Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Najgorsze jest to, że pakujecie gebelsą pieniądze, a oni nawet porządny serwer nie zainwestują :mad:
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

no chyba, że ma apke:)). kłopotliwe? są przepisy, dostajesz dziennie tyle składników, ze nie ma problemu przynajmniej dwóch wojsk skleic
 

DeletedUser25145

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

hah ciekawa teoria ; D
możesz dostać takie składniki że nie skleisz tych 2 wojsk a nawet jeśli to będą nieodpowiednie do skontrowania niektórych mityków
Dodajmy do tego że każdy gracz dostaje inną ilość jednostek co oznacza że złotnik który sie szybciej rozwinął będzie miał o niebo więcej jednostek.
Dlatego tutaj zakończe polemizowanie na temat eventu i złotników czy jest dla nich on na + czy nie
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

na każde wojo masz po 5 przepisów, szansa ze nie dostaniesz na sklejenie jednego przynajmniej dziennie wynosi chyba jeden do miliona. Kłopot jest w tym, że event promuje graczy mniej aktywnych. Poniewaz nie ma znaczenia czy jesteś na grze 10 godzin dziennie czy godzine i tak dostajesz tyle samo składników ktore sie przekladaja na wojsko.
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

hah ciekawa teoria ; D
możesz dostać takie składniki że nie skleisz tych 2 wojsk a nawet jeśli to będą nieodpowiednie do skontrowania niektórych mityków
Dodajmy do tego że każdy gracz dostaje inną ilość jednostek co oznacza że złotnik który sie szybciej rozwinął będzie miał o niebo więcej jednostek.
Dlatego tutaj zakończe polemizowanie na temat eventu i złotników czy jest dla nich on na + czy nie

Racja, moze i szybciej sie rozwina, moze i dostana wiecej jednostek ale zapominasz o tym ze tutaj sa morale i potem tacy jak ty to nazywasz zlotnicy na waszych graczach maja np po 60 morale
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser25721

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

ktos tam wyrzucil ze koalicja przeciw kronice jest za slaba bo nie zabrali jeszcze ani jednego miasta dla nich... jak takis kozak to sam im sprobuj miasto zabrac a nie tylko wylewasz puste slowa na forum
smiley_emoticons_auslachen2.gif

to ze narazie nie bylismy wstanie zabrac im miasta nie znaczy ze nie bedziemy dalej probowac... ktos ich powstrzymac musi... a ze wiekszosc graczy tylko krzyczy jaka to kronika straszna ale juz brakuje im odwagi zeby probowac i zostaje im tylko placz na forum to niech sie zastanowia nad gra na tym swiecie
smiley_emoticons_lol.gif

ktos nam zarzucil dyktature... jakos tych tylko placzacych i wegetujacych trzeba sie pozbyc
smiley_emoticons_verlegen.gif
 

DeletedUser23088

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

powodzenia życzę w zdobywaniu naszych miast :D hehe
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

może akurat uda sie komuś podbić 1 miasto :)
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na ś

a nie jest prawdą, że wy stosujecie Dyktatorskie zasady? "albo jesteś z nami, albo cię rozbierzemy" a z resztą powodzenia życzę w walce z Kroniką, jak jedno miasto im przejmiecie to będzie cud
faja.gif
 

DeletedUser25721

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

a to takie zasady u nas panuja?? ciekawie jest sluchac co sie dzieje w naszym sojuszu jak ktos nie ma pojecia o tym
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser23088

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

śmiem wątpić że sam Smoczy by rozwalił tą całą koalicję :D
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

mamy koalicje? czy ja o czymś nie wiem? :D jest sojusz przyjacielski - póki co chyba brak slotów dla nich :) wiec raczej nie koalicja a poczekalnia :)

btw. bubuszeq z ręką w nocniku? :cool:
 

DeletedUser26610

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

mamy koalicje? czy ja o czymś nie wiem? :D jest sojusz przyjacielski - póki co chyba brak slotów dla nich :) wiec raczej nie koalicja a poczekalnia :)

btw. bubuszeq z ręką w nocniku? :cool:



A propos - ile Cię kosztuje ta wątpliwa przyjemność pisania tu o nocniku? :D Słyszałam, że są tacy, którzy nawet pożyczki biorą aby dowartościować się nareszcie i przynajmniej w tej durnej grze przywalić komu popadnie. :D

Bubuszeqa nie obrażaj. Nie wiem czy dałbyś tak długo radę tak zmasowanemu atakowi złociarzy, nie graczy.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

A propos - ile Cię kosztuje ta wątpliwa przyjemność pisania tu o nocniku? :D Słyszałam, że są tacy, którzy nawet pożyczki biorą aby dowartościować się nareszcie i przynajmniej w tej durnej grze przywalić komu popadnie. :D

Bubuszeqa nie obrażaj. Nie wiem czy dałbyś tak długo radę tak zmasowanemu atakowi złociarzy, nie graczy.
przecież on ma tu względny spokój, chyba nie wiesz co to jest zmasowany atak :)
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

A propos - ile Cię kosztuje ta wątpliwa przyjemność pisania tu o nocniku? :D Słyszałam, że są tacy, którzy nawet pożyczki biorą aby dowartościować się nareszcie i przynajmniej w tej durnej grze przywalić komu popadnie. :D

Bubuszeqa nie obrażaj. Nie wiem czy dałbyś tak długo radę tak zmasowanemu atakowi złociarzy, nie graczy.

Nie wiem gdzie takie osoby widzisz :D
Ja akurat złotnikiem nie jestem :) nie używam tutaj złotka - szkoda mi :)
Kosztuje mnie niewiele bo lubie pisac na FO :cool:

btw. Kto ostatnio latał paczkami mant?
hmm chyba ma nick bubuszeq :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja

Nie wiem gdzie takie osoby widzisz :D
Ja akurat złotnikiem nie jestem :) nie używam tutaj złotka - szkoda mi :)
Kosztuje mnie niewiele bo lubie pisac na FO :cool:

btw. Kto ostatnio latał paczkami mant?
hmm chyba ma nick bubuszeq :)

bo wiesz wyrzym jak to jest, u nich jak ktos lata to jest ok a jak u nas to juz zlotnicy;)
 
Do góry