Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Faktycznie może Simsy - ciekawa rozbudowana gra.Przejdziemy całą ekipą, bo w sumie wygraliśmy tu już wszystko co było do wygrania.Doktorkowi zostaje grepolis on w sumie to nic nie osiągnął także ma sporo do udowodnienia.
Polish gratulacje za Kalidon.Znów się minęliśmy.Chociaż nie wiem czy chcielibyście grać przeciwko sojuszowi pełnemu dzieci,noobów,słupów:)
 

DeletedUser22651

Guest
Faktycznie może Simsy - ciekawa rozbudowana gra.Przejdziemy całą ekipą, bo w sumie wygraliśmy tu już wszystko co było do wygrania.Doktorkowi zostaje grepolis on w sumie to nic nie osiągnął także ma sporo do udowodnienia.
Polish gratulacje za Kalidon.Znów się minęliśmy.Chociaż nie wiem czy chcielibyście grać przeciwko sojuszowi pełnemu dzieci,noobów,słupów:)

Swoje też już osiągnąłem ale przynajmniej uczciwie a nie jako Oszust jak Ty
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Nie mam co udowadniać dzieciakowi jak Ty
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Ty na pewno wygrałeś....
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Moje gratulacje
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
po co tyle jadu na forum ,nie lepiej rzeczowo popisać i pokomentować niż wylewać na zewnątrz swoje fobie .
Wy na kalidonie macie fajną drużynę my to samo na helorusie i dobrze by bylo kiedyś spotkać się na jakimś ze światów i trochę powojować.
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser

Guest
Proszę o zachowanie spokoju i nie używanie słów, które mogą obrażać czy prowokować innych graczy. Forum jest miejscem publicznym i obowiązują tu pewne zasady.
Przypominam również, że temat dotyczy sytuacji na świecie Helorus, a wszelkie wymiany wzajemnych opinii o sobie proszę przenieść do prywatnych wiadomości.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Gram tylko na 1 święcie i jak się zakończy to chętnie pogram :).
Pro graczem nie jestem i nie używam mobilki itp, więc pewnie mam małe szanse z maniakami Grepo, ale liczy się zabawa.
 

DeletedUser11447

Guest
oj Adasiu, Adasiu, Ty tutaj też jakoś szczególnie głośno się nie nabzyczałeś :)

ponadto ja jak już to nie komar jestem, ale komarzyca :)

i pamiętaj: u komarów jest tak, że komarzyce gryzą a komary swoją działalność ograniczają w sumie tylko do bzyczenia :)
 
Bardzo mi przykro że nie prowokowałem i nie wypisałem na forum głupot tak jak ty:D. Byłem tutaj rekreacyjnie i nawet taka gra była dla was na zbyt wysokim poziomie:p. Rejon w centrum sojuszu miał być wyczyszczony pod cuda i to zostało zrobione. Więcej rzeczy nie musiałem robić. Pozostałe fronty miały swoje zadania i tez je wykonywały. Serwer przebiegł tak jak my chcieliśmy i nikt nam w tym nie przeszkodził. Walec w postaci Kroniki zjechał wszystko co pojawiło się na jego drodze. Dominacja absolutna której już dawno nie widziano na serwerze. Możesz sobie teraz zaczepiać Kronikę tylko na forum bo na serwerze niestety częściej to nasze kolony stały u ciebie niż twoje u "nas".
 

DeletedUser11447

Guest
;) jak ja Adasiu lubię tę Twoją pychę :) jest naprawdę na zdumiewająco wysokim poziomie, no chyba że wynika ona tak naprawdę jednak z zaniżonej samoocenki i konieczności ciągłego dowartościowywania się , hmmmm?

Tak, Kronika sobie poradziła Adasiu,
dziś jednak nie utrzymaliście klocka u nas i na dodatek nie rozbiliście naszego :) wynik za dziś jest po naszej stronie

niemniej jednak pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych owocnych rozgrywek :) ja muszę zająć się na poważniej innym światkiem :)
 

DeletedUser11447

Guest
A tam zaraz głupoty :)

no nie 1:1; policz bardziej obiektywnie i skrupulatnie Panie Szanowny Furiae

no ale tak do końca nie chcę już wchodzić w spory liczbowe dotyczące tego świata gdyż coraz bardziej kiepski się robi ze mnie tutaj i obserwator

w ostatnim czasie zauważyłam tylko - ku mojemu zadowoleniu - że udało się rozbić okupację u sama i udało się utrzymać okupację w mieście mojego ulubionego czerwonego sąsiada Geralta (czy jak mu tam :)
ponadto Geralt wjechał klockiem do jednego z naszych nieaktywnych

możliwe jednakże, że coś przeoczyłam

jeśli tak, to niecelowo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24204

Guest
Jeśli darisz to nieaktywny gracz ;)
To kto za niego wojska wysyła i ptk robi :)?
 
Do góry