Sytuacja na świecie Heraklion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Co tam sie teraz dzieje?;) jak wygladaja topki sojuszy?;p kto sie rozpadl? Jakies fuzje?;))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

No właśnie Toxi małpko jedna! Już się martwić zaczynałam, że Cię nie widać, a Ty na urlop polazłeś...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Taaa a namawiacie mnie bym się przeniosła do Was.

Z nudów bym chyba tam umarła :p
Wiecie, że jestem deffowcem, bez wroga, który mnie atakuje, moja gra nie miałaby sesnu :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Bo Ci uwierze;) nie jestem oszczepem co dudnil o tym przez caly czas;p

Bałem się , ze sobie beze mnie nie poradzisz:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Taaa a namawiacie mnie bym się przeniosła do Was.

Z nudów bym chyba tam umarła :p
Wiecie, że jestem deffowcem, bez wroga, który mnie atakuje, moja gra nie miałaby sesnu :)

Może jakiś wrogów sie znajdzie , bo w sumie do tej zakładki mamy dodane pewnie z 15 sojuszy , a pakt tylko jeden hehe
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Heh to przenieście się do mnie.
U mnie czerwonych kropeczek dostatek
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Oj tam, kolona na grzbiet mant zapakuj i dolecisz szybciej :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

O widzę że powstała Koalicja stworzona po to by walczyć z MegaSekta. A jej skład to:
Nowy Porządek
Brygada AA
KNAJPA PSYCHOLI
WINDS OF WAR
*radziecka sztangistka*
** Pirates Seas **.

Może być ciekawie :)
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

A to już parę dni jest przecież ;p

Jeszcze Akademia Nowego Porządku i Pirates Seas to są po Fuzji z Knajpą i paru stworzyło sobie swój sojusz.

A i jeszcze wydaje mi się że jest w Tym składzie jeszcze jeden sojusz ale nie mam pewności więc nie będę nikogo w błąd wprowadzał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Akademii nie pisałem bo to oczywiste jak walczy z kimś główny sojusz to i akademia. Nie ma żadnego innego sojuszu w tej koalicji, tylko z tymi sojuszami co wymieniłem jest współdzielona zakładka.
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Wszyscy piszą, że jesteśmy noobami , że deffujemy tylko złotników ,ze nie umiemy grać.
Prawda jest taka ,że do "walki" tak w cudzy słowiu , bo tracicie tylko miasta ,a kolony do Nas wbijane przez nieobecność graczy i utrzymywane przez koalicje z ponad 250 osób (Nas jest 52) i tak są często rozbijane.
I kto tu nie umie grać?
MegaSekta - top 2 walczy z sojuszami zajmującymi miejsca 4,5,6,9,12,16 i pewnie jeszcze ze dwa sojusze.
Jak ktoś z tych sojuszy ma zamiar Nas skrytykować to powinien zostać wyśmiany - tak jak to było kilkanaście postów wcześniej.
Dodam jeszcze ,że nie walczymy tylko z koalicją , ale z 4 innymi sojuszami też .
Wcielcie ich do koalicji łatwiej będzie się obstawiało okupacje w 10 sojuszy może wstawicie tyle birem ile my ;)
Hejterów pod tym postem będę miał gdzieś , żeby nie użyć innego słowa .
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

to tyle sojuszy tu gra aktywnie? jakoś nie zauważyłem :)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Wszyscy piszą, że jesteśmy noobami , że deffujemy tylko złotników ,ze nie umiemy grać.
Prawda jest taka ,że do "walki" tak w cudzy słowiu , bo tracicie tylko miasta ,a kolony do Nas wbijane przez nieobecność graczy i utrzymywane przez koalicje z ponad 250 osób (Nas jest 52) i tak są często rozbijane.
I kto tu nie umie grać?
MegaSekta - top 2 walczy z sojuszami zajmującymi miejsca 4,5,6,9,12,16 i pewnie jeszcze ze dwa sojusze.
Jak ktoś z tych sojuszy ma zamiar Nas skrytykować to powinien zostać wyśmiany - tak jak to było kilkanaście postów wcześniej.
Dodam jeszcze ,że nie walczymy tylko z koalicją , ale z 4 innymi sojuszami też .
Wcielcie ich do koalicji łatwiej będzie się obstawiało okupacje w 10 sojuszy może wstawicie tyle birem ile my ;)
Hejterów pod tym postem będę miał gdzieś , żeby nie użyć innego słowa .

Oszczepku miasta się traci i zdobywa-na tym ta gra polega :)
pod nieobecność Waszych graczy naturalnie tylko Nasza Koalicja wbija kolony. Wy się tym brzydzicie i najpierw grzecznie pytacie na pw czy ktoś jest i można go atakować:)
jeżeli ktoś wbije kolona pod Waszą nieobecność-patrz profil Marcela. Ciekawe czy to się też tyczy Waszych graczy :) Pozdro Bartuskowaty12 :) nie wiem co wciągasz czy ile kaw pijesz, ale fajnie, że ktoś jeszcze po nocach nie sypia oprócz Nas :)




Jakby grali aktywnie prowadzili by z Nami normalną wojnę nie tworząc koalicji z kilkuset osób.

tak, bo wszyscy marzą na tym świecie, żeby zabrać miasto Megasom :)
może nie krytyka, ale kilka wskazówek :) bo widzę, że nosicie noski wyżej od wszystkich :)
tak źle i tak źle :) otwórzmy Nasze wioski na Wasze kolony, wpuszczajmy je :) bo przecież nikt nie ma innych wojen oprócz wojny z Megasami.

to, że spamujecie na forum tutaj i prowadzicie dyskusje pomiędzy sobą, nie oznacza, że nikt inny tu nie gra, ale zwyczajnie przecież sytuacja na świecie heraklion układa się według Oszczepka następująco: Cały świat noobów próbuje zabrać miasta Megasom, oni dumnie się bronią, nie atakują pod nieobecność i co więcej-brzydzą się złotem :)
Sam gram na złocie i wychodzę z założenia, że jak kogoś stać niech gra, wszak to gra z serii p2w :)


boję się tylko, że jak jutro wstanę i zerknę do lodówki tam też wyskoczy mi MegaSekta :)

więcej dystansu do tej gry i ironii polecam Wszystkim.
Miłej niedzieli.
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Oszczepku miasta się traci i zdobywa-na tym ta gra polega :)
pod nieobecność Waszych graczy naturalnie tylko Nasza Koalicja wbija kolony. Wy się tym brzydzicie i najpierw grzecznie pytacie na pw czy ktoś jest i można go atakować:)
jeżeli ktoś wbije kolona pod Waszą nieobecność-patrz profil Marcela. Ciekawe czy to się też tyczy Waszych graczy :) Pozdro Bartuskowaty12 :) nie wiem co wciągasz czy ile kaw pijesz, ale fajnie, że ktoś jeszcze po nocach nie sypia oprócz Nas :)






tak, bo wszyscy marzą na tym świecie, żeby zabrać miasto Megasom :)
może nie krytyka, ale kilka wskazówek :) bo widzę, że nosicie noski wyżej od wszystkich :)
tak źle i tak źle :) otwórzmy Nasze wioski na Wasze kolony, wpuszczajmy je :) bo przecież nikt nie ma innych wojen oprócz wojny z Megasami.

to, że spamujecie na forum tutaj i prowadzicie dyskusje pomiędzy sobą, nie oznacza, że nikt inny tu nie gra, ale zwyczajnie przecież sytuacja na świecie heraklion układa się według Oszczepka następująco: Cały świat noobów próbuje zabrać miasta Megasom, oni dumnie się bronią, nie atakują pod nieobecność i co więcej-brzydzą się złotem :)
Sam gram na złocie i wychodzę z założenia, że jak kogoś stać niech gra, wszak to gra z serii p2w :)


boję się tylko, że jak jutro wstanę i zerknę do lodówki tam też wyskoczy mi MegaSekta :)

więcej dystansu do tej gry i ironii polecam Wszystkim.
Miłej niedzieli.



Nigdzie nie napisałem , że przydzimy się złociarzami , bo samy takich mamy.
Nic nie wciągam , kawy musze pić dużo , bo bym wielokrotnie usnął przy tej grze atakują mi tylko jedno miasto i to jeszcze dość rzadko.
Noobami może jesteście , bo gdyby tak nie było to nie robiliście takiej koalicji na tyle osób.
Strategia strategią , ale bez przesady teraz siły się rozkładają 6 graczy wroga na jednego Megasów.
Dobrze wiem , że wyrażasz swoje zdanie jednak inni piszą pod obcymi postami coś w stylu "Sam nie umiesz grać" i to jest denerwujące.
P.S
Z kim walczycie ? White i The Bile z topki są poza koalicją chyba ,że o czymś nie wiem :p
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Nigdzie nie napisałem , że przydzimy się złociarzami , bo samy takich mamy.
Nic nie wciągam , kawy musze pić dużo , bo bym wielokrotnie usnął przy tej grze atakują mi tylko jedno miasto i to jeszcze dość rzadko.
Noobami może jesteście , bo gdyby tak nie było to nie robiliście takiej koalicji na tyle osób.
Strategia strategią , ale bez przesady teraz siły się rozkładają 6 graczy wroga na jednego Megasów.
Dobrze wiem , że wyrażasz swoje zdanie jednak inni piszą pod obcymi postami coś w stylu "Sam nie umiesz grać" i to jest denerwujące.
P.S
Z kim walczycie ? White i The Bile z topki są poza koalicją chyba ,że o czymś nie wiem :p



Czytanie ze zrozumieniem-pała. O kresce się tyczyło bartuskowatego, ale chyba tutaj nie zagląda :)
I potwierdza się, my jesteśmy noobami, bo nagle wszyscy chcą z Wami walczyć, a jak Wy sobie lataliście na prawo i lewo to oczywiście każdy ma siedzieć na 4ech literach i oddawać grzecznie miasta :) no strasznie Oszczepku :)
na co narzekacie, kultura Wam leci, leci "koalicji" też. Z kimś walczyć trzeba, a że kilka sojuszy się zebrało to tylko się cieszyć, że ten świat nie będzie nudny :)

wracając do tematu: nie wiem czy niuńki zauważyliście-zbliżają się wakacje, namioty, żaglówki, jeziorka, opalanie itp. czytaj najlepszy czas na grepolis :)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Z tego co się orientuje to the bile jak to the bile z nikim paktów nie mają i mieć nie będą ,,bo jak na prawdziwych the billi przystało cięzko się z nimi dogadać i dobrze czują się tylko wśród takich jak oni :D
co do lordów to nie mam pojęcia ,ogólnie idą wakacje i oprócz maniaków ,reszta pewnie pozwoli sobie na większy luz ,zwłaszcza jeśli pogoda będzie sprzyjać ;)
 
Do góry