Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

My nie jesteśmy w tej Koalicji
paluszkiem.gif
pewne źródła zdradziły mi, że kilka topowych sojuszy zawiązało koalicję przeciwko Kronice.


Chyba mi nie powiesz, że Kronika nie maczała w tym palców, dziwny zbieg okoliczności, ciach . Choć w profilu nie ma nic wulgarnego. Oczywiście Kronika jest Bez winy. Tak sobie to wmawiaj.
alejaja.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25462

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Tak dokładnie uboga bardzo ta koalicja tylko potrafi błotem obrzucać i tylko tyle :cool:
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

My nie jesteśmy w tej Koalicji
paluszkiem.gif
pewne źródła zdradziły mi, że kilka topowych sojuszy zawiązało koalicję przeciwko Kronice.


Chyba mi nie powiesz, że Kronika nie maczała w tym palców, dziwny zbieg okoliczności, ciach . Choć w profilu nie ma nic wulgarnego. Oczywiście Kronika jest Bez winy. Tak sobie to wmawiaj.
alejaja.gif

chłopie nie pomawiaj nikogo jeżeli nie masz na to żadnych dowodów .
ciach

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a miasta podbil od brązowych a nie od nas więc żadna wielka to sztuka.
Jak do tej pory nie straciliśmy żadnej wiochy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

My nie jesteśmy w tej Koalicji
paluszkiem.gif
pewne źródła zdradziły mi, że kilka topowych sojuszy zawiązało koalicję przeciwko Kronice.


Chyba mi nie powiesz, że Kronika nie maczała w tym palców, dziwny zbieg okoliczności, ciach Choć w profilu nie ma nic wulgarnego. Oczywiście Kronika jest Bez winy. Tak sobie to wmawiaj.
alejaja.gif



Nie myśleliście nad dołączeniem do tej koalicji?
Może szanse byłyby bardziej wyrównane.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25462

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Kolega też ma 2 miasta i widać że chce je stracić szybko przez takie oczernianie kogoś .
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

jedno już stracił i było oczernianie, że ktoś na złocie gra :D
 

DeletedUser25462

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Każdego kogo stać może sobie grać na złocie a jak ktoś nie umie grać to właśnie oczernia .:D
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Każdego kogo stać może sobie grać na złocie a jak ktoś nie umie grać to właśnie oczernia .:D

niektórych stać, lecz grają uczciwie :) po co być w Koalicji która składa się z głównie maratońców i ONZ którzy stosują w niej dyktatorskie zasady... sami jesteśmy w stanie więcej zdziałać niż oni w tej swojej koalicji...
uzi.gif
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

kolega najpierw płakał o złoto ciach jutro będzie o boty a pojutrze co wymyślisz nowego?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

kolego o co w tym nieuczciwego że ktoś sobie wykupi doradców , przecież za 23 zł na sms masz ich na cały miesiąc ,ale niektórzy wola do na fajki lub alkohol wydac więc po co te wyrzuty o nieuczciwej grze ,większość ogarniętych graczy gra na premce ,bo bez tego w ogóle nie ma sensu się w to bawić.
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

to zależy... co znowu zmącicie :)
policjant.gif


- - - Updated - - -

słuchaj, ja o doradcach nie mówię bo sam z nich korzystam, inaczej mnie by tu nie było na tym świecie...
pieniazek.gif
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

koalicja na kronike :)
coś słaba ta koalicja bo na razie kronika podbija miasta a traci 0 miast lub bardzo mało :)


a to że zablokowali wam 1 osobe nie oznacza że to kronika zrobiła :)

kolego o co w tym nieuczciwego że ktoś sobie wykupi doradców , przecież za 23 zł na sms masz ich na cały miesiąc ,ale niektórzy wola do na fajki lub alkohol wydac więc po co te wyrzuty o nieuczciwej grze ,większość ogarniętych graczy gra na premce ,bo bez tego w ogóle nie ma sensu się w to bawić.

Jak się nie mylę to uratowało go w nocy 6 birem:cool:
W każdym razie czekam z niecierpliwością aż wróci :)
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Na dodatek doszedł ten śmieszny event, który popsuję cała rozgrywkę, Będziecie już nie do zatrzymania...
bezradny.gif
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Heloru

a co ma z tym event wspolnego ?
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie He

wiele ma z tym wspólnego...
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

akurat event tez nie jest nam na ręke:)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

no cóż jak to mowią kiepskiej baletnicy wadzi rąbek u spódnicy :cool:
 

DeletedUser25145

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

akurat event tez nie jest nam na ręke:)

Ta jasne a kto lata z 80 mantami 25 eryniami i bog wie czym jeszcze ? xd
Jesli evencik dla zlotnikow na reke nie jest to ja juz nie wiem co moze byc ^_^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

latam i co w związku z tym? gdyby nie te manty i erynie mialbym inne procki czy kawy, najgorsze jest to, że gracze którzy wchodza 2 razy na gre dziennie mają zagrody pełne..
 

DeletedUser25145

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Gracz ktory wejdzie 2 razy na dzien nie ma najmniejszej szansy odeprzec takiego ataku, a do pelnych zagrod musi miec odpowiednie skladniki co bywa klopotliwe
a tak zmieniajac temat.. tez macie lagi serwera?
 
Do góry