Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

no wybacz ale Ty szybciej skończyłeś
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Wasze szaraki byly wiadome hohoho, konczylem na kilka dni przed nimi, z przyczyn wszytkim wiadomych. A tak nawiazujac do kalidonu, to miales mnie zlac, a skonczylo sie na nocnych fejkach i niczym wiecej, a w ogolnym rozrachunku nawet one Ci nie pomogly, wiec nie cwaniakuj
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Wasze szaraki byly wiadome hohoho, konczylem na kilka dni przed nimi, z przyczyn wszytkim wiadomych. A tak nawiazujac do kalidonu, to miales mnie zlac, a skonczylo sie na nocnych fejkach i niczym wiecej, a w ogolnym rozrachunku nawet one Ci nie pomogly, wiec nie cwaniakuj
smiley_emoticons_lol.gif

Dlaczego kłamiesz Smoczuś ? Dostałeś baciory od mnie i od Anki i teraz mówisz że co test gimnazjalny trzeba było napisać ?
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Dlaczego kłamiesz Smoczuś ? Dostałeś baciory od mnie i od Anki i teraz mówisz że co test gimnazjalny trzeba było napisać ?
smiley_emoticons_hust.gif

Jak baciorami nazywasz wybijanie mi strazy to rzeczywiscie masz racje
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Może skończycie wypociny z kalidona bo to chyba helorus jest
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Oj Smoczek, skleroza dopadła? Zapomniałeś chyba o swoich mantach
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Ah tak, faktycznie zapomnialem
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
swoja droga do dzisiaj sie smieje z tego rapka, nawet powiesilem go nad lozkiem sobie
smiley_emoticons_biggrin.gif


Ale konczymy kalidon, bo juz zostalismy okrzyczani
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Ah tak, faktycznie zapomnialem
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
swoja droga do dzisiaj sie smieje z tego rapka, nawet powiesilem go nad lozkiem sobie
smiley_emoticons_biggrin.gif


Ale konczymy kalidon, bo juz zostalismy okrzyczani
smiley_emoticons_frown.gif
A ja się z tego śmieję od momentu zobaczenia rapka
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

jak tam siekiera po dzisiejszym odbijaniu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Dzielnie się wyprztykali z tego co zostało po evencie :D
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

jak tam siekiera po dzisiejszym odbijaniu?
Nie widze zadnych postow, czyzby nie mieli nic na swoja obrone? :O Cytujac : "Zabolalo? Ma bolec". Do nastepnego kochani :cool:
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nie widze zadnych postow, czyzby nie mieli nic na swoja obrone? :O Cytujac : "Zabolalo? Ma bolec". Do nastepnego kochani :cool:

Nie bądzcię tacy do przodu bo wam ktoś z tyłu walnie ;) także niedługo wam się mity będą kończyć kronikarze
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nie bądzcię tacy do przodu bo wam ktoś z tyłu walnie ;) także niedługo wam się mity będą kończyć kronikarze



Dlaczego mity się nam mają skończyć?
Pakując kolona obstawiamy go deffem zazwyczaj.
A Smoczy ty tu masz oficjalny zakaz prowokowania tych, którzy nas nie prowokują!
Z kulturką panowie...
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Dlaczego mity się nam mają skończyć?
Pakując kolona obstawiamy go deffem zazwyczaj.
A Smoczy ty tu masz oficjalny zakaz prowokowania tych, którzy nas nie prowokują!
Z kulturką panowie...

Nie odpowiem na Twoje pytanie ;)
Kulturka jest ale się zapędzili, każdemu sie zdarza :

I tak dla dokładności to nie Smoczy zaczął moim zdaniem a Wodzu ale mogę się mylić bo ta wypowiedz jest dwuznaczna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nie odpowiem na Twoje pytanie ;)
Kulturka jest ale się zapędzili, każdemu sie zdarza :

I tak dla dokładności to nie Smoczy zaczął moim zdaniem a Wodzu ale mogę się mylić bo ta wypowiedz jest dwuznaczna

ja zawsze sie staram zaczynac, wyrywczy chłopaczyna jestem :D
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Dlaczego mity się nam mają skończyć?
Pakując kolona obstawiamy go deffem zazwyczaj.
A Smoczy ty tu masz oficjalny zakaz prowokowania tych, którzy nas nie prowokują!
Z kulturką panowie...

Prowokuja na priv ale mniejsza. Ja tylko kulturalnie chcialem podkrecic napinke bo nudom wialo ;D
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

kronika 2 miasta straciła
1 7,6 k
podbił lost
2
3k około podbiła banda chłopaczka
jeśli ktoś nie zauważył
 

DeletedUser25961

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Aslan Ty lepiej zajmij sie rozbudowa wiochy zreszta jak reszta u was bo tam nawet nikt dwoch miast nie ma a nam wyliczasz ile stracilismy. Nie jest to zaden wyznacznik bo pewno jeszcze nie jedno stracimy bo walczymy a i tak przewaznie te wiochy przepadaj prze niuwage bo okupke to jestesmy w stanie teraz kazda rozbic. Policz lepiej ile przejelismy i porownaj z innymi sojami.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

On gra na forum i bawi się w komentatora
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 
Do góry