Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

M. miałaś kończyć.Z tego co pamiętam na tym serwerze już trzykrotnie.Może mi kilkukrotne twe zakończenia umknęły.
Zakończenia huczniejsze niż to co prezentujesz swoją grą jednak się nie spełniły.
Zachowaj się wreszcie tak jak zapowiadałaś, skończ jak nie grę to chociaż pisać na forum i nie powoduj chorób w osobach to czytających.
Wciąż namawiam do blokowania Cię na pw żeby ludzie w sojuszu nie chorowali na różne cholerstwa , ale mi odpowiadają, że jesteś jedynym co śmieszne na tym serwerze.
Nie zabawne.Śmieszne.
 

DeletedUser27401

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Ludzie zacznijcie się bawić tą gra a nie obrzucać oskarżeniami jestem w grze krótko ale jak czytam do odechciewa się grać .Uskarżacie się nad swoim losem , a kronika się puszy - to tylko zabawa , bawcie się a nie kalkulujcie pozdrawiam
p.s. "Semperfidelis"
 

DeletedUser25683

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Prawda Maciek, Jak ktoś miłość wyznaje to kasują, ale pluć na siebie pozwalają. Tak więc - TFU! tfu tfu tfu. Oczywiście mój post dotyczy sytuacji na świecie Helorus. Nawiązuję do plucia wzajemnego nie mylić z lizaniem. Nie widzę więc powodu do kasowania postów będących na temat. Następne kasacje na temat nie na temat tematu o temacie o helorusie, zgłoszę w odpowiednie miejsce.
smiley_emoticons_motz.gif
 

DeletedUser27401

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Mulard, podrzuc zlota vevikowi, bo w normalnym trybie kiepsko mu idzie rozbijanie wlasnego wojska.
Jak dostanie dofinansowanie to wiesz, co dwa trzy dni bedzie mogl machnac jakies 50 k pw dzielnie atakujac wlasne proce..[/QUOTE]


Nic na to nie poradzę każdy gra jak umie widocznie to vevikowi idzie najlepiej
 

DeletedUser25462

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

A ty ten proces wspomagasz złotem ?
smiley_emoticons_frown.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27401

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

no wiesz surka za złoto bo jak dużo budujesz a nie masz czasu to tak jest a zorientowałem się jak punkty oglądałem trochę przykre no ale to zabawa- ja tak nie robie wole na was zarobić punkty:eek:
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

ktoś streści te kilkanaście stron płaczu osoby która co świat zbiera bęcki ? nie chce mi sie tego czytac ale po paru ostatnich wpisach wnioskuje że było wesoło
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

to samo co na geli akcjum retimno ;)
wiec chyba wiesz o co chodzi :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

taaa szpitale, urlopy i inne glupoty :p wszyscy zli tylko nie ona aaa i jeszcze cos lubila chrzanic o honorze

Każdy post Marty jest unikalny i mówi o czym innym.
Przykładowo jedne są o honorze, inne o chonorze, a możemy także spotkać takie o grze fair play lub znanym wszystkim fer plej.
Marta to naprawdę nietuzinkowa osoba.Bo gdzie znajdziesz jeszcze jedenaście takich.
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

A co to? Nic na swiecie sie nie dzieje ze forum ucichlo?
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Stara bida, Kronika przejmuje nieuczciwie miasta :eek:
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Jak na helorusie banda baranow jest grozniejsza od bandy lwow to mnie juz nic nie zdziwi ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

e tam
świat do odhaczenia i jedziem na następny ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Dzieje się coś tutaj na świecie czy świat już umarł ?
smiley_emoticons_segen.gif
Żadnego posta na tym forum od 10 dni nikt nie napisał , a jeszcze nie dawno było tutaj całkiem gorąco :cool:
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Dzieje się coś tutaj na świecie czy świat już umarł ?
smiley_emoticons_segen.gif
Żadnego posta na tym forum od 10 dni nikt nie napisał , a jeszcze nie dawno było tutaj całkiem gorąco :cool:

Zapędy krzykaczy zostały szybko ostudzone, srogi zimny prysznic im na pewno wyjdzie na dobre
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
czekamy na nastepnych smialkow
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Nie ma mnie w grze, to też i nudno zapewne :)
 
Do góry