Sytuacja na świecie Heraklion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Jakbyś rządził to bym już połowy sojuszu nie miał znając Twój charakter - Zgred nie trolluj kolegi :)
Toxi 4/06/2014 popatrz na ogłoszenia i czekaj na info:)
Grzmot gra dalej.

Lubie tępić dziadostwo, to dlatego :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jakbyś rządził to bym już połowy sojuszu nie miał znając Twój charakter - Zgred nie trolluj kolegi :)
Toxi 4/06/2014 popatrz na ogłoszenia i czekaj na info:)
Grzmot gra dalej.

Lubie tępić dziadostwo, to dlatego :)
 

DeletedUser22389

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Dobrze wiesz ze mam stosy pw o tym jak prosiliscie mnie zebysmy wam w cudach pomogli jak wam ustawiałem cudaki.
Pokazywałem pw jak Wszystkie wyspy na których macie cudaki wam wybrałem i pisałem jak ustawic ustawienia były identyczne czasami tylko inne... Tak wygraliscie Cudaki chwała wam za to i Jeszcze raz gratulacje Ja i spora czesc Sekty wam kibicowało. Nie wbilismy sie do was na Cudaki prawda wybacz ale na cudaki ustawione przez mnie i Obstrawione przez TB się nie da wbic widocznie nie mowiac o tym ze spora czesc graczy nie chciala was atakowac nawet po tym poniewaz od początku było mówione ze Tsunami ma wygrac Cudaki.
Tak przechwalam się tu ponieważ Pijany Tomben źle na mnie działa hehehe
A i na nowym świecie podobno zmieniacie Nicki ale nie martw się ja i tak się dowiem który sojusz to wy.

Pozdrawiam,
Michał
raczej wątpie żeby TB przed wami się ukrywał bez jaj ;)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Za 4 dni zamknięty zostanie ten serwer :)
Pora na małe podsumowanie z mojej strony i podziękowania od Sojuszu RE.

Od siebie:
Dziękuję Jackowi i Kasi "Brave" za możliwość gry w sojuszu Resident Evil-w mojej karierze "najlepszym" :)
Podziękowania powinny być skierowane do wszystkich graczy RE, ale wymienię tych, z którymi miałem największy kontakt:
Serafinsk,
Nomikos,
Yarra3,
Azim1,
Brave,
Melian,
Jacek19731024 ,
Mirek990,
Mrok-Anetko wybacz, ale nie pamiętam cyferek już po Twoim nicku :)
Bojka123,
Benyboy,
Rozmaryn74,
Baseballbrd,
Gok111,
TheArePro,
Tata40,

Wiele słów uznania i poświecenia czasu tej grze, byliśmy fajną, zgraną paczką i cieszę się, że mogłem walczyć u Waszego boku, a nie przeciwko Wam!

Osobne podziękowania dla Pyke, Bingesiaka i Tomasza z Drzewicy.

Coś się kończy i coś zaczyna, powodzenia wszystkim radzieckim sztangistom i sztangistkom hihi :)

Szacunek dla sojuszników i wrogów(oj zmieniało się to wielokrotnie):
Dareczek19762, Ribit12, Psotka02, OszczepCS, xcasanti, USiek00, Xcasanti, Boss, *Deejay*, Draxstorm

Myślę, że nikt z RE nie czuję się przegranym w myśl motta z ogłoszenia wewnętrznego stworzonego przez Kaśkę:
"Bo gramy by mile spędzić czas i jeśli ponosimy porażki to nie poddajemy się !"

Jeszcze raz gratuluję Legionowi(Tsunami) zdobycia koronek, byliście świetnymi budowniczymi, a co znaczycie bez pomocy innych sojuszy-pokazał czas :)


Z pozdrowieniami dla Wszystkich, którzy stracili 1,5 roku życia na siedzenie po nocach przy naszych grepolisowych pikselach :))

Bartek
S E S T E R O
 
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Także podłączę się do tematu i chcę podziękować wszystkim z którymi miałem przyjemność tutaj pograć.
Szczególnie mojej MegaSekcie -
Resident Evil oraz Winds of War nicków wymieniał nie będę,bo było ich zbyt wiele
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Poza sojusznikami chciałbym także wyróżnić przeciwników z którymi przyszło się zmierzyć szczególnie:
1tymon
KaraJunior1
oraz Subarus
Cieszę się,że mogłem grać w takim gronie przez tyle czasu .
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser10943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

No cóż nadszedł koniec serwera,chylę czoła wszystkim co doszli do samego końca tego świata,za nieprzespane noce i za pilnowanie własnych polis w ciągu dnia .Pozdrowienia dla wrogów i dla sojuszników do zobaczenia na innych światach.Pozdrawia Edek:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Jak widać wszystko co dobre kiedyś się kończy, ja też dziękuję Wam za grę :)
 
Do góry