Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Działaj chłopaku
smiley_emoticons_bravo2.gif
byle było ciekawie i fajnie, z klasą na nie jak często na grepo bywa :) mam nadzieje, że czasy podjudzania i takich tam minęły bezpowrotnie

koniecznie pozdrów go ode mnie :) bardzo fajny chłopak, też umie kombinować, ale zawsze w granicach normy i dobrego obyczaju
za to go lubię
 

DeletedUser31071

Guest
Pozdrowie, pozdrowie ;D
Ja poobserwuje jak tam Marta będziesz się spisywała na tym świecie ;D Jak nie masz planów na dominacje to z cromem pogadasz i razem coś wykombinujemy ;)
 

DeletedUser11447

Guest
Zobaczymy jak to będzie :) zobaczymy

będę szczera i przyznam otwarcie, że w Demonach też mam kumpli,

no wiem wiem, że sama pisałam, aby nie łączyć światów

ale wszystko czas pokaże, na razie wkurza mnie bo wydobyłam już dawno koszary z gleby (znaczy kilkanaście godzin temu) a nie mogę sobie biegać i bić kogo popadnie bo stracę ochronkę ;( co za dziwactwo wymyślili
mogę tylko szaraki atakować
smiley_emoticons_frown.gif
dużo jeszcze takich chocków klocków - zmian od tamtego roku?
 

DeletedUser31071

Guest
Tego Ci nie powiem bo w "nowinkach" grepo też nie jestem taki rozeznany hehe.
 

DeletedUser3480

Guest
Witaj Maniuś, Stary Druhu :)
No wiesz, czyli w kwestii knucia, kombinowania to żadne novum - jak wszędzie o to od wielu lat na grepo
że koalicje są, to też wiadomo - muszą być, takie jest grepo
która ekipa wygra świat, to chyba też już na dzieńdoberek widać
jakieś te ustawienia się nowe pojawiły, ale tak generalnie żadnych wystrzałowych nowości
świeży narybek mówisz próbuje rządzić, to dobrze, będzie może trochę ciekawiej, a nóż jacyś zdolni się znajda
Arcik to taki nowy całkiem to nie jest, hehehe - chociaż pamiętam jak zaczynał grepolisowanie - tak przy okazji to pozdrowienia i dla Ciebie Arcik
wiesz Maniuś, ja tutaj to jestem zainteresowana właśnie tymi koalicjami, a w zasadzie szczegółami w tych sprawach :) no ale rozumiem - tajemnica dyplomacji hehe
eee tam tajemnica. Wszystko wszyscy wiedza. A najmniej ja.

arcik zabral sie za szefowanie i nawet mu dobrze idzie. I niech zobaczy ile to roboty.

co do wygrania no coz artur ma parcie ale stara gwardia nie ma checi no chyba ze nowi sie pobawia.
Koalicja no coz na razie obserwuje i calkiem podoba mi sie działania Brothers. Super kombinuja, dobrze poukladane, zamykaja pieknie wyspy, zbieraja sily po bokach. Na razie pełen szacun za początek. Oby nie przekombinowali to bedzie niezla zabawa. Wtedy moze art dostanie lanie :) a przydalo by sie bo w obronie to kiepscizna
 

DeletedUser29075

Guest
Crom... Crom, coś mi ten nick świta w głowie, czy aby nie z Omikronu?
 

DeletedUser31071

Guest
Hopciu nie wiem gdzie grał potem. Po epsilonie skończyłem.
 
Witaj Marta sporo lat minęło.
Hoopek tak Omnikor później efez i kilka innych pomniejszych światów
Marta co do koalicji no cóż jest coś tam przeciw nam nawet spore chociaż to o nas piszą że masówka.
Najlepsze że doszło do wojny między nami i ówczesnym TOP 1 żniwiarzami i po jednej akcji to padło -wiem wiem Rozbiórki i bracia ich atakowali non stop, wzięliśmy co lepsze do nas a reszta poszła do braciszków a teraz zdziwienie że ich bijemy jak nam wroga do siebie zabrali.
Maniek z deffem jest kiepsko to prawda ale nie tragicznie damy radę uczę się deffa dopiero.
Braciszkowie co tak dużo szaraków u Was się robi???
 

DeletedUser3480

Guest
dobra art podkrecmy jeszcze temat z tym defem moze wkońcu rusza i wpadnie pare pkt :) bo nie ma slotow do walki a tanczyc nie potrafie za dobrze na scenie
 

DeletedUser29075

Guest
No to dobrze byłego przeciwnika kojarzyłem :D

A za kiepski stan deffa to winić przeciwników trzeba
smiley_emoticons_lol.gif
Nie ma presji otoczenia to jak tu się rozwijać? :D Ja tu gram w 100% deffem, czasem offa zrobię i polatam po ogórkach na jakiejś oddalonej wyspie i PW na slota nabiję a tak to ciemno wszędzie, głucho wszędzie. :D

Może polecą w końcu :D
 

DeletedUser31071

Guest
Tak zmieniając temat podziwiam sojusz Wariatów. Całkiem spoko ekipa się u nich zbiera, pw im wpada z ataku z obrony też. Wyspy powoli zapełniają i są jedynym bardziej poważnym sojuszem w top 5 bez odłamu jakiegokolwiek ;D
 

DeletedUser3480

Guest
Tak zmieniając temat podziwiam sojusz Wariatów. Całkiem spoko ekipa się u nich zbiera, pw im wpada z ataku z obrony też. Wyspy powoli zapełniają i są jedynym bardziej poważnym sojuszem w top 5 bez odłamu jakiegokolwiek ;D
a to sie zgodze z Toba.
jeszcze jak by sie pozbyli ellkomedianta :)

zartuje hihi
 

DeletedUser11447

Guest
Maniuś, Maniuś Ty włochaczu - nadajesz się i do tańca i do różańca, taka prawda
smiley_emoticons_lol.gif
tylko czasami masz lenia, jak gmart i wolisz łatwiejsze pw w obronie zamiast brać się za prawdziwy taniec offem, w czym jesteś rewelka - jak chcesz oczywiście
a Art już dawno potrafił sojusz dobrze poprowadzić, jest chłopak bezkolizyjny i chwała mu za to; wiec moim zdaniem on już sporo wcześniej się brał za prowadzenie sojka i dobrze mu to szło

Co do starej ekipy to też nie nowość, że się niektórym nie chce, bo kurna zamiast iść na zasłużoną emeryturkę to tak się bawią, niektórzy już chyba z 10 rok, albo i lepiej :) - to mówię/piszę też do siebie, żeby nie było
smiley_emoticons_biggrin.gif
niestety

Martwią mnie tu niektóre sprawy, ale to już na razie niech moze w mojej głowie pozostaną. Tak, siak czy inaczej - jakoś to będzie
 

DeletedUser31071

Guest
No cóż..starałem się jakoś to forum rozerwać i wprowadzić kilka tematów udało mi się hehe :) Kilka następnych dni będą ciekawe bo z jednej jak i z drugiej strony będą chyba akcje hehe :) Zobaczymy rezultaty
 

DeletedUser3480

Guest
Marta próbuję ich namówić na zime na globala moze mi sie uda :)
 

DeletedUser15806

Guest
Maniuś, Maniuś Ty włochaczu - nadajesz się i do tańca i do różańca, taka prawda
smiley_emoticons_lol.gif
tylko czasami masz lenia, jak gmart i wolisz łatwiejsze pw w obronie zamiast brać się za prawdziwy taniec offem, w czym jesteś rewelka - jak chcesz oczywiście
a Art już dawno potrafił sojusz dobrze poprowadzić, jest chłopak bezkolizyjny i chwała mu za to; wiec moim zdaniem on już sporo wcześniej się brał za prowadzenie sojka i dobrze mu to szło

Co do starej ekipy to też nie nowość, że się niektórym nie chce, bo kurna zamiast iść na zasłużoną emeryturkę to tak się bawią, niektórzy już chyba z 10 rok, albo i lepiej :) - to mówię/piszę też do siebie, żeby nie było
smiley_emoticons_biggrin.gif
niestety

Martwią mnie tu niektóre sprawy, ale to już na razie niech moze w mojej głowie pozostaną. Tak, siak czy inaczej - jakoś to będzie
Leń wywolany do tablicy melduje obecnosc obserwacyjna ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry