Sytuacja na świecie Heraklion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Dzieje się coś na tym świecie ? Przyznam szczerze ,że takiego nudnego forum to nie pamiętam:) fakt fora z innych światów też ucichły ,ale przynajmniej na początku były awanturki i zabawa:D a tu lipka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

dzieje się coś ciekawego?jakieś wojny koalicje?
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Megas ? A co to ? to ta banda 2-3 złotników i ludzi ktorzy ich defuja? :D to raczej sekta a nie sojusz

a co do forum wiadomo ze jak sie banuje ludzi dzieki ktorym forum żyje to potem sa takie efekty:p turek juz zrezygnowal z tego :p ja powoli tez rezygnuje i forum umrze xd taka prawda
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Megas ? A co to ? to ta banda 2-3 złotników i ludzi ktorzy ich defuja? :D to raczej sekta a nie sojusz

nie zapominaj o możliwości złotych monet :) jestem wstanie mieć falangę i tarana zanim ty dobudujesz miasto do 2k pkt i premce bez której praktycznie nie gram

Złotnik wyraża się pejoratywnie o innych złotnikach, bezcenne.

Z drugiej strony czego mogę oczekiwać po kimś kto pisze tego typu posty:
oszczep zmienia nick na przeszczep


ps. mam w głębokim poważaniu sytuację na świecie heraklion, wpadłem przez przypadek i takie kwiatki widzę, że /facepalm to zdecydowanie za mało żeby opisać wam moją reakcję
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Złotnik wyraża się pejoratywnie o innych złotnikach, bezcenne.

Z drugiej strony czego mogę oczekiwać po kimś kto pisze tego typu posty:



ps. mam w głębokim poważaniu sytuację na świecie heraklion, wpadłem przez przypadek i takie kwiatki widzę, że /facepalm to zdecydowanie za mało żeby opisać wam moją reakcję

moj post dotyczący oszczepa to był żart ale widać mało kumaty jesteś :) a na heraklionie gram sam i nie potrzebuje XX ludzi żeby mnie defowali jak zlotnicy megsów ktorzy bez tego nie potrafią grac :) i nie nazywaj mnie złotnikiem gdyz na nowym nicku na ktorym tutaj gram nawet raz nie skorzystalem ze złota poza aktywacja kapitana bo trzeba na prawde miec niezle nawalone w glowie zeby farmic wioski bez kapitana i to tyle mojej premki na Hera. Jesli mieszasz Ateny gdzie faktycznie korzystam duzo ze zlota i gram z full premką to widac jaki płytni jestes w ocenie innych graczy. Gdyby system farmienia był taki jak w grepo 1.0 na heraklionie nawet 1 złotej monety bym nie wydal a ateny to inny swiat i to czy wydam tam 100zl czy 1000 zl na tydzien to moja sprawa
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

moj post dotyczący oszczepa to był żart ale widać mało kumaty jesteś :) a na heraklionie gram sam i nie potrzebuje XX ludzi żeby mnie defowali jak zlotnicy megsów ktorzy bez tego nie potrafią grac :) i nie nazywaj mnie złotnikiem gdyz na nowym nicku na ktorym tutaj gram nawet raz nie skorzystalem ze złota poza aktywacja kapitana bo trzeba na prawde miec niezle nawalone w glowie zeby farmic wioski bez kapitana i to tyle mojej premki na Hera. Jesli mieszasz Ateny gdzie faktycznie korzystam duzo ze zlota i gram z full premką to widac jaki płytni jestes w ocenie innych graczy. Gdyby system farmienia był taki jak w grepo 1.0 na heraklionie nawet 1 złotej monety bym nie wydal a ateny to inny swiat i to czy wydam tam 100zl czy 1000 zl na tydzien to moja sprawa


heheh no i widać jaki silny bez złota jesteś na tym Heraklionie. hehe silny i groźny kat noobó! prawie jak 11letnia dziewczynka; )
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

wróć do tego swojego gimnazjum i sprawdź czy tym razem zdasz bo chyba znowu będziesz kiblować przez grepo co ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

heheh no i widać jaki silny bez złota jesteś na tym Heraklionie. hehe silny i groźny kat noobó! prawie jak 11letnia dziewczynka; )

a czy ja tu gram? byłem na urlopie to po pierwsze po drugie gram na luzie i mi sie nigdzie nie spieszy bo mam duze konto na Atenach, gdybym tutaj grał na serio zawalałbym ateny wiec pomysl co piszesz ćwoku

mimo długiego urlopu i tak jestem wysoko jako atakujący więc pomyśl co piszesz, na heraklionie tylko pilnuje miast i pomagam 1 osobie, skonczy sie budowa cudów to sobie tutaj poszaleje
na razie hera mam gdzies i mialem konczyc gre tutaj juz dawno gdy moja dziewczyna zrobila szaraki

podaj nick zobaczymy jaki kozak jestes i czy masz wiecej pkt mimo ze nie gralem ponad 2 tyg na hera z powodu urlopu ale znajac takich napinaczy jak ty to pewnie spękasz i nie podasz
a moje wyniki na atenach nie sa dzieki złocie a aktywnosci ale co ty wiesz o grepo chyba nic
bo ja za złoto kupuje nie wiem co miasta, pkt walki itd ? :D haha dobre nie skracam woja jak sie odbudowuje, kilka razy skracalem kolejki ogni bo mnie na to stac ale nie robie tego jak nałogowy złotnik
byly potrzebne mi na szybko ognie to je odbudowalem w 1 dzien zamiast czekac

zreszta bylo juz tak nie raz ze musialem komus pomoc i zrobilem kilka flot na zlocie ale to moja sprawa ty mi na to nie dajesz wiec sie odwal

//usunięto nieregulaminowy cytat
chrycho13
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Dzięki za troski Adaś ale spokojna twoja rozczochrana
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Dlaczego posty z wczoraj i dzisiaj zniknęły?
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Dlaczego posty z wczoraj i dzisiaj zniknęły?

Widać jaka inteligentna jesteś skoro nie wiesz co to offtopic :)

Czekam na ataki na heraklionie bo się nudze i byli sojusznicy mnie tylko atakują ;/ czy megas ma odwage ? I ktoś pisał że nie atakuje megasów oto raport i mam kilka takich

(04.06.2013 06:04) atakuje miasto 03. Hot Dog (bloody elizabeth)
======================================================================================================
Agresor: [town][/town] [player]KAT NooBów[/player] [ally]Buziole .*[/ally] [
morale.png
Morale: 100 %
luck.png
Szczęście: 25 %
Ukryte
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrońca: [town]18[/town] [player]bloody elizabeth[/player] [ally]Megas for Ever[/ally]
oldwall.png
Mur miejski: 17 (-0)
imgdyn.php

....23.....90....500....300.
....23.....90....500....300.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18401

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

*Adasko* bardzo sie cieszymy , ze to tylko ataki byly a nie, ze konczysz gre i wojsko szrotowales
Jak juz je odbudujesz to mozesz wyslac do mnie i nawet rapki opublikowac.

W najlepszym wypadku beda plynely 3 godziny to nawet bez pomocy kolegow z "sekty" zdaze zadefowac i utopisz wszystko
a moze kupie sobie wojsko.;)
jak ktos slabszy od innych jest to na pewno inni oszukuja albo zlotniki sa

"offtopic" = topienie offa
:D
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

*Adasko* bardzo sie cieszymy , ze to tylko ataki byly a nie, ze konczysz gre i wojsko szrotowales
Jak juz je odbudujesz to mozesz wyslac do mnie i nawet rapki opublikowac.

W najlepszym wypadku beda plynely 3 godziny to nawet bez pomocy kolegow z "sekty" zdaze zadefowac i utopisz wszystko
a moze kupie sobie wojsko.;)
jak ktos slabszy od innych jest to na pewno inni oszukuja albo zlotniki sa

"offtopic" = topienie offa
:D

Masz frajde z podbijania nieaktywnych? Bo tylko takich potrafisz podbić :) wyłącz powiadomienia zobaczymy jaka swietna jesteś a co do konca gry to mialem taki zamiar jak moja dziewczyna zrobiala szaraki :p teraz gram sam a ty sie boisz nawet ataku wyslac :) a przy naszej akcji na ciebie stracilas miasto jak małe dziecko bo nawet klina nie potrafisz zrobic :) wlasnie sie przyznalas jak grasz :) jak noob defujesz miasto i liczsz czy sie ktos przebije czy nie ;) wiesz ja tak nie gram bo to nie sprawia frajdy :) zawsze klinuje i tylko tak sie bronie a ze nigdy sie nie myle to nie trace miast:) jak kiedys klin mi nie wyjdzie to strace wioske ale bede mogl pogratulowac atakującemu a ty? hehe ty to co mozesz ? wstawic 3k birem i bezdziesz cieszyc japke ze sie ktos topi ? pozbieraj jeszcze truskawki bo ci na złoto brakuje kasy
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Na pw odpisze po angielsku gdyż na forum mi nie wolno. Także niech twoi koledzy Ci przekaża ze czeka pw. Pozdro

i zeby to nie był offtopic to napiszę to
nie mieszam światów i wiem ze tutaj jest heraklion na ktorym gram na luzie i bez pośpiechu i skoro jestem noobem to chodz cwaniaczku i zabierz mi miasto ciekawe czy dasz rade noobowi :) Co do pogody to u mnie nie pada i nie mieszkam na wsi i tym bardziej nie płacze wszędzie jak niebo podczas deszczu

dodam tylko że twoj angielski jest na słabym poziomie ale pewnie nauczyłeś sie go na ulicy od ludzi bez wykształcenia ale to nie mój problem :) zamiast inwestować kasę w grepo zainwestuj w naukę języka :)

A teraz zapraszam z atakami skoro jestem nobem to zabierzesz mi miasto bez problemu także czekam :) dodatkowo sprawdziłem twoje statsy i powiem tak noobem to jesteś ty, ostatnie podboje 4 szaraki i nom stop nieaktywni gracze :) haha kozak jesteś szkoda tylko ze nie potrafisz nawet 1 ataku wysłać na mnie a przecież jestem tutaj noobem tylko powiem ci tak kiedy ja wygrywałem świat w grepo będąc w topce na serwerze to ty jeszcze nie wiedziałeś co to grepolis :) na kazdym serwerze na którym gram jestem w topce, top 1 atakujacym i wojownikiem :) jestem ciekaw co ty osiągnałeś ale znajac życie pewnie nic. Zacytowałbym fajne powiedzenie amerykanów ale i tak to wytną więc spodziewaj się tego na pw tylko sie nie popłacz.

--------------------------------------------------

Czekam :) kolejny super wojownik :) gram na multi? to zgłoś mnie do supportu a nie wyzywasz na pw pisząc do mnie i do mojej dziewczyny.

//usunięto nieregulaminowe cytaty
chrycho13
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Co tam słychać na Herze?

Ma ktoś codziennie tyle ataków co ja? :p
 
Do góry