Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nie pisz bzdur jeżeli nie masz pojęcia o czym piszesz,ta ekipa jest jedna z najkulturalniejszych ekip na grepo ,średnia wieku jest grubo ponad 30 l więc doświadczenie życiowe nauczyło trochę pokory.Jakie multi konta ,jeżeli by tak było jak piszesz to już dawno by było pól soja zbanowane ,a wcale nie jest to tak trudno udowodnic.
A jeżeli ktoś ci pluje w twarz to starasz się odpowiedzieć pięknym za nadobne nieprawdaż?
Ot cała tajemnica Kroniki Frontowej ,gramy w to bo chcemy i lubimy się w to bawić

Macie miłych i przyjaznych graczy ale są też chamy w waszym sojuszu ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nie pisz bzdur jeżeli nie masz pojęcia o czym piszesz,ta ekipa jest jedna z najkulturalniejszych ekip na grepo ,średnia wieku jest grubo ponad 30 l więc doświadczenie życiowe nauczyło trochę pokory.Jakie multi konta ,jeżeli by tak było jak piszesz to już dawno by było pól soja zbanowane ,a wcale nie jest to tak trudno udowodnic.
A jeżeli ktoś ci pluje w twarz to starasz się odpowiedzieć pięknym za nadobne nieprawdaż?
Ot cała tajemnica Kroniki Frontowej ,gramy w to bo chcemy i lubimy się w to bawić

Wojtas. lubie Cię serio ale nie pij alkoholu albo zmień dostawce bo znam 2/3 Kroniki i pozwól że nie będę kończył
na temat kilkunastu graczy, bo odnoszę wrażenie, że nie wiesz co mówisz albo serio nikogo nie znasz u siebie w soju.
smiley_emoticons_drunk.gif
smiley_emoticons_drunk.gif

a jak mogę komuś na pluć w twarz ? aaaaa wiem klikam na jego nick i pluje w monitor laptopa...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Wojtas. lubie Cię serio ale nie pij alkoholu albo zmień dostawce bo znam 2/3 Kroniki i pozwól że nie będę kończył
na temat kilkunastu graczy, bo odnoszę wrażenie, że nie wiesz co mówisz albo serio nikogo nie znasz u siebie w soju.
smiley_emoticons_drunk.gif
smiley_emoticons_drunk.gif

a jak mogę komuś na pluć w twarz ? aaaaa wiem klikam na jego nick i pluje w monitor laptopa...

chyba nie do końca wiesz co mówisz Assasinie xD... dzis napisał do mnie jeden z chłopaków z kroniki... i bardzo miło nam sie rozmawiało chociaz obaj wiemy ze bedziemy niedługo ze soba walczyć ...

Znasz wszystkich ale Ciebie nie zna nikt...
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Wojtas. lubie Cię serio ale nie pij alkoholu albo zmień dostawce bo znam 2/3 Kroniki i pozwól że nie będę kończył
na temat kilkunastu graczy, bo odnoszę wrażenie, że nie wiesz co mówisz albo serio nikogo nie znasz u siebie w soju.
smiley_emoticons_drunk.gif
smiley_emoticons_drunk.gif

a jak mogę komuś na pluć w twarz ? aaaaa wiem klikam na jego nick i pluje w monitor laptopa...

Ja Cię jakoś nie znam, a już jestem "emerytowanym" w grepo (ładnie rzecz jasna ujmując).
Z chłopakami mamy "beke" z takich ludzi :)
Rejestracja Jun 2014 być może dlatego :)
"Plucie w twarz" to była przenośnia, ale czegoż się spodziewać po kimś kto ma w stopce "SZANUJE TYLKO TYCH CO MUSZĘ".
"Jeżeli będę zajmował się tym, co myślą głupcy, nie będę miał czasu na to, o czym myślą ludzie inteligentni." - Tego nie widzę po Tobie :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

dzięki doktorku za miłe slowa ,ja również mam do ciebie sentyment
smiley_emoticons_smilenew.gif


oczywiście że niektórych czasami emocje ponoszą ,bo nie ma ludzi wszystkich takich samych. Jest kilku graczy o których mówilo swojego czasu całe grepo ale nie uważasz że ludzie mogą z biegiem czasu dojrzewać i zmieniać swoje spojrzenie na życie .Druga sprawa to człowiek zawsze dostosowuje się do grupy i jeżeli atmosfera w takiej grupie jest zdrowa to również nie ma po co tworzyć sztucznych konfliktów .Ja piszę o tym co teraz widzę a nie o tym co było w przeszłości i prawda jest taka że wszyscy ze sobą potrafią przyjaźnie rozmawiać ,nawet byli wrogowie .A to że na forum ktoś da czasami jakąś ostrzejszą ripostę to nie świadczy od razu o człowieku że jest zły,to też jest element dialogu który daje smaczku dyskusji a dzięki temu i forum żyje .

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i jeszcze jedna podstawowa zasada

Nauczmy się w końcu że to tylko zabawa i dzisiaj walczymy z tym jutro z kim innym a pojutrze możemy grać razem ,dlatego nie traktujmy ludzi jak wrogów tylko jako przeciwników .Ciężko mi zrozumieć kogoś takiego że leci po tobie //ciach// albo jeszcze gorzej za to ze mu wojsko wybileś ,czy nie na tym ta gra polega aby znaleźć słabe pkt przeciwnika i upolować go?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nauczmy się w końcu że to tylko zabawa i dzisiaj walczymy z tym jutro z kim innym a pojutrze możemy grać razem ,dlatego nie traktujmy ludzi jak wrogów tylko jako przeciwników .Ciężko mi zrozumieć kogoś takiego że leci po tobie //ciach// albo jeszcze gorzej za to ze mu wojsko wybileś ,czy nie na tym ta gra polega aby znaleźć słabe pkt przeciwnika i upolować go?[/QUOTE]

Dla niewielu graczy to cos w co teraz gramy jest tylko zabawa, Ci co poznali ta gre w "starych" czasach juz nie maja zludzen ze ta gra bedzie taka jak kiedys, teraz liczy sie kasa, "stare wygi" potrafia grac bez ale to juz nie to samo, jest cos co mnie pod pewnym wzgledem cieszy ze "my te stare wygi" (chyba moge sie do nich zaliczac,) zaczelismy ze soba rozmawiac, gdzies te stare szpilki przestaly miec znaczenie, moze przez iles tam lat potopilismy sobie juz tyle kolonow i woja ze teraz juz nie warto hihi Jak ta gra sie zmienila, kiedys ktos mial problem w realu to pisal "wrogowi" co i jak i to wystarczylo a teraz czegos takiego na wlasnym Forum w soju nie mozna napisac:(
Pewnie czesc z Was pamieta KARCZME na Ny, prowadzila ja Sisi, nie bylo tam greposkich zadym a jedynie fajne impreski, chlanie do rana a za godz walka ale nikt nie lamal zasad, czy to byl Turek, czy Samuraj, nawet Adasko sie nie wylamywal(Sory Adam ale kiedys byles bardziej ...any hihi), nie wiem jak Glorian ale pewnie zastanawial sie czy kupic prawa autorskie od Sisi hihi(przepraszam ale nie wytrzymalem od dygresji czym moze byc kasa).
Pewnie nigdy nie bedziemy w stanie sklonic INNO zeby powstal swiat gdzie nie liczylo bedzie sie zloto a to co kto potrafi, 200 prockow bedzie sie robilo 2 dni a "wrogowie" ze soba beda rozmawiali na Ts czy na Skypie.
Sory ale //ciach// sentyment po pijaku mi sie wlaczyl, wiem ze to juz nigdy nie wruci ale ....grepomaniak juz zawsze nim pozostanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

dzięki doktorku za miłe slowa ,ja również mam do ciebie sentyment
smiley_emoticons_smilenew.gif


oczywiście że niektórych czasami emocje ponoszą ,bo nie ma ludzi wszystkich takich samych. Jest kilku graczy o których mówilo swojego czasu całe grepo ale nie uważasz że ludzie mogą z biegiem czasu dojrzewać i zmieniać swoje spojrzenie na życie .Druga sprawa to człowiek zawsze dostosowuje się do grupy i jeżeli atmosfera w takiej grupie jest zdrowa to również nie ma po co tworzyć sztucznych konfliktów .Ja piszę o tym co teraz widzę a nie o tym co było w przeszłości i prawda jest taka że wszyscy ze sobą potrafią przyjaźnie rozmawiać ,nawet byli wrogowie .A to że na forum ktoś da czasami jakąś ostrzejszą ripostę to nie świadczy od razu o człowieku że jest zły,to też jest element dialogu który daje smaczku dyskusji a dzięki temu i forum żyje .

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i jeszcze jedna podstawowa zasada

Nauczmy się w końcu że to tylko zabawa i dzisiaj walczymy z tym jutro z kim innym a pojutrze możemy grać razem ,dlatego nie traktujmy ludzi jak wrogów tylko jako przeciwników .Ciężko mi zrozumieć kogoś takiego że leci po tobie //ciach// albo jeszcze gorzej za to ze mu wojsko wybileś ,czy nie na tym ta gra polega aby znaleźć słabe pkt przeciwnika i upolować go?

Swieta racja. Widzicie jeszcze niedawno Wojtas dostawal wciry ode mnie. Teraz sie przelamal - pewnie bal sie ze kolejne miasta mu zabiore. Zaprosil do gry razem. A ja sie zgodzilem, nigdy do niego nic nie mialem, zawsze chlop fajne pv dawal :cool: ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Smoczy, wyluzuj bo ci żyłka e stresu pęknie w skroniach :)

Jak ty się chłopie zachowujesz przed samymi świętami? Ciebiesię nikt nie boi, bo nie ma kogo się bać - ot i cała prawda na twój temat.

I uspokój się chłopie, wypij meliskę, może przy okazji lepiej strawią ci się te posiłki wielkanocne :)

Wszystkim Gracom z Serwera Wesołych Świąt

Tobie smoczy też, tylko popraw się, bo głupio prowokujesz, a Wojtas w odróżnieniu od Ciebie bardzo dobrze ujął sprawę
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Smoczy ma tylko takie swoje poczucie humoru:) Także myślę że jest całkiem wyluzowany ;)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Smoczy, wyluzuj bo ci żyłka e stresu pęknie w skroniach :)

Jak ty się chłopie zachowujesz przed samymi świętami? Ciebiesię nikt nie boi, bo nie ma kogo się bać - ot i cała prawda na twój temat.

I uspokój się chłopie, wypij meliskę, może przy okazji lepiej strawią ci się te posiłki wielkanocne :)

Wszystkim Gracom z Serwera Wesołych Świąt

Tobie smoczy też, tylko popraw się, bo głupio prowokujesz, a Wojtas w odróżnieniu od Ciebie bardzo dobrze ujął sprawę



Wojtas w odróżnieniu od Ciebie umie wyczuć sarkazm i jego ten post zapewne śmieszy tak jak i mnie.
Znów Marta prowokuje i próbuje winę na kogo innego zrzucić.
Zaiste "świąteczne podejście".
Wesołych.
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Smoczy, wyluzuj bo ci żyłka e stresu pęknie w skroniach :)

Jak ty się chłopie zachowujesz przed samymi świętami? Ciebiesię nikt nie boi, bo nie ma kogo się bać - ot i cała prawda na twój temat.

I uspokój się chłopie, wypij meliskę, może przy okazji lepiej strawią ci się te posiłki wielkanocne :)

Wszystkim Gracom z Serwera Wesołych Świąt

Tobie smoczy też, tylko popraw się, bo głupio prowokujesz, a Wojtas w odróżnieniu od Ciebie bardzo dobrze ujął sprawę

Jestem jaki jestem. To że Ty nie umiesz odróżniać żartu od prawdy to nie znaczy że wszyscy tak mają. O taki ze mnie rezolutny chłopak, który czasami lubi rozluźnić atmosfere. Żyłka pęknie od czego? Chyba od śmiechu z Ciebie. A co do Wojtasa zapytaj się moja droga czy to Go uraziło. Zapewniam Cię, że nie bo wie, że to był zwykły żart. Skoro tak Cię boli że napisałem nieprawdę to proszę było tak : grałem przeciwko Niemu i to ja dostawałem wciry, ale co to ma za znaczenie. Napisałem czysto żartobliwie. Nie pragnę tego żeby ludzie się mnie bali. A meliska to chyba by się Tobie przydała bo zbyt poważnie bierzesz grepo a szczególnie forum ogólne

EDIT: Jak widzisz wszyscy zrozumieli mój post jako żartobliwy, tylko nie Ty. I to ze mną jest coś nie tak czy z Tobą? Zadaj sobie to pytanie jeszcze raz ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nauczmy się w końcu że to tylko zabawa i dzisiaj walczymy z tym jutro z kim innym a pojutrze możemy grać razem ,dlatego nie traktujmy ludzi jak wrogów tylko jako przeciwników .Ciężko mi zrozumieć kogoś takiego że leci po tobie //ciach// albo jeszcze gorzej za to ze mu wojsko wybileś ,czy nie na tym ta gra polega aby znaleźć słabe pkt przeciwnika i upolować go?
Dla niewielu graczy to cos w co teraz gramy jest tylko zabawa, Ci co poznali ta gre w "starych" czasach juz nie maja zludzen ze ta gra bedzie taka jak kiedys, teraz liczy sie kasa, "stare wygi" potrafia grac bez ale to juz nie to samo, jest cos co mnie pod pewnym wzgledem cieszy ze "my te stare wygi" (chyba moge sie do nich zaliczac,) zaczelismy ze soba rozmawiac, gdzies te stare szpilki przestaly miec znaczenie, moze przez iles tam lat potopilismy sobie juz tyle kolonow i woja ze teraz juz nie warto hihi Jak ta gra sie zmienila, kiedys ktos mial problem w realu to pisal "wrogowi" co i jak i to wystarczylo a teraz czegos takiego na wlasnym Forum w soju nie mozna napisac:(
Pewnie czesc z Was pamieta KARCZME na Ny, prowadzila ja Sisi, nie bylo tam greposkich zadym a jedynie fajne impreski, chlanie do rana a za godz walka ale nikt nie lamal zasad, czy to byl Turek, czy Samuraj, nawet Adasko sie nie wylamywal(Sory Adam ale kiedys byles bardziej ...any hihi), nie wiem jak Glorian ale pewnie zastanawial sie czy kupic prawa autorskie od Sisi hihi(przepraszam ale nie wytrzymalem od dygresji czym moze byc kasa).
Pewnie nigdy nie bedziemy w stanie sklonic INNO zeby powstal swiat gdzie nie liczylo bedzie sie zloto a to co kto potrafi, 200 prockow bedzie sie robilo 2 dni a "wrogowie" ze soba beda rozmawiali na Ts czy na Skypie.
Sory ale //ciach// sentyment po pijaku mi sie wlaczyl, wiem ze to juz nigdy nie wruci ale ....grepomaniak juz zawsze nim pozostanie

oczywiście zgadzam się z Tobą , lecz pisząc to właśnie stałeś się hipokrytą , dobrze pamiętam jak na mnie naskoczyłeś na priv , do teraz nie wiem co Ci złego zrobiłem , ale cóż... może też akurat też piłeś
smiley_emoticons_saufen.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Ludzie idą święta więc troche na luz,
smiley_emoticons_smilenew.gif


Smoku to taki nasz sojuszowy "stańczyk" robi wszystko aby nas bolały brzuchy ze smiechu.
Aż się sam dziwię że my kiedyś mogliśmy go bić,jeszcze by się nam zniechęcił chłopak i opuścił greppo
smiley_emoticons_lol.gif
przecież bez takich ludzi ta gra by nie miała takiego uroku ,my się tu mamy bawić a nie stresować
Dobrze ze go adoptowaliśmy a teraz "kochamy" jak rodzone dziecko
smiley_emoticons_lol.gif


Marta na smoka trzeba brać troszkę poprawkę bo jego adopcyjny tata (oszczep) go bije i trochę mu na psychę to pada.
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


A tak poza tym życzę wszystkich wesolych świat ,smacznego jajeczka oraz nie za mokrego dyngusa
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Oj łezka się w oku kręci za światami takimi jak NY. Zresztą to był ostatni normalny świat. Na kolejnym (PI) weszły już bzdury takie jak złoto w koszarach i porcie :( i gra zaczęła drastycznie lecieć poziomem na mordę. Skończyła się niestety ta era i tylko powspominać po pijaku można. Zgadzam się także w pełni z Kafelpem, że wśród graczy panował zupełnie inny poziom kultury niż to się widzi teraz, niebotycznie inny. Nie każdy zawsze był w stanie emocje utrzymać na wodzy, bo czasem każdemu się zdarzy, to jakoś zawsze był szacunek do osoby po drugiej stronie monitora i nikogo po drugiej stronie koalicji nie traktowało się jak wroga lecz tylko jako przeciwnika w grze. I sam na NY grając przeciw Potworom i Rebeliantom jednocześnie na PI potrafiłem grać z nimi w sojuszu i problemu nie było żadnego. Dodam , że w pewnym momencie był to ten sam czas i grając na dwie karty, na NY atakowałem, a w tym samym czasie na PI posyłałem wsparcia i surowce :). Oj szkoda tamtych czasów, gry i ludzi.

i ukłon dla Sisi za KARCZMĘ :)
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

a czemu to sie wczoraj Potworni Rebelianci rozpadli ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Dlaczego ma się nie interesować skoro to jest temat "Sytuacja na świecie Helorus" ?
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re:

Dlaczego ma się nie interesować skoro to jest temat "Sytuacja na świecie Helorus" ?

Chyba nie muszę mu się zwierzać dlaczego rozwiązałem sojusz
grozi.gif
A po za tym jeżeli się ode mnie nie dowie to od nikogo innego bo chyba tylko ja znam powód dlaczego został on rozwiązany. Nieprawdaż?
hmm.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Ale on się nie pyta bezpośrednio Ciebie tylko ogólnie chce się dowiedzieć :cool:
Raczej nie mógł wiedzieć że tylko Ty wiesz dlaczego :eek:
 

DeletedUser26606

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re:

Ale on się nie pyta bezpośrednio Ciebie tylko ogólnie chce się dowiedzieć :cool:
Raczej nie mógł wiedzieć że tylko Ty wiesz dlaczego :eek:

Fakt mógł nie wiedzieć, i w sumie się nie dowie
grozi.gif
Miałem taki Kaprys to rozwiązałem.
swir.gif
 
Do góry