jako przeciwnika, czy zachować przyjacielskie sąsiedzkie stosunki.
a to
Panie sąsiedzie, dopiero przechwyciłam miasteczko na wspólnej wyspie i jeszcze się zastanawiam czy latać do Ciebie i traktować jako przeciwnika, czy zachować przyjacielskie sąsiedzkie stosunki
do jakiej osoby too bylo :)?
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

gra ?? właśnie nie gra, non stop na żółto jest hahahahaha

właśnie nie celowałem :(, tak z głupia wlazłem zobaczyć co to za wioski z PW i muszę przyznać że ciekawe to to :)

na m44 nie chce bo by mnie zaraz Andrzej z Hortegą dojechali i sprali na kwaśne jabłko hahahaha
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Źle celowałeś trzeba było w m54/m44 walić ^^
No ładnie i nawet nie ma czasu sie odezwać do ex :confused: kolegi ;d chyba na innym nicku gra bo po jej myszce nie mogę znaleźć :?
Dobra już wiem jaki ma nick ;d
Powodzenia <3

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Na Omedze uszły ze mnie resztki człowieczeństwa teraz ostał się sam mrok i ciemność:mad: więc za darmo nie moge słać surki :| i tak mi wisisz co nieco... więc radze nie zaciągać jeszcze większego długu :cool:

oj tam, oj tam :p jaki Ty pamiętliwy jesteś

co ma wisieć, nie utonie hehehe jakoś tak to chyba szło

o widzisz, to ja dobrze celowałam, właśnie jestem na granicy tych mórz
a kolega niech ciągnie w tą stronę to ściągniemy Devilka i będzie miał blisko z tragarzami do mnie i do Kolegi
hura.gif


no chyba dobrze to wymyśliłam, tyle korzyści i takie proste rozwiązanie
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Widocznie zajęta kimś jest, pozdrów ją ;) ale nie tobą chyba ;o
Hortega to wiem kto to, ale Andrzej mało mi mówi ;)

aslan2 nie bój się :D chyba, że mam wejść na świat i cie bronic , tak jak chciałeś na Maratonie ^^
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

na jakim maratonie ?
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

no byłem tam na inym nicku ale przez 1 minute
 
Do góry