Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Coś tam pewnie o złoceniu chyba napisałeś a Oszczep napisał że nie złocił , ogólnie Oszczep w cale złocić nie musiał , w sumie Kronika za bardzo nie musiała ale raz wbiłem się do top 2 i widziałem ilu was było po drodze więc nie mówcie hehe , a top 1 był Mulard dzikun 700 miałem a on miał 1300 :)

E tam złoceniem się przejmujecie te mity troche dają kopa ale jak by Kronika nie miała tylu dobrych i aktywnych graczy to i złocenie by nie pomagało a większość od nich na pewno nie złociła dużo

Owszem nie muszę, bo złocą Ci którzy nie mają czasu na grę, nie potrafią zagospodarować podstawowymi zasobami albo po prostu to lubią.
Mam czas.Potrafię zagospodarować tym co mam oraz nienawidzę złocić za to lubię brać miasta złocącym to ewidentnie obala teorie, że wystarczy złoto, by coś osiągnąć, a to oczywiście bzdura.


nie... chodziło o dzisiejsze wypowiedzi na forum ... ale widze ze unika wypowiedzi..



Nie unikam - swój punkt widzenia przedstawiłem kilka postów wcześniej edytując, by wątki się nie mieszały.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3530

Guest
Na M55 zostało 10 współpracujących graczy z czego 4-5 jest dobrymi frontowcami

wy macie 8 koks frontowców u nas z topki świata + wsparcie od swojego sojuszu i sojuszników

także nie mów ale my na M55 raczej Jackass Play od dłuższego czasu , walka z wami w tych rejonach to właśnie starania tej garstki osób

- - - Updated - - -

Owszem nie muszę, bo złocą Ci którzy nie mają czasu na grę, nie potrafią zagospodarować podstawowymi zasobami albo po prostu to lubią.
Mam czas.Potrafię zagospodarować tym co mam oraz nienawidzę złocić za to lubię brać miasta złocącym to ewidentnie obala teorie, że wystarczy złoto, by coś osiągnąć, a to oczywiście bzdura.

Na morzu brakowało
Zgadzam się z tobą jeżeli poswięci się czas na tym świecie na gre można na prawdę daleko dojść , dużo suroców zorbić a nawet mityków , trzeba mieć tylko Czas , Plan i być ogarniętym , robienie 3 miast mityków w 3 dni to nie problem
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

no właśnei widzisz tylko że 60-70% naszego wojska to jest ten deff ląd

ja miałem 20k deff lądu

8k w sumie w bunkrach reszta był dyspozycyjna która poszła na dno rano

Achilles sobie deffa buduje to ma choć teraz na urlopie jest każdy swoją rzepke z frontowców coś skrobał bo na konktetne wsparcia od osób z poza frontu liczyć raczej nie można było a wiadomo jakie ilości do walki z wami są potrzebne

no właśnei wiem że obstaw nie macie , ale my nie jesteśmy w stanie wam wbić kolonów i ich obronić , a wy nie dość że nam wbijecie to jeszcze nie bedziemy mogli odbić miasta no Bo czym , jak nam storpeduje 20k birem na miasto no może przesadziłem no ale 10k

a tego deff lądu ile ostatnio było jak tyle sojuszy na was leciało a my jesteśmy sami mali , a lecieli na was z całego świata i nie dali radę

tyle deffa lądu co budowaliśmy to i tak mało mieliśmy ale to było absolutne minimum które miało nam pozwolić jeszcze na wbicie wam kolona na moralach




Jak może się nie dać czegoś zrobić?
Mając przewagę w miastach na morzu, kilka wariantów do dyspozycji,moralowca,kolon z helena,krotki kolon przygotowany na cofke bez innej mozliwosci obrony i pewnie kilka jeszcze tylko podstawą są chęci i synchro, a wchodzenie na alarm niestety nie wystarczy.
 

DeletedUser3530

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re:

Jak może się nie dać czegoś zrobić?
Mając przewagę w miastach na morzu, kilka wariantów do dyspozycji,moralowca,kolon z helena,krotki kolon przygotowany na cofke bez innej mozliwosci obrony i pewnie kilka jeszcze tylko podstawą są chęci i synchro, a wchodzenie na alarm niestety nie wystarczy.

ty no ale aż tak z organizowana akcje na szerszą skalę to ja i 2 osoby by od nas mogły tylko ogarną reszta jeden cel by musiała mieć

moralowca jednego zrobiliśmy ostatnio drugiego , tyle że nie ma okazji na ogarnięcie tematu nawet bo takie byki dostajemy , mówię ci Oszczep , jest ciężko , uwierz mi ostatnimi czasy robiłem co mogłem , w tym tygodniu ciężej w tym temacie

do tego wszystkiego dochodzą ci nie aktywni których trzeba rozbierać

W dniu otwarcia serwa stracilismy 7 graczy co zmusiło nas do podbicia 120 miast , byliśmy 2 tygodnie na ogarnianie własnych frontów i sojuszu , cały czas zmagamy i zmagaliśmy się z ogarnianiem i klejeniem tego wszystkiego żeby nie doszło do zbyt dużego rozszczepienia naszych miast , ale jeszcze spór z wami dochodził i strat w tym aspekcie nie dało się ominąć

a co do Akcji , to dwóch moralowców ogarneliśmy , i ogólnie do przeprowadzenia konkretnej akcji musiał bym zmobilizować cały świat do niej a w tym tygodniu średnio u mnie z możliwościami na taką skalę żeby to wszystko poprowadzić , Brakuje ludzi w Administracji

Kolona wam wbijemy , nawet pare ale nie ogarniemy tego wojskowo bo nie jesteśmy w stanie

1)Ogni nam zabraknie na cofanie i wbijanie nowych kolonów
2)Mantami rozbijecie nasze kolon za dnia

nawet jak wbijemy na noc kolona to zgarniemy max 1 miasto , a wtedy jest duże prawdopodobieństwo odwetu z waszej strony który zgarnie w tej samej nocy 10 naszych miast

Przewaga na morzu wcale nie jest taka duża to punktowa fata morgana przez to że tyle osób gra na nowym świecie i olewa ten nie chcą z wami walczyć już

- - - Updated - - -

Front na M55 jak powiedziałem nie został utworzony tak ja miał zostać utworzony , przez graczy którzy rezygnowali , więc w czasie kiedy prubójemy ogarnąć front od miesiąca go ogarnialiśmy

Jesteśmy przez was Atakowani
Ludzi nowi się wyłamują bo nerwy puszczają
Wy wbijacie w tych słabszych nie grających po nocach którzy mieli pełnić rolę wspierania frontowców w przyszłości a aktualnie to oni są juz na froncie , wchodzicie w nich jak chcecie jak w masło

- - - Updated - - -

Zamykając temat odnośnie M55

Z PUSTEGO TO I SALOMON NIE NALEJE



Walczymy dalej :cool: trochę na rumowisku no ale dom to zawsze dom hehehe coś więcej niz nieruchomość
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

podoba mi się twoje podejście do gry ,nie narzekasz na cały świat chociaż wiatr wam z każdej strony mocno wieje w oczy.
Przynajmniej starasz się grać mimo tego że inni jak tylko poniosą parę porażek zwijają ogon i uciekają twierdząc że nic się nie da zrobić .
My jesteśmy takimi samymi ludzmi ja wy z jedna tylko różnicą ,potrafiliśmy się dobrze zorganizować i mądrze zarządzać.
Mity które krążą o kronice są w większości wyssane z palca,my po prostu lubimy z sobą przebywać ,rozmawiać i się w to po prostu dobrze bawić .Ot cała filozofia ,jeszcze można do tego dodać że większość z nas już trochę czasu w tą gierkę gra i potrafiła się nauczyć co nieco taktyki i strategii
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

super akcja :) ( no bo to wygląda na akcje sojuszu )
14 kwietnia kronika podbiła
aksamitna rewolucja - 12 miast
sOLUS lupus- 1 miasto
nibylandia- 1 miasto ( złotnika najwiekszego )
syndykat -4 miasta

razem 18 miast 1 dnia :)
 

DeletedUser17151

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Nie było czasu na forum gierki to tu zamieszczę.

Podziękowania za wspólną zabawę dla Wilków Tańczących i Kroniki(choć niewiele im trzeba było pomagać :D).
Życzę wszystkim owocnej budowy cudów za 10 miesięcy a do tego czasu udanych podbojów

Co do mojej gry?
miałem jak zwykle szczęście. Nie wylosowało mnie na froncie Kroniki i z resztą(w raz z Nathpl) w 2 tygodnie sobie poradziłem, a później to już tylko wakacje z Tańczącymi Wilkami

Jeżeli wrócę, to poproszę support, żeby wylosowało mnie na froncie z taką potęgą jak Kronika czy też obok graczy z supportu :)

Pozdrawiam
Zabi82


ps. Greopteam, szanujcie graczy i w trakcie eventow nie zmieniajcie zasad , Ave :p
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

i znowu cisza
no wiec mam pytanie
jak sobie radzi kronika z bandą chłopaczka ;)
bo to chyba 1 soj co im może zagrozić ;)
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

i znowu cisza
no wiec mam pytanie
jak sobie radzi kronika z bandą chłopaczka ;)
bo to chyba 1 soj co im może zagrozić ;)

w jakim znaczeniu zagrozic?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

dzisiaj podbili wam miasto ;)

a kronika co dziwne na razie bandzie miast nie może podbić ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Miasto zostało stracone bo kolega miał mocny sen i obudził się dopiero kilka minut przed zakończeniem oblężenia więc nic nie wiedzieliśmy że stoi kolon,tak bywa i nie ma co się nad tym rozwodzić .Jeżeli chodzi o bandę jak przyjdzie na nich pora wtedy pewnie będziemy przejmować ich miasta na razie czyścimy przedpole i posuwamy sie powoli coraz dalej.Tam też graja dobrzy zawodnicy i żeby zabrać komuś miasto najpier trzeba sobie pozycje wyrobić a nie kolonem lecieć kilka godzin
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

dzisiaj podbili wam miasto ;)

a kronika co dziwne na razie bandzie miast nie może podbić ;)

Zanim nastepnym razem cos napiszesz to sie chociaz troche zastanow. Nie podbijamy bo nie probujemy zbytnio. Dlaczego nie probujemy? Nie trzeba byc wielkim filozofem a jedynie wystarczy spojrzec na mape i zobaczyc gdzie leza. Sa kompletnie nie podrodze a w wiekszosci daleko od nas. Mamy inne pryriorytety. Na nich zapewne jeszcze przyjdzie czas bo zaczynaja coraz bardziej szalec w okolicy i np mnie probuja lekko podgryzac. Jako jedyni wczoraj nawet wyslali kolona na moralach na mnie z skutkiem marnym ale chwala im za to ze probuja ;)
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

ale tam na granicy 54/44 koło was ( dokładnie jest kilka ich miast i jak na razie nie podbijacie ich :)
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

ale tam na granicy 54/44 koło was ( dokładnie jest kilka ich miast i jak na razie nie podbijacie ich :)

Dobrze to ujoles kilka
smiley_emoticons_bravo2.gif
Ilosc slotow ograniczona i najpierw realizuje sie priorytety
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Musi być tam nudno , jesteście 2x więksi od soja TOP1 , a o pw już nie wspomnę
wgl jakiś opór tam jest , ktoś was bije ? :)

Musicie się rozpaść jak na edessie uchodźcy , wtedy będzie się działo
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

A chłopaki coś tam narzekali że kilkanaście wysp w każdą strone wyczyścili już i nie mają gdzie pv łapać. Ale ja tam nie narzekam
smiley_emoticons_lol.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

A chłopaki coś tam narzekali że kilkanaście wysp w każdą strone wyczyścili już i nie mają gdzie pv łapać. Ale ja tam nie narzekam
smiley_emoticons_lol.gif
Smoczuś ty lepiej jutro nie spóźnij się do szkoły;) za dużo czasu spędzasz przed klawiaturą
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

Smoczuś ty lepiej jutro nie spóźnij się do szkoły;) za dużo czasu spędzasz przed klawiaturą
smiley_emoticons_hust.gif

Spokojna Twoja. O mnie sie nie martw. Jutro mam wolne
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:

co tam sie dzieje na środku :)
wczoraj kronice podbiła miasto banda chłopaczka a dzisiaj
2 kolejne stracone ;) ( 1 podbiła siekiera a 2 sandykat )

rozumiem że tamtego gracza nie było wczoraj ;)
ale co dzisiaj sie stało ( nie było 2 graczy )
czy może jednak koalicji ( no bo myśle że takie soje nie dałyby rady same )
udało sie podbić coś kronice ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry