Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18962

Guest
a tak czytam i nie wierze w to co czytam...stara gwardia, młodzi to nie to samo itp...każdy gra jak może by wygrać świat,
ja zaczynałem na Ypsilonie (taaa, chyba 2011 rok) i tam dopiero była jazda z układami i zdradami hehe...
I też sie tam uczyłem od tak zwanej starej gwardi RBA, czy Pablosa, był już tam tez i Manfred chyba w LA i MG, który lał mi wioski i na priv gnębił opisem jak to sobie wódeczke na ogrodzie pije z kumplami i synchro na mnie lepi...
To nie kwestia młodych, starych jesli chodzi o szacunek w tej grze - to kwestia kultury osobistej i poszanowania siebie nawzajem, na tym swiecie razem, na innym możemy we wrogich sojach grać...jak w szachy gracie to też sie tak spinacie:?
Ale koniec spamu, wspomnienia jak było fajniekiedyś a jak słabo jest teraz (taaa też mi sie nie podoba kierunek immo - p4w) propnuje gdzieś na ogólne przenieśc
Jak sytuacja na swiecie bo nie wiem?
i gdzie jest ART i jego zestawienie top sojuszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Idzi nie chodzi o to, że za starych czasów było dobrze a teraz jest źle. Napisałam, ze gdzieś jeszcze od Ksi zaczęło się psuć. Teraz nowi gracze często są bardziej ok nić Ci zaczynający wcześniej. Wydaje mi się, że właśnie takie apogeum było w czasach gdy były sprzedawane cudaki. A te czasy powinni pamiętać nawet ci przeciętnie "starzy" gracze.
Też chętnie poczytałabym o sytuacji na tym serwie bo nie wiem czy grać, czy dać sobie spokój :) W końcu wakacje :)
 

DeletedUser24708

Guest
a tak czytam i nie wierze w to co czytam...stara gwardia, młodzi to nie to samo itp...każdy gra jak może by wygrać świat,
ja zaczynałem na Ypsilonie (taaa, chyba 2011 rok) i tam dopiero była jazda z układami i zdradami hehe...
I też sie tam uczyłem od tak zwanej starej gwardi RBA, czy Pablosa, był już tam tez i Manfred chyba w LA i MG, który lał mi wioski i na priv gnębił opisem jak to sobie wódeczke na ogrodzie pije z kumplami i synchro na mnie lepi...
To nie kwestia młodych, starych jesli chodzi o szacunek w tej grze - to kwestia kultury osobistej i poszanowania siebie nawzajem, na tym swiecie razem, na innym możemy we wrogich sojach grać...jak w szachy gracie to też sie tak spinacie:?
Ale koniec spamu, wspomnienia jak było fajniekiedyś a jak słabo jest teraz (taaa też mi sie nie podoba kierunek immo - p4w) propnuje gdzieś na ogólne przenieśc
Jak sytuacja na swiecie bo nie wiem?
i gdzie jest ART i jego zestawienie top sojuszy
Co tu zestawiać.. jedna koalicja leje druga
 

DeletedUser15806

Guest
Z obserwacyjnego stanowiska wyglada to tak

1 Rozbiórki Express 5883313 50 117666
2 Demony Wojny 5624515 48 117177
3 Dzikie Wariaty 4302165 49 87799
4 Brothers-S.P.Q.R 4271468 45 94922
5 Anielice Pokoju 3851004 41 93927
6 Sojusz Śmierci 2837049 43 65978
7 Anioły i Demony 2797044 29 96450
9 Rozbiórki Express. 2038254 36 56618
10 Brothers- S.P.Q.R II 1829447 40 45736
11 Bękarty Wojny 1417368 37 38307


Wytluszczonym drukiem koalicja bita, zwyklym bijaca. Los tlustych raczej przesadzony. Ciekawie to sie zrobi jak koalicja bijaca sie podzieli.
ps. Jesli kogos pominalem to przepraszam, patrzylem na topke tylko
 

DeletedUser24708

Guest
Możliwości jakie są na tym świecie:
1. Rozbiórki dogaduja sie z Demonami i leją wszystkich innych wspólnie
2. Demony i Wariaci leją Rozbiórki i kazdego innego
3. Rozbiórki dogadują sie z Wariatami i z kazdym z kim się da i leją Demony xD

Jakoś nie widze by z brothersów miało by jeszcze cos być.. pewnie Topka sie podzieli lepszymi graczami a reszta do podbcia.. a potem sie zobaczy.. c
 

DeletedUser3480

Guest
Możliwości jakie są na tym świecie:
1. Rozbiórki dogaduja sie z Demonami i leją wszystkich innych wspólnie
2. Demony i Wariaci leją Rozbiórki i kazdego innego
3. Rozbiórki dogadują sie z Wariatami i z kazdym z kim się da i leją Demony xD

Jakoś nie widze by z brothersów miało by jeszcze cos być.. pewnie Topka sie podzieli lepszymi graczami a reszta do podbcia.. a potem sie zobaczy.. c
1, 2 odpada
no ale 1+2=3 :)
 

DeletedUser3480

Guest
I tu sie mylisz. Na polskich swiatach zlocenie jest znacznie powszechniejsze.
watpie. Widzialem co tam sie dzieje.

surka schodzi jak swieze bulki i to po cenie minimalnej 2k za 50 golda.
w pierwsze 5 dni natluklem 10k golda normalnie grajac..

murki hehe przeciez sie ich nie buduje tylko kupuje.
koles ma 6 wiosek podburzonych i wyzlaca murki w 15 minut we wszystkich wsiach
 

DeletedUser15806

Guest
watpie. Widzialem co tam sie dzieje.

surka schodzi jak swieze bulki i to po cenie minimalnej 2k za 50 golda.
w pierwsze 5 dni natluklem 10k golda normalnie grajac..

murki hehe przeciez sie ich nie buduje tylko kupuje.
koles ma 6 wiosek podburzonych i wyzlaca murki w 15 minut we wszystkich wsiach
A na polskim nie ? Manius ja napisalem ze jest powszechniejsze, znacznie wiecej graczy uzywa zlota. Dobrze wiesz , ze cos o tym wiem, i to z niejednego swiata
 

DeletedUser15806

Guest
bo jest jeden zasadniczy plus. Tam trzeba dbac o wojsko nawet jak spisz. Brak bonusa to zupełnie inne granie
Tak, jak kots nie gral nigdy na globalu to powinien sprobowac. Napewno jest ciekawiej, chocby tylko ze wzgledu na brak bonusu. Ale tez moze poczuc jakby znowu pierwszy raz gral, wraca entuzjazm.
 

DeletedUser24708

Guest
A co chcesz wiedziec?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24708

Guest
1 Rozbiórki Express pon z demonami bija od niedawna brothers, powoli zaczynają atakowac wariatów
2 Demony Wojny ostra 1 akcja w brothers
3 Dzikie Wariaty o nich cisza nic nie robią xDDD KMWTW
4 Brothers-S.P.Q.R dostają lanie
6 Sojusz Śmierci krzywa akcja z ich strony (demony)
 

DeletedUser3480

Guest
A na polskim nie ? Manius ja napisalem ze jest powszechniejsze, znacznie wiecej graczy uzywa zlota. Dobrze wiesz , ze cos o tym wiem, i to z niejednego swiata
Grzesiek na polskim to ostre zlocenie zdarza sie jednostce. Loczek - takich jest kilku, a reszta czasami przyzloca murek, cos skroca.
u na handel na targowisko praktycznie nie istnieje chyba ze na poczatku ale to malo. Czarna strefa juz cos wiecej
 

DeletedUser31057

Guest
nie biliśmy jeszcze Wariatów, poza jednym uciekinierem i kilkoma randomowymi buntami :D dziś pierwszy dzień akcji na bro, miast jeszcze niewiele wyrwanych, ale dzień jeszcze młody. Bawimy się bardzo dobrze :]
ed2f5f39ea4d110b7f18c88218934bee.png
 
Do góry