Sytuacja na świecie Heraklion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Oszczep on myśli że jest na "Fali" szkoda że się tak bardzo myli :(
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Michaś co do moich zmian sojuszu już pisałem-to nie jest umowa pozyczki, ze musze gdzies grac do konca. Na ts wszedłeś i tłumaczyłeś się z oddawania kont Helli i Helliosa. Pisałem również, że masz mi podać okres w jakim mam podliczyc nasze i wasze podboje. Bałeś się statów? Kogo straszysz? Michaś, upadacie. zapraszam do mnie-podać Tobie wyspy czy co?
Zaraz napiszesz, że jak piszesz do mnie i obowiązuje mnie ochrona danych prywatnych-otóż NIE-nie obowiązuje.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Spoko spotkamy się raz już byłeś przed moim końcem i szybko zwiałeś :)

Sprawdz z ostatnich 2 tygodni po za podbojami Helli i dodaj do tego podboje nasze na NP bo chyba chcesz wyliczyc całej waszej koalicji przeciwko nam? :) Wtedy pokaże to prawdziwy wygląd naszego sojuszu.

Ps. Nie jestem dzieckiem FO i nie widziałem twojego wpisu wcześniejszego i w sumie nadal go nie moge znalesc gdzie ty to pisałeś.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Spoko spotkamy się raz już byłeś przed moim końcem i szybko zwiałeś :)

Sprawdz z ostatnich 2 tygodni po za podbojami Helli i dodaj do tego podboje nasze na NP bo chyba chcesz wyliczyc całej waszej koalicji przeciwko nam? :) Wtedy pokaże to prawdziwy wygląd naszego sojuszu.

Ps. Nie jestem dzieckiem FO i nie widziałem twojego wpisu wcześniejszego i w sumie nadal go nie moge znalesc gdzie ty to pisałeś.

gdzie niby zwiałem?
Ok. Zrobię podsumowanie koalicji(dla Twojej informacji Koalicję tworzą Wow-WL-RE) z ostatnich dwoch tygodni, dodatkowo zrobię podsumowanie Waszych podbojów. i dodam nawet ten piękny wykres z grepostats :)
i czekam na Ciebie na m54 :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Dla ścisłości na żółto podczas tracenia miast znajdowali się czmielu , Belikos , helia oraz nie grał Helios .
Ale wystarczy , że helie odejmiesz i już te staty mniej zakłamane będą .
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Dobrze obiecuje że się doczekasz :)

NP jeszcze było wcześniej :)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

NP niuńku nie jest w koalicji od czasu Aniołów Wojny :) krety nie zadziałały?
Moje posty już są usuwane, ponoć prowokuję do kłótni :)
Oszczep a to moja wina, że Helli się urlop skończył? że belikos olał gre?(no tu moja wina, przyznaje, czyszczony był od 8ej do 18ej-tak jak byl w pracy), że Hellios po pierwszej stracie miasta, juz kolejnych nie odbijal?

zły ten sestero faktycznie.
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

NP niuńku nie jest w koalicji od czasu Aniołów Wojny :) krety nie zadziałały?
Moje posty już są usuwane, ponoć prowokuję do kłótni :)
Oszczep a to moja wina, że Helli się urlop skończył? że belikos olał gre?(no tu moja wina, przyznaje, czyszczony był od 8ej do 18ej-tak jak byl w pracy), że Hellios po pierwszej stracie miasta, juz kolejnych nie odbijal?

zły ten sestero faktycznie.


Nie pomyślałeś , ze Heliosa nie było już na grze gdy wbijała mu ta osoba kolona?
Ja nie piszę , że rozbiórka nieaktywnego wroga jest zła ,ale ty się szczycisz tym na forum gościu .
Szczycisz sie statami , które przez takie coś są przekłamane.
Bo równie dobrze mogli zostać wyrzuceni i nikt by nie pisał , ze MS się rozpada.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Ale ty jesteś nudny :)

Napisałem chcesz podliczac podlicz aktywnych nie chcesz tego zrobic to cieszcie się z podbijania ludzi rozbieranych dalej ale nie mów że ktoś przegrywa jak tak nie jest :)
Macie koalicje z 4 sojuszy przeciwko jednemu normalnie nie wiem czasami co ci odpisac jak widzę dumę waszą z podbicia szaraka xD
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

hellios odbijal pierwsze miasto-drugie powolywal wiesniakow, ale tak-on nie gral. teraz tez nie gra. teraz nagle pisze pieknie po polsku, hellia ma nagle polską klawiaturę, a Xcasanti rządzi i dzieli na tym świecie!
taka jest prawda! Ave!
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

hellios odbijal pierwsze miasto-drugie powolywal wiesniakow, ale tak-on nie gral. teraz tez nie gra. teraz nagle pisze pieknie po polsku, hellia ma nagle polską klawiaturę, a Xcasanti rządzi i dzieli na tym świecie!
taka jest prawda! Ave!

Cuda się zdarzają.
Nigdy nie widziałeś opcji kopiuj i wklej oraz translatora?
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Ja tylko nie rozumiem tego Casanti Rządzi i dzieli xD

Ale chyba argumentów mu brakło to idę spac bo nudna konwersacja.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Tak więc Wielki Sestero jak to określacie zrobił podsumowanie podbojów od 27 września i co mi wyszło?

Wielka Megasekta, która jest jedynym sprawiedliwym sojuszem, a jej lider płacze na pw, że nie kopie się leżącego i że prosi o PON-a/PAKT aż do ery cudów(wszystkie pw dostepne u *brave) i śle masówki do wrogów, że mamy walczyć z nimi. My mamy z nimi walczyć.
Tak więc Michałku i Oszczepku podsumowując:
3 sojusze: Winds o War, Resident Evil oraz White Lords od 27ego września podbiły Wam:
-85 miast(19 WL, 50 RE, 16 WoW)
Wy wielcy wojownicy w tym samym czasie podbiliście:
-25 miast(14 WL, 5 RE oraz 6 WoW)

w międzyczasie pouciekało na urlop Waszych 2 założycieli, Michaś-xcasanti prosił o PAKT, aż do ery cudów. Oszczep twierdził, że nic się nie dzieje i o wszystkim wie, a ilu graczy kończy? Hmm nie mi to sprawdzać, chociaż odsyłam do grepostats-warto zauważyć, że Ci wszyscy "nieaktywni" według dwójki adwokatów megasekty to gracze, którzy byli na samym froncie na morzach m44-m54 z WL-WoW-RE. Przypadek? Za dużo tutaj przypadków :)

17,289,873 tyle pkt mieliscie w szczytowym momencie, teraz posiadacie 12,653,256. Cała rozmowa wzięła się z faktu, że wpisując podsumowanie w temacie top 15 sojuszy heraklionu(gdzie na samym wstępie zaznaczyłem, że to tylko i wyłącznie moja ocena), że sojusz spada po równi pochyłej na dno, wywołałem lawinę personalnych podjazdów odnośnie moich zmian sojuszu oraz prezentowania przez dwójkę graczy z Megasekty całkiem innej prawdy(to my chcieliśmy z Wami pakty, pony-ba nawet pewnie fuzje).

To jest mój ostatni post, bo nie mam zamiaru z dziećmi się sprzeczać. Oni wiedzą lepiej, ja tylko błędnie sugeruję się jakimiś dziwnymi wyssanymi z palca statami :)

Pozdrawiam,
Bartek.

ps
jak się nie podoba podsumowanie, to proszę zróbcie swoje podsumowania, kto był nieaktywny(dla mnie jezeli gracz się broni, stawia straz, probuje odbijac, robi cofki-to jest aktywny i jest na grze, na dodatek jezeli pisze do graczy PW tzn ze jest na grze-idąc tym tropem i hellios i hellia sa aktywni.)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Napisz jeszcze kto po powrocie do gry wam powiedział ze pakty z wami go nie interesują bo gdzieś o tej części nie pamiętasz.

A i to nie było prośba lecz rozmowa wcześniej jak Wy chcieliście paktu to nie pamietasz już? hihihi

Dziecinada.

Jak znajde chwilę to sprawdzę czy te statystyki są prawdziwe lecz i tak nakłamałeś(Hellia jest nie aktywna) bo nie wpisałeś wszystko co miałeś najwidoczniej wychodziło na Moje wiec nie wiem po co ja w ogóle z tobą rozmawiam hihihi

Kto cię nazywa Wielkim Sestero? HAHAHAHA xd
 
Do góry