Sytuacja na świecie Heraklion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Lepiej nie okazuj swej nienawiści publicznie. Mogą cię zlać, albo będziecie mieli fuzję i wywalą Cię za te słowa z soja.
Wiem coś o tym ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

To, że będę asystentem założyciela? Mam się czym cieszyć. ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Coraz bardziej nudzę się na tym świecie;p NP rozpada się w Anioły, a potem anioły uciekają do White lordsów. To co kolej teraz na lordsów;D?
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Coraz bardziej nudzę się na tym świecie;p NP rozpada się w Anioły, a potem anioły uciekają do White lordsów. To co kolej teraz na lordsów;D?


A na koniec wypisze ktoś sobie w profilu , ze MegaSekta to nooby i , że się boją AW ,a ostatnie 50 ich przejec to nasi na banach i do rozbiórki...
Chyba tylko 2/3 graczy grało normalnie od nich
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Piekielny Team [*]

:)



To , że kilku graczy od nich odeszło dobrze punktowanych nie znaczy , że odpadli z gry już .
A z tego co widziałem to przez 2 dni stracili tylko jedno miasto i zabrali tyle samo Resident Evil także źle im nie jest w takim składzie .
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

haha :)
nie jesteś w temacie. sugeruj się statami. :)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

podbite ludy włączało się do swoich armii od dawna. Chociaż i Wy Megasi stosujecie tą "taktykę".
Ciekawi mnie od kogo masz takie info, że dobrze sobie radzą, skoro 90% pouciekała na urlopy.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Nie sugeruje się statami tylko opiniami ich graczy niektórych.
Od kiedy przyjmujecie ludzi od wroga?

Oszczep przestań żyć plotkami bo nie dość ze spamujesz w wielu tematach wypowiadając się w tematach o których nie masz pojęcia to i tutaj sobie siarę robisz :) MS podobnie jak oni przyjmuje wrogów tak to już w tej grze jest jeśli polowa sojuszu rezygnuje z aktywnej gry a 2 polowa np chce dalej grać i wtedy takie roszady są możliwe bo nikt nie patrzy na to czy sojusznik czy wróg a patrzą raczej na swoje dobro i to jakie mają położenie :p

nie sądzę abyś ty mając do wyboru 2 sojusze, jeden zaprzyjaźniony(paktowicz) a drugi wrogi posiadając miasta w centrum przeciwnika poszedł do tego zaprzyjaźnionego sojuszu:) to tylko gra dziś się bijesz z jednym graczem a jutro możesz z nim robić akcje na innych

i pozdrawiam leszczyka który pisze do mojej dziewczyny że niby ktoś mnie zjechał na tym świecie i dlatego zakończyłem grę :D very fun :) odpowiem tylko 1 zdaniem złozonym :) zrobiłem szaraki bo nudziłem się na tym świecie tak bardzo że nawet logować mi się nie chciało i nawet sam hellios którego wielu graczy tutaj uważa za kogoś dobrego nie potrafił mi nic zrobić :) to wszystko ;) życze przyjemnej zabawy na tym nudnym serwie:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Tylko czekałem ,aż napiszesz znowu :)
nie zyję plotkami , bo ktoś kto mi pisze z PT , ze im sie lepiej gra to nie plotka.
Poza tym spam ,a wymiana poglądów to dwie różne rzeczy .
W offtopie sie nie udzielam i udzielał nie będę , bo to strata czasu ,a pisze tylko na forach światów na których gram i wiem co się na nich dzieję .
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

tutaj gracz ale na alfie na pewno nie, nie mam czasu wymieniać światów gdzie sie udzielasz a nie grasz ;) taka jest prawda

i nie czekaj bo tutaj wypowiadać się nie będę:) zakończyłem grę 30 sierpnia i póki co od czasu do czasu wejdę i coś postawie no i pozdrawiam jednego gracza żeby wiedział że pamiętam o nim tak jak on o mnie na atenach
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

A TAK PATRZE TERAZ A CO JEST Z MEGA SEKTĄ ?
heliosa tam nie ma .. itp może ktoś mnie wtajemniczyć :p?

 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Wstaw Pw Swoich graczy BŁAGAJĄCYCH o dołaczenie do waszego sojuszu normalnie sikam ze śmiechu :D

Zobaczymy jak na zdrajcach wyjdziecie :)

Bo w Walce coś cienko po za nie aktywnymi to podbiliście kogoś?

A i jak tam kiedy RE zdradzisz? Bo coś mi się zdaje że szybko jak zawsze :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Sestero , wywlekasz na forum rzeczy , które dawno już są nieaktualne .
Ty wstawiłeś pw Casa ,ale czy nam będzie mozna wstawić priva od Serafinsk?:)
Nie jesteście naszym największym wrogiem , bo walczycie z 1/4 ludzi z naszego sojuszu ,a nie zapomnij , ze mamy kilka frontów i nie potrzebujmy na każdy z nich koalicji.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

A i Date wstaw prawdziwą to było parę dni temu później Powiedziałem wam na Tsie że nie chce żadnych kontaktów z wami miec a było to ponad 4 dni temu jak wróciłem do gry(dokładnie nie pamiętam).

Ps. Macie moją zgodę na to wstawianie? :) No tak Honoru nie macie to po co zgodą hihihi Spotkamy się na froncie nieługo znowu uciekniesz już 3x będzie.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

a Ty byś wolał obcować w padlinie, która tylko chroni własne zaplecze, a graczy z frontu olewa? Helliosa nie ma. Helli też. Xcasanti płacze w pw, tłumacząc to beką. :)
to jak? zapalać Wam świeczkę?
[*]
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

a Ty byś wolał obcować w padlinie, która tylko chroni własne zaplecze, a graczy z frontu olewa? Helliosa nie ma. Helli też. Xcasanti płacze w pw, tłumacząc to beką. :)
to jak? zapalać Wam świeczkę?
[*]



Jeszcze będzie miał czas dodać ją do waszej nazwy .
Czy myslisz ,że dwójka graczy stanowi o sile 50 osób?
W jaki sposób ? Dodatkowo oni działali na m45 poza straconymi miastami przez nieaktywność nasz sojusz nie ucierpiał.
Tylko ty sobie wmawiasz ,że miejsce w top wam coś daje ,a nas boli .
Zły tok myslenia :)
 
Do góry