Sytuacja na świecie Heraklion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Michaś i jeszcze nie jeden z Waszych dostanie taką wiadomość, żeby się ludzie nie szarakowali tylko grali w normalnym sojuszu :)
co się odwlecze to nie uciecze :) a walka idzie Nam bardzo dobrze :) pięknie leci kulturka, tyle ogni to ja dawno nie powybijałem :)
szkoda, że Wasz plan zniszczenia RE się nie powiódł. Jak zajmiemy się WoW, a długo już to nie potrwa :) to już tylko Wy zostaniecie :)
z m54 i m44 do m55 bliziutko :)
rzut beretem.
co wtedy wymyślisz? jaka konspiracja pójdzie tym razem?

Kilka statów- o RE, skoro twierdzisz, ze nie idzie Nam walka :)
data miejsce pkt miasta pw
2013-10-13 =RESIDENT=EVIL= 3. 17,545,881 1,698 13,886,807
2013-10-12 =RESIDENT=EVIL= 3. 17,090,083 1,653 13,741,461
2013-10-11 =RESIDENT=EVIL= 3. 17,013,979 1,644 13,562,107
2013-10-10 =RESIDENT=EVIL= 3. 16,472,513 1,599 13,396,107
2013-10-09 =RESIDENT=EVIL= 3. 16,291,651 1,583 13,322,828

czyli od czasu ogłoszenia "wielkiej koalicji anty-RE" hihihi

ps
Michaś ja Tobie cały czas kibicuję i czekam, aż wreszcie wejdziesz do pierwszej setki wojowników :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

ja natomiast zauważyłem, że w przypadku graczy Waszego sojuszu panuje jakaś inna moda. super wojowników-bohaterów-jedynych sprawiedliwych-pewnych jedynie na FO :)
otóż tak nie jest :)

co mogę Wam udowadniać wielokrotnie :)
smutnym jest to, że jak Wasz dyplomata klękał przed Naszymi na kolanach i błagał o PON-a musiał się do żartów na tak niskim poziomie sprowadzać.
Morska Bryza mi robi świetnie, więc tym się nie przejmuj, ale miło, że się o mnie troszczysz.
Czy jeszcze któregoś z Was przygasić? Czy oprócz spamowania będziecie mieli jakieś argumenty do dyskusji?
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

ja natomiast zauważyłem, że w przypadku graczy Waszego sojuszu panuje jakaś inna moda. super wojowników-bohaterów-jedynych sprawiedliwych-pewnych jedynie na FO :)
otóż tak nie jest :)

co mogę Wam udowadniać wielokrotnie :)
smutnym jest to, że jak Wasz dyplomata klękał przed Naszymi na kolanach i błagał o PON-a musiał się do żartów na tak niskim poziomie sprowadzać.
Morska Bryza mi robi świetnie, więc tym się nie przejmuj, ale miło, że się o mnie troszczysz.
Czy jeszcze któregoś z Was przygasić? Czy oprócz spamowania będziecie mieli jakieś argumenty do dyskusji?



Na co Ci argumenty jeśli ich nie przyjmujesz?
Michał wtedy był dyplomatą z doskoku ,a jego żarty zawsze były sucharami , więc nie ma się czym szczycić.
Uciekałeś zawsze i uciekał będziesz taka prawda.
Umiejętności sobie miej ,ale honoru się możesz co najwyżej od nas uczyć .
Jak będzie źle pewnie od RE też zwiejesz gdy ktoś was zacznie mocniej bić .
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

i się zaczęło. :)
co Ty człowieku wiesz o honorze? I kto to mówi? Stoisz u boku największego manipulanta w tej grze i masz czelność pisać coś o honorze?
Żal po raz enty. Mam się uczyć od Was honoru? Niby czego? Ratowania własnych czterech liter na zapleczu sojuszu? Honor w tej grze polega na jednym-niezależnie gdzie byś nie był walczysz o dobre imię tego sojuszu. Gra w grepolis i przynależność do sojuszu nie jest ani umową o pracę, ani o dzieło-powtarzam to już któryś raz. Nie masz lojalnościówki.
Co jest honorem? Branie miast z rozbiórki wewnętrznej? Czy walka na froncie? Ilu graczy od Was może powiedzieć, że w mojej grze nie ma honoru? Ilu miało ze mną styczność? Wymyśliliście sobie mit o sestero i powielacie jakieś plotki, srotki. Ile światów przeszedłeś z jednym graczem?
Nie chce mi się pisać tutaj i ciągnąć tej wymiany, ale jak jeszcze raz zobaczę tu na forum docinkę na mój temat-to znowu się tu zaloguje i Was pocisnę prawdą. A wiesz jaka jest prawda? Prawda jest taka, ze dostawaliscie od Nas ostro w 4 litery, uciekliscie praktycznie z naszych morz i w obawie przed tym, że pojdziemy za Wami zawarliscie niby wielką koalicję. Miesiąc niecały temu ktoś tu płakał od Was, że ciężko chlip chlip bo leje Was tyle sojuszy-u Nas nikt nie płacze-ba są pw na kolejne miasta waszej koalicji :) zapewne nie pamiętasz już co to pw, bo porównując liczbę miast do pkt walki to hmmm jak to miał 0wnz w profilu wpisane? "tylko nooby robią festyny miejskie".
Dziękuję, dobranoc.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Michaś i jeszcze nie jeden z Waszych dostanie taką wiadomość, żeby się ludzie nie szarakowali tylko grali w normalnym sojuszu :)
co się odwlecze to nie uciecze :) a walka idzie Nam bardzo dobrze :) pięknie leci kulturka, tyle ogni to ja dawno nie powybijałem :)
szkoda, że Wasz plan zniszczenia RE się nie powiódł. Jak zajmiemy się WoW, a długo już to nie potrwa :) to już tylko Wy zostaniecie :)
z m54 i m44 do m55 bliziutko :)
rzut beretem.
co wtedy wymyślisz? jaka konspiracja pójdzie tym razem?

Kilka statów- o RE, skoro twierdzisz, ze nie idzie Nam walka :)
data miejsce pkt miasta pw
2013-10-13 =RESIDENT=EVIL= 3. 17,545,881 1,698 13,886,807
2013-10-12 =RESIDENT=EVIL= 3. 17,090,083 1,653 13,741,461
2013-10-11 =RESIDENT=EVIL= 3. 17,013,979 1,644 13,562,107
2013-10-10 =RESIDENT=EVIL= 3. 16,472,513 1,599 13,396,107
2013-10-09 =RESIDENT=EVIL= 3. 16,291,651 1,583 13,322,828

czyli od czasu ogłoszenia "wielkiej koalicji anty-RE" hihihi

ps
Michaś ja Tobie cały czas kibicuję i czekam, aż wreszcie wejdziesz do pierwszej setki wojowników :)

Dziękuję tlyko wiesz z 7 miastami to naprawdę mogę na wojowac jak na razie ;p
A i czemu wielka koalicja Anty RE? Myślicie że jestescie jedynym jej celem? hahahaha xDDDDD
Ale wy jesteście zakochani w sobie aż śmiech ogarnia człowieka xD

Co do Honoru powinieneś się og od nas nauczyc jakbyś nie wiedział to w MegaSekcie zostali praktycznie sami byli =Znani Pijacy= którzy nie zostawili by sojuszu tak jak Ty więc Tak Nie amsz za grosz Honoru gdyż myślisz Tylko o Sobie.Wiesz co ci powiem? Jako założyciel powinieneś miec jakieś zasady chocby jedna "Kapitan ucieka ostatni ze statku" Ty to uciekasz jako pierwszy niczym Szczur.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Rozumiem, że gra może budzić emocje, jednak proszę pamiętać, aby Wasze posty były w granicach zdrowego rozsądku i nie obrażały innych graczy oraz aby rozmowa nie przerodziła się w kłótnię, której nikt z nas przecież nie chce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

uwielbiam tą pewność siebie RE <3 kto ma wygrać wygra nie ważne jaki to sojusz będzie, ale pisanie massówek do graczy WoW jak to nas re rozbierze w krótkim czasie jest hm żałosne? bo nie wiem jakiego słowa użyć no, ale nie tylko WoW traci miasta także zyskuje to samo RE zyskują i tracą więc czas pokaże kto "wygra" :)
ale powodzenia wszystkim życzę:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

ja natomiast zauważyłem, że w przypadku graczy Waszego sojuszu panuje jakaś inna moda. super wojowników-bohaterów-jedynych sprawiedliwych-pewnych jedynie na FO :)
otóż tak nie jest :)

co mogę Wam udowadniać wielokrotnie :)
smutnym jest to, że jak Wasz dyplomata klękał przed Naszymi na kolanach i błagał o PON-a musiał się do żartów na tak niskim poziomie sprowadzać.
Morska Bryza mi robi świetnie, więc tym się nie przejmuj, ale miło, że się o mnie troszczysz.
Czy jeszcze któregoś z Was przygasić? Czy oprócz spamowania będziecie mieli jakieś argumenty do dyskusji?

Hehe szkoda że nie zagrałem z ZNANYMI PIJAKAMI na HERAKLIONIE to bym ci dał więcej do myślenia oprócz tego że uważasz sie za jakiegoś BOGA w tej grze ;) Ale chyba sie już z tobą i twoim sojuszem spotkałem na Atenach pamiętam waszego deffa w każdym mieście ;)

Powodzenia MegaSekta trzymam kciuki !
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

:)
no szkoda wielka :)
z tego co pamiętam to tak spotkaliśmy się i nawet wysyłałem Tobie rapki jakie kliny mi wchodziły na Wasze kolonki.
ehhh piękne czasy, bo teraz to mało kto odbija miasta tu na heraklionie :)
nie wiem czy byś mi dał do myślenia, serwer nie jest zamknięty-rejestracja otwarta, zapraszam.
Wszak wsparcia się zawsze przydadzą, nawet od Ciebie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Heraklion jest opanowany przez rządne krwi sojusze. Po trupach a ma być,to nie gra dla mnie. Bo to ma być gra a nie "ZABIJANIE".
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

qp5mao.png
 

DeletedUser21391

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

A jednak jeszcze troszkę poczekamy :)
 

DeletedUser17449

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

poczekacie i to długo pozdrawiam
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Tak jakby było na co czekac ;p

Chociaz jakby tak The Bille wszyscy byli bez sojuszu to by Era nie nastała szybciej niż za półroku hehehe
(Tak strzelam z tymi 6 miesiącami)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

a jest się czego bać? :)
cudaki nie gryzą :)
 
Do góry