Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
no ktoś to [CENZURA] musi robić XD
Chętnie wypije.
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19232

Guest
Powiem tak jakbym brał jak leci to teraz by u mnie był 01 i Zieloony a pewnie i Ty byś chętnie przyszedł ale nie ja nie brałem jak leci to robili Brother-si
Szklanej kuli nie trzeba mieć żeby wiedzieć o masie bo Żniwiarze sami się chwalili zresztą Brothers też -czyli to nie fuzja tylko wieli Ciebie i resztę niedobitków Żniwiarzy łapanki -taki typowy odpad którego nikt nie chciał

Tak sobie czytam od czasu do czasu, patrze i nie dowierzam. Zmieniliście strategie w rekrutacji? :D Gwoli ścisłości, Pan zielonka w wymienionym (nietrafionym?) przykładzie obecnie się znajduje w sojuszu u cytowanego Pana :)
 
Szkoda mi chłopaka było chciał do nas rejon ciekawy punktów obronie nam brakuje to może u niego defowcy coś nabiją -bo już slotów nie mają. Do tego zastanawiam się co się dzieje u braciszków bo już co 3 pisze o zaproszenie do nas -chyba nie ciekawie tam z zarządzaniem jest z tego co czytam podania.
 

DeletedUser24708

Guest
Szkoda mi chłopaka było chciał do nas rejon ciekawy punktów obronie nam brakuje to może u niego defowcy coś nabiją -bo już slotów nie mają. Do tego zastanawiam się co się dzieje u braciszków bo już co 3 pisze o zaproszenie do nas -chyba nie ciekawie tam z zarządzaniem jest z tego co czytam podania.

heh a do mnie spinacie jak brothersy pisza i i chca do wariatów -_-
 

DeletedUser30831

Guest
Chyba Ci sie nicki pomylily o_O do tej pory nie wiedzialem ze istniejesz na tym swiecie :D
 

DeletedUser30831

Guest
ahhh komediante... dalej masz focha o to ze paktu nie podpisalismy z wami ? :(
 
Do góry