Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Oooo, jakiś fan Macierewicza. On też wszędzie wietrzy spisek, że o inwigilacjach nie wspomnę.

Nie nie, fanem to ja jestem tylko twoim. Twoim i twoich blyskotliwych wypowiedzi :eek:
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

*SauronX* jaka była by decyzja to nie wiem, kolon wszedł pewnie kolo 22:40 do bonusu bylo sporo czasu zeby rozwalic i nie trzeba by bylo bic tego w bonusie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie nie, fanem to ja jestem tylko twoim. Twoim i twoich blyskotliwych wypowiedzi :eek:

a oi sa fanami twojego nicku:cool:
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re:

*SauronX* jaka była by decyzja to nie wiem, kolon wszedł pewnie kolo 22:40 do bonusu bylo sporo czasu zeby rozwalic i nie trzeba by bylo bic tego w bonusie


22:51 wszedł :) sporo to fakt :D ale czasami czujki się przydają :D munio też na tej wyspie latał po wszystkich eryniami aż w końcu dał je sobie w głupi sposób ubić :D
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

moglibyśmy i 25k wstawić :D tak sądzę, że tyle by się znalazło w sojuszu :D to i tak nic przy was, do jednej z naszej wiochy wstawiliście 35k to nie było szansy rozbić :(

25k to samych łuków wczoraj do aigela wstawiliśmy :D
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

łajdacy już upadli jedynie 60 osób zostało co w ciągu 2-4 dni zostanie zapewne albo podbite albo odejdzie ( zapewne do aksamitna rewolucja )
w takim razie teraz najwiekszymi przeciwnikami kroniki są 4 soje
SIEKIERA 3 800 000
wyrzutki 3 588 000
piwosze 3 100 000
banda chłopaczka 3 350 000
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

łajdacy już upadli jedynie 60 osób zostało co w ciągu 2-4 dni zostanie zapewne albo podbite albo odejdzie ( zapewne do aksamitna rewolucja )
w takim razie teraz najwiekszymi przeciwnikami kroniki są 4 soje
SIEKIERA 3 800 000
wyrzutki 3 588 000
piwosze 3 100 000
banda chłopaczka każdy 3 350 000
Banda tez sie zalapala?
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

poza tym widze że 3 osoby z łajdacy doszło do kroniki :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

łajdacy już upadli jedynie 60 osób zostało co w ciągu 2-4 dni zostanie zapewne albo podbite albo odejdzie ( zapewne do aksamitna rewolucja )
w takim razie teraz najwiekszymi przeciwnikami kroniki są 4 soje
SIEKIERA 3 800 000
wyrzutki 3 588 000
piwosze 3 100 000
banda chłopaczka 3 350 000

Piwosze? Ta masówka??? Kpisz sobie??

Jeżeli ty oceniasz siłę sojuszy po punktach to pozdro :d
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

no może poza piwoszami :)
chociaż

- - - Automatycznie połączono posty - - -

( nie wiem jak jest z piwoszami dokładnie ale miast zbytnio nie traca wiec może jednak to nie taki słaby sojusz :) )
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

no może poza piwoszami :)
chociaż

- - - Automatycznie połączono posty - - -

( nie wiem jak jest z piwoszami dokładnie ale miast zbytnio nie traca wiec może jednak to nie taki słaby sojusz :) )

a może są za daleko od nas by tracić masowo miasta? :cool:
zobacz na jakim morzu sa i jakich sąsiadów mają potem dopiero możesz ocenić dlaczego nie tracą np miast
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

a no jak teraz zobaczyłem to są daleko :)
no to w takim razie najwieksi przeciwnicy
to
1 siekiera - jak na razie nie traci miast
2 wyrzutki - *( lub banda chłopaczka ) oba soje tracą czasami kilka miast
3 aksamitna rewolucja - sojusz nie traci miast ale zapewne bedzie tak jak w łajdakach ( bo to w 70% gracze z łajdaków ) ( dałbym tańczący z wilkami ale podobno to sojusznicy wasi :)
wiekszych to tutaj na razie nie widze ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

no może poza piwoszami :)
chociaż

- - - Automatycznie połączono posty - - -

( nie wiem jak jest z piwoszami dokładnie ale miast zbytnio nie traca wiec może jednak to nie taki słaby sojusz :) )

Oni nas atakowali na moralach 60 i tracili pełne paczki ogni i mant. Nie tracą miast bo są daleko od innych sojuszy, siekiera, kronika itd... Normalnie by ich już zmietli dawno
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

http://pl53.grepolismaps.org/43e405910e80330e670abe9312cfb82e a tu mapka z z kroniką + sojami co napisałem

( moim zdaniem soje razem zniszczyłyby kronike może nawet ale niestety z sobą walczą :)

Oj nwm czy zniszczyli :d z tego co słyszałem kronika ma sojusznika, tańczący z wilkami. Poza tym nawet jak walka byłaby dla nich trudna i jakimś cudem zaczęliby przegrywać to pewnie znaleźliby sobie sojuszników i znowu mają przewagę, a pakty by pewnie potem pozrywali, bo są dopóki obie strony czerpią z niego korzyść, jak nie to nie ma on sensu. Tak zwykle jest. Rangersi mieli taką taktykę na farsali, pakt z każdym dookoła, jeb jeden zrywają i przejmują wiochy, potem bach kolejny i tak po kolei. Nie pochwalam osobiście czegoś takiego, no ale to gra, a ludzka natura jest różna dlatego grepo jest i było nieprzewidywalne, gdyż nikt nie wie jaki obrót przyniosą sprawy
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Doszliśmy do momentu, gdy wybiera się nam przeciwnika, a żeby było śmiesznej wybiera się go na podstawie ilości straconych miast, a nie zabranych.Nie wiem co brzmi śmieszniej.
Z drugiej strony jeśli o sojusze chodzi można, by grę tutaj porównać do wyścigu robotów.
Kronika w tej bajce byłaby robotem do którego części są zbierane latami i na bieżąco wymieniane.
Inne roboty chociaż piękne z zewnątrz w środku mają zardzewiałe stare części.
Co dalej? Wyścig trwa, a kolejne roboty z niego odpadają, bo co z tego, że piękne jeśli w środku rdza i badziewne części.
Z każdą próbą naprawy zmienia się tylko obudowa, a części wciąż wadliwe i zamiast je naprawić to roboty oskarżają tego pierwszego o to, że ma wszystko sprawne.
Piękna bajka? Mi też się podoba:)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Doszliśmy do momentu, gdy wybiera się nam przeciwnika, a żeby było śmiesznej wybiera się go na podstawie ilości straconych miast, a nie zabranych.Nie wiem co brzmi śmieszniej.
Z drugiej strony jeśli o sojusze chodzi można, by grę tutaj porównać do wyścigu robotów.
Kronika w tej bajce byłaby robotem do którego części są zbierane latami i na bieżąco wymieniane.
Inne roboty chociaż piękne z zewnątrz w środku mają zardzewiałe stare części.
Co dalej? Wyścig trwa, a kolejne roboty z niego odpadają, bo co z tego, że piękne jeśli w środku rdza i badziewne części.
Z każdą próbą naprawy zmienia się tylko obudowa, a części wciąż wadliwe i zamiast je naprawić to roboty oskarżają tego pierwszego o to, że ma wszystko sprawne.
Piękna bajka? Mi też się podoba:)

Możesz iść na przedszkolankę ^^ ale ogólnie przekaz jasny i wyraźny, inne soje mają bobów i indywidualnych graczy. Kronika ma graczy grających zespołowo i dobrą organizację oraz czołowych graczy, ot klucz do zwycięstwa
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

wy i tak z całym światem walczycie wiec co to za wybieranie przeciwnika :)

( ja coś myśle że jak tak dalej pujdzie to tu nie bedzie walki o cuda :)
bo sojusz nr 1 bedzie miał 10 razy wiecej miast pewnie niż sojusz nr 2
ale kto wie
tak samo nic smiesznego ( albo może jakoś inaczej nazywał sie sojusz ) na edesie zajmowali całe 44 i mieli dużo dobrych graczy ale sie rozpadli :)
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

wy i tak z całym światem walczycie wiec co to za wybieranie przeciwnika :)

( ja coś myśle że jak tak dalej pujdzie to tu nie bedzie walki o cuda :)
bo sojusz nr 1 bedzie miał 10 razy wiecej miast pewnie niż sojusz nr 2
ale kto wie
tak samo nic smiesznego ( albo może jakoś inaczej nazywał sie sojusz ) na edesie zajmowali całe 44 i mieli dużo dobrych graczy ale sie rozpadli :)

Z takim podejsciem to na pewno nie bedzie walki. Jak Wy sami w siebie niewierzycie to co? Mamy Wam oddac 50 miast zebyscie uwierzyli? A moze doladowac konta zlotkiem? Zamiast probowac cos zmienic to tylko placzecie na fo. Nie mowie tutaj o nikim konkretnym a ogolnikowo. Glowa do gory i gramy bo wieje nuda
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Do góry