Sytuacja na świecie Heraklion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

oszczep, sisi, casanti czy na tym świecie some no nejmy grają ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Powitać starych i nowych znajomych:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

nie za bardzo zrozumiałem twój post , ale my mamy nicki takie jak na forum jesli o to chodzi .
Nie boimy sie "zjechania "
;d

a nie szkodzi żeś nie zrozumioł w końcu nie każdy musie umić czytoć ze zrozumieniem
specjalnia dla ciebia wytłumocza - chodzi o to, że na tym świecie same no nejmy czyli grocze słabi, bez przeszłości tacy których nikt nie zno
 

DeletedUser6946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Na tym forum jest coś wyjątkowo nudno :(
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

a nie szkodzi żeś nie zrozumioł w końcu nie każdy musie umić czytoć ze zrozumieniem
specjalnia dla ciebia wytłumocza - chodzi o to, że na tym świecie same no nejmy czyli grocze słabi, bez przeszłości tacy których nikt nie zno

A bierzesz pod uwade ze moga byc tez bardzo doswiadczeni gracze tylko na nowych nickach?
 

DeletedUser6946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Oczywiście że Megas for Ever ;)

Mogę się założyć o 1000 złota :pP
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Wiele się może zmienić ;p Jak pomyśle o rozpadzie legionu x z koryntu w tak szybkim czasie to aż mi się słabo robi;p
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Zgadza sie -nie chwalmy dnia przed jego zachodem:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Jak na razie to Megas jest TOP1 Atakujący, obrońcy i wojownicy :)
w ogólnym top5 ze średnią 42293 :)
Więc chyba nie przegrałem ;)

Z reguły Era cudów rozpoczyna się po ponad rocznej grze także do tego czasu 90 % sojuszy się rozpadnie ,a na pewno wielu ludzi zrezygnuje , bo tak jest zawsze niezależnie od świata.
Co do top1 wojowników ;d
Co my mamy poradzić , ze u nas na okupacjach nikt nie odbija , a przejmujemy tylko czerwone kropki.
Jak człowiek atakuje raz , drugi , trzeci to wrogom sie nie chce grać , bo bez wojska ... i surki to długo nie pociągnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Oszczep czy tam Przeszczep, te sojusze które zazwyczaj wygrywają świat są na nim od początku, tylko nie zawsze na wierzchu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Przeszczep to sobie do kolegi możesz mówić .
Nie zawsze i jak nie wiesz co to znaczy 90% to się nie udzielaj.

Przeszczep ja się zapytom myślisz że pogrołeś z mizernym skutkiem na dwóch świotach i Cię jodom to już pozjodołeś wszystie rozumy?? A nie przeproszom kolego myśli że jak napisze kilko postów to już jest słyny:) My z brokułem już jesteśmy jak tylko zbodoby podbuj to jedziemy po ciebie. Walduś się nie odważył. Jeszcze do bobka(nosz dyplomata) bedziesz pisoł z prośbom o nie atakowanie.
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Przeszczep ja się zapytom myślisz że pogrołeś z mizernym skutkiem na dwóch świotach i Cię jodom to już pozjodołeś wszystie rozumy?? A nie przeproszom kolego myśli że jak napisze kilko postów to już jest słyny:) My z brokułem już jesteśmy jak tylko zbodoby podbuj to jedziemy po ciebie. Walduś się nie odważył. Jeszcze do bobka(nosz dyplomata) bedziesz pisoł z prośbom o nie atakowanie.

Wielu ludzi ma w profilach "Nie rozmawiaj z idiotom , bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem ."
popełniłem ten błąd ;)
A z tb już nie rozmawiam , bo nie jesteś na to godzien .
Jakaś cięta riposta słabiaku?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

warzywko i the-end urlop to wspaniała sprawa.
 
Do góry