Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Ja się z nikim nie będę kłócił ani nikogo nie będę przekonywał do czegoś. Dla mnie jest to zabawne i to bardzo jak ludzie się tu kłócą, a to jest tylko gra która nic nie znaczy. Nienawiść leje się tutaj strumieniami a nikt z tego nie ma żadnych korzyści. Można się tylko pośmiać ;)
 

DeletedUser27401

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

tak masz racje ale na kłamstwo i chamstwo nie należy pozwalać bo to uświadamia tych ludzi w tym co robią zgadzasz się ze mną lukasz 1440
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Wiesz to wasz gracz i tak kłamać to trzeba umieć ja nikogo przekonywać nie musze to jest wredne i następnym razem jak spotkam tego gracza to farmę z niego zrobię sobie i w tedy mu napisze niech pokarze co potrafi .A tak to ja mam więcej złota niż on widział na oczy i sobie umie wyobrazić i to go boli i innych że ktoś gra inaczej i niech popatrzy w wasze raporty to znajdzie jak odbijałem u siekiery i u innych jak miasto w środku sojuszu zajołem i jak lecieliście odbijać je a przepraszam on już oślep od siedzenia przy tym komputerze by mnie dogonić no cóż można być dobrym graczem ale wielkimi są nie liczni i może mnie cmoknąć tylko w stopę jak umyje zęby i przepraszam tych których uraziłem a tych co chciałem urazić :p

Śmieszny jesteś gościu, tu jest małe info z forum i więcej nie kłam a jeśli o mnie coś piszesz to nie dorastasz mi umiejętnościami gry do pięt i farmę to możesz sobie zrobić ze swoich przydupasów bo dla mnie za cienki jesteś

14.06.2016 20:01
Zupełnie przypadkiem jeden z naszych przeciwników nabił wczoraj 60k w ataku i 200k w obronie ciekawe kto jest takim silnym przeciwnikiem jak nic nie odbijaliśmy:)

cytujZmieńusuń
14.06.2016 22:56
a kto?

cytujZmieńusuń
14.06.2016 23:07
mulard:)
 

DeletedUser27401

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

tak to napisz jakie mam zmysły ty wiesz o tym
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

No tak z tym się zgadzam. Właśnie do tego się większość spraw sprowadza. Ktoś coś napisze nie zgodnego z prawdą na FO i jest zaraz wielka afera i wyzwiska. Trzeba bronić się ale w sposób też mądry, nie zniżać się do poziomu tego który kłamie i wywołuje te wszystkie spiny. Niestety tak jest i tak będzie - zawsze znajdą się tacy co będą bajki pisać.
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

tak to napisz jakie mam zmysły ty wiesz o tym

co mają zmysły do braku umiejętności gry ??

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No tak z tym się zgadzam. Właśnie do tego się większość spraw sprowadza. Ktoś coś napisze nie zgodnego z prawdą na FO i jest zaraz wielka afera i wyzwiska. Trzeba bronić się ale w sposób też mądry, nie zniżać się do poziomu tego który kłamie i wywołuje te wszystkie spiny. Niestety tak jest i tak będzie - zawsze znajdą się tacy co będą bajki pisać.

Kłamstwem to jest stwierdzenie że nabija się pkt na jakimś sojuszu mimo że fakty są inne, tego dnia nikt nie odbijał naszej okupacji a tym bardziej on, nie atakował naszych miast ale co tam prawie 300k pkt wpadlo :) i jeszcze uważa że tego dnia coś odbijał ;) kto ci w takie bajki wierzy ?

I nie pisz o boskich zmysłach bo w tym dniu ich po prostu nie mogłeś posiadać co łatwo sprawdzić:p oferta zawierająca boskie zmysły pojawiła się w 15 czerwca czyli już po fakcie i nabitych punktach na powietrzu bo na bank nie na Kronice
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Ja się nie opowiadam za żadną ze stron, piszę tylko od czego najczęściej zaczynają się tutaj kłótnie :)
 

DeletedUser27401

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

kiedy 14.06 /ciach/ ty jednak już nie widzisz ja zdobyłem 18k pw w ten dzień
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Mulard w zaledwie 2-3 dni wyprzedziles w pkt wojownikow Oszczepa (dotychczasowego top1) i wysunales sie na prowadzenie ze spora przewaga. Dlaczego? Tylko i wylacznie dzieki zlotu. Oszczep jest graczem o kilka klas lepszym i bez zlota nigdy bys nie mial szans go przegonic. Kolejny prosty przyklad, mam miasto blisko twojego i chce je przejac. Nie od dzis wiadomo ze kliny i cofki z miasta atakowanego bez AT sa najskuteczniejsza bronia przed kolonem. A sojusz i inne miasta masz za daleko zeby wezwac pomoc. Ja poluje na twoje wojsko w tym miescie zebys nie mial mozliwosci zrobienia cofki. Rozbijam je, wysylam kolona a tu patrze paczka birek wyzlocona. Dla gocia ktory w 15 min stawia mur z 0 na 25 poziom to nie jest zaden problem. Piszesz ze mamy sie bawic. Ja sie pytam gdzie tu zabawa? Jak sie mamy bawic? Zastanow sie. Ale o ile to wszystko byloby do przezycia to ty jeszcze przychodzisz na forum, bezczelnie klamiesz i chwalisz sie ile to ty masz zlota i ze ktos inny nigdy tyle mial nie bedzie, nawet na tsie u nas jak byles czy na privie w grze potrafiles sie caly czas przechwalac ile to ty zlota nie masz. Normalnie smiech na sali.
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

kiedy 14.06 /ciach/ ty jednak już nie widzisz ja zdobyłem 18k pw w ten dzień

14.06 to data postów z forum a nie data nabicia punktów walki, chyba czas zainwestować kasę w naukę zamiast w grepo

jak nie wiesz kiedy to się odbyło to zapytaj Oszczepa :) ja osobiście nie obserwuje twojej osoby bo nie interesuje mnie noobek z zasobnym portfelem który leczy kompleksy w grepolis
- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mulard w zaledwie 2-3 dni wyprzedziles w pkt wojownikow Oszczepa (dotychczasowego top1) i wysunales sie na prowadzenie ze spora przewaga. Dlaczego? Tylko i wylacznie dzieki zlotu. Oszczep jest graczem o kilka klas lepszym i bez zlota nigdy bys nie mial szans go przegonic. Kolejny prosty przyklad, mam miasto blisko twojego i chce je przejac. Nie od dzis wiadomo ze kliny i cofki z miasta atakowanego bez AT sa najskuteczniejsza bronia przed kolonem. A sojusz i inne miasta masz za daleko zeby wezwac pomoc. Ja poluje na twoje wojsko w tym miescie zebys nie mial mozliwosci zrobienia cofki. Rozbijam je, wysylam kolona a tu patrze paczka birek wyzlocona. Dla gocia ktory w 15 min stawia mur z 0 na 25 poziom to nie jest zaden problem. Piszesz ze mamy sie bawic. Ja sie pytam gdzie tu zabawa? Jak sie mamy bawic? Zastanow sie. Ale o ile to wszystko byloby do przezycia to ty jeszcze przychodzisz na forum, bezczelnie klamiesz i chwalisz sie ile to ty masz zlota i ze ktos inny nigdy tyle mial nie bedzie, nawet na tsie u nas jak byles czy na privie w grze potrafiles sie caly czas przechwalac ile to ty zlota nie masz. Normalnie smiech na sali.

widać tylko do tego się nadaje:) do chwalenia się ile to ma złota hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26320

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Kurde no wiadomo że Kronika zebrała paczkę najlepszych graczy z różnych światów i wygra Helorusa... ale mulard ogarnij bo to w jaki sposób teraz piszesz jest żenujące i niezbyt dobrze o Tobie świadczy... masz kasę super, ale nie wywyższaj się :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Dramat graczy Helorusa.

Jako prawilniaki nie uznają wygranej w Cudach a rankingi wojowania które uznają ukradł im noob-złotnik.

Teraz gorąco dyskutują nad innym sposobem wyboru best-gracza.

#Asz
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser26320

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Dramat graczy Helorusa.

Jako prawilniaki nie uznają wygranej w Cudach a rankingi wojowania które uznają ukradł im noob-złotnik.

Teraz gorąco dyskutują nad innym sposobem wyboru best-gracza.

#Asz
smiley_emoticons_kaffee2.gif


Dobre hehehe
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Teraz można wybrac ustawienia nowego świata- więc proponuje ustawić zmsły razy dziesięć, manty razy 30, i przy każdym doładowaniu za 300zyla czy 55funi zależy kto gdzie ładuje, wszystkie opcję jeszcze się podwajają a w ekwipunku 40 miejsc, tylko trzeba zapłacić... umiejętności nie będą
smiley_emoticons_irre.gif
już potrzebne.
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Dramat graczy Helorusa.

Jako prawilniaki nie uznają wygranej w Cudach a rankingi wojowania które uznają ukradł im noob-złotnik.

Teraz gorąco dyskutują nad innym sposobem wyboru best-gracza.

#Asz
smiley_emoticons_kaffee2.gif

Lepiej przez caly serwer nie pokazywac nic, a o cuda nawet nie powalczyc tylko zbudowac je dyplomacja. Lolus bob budowniczy poleca :)
 

DeletedUser27755

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Na Kronice ? Chyba we śnie, mamy w sojuszu dobrych obserwatorów np Oszczepa i doskonale wiemy kiedy nabiłeś sporą ilość pkt a nawet 1 ataku na kronikę od ciebie nie było(w tym czasie 0 odbijanych kolonów itd), ściemniać możesz tym swoim sztucznym ziomkom co im płacisz złotem

a co do raportów :) chciałbyś je mieć ale jestem przekonany że brakuje Ci ich a tym bardziej nie jest ich więcej niż ja mam włosów


PS wisi i powiewa mi to że złocisz bo niczego ci nie zazdroszczę :) nie interesuje mnie to bo graczem jesteś bardzo słabym i to jest dla mnie ważniejsze niż to czy wydajesz 1000zł na miesiąc na grepo czy 10 000:p Pozdro
Ale go odrzucacie błotem.
1 nie można kupić pkt walki za kasę więc to był normalny atak i o co ci chodzi
2Uważasz że gość ze 100+ miast nie ma raportów do pochwalenia się?
3 złoci - to jego sprawa czy chce wydawać - stać go. Ale na samym złocie nie przeżyje, MUSI mieć spore umiejętności żeby być top 1 we wszystkim i prowadzić 2 sojusz.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

1. Oczywiście, że można kupić pkt walki za złoto. Może nie dosłownie, ale ładowanie w eventy a ostatnio boskie zmysły, które były to nie jawne ale ładowanie pkt walki za kasę.
2. Każdy komuś coś ustrzeli i to nie jest nic złego nikt nie jest 24h. czasem zapomina się schować, zabezpieczyć wojsko.
3. oczywiście, że jego sprawa. miałbym gruby szmal też bym sobie nie odmówił złocenia bo wtedy taki wydatek to byłoby nic dla mnie. co do tych umiejętności nie zgadzam się. dla mnie umiejętności to dogrywanie synchro ataków, wsparć obrona klinowaniem, a nie walenie w okupacje ogniami odrabianie na złocie i znów walenie, podnoszenie murku w kilka minut i napychanie wiochy wojem zamiast klinować. punkty lecą wtedy czyż nie? dołączyć zmysły i leci top 1. a o umiejętnościach nic nie mówi takie coś. dobry przeciwnik wcale nie musi być wysoko w rankingu. ale wystarczy pograć trochę przeciw komuś i widzisz czy ktoś ma wspomniane umiejętności czy radzi sobie inaczej. nie krytykuje, ale nie mów o umiejętnościach bo to farmazony tylko. co do prowadzenia sojuszu jeśli jesteś aktywnym graczem nie ma z tym raczej problemu. zazwyczaj aktywni gracze razem podejmują decyzję chyba, że macie dyktatora
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Loluś ma koronkę i jest best of the best. W końcu ukręcił ją sobie na Retimno, gdzie pokazał wszystkim jak się bunkrować. Dzięki niemu wiem też ile maksymalnie punktów może mieć miasto. Tak nigdy bym się nie dowiedział.

Tak po za tym to rzeczywiście żal patrzeć na graczy, którzy złotem usiłują światy wygrać.
pushowanie punktów walki powinno być karane bo to nic innego jak oszukiwanie siebie i wszystkich w koło.
Nie może być tak, że ktoś nie wie co to jest cofka, nie wie co to klin, jego synchro to 5 minut a jednak jest w top1.

Przykre.
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Naprawdę bardzo zabawne jest jak złotnik ma ból czterech liter że inny złotnik skraca paczki za złoto... A ile razy wy skracaliście i lataliście po wyspach rozwalać wojsko graczy grających bez złota? I to nie jest atak personalny do kogoś,tylko macie pretensje do kolesia że broni miast dzięki złotu,a zapominacie że atakujecie innych dzięki premium,odbudowując wojsko x5 razy szybciej od innych w zależności od prędkości świata...Wpłyńcie na support aby przesłali do centrali,że chcecie świat bez złota (jako złotnicy was nie zignorują,bo na was zarabiają) i tam pokażecie temu złotnikowi że macie umiejętności,a on ma tylko złoto.Zachowujecie się jak KOD,dopóki wy macie złoto jest fajnie,ale jak ktoś ma więcej złota,to już mu to wytykacie.Do arogancji tego pana się nie odniosę,bo nie ma po co,niestety tak to w życiu bywa że nie każdy wynosi kulturę z domu...

(POST ODNOSI SIĘ DO DUŻYCH ZŁOTNIKÓW GRAJĄCYCH W GREPOLIS,JEŚLI GRASZ BEZ ZŁOTA(BĄDŹ NIE SKRACASZ MURKU Z 0 DO 25 W GODZINĘ),NIE HEJTUJ,JESTEŚ MIŁYM WYJĄTKIEM POTWIERDZAJĄCYM REGUŁE..)
 
Odp: Sytuacja na świecie Helorus

Naprawdę bardzo zabawne jest jak złotnik ma ból czterech liter że inny złotnik skraca paczki za złoto... A ile razy wy skracaliście i lataliście po wyspach rozwalać wojsko graczy grających bez złota? I to nie jest atak personalny do kogoś,tylko macie pretensje do kolesia że broni miast dzięki złotu,a zapominacie że atakujecie innych dzięki premium,odbudowując wojsko x5 razy szybciej od innych w zależności od prędkości świata...Wpłyńcie na support aby przesłali do centrali,że chcecie świat bez złota (jako złotnicy was nie zignorują,bo na was zarabiają) i tam pokażecie temu złotnikowi że macie umiejętności,a on ma tylko złoto.Zachowujecie się jak KOD,dopóki wy macie złoto jest fajnie,ale jak ktoś ma więcej złota,to już mu to wytykacie.Do arogancji tego pana się nie odniosę,bo nie ma po co,niestety tak to w życiu bywa że nie każdy wynosi kulturę z domu...

(POST ODNOSI SIĘ DO DUŻYCH ZŁOTNIKÓW GRAJĄCYCH W GREPOLIS,JEŚLI GRASZ BEZ ZŁOTA(BĄDŹ NIE SKRACASZ MURKU Z 0 DO 25 W GODZINĘ),NIE HEJTUJ,JESTEŚ MIŁYM WYJĄTKIEM POTWIERDZAJĄCYM REGUŁE..)



Z całego postu zrozumiałem, że:
-Nie można mówić nic o tym, że ktoś złoci, bo automatycznie jesteś złotnikiem tylko mniejszym.
-Żeby udowodnić, że jesteś od kogoś lepszy musisz grać na świecie bez złota i opcji premium.
-Inno słucha ludzi, na których zarabiają (to jest hit)
-Jesteś KODowcem jeśli ktoś ma więcej złota od Ciebie i to napiszesz
-"jeśli grasz bez złota jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę" , że "masz ból w czterech literach, że inny złotnik skraca paczki za złoto" - COOOO?
 
Do góry