Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24708

Guest
A no szkoda choć potencjał jest i to spory ;)
gdy zaczynają się cuda gra staje się uciązliwa
smiley_emoticons_cyclops.gif

Przekupstwa, sprzedaż kont, fałszywe zgłaszanie do support xD
nie dziekuje wole na kolejny wtedy iśc :D
 

DeletedUser31071

Guest
Cuda to jest wynik twojej gry przez cały czas. Tak jak się przygotowałeś tak masz. Co do sprzedaży kont to chyba nikt już tego nie robi, poza tym jak jesteś w radzie to wiesz czy masz zaufanych graczy czy nie.
 

DeletedUser24708

Guest
Cuda to jest wynik twojej gry przez cały czas. Tak jak się przygotowałeś tak masz. Co do sprzedaży kont to chyba nikt już tego nie robi, poza tym jak jesteś w radzie to wiesz czy masz zaufanych graczy czy nie.

ludzie zdradzali ekipy z którymi grali lata xD
cuda najgłupsza spawa dlatego zlewam je ciepłym moczem, czekam na dominacje
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser15806

Guest
to nas nie interesuje :) gramy 4fun by dobrze się bawić w swoim gronie.. :D
Zawsze wychodzę z założenie że wole 10 aktywnych niz 100 mało aktywnych :D
Szczerze Gravi, smiesza mnie takie teksty. Wszyscy graja dla zabawy. Ale 99 % chce wygrac. Ci ktorym na tym nie zalezy to promil jak ja, gdzie po ostatnia koronke nawet nie wszedlem do sojuszu po zwolnieniu miejsca dla sypiacego. Ale takich jest kilku, kilkunastu. Albo tacy ktorzy sa w sojuszach ktore po prostu nie maja na to szans. Wasz sojusz mi jednak na taki nie wyglada. Chcielibyscie wygrac, czyli to taka sama gra jak innych. A ta gadka to tylko udawanie, i liczenie, ze moze Ci lepsi Was zlekcewaza.
 

DeletedUser24708

Guest
Szczerze Gravi, smiesza mnie takie teksty. Wszyscy graja dla zabawy. Ale 99 % chce wygrac. Ci ktorym na tym nie zalezy to promil jak ja, gdzie po ostatnia koronke nawet nie wszedlem do sojuszu po zwolnieniu miejsca dla sypiacego. Ale takich jest kilku, kilkunastu. Albo tacy ktorzy sa w sojuszach ktore po prostu nie maja na to szans. Wasz sojusz mi jednak na taki nie wyglada. Chcielibyscie wygrac, czyli to taka sama gra jak innych. A ta gadka to tylko udawanie, i liczenie, ze moze Ci lepsi Was zlekcewaza.

od początku jesteśmy lekceważeni
smiley_emoticons_afraid.gif

mam pokazać wiadomości z ukrytego forum ze nie chcemy cudów ?
czy wiadomości z dyplomata topowego soja gdzie mówie ze nas nie interesuja cudy..
gramy 4fun.. w tych okolicach nie było sojuszu który był wart dołaczenia wiec stworzylismy swój...
działamy w 1 członie i jakoś nam idzie lub nie idzie nie mi to oceniac ... (nie jestem obiektywny)
z czasem wyrobiliśmy sobie jakąś tam 'markę".. na dzecie zdobyłem koronke i styknie wiem jak to śmierdzi ;)
 
Gmart mylisz się -najbardziej koronki chcą te osoby które ich nie mają -cuda budować chcą ci co ich nie budowali i tak serio te osoby zazwyczaj najmniej pomagają w budowie cudów a najbardziej krzyczą że je chcą -znam to z autopsji - budowałem kilka razy cuda i potwierdzę tę tezę i jeszcze jedno czasem buduje się cuda dla innych i tych koron sie nie chce nie ma i jestem tego przykładem jak i kilkadziesiąt osób z soja. Kolejna sprawa że czasem stawia się cuda żeby ktoś inny je nie postawił bo wiem jak to jest jak się walczy robi przewagę pozwala sojusznikowi budować cuda i w tym nawet się jemu pomaga a On później chwali się że sami to zrobili walczyli ze wszystkimi i tak dalej.
 

DeletedUser29075

Guest
Cuda jak każde inne i cały czas te same śpiewki bez zmian - my nigdy cudów nie budujemy, to już taka tradycja podobno
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Takie bzdety o grze 4fun bez cudaków to nic innego jak głęboko zakorzeniony fakt, że w obecnym składzie nie da rady ich postawić 4 lub 7 [tutaj na razie nie poruszam tematu jakości, bo wszyscy wiedzą że podczas cudaków ilość też jest ważna i to przez to tak wielu ich nie lubi] :D.

A to czy budować będziecie to jeszcze czas pokaże - jedno jest pewne, niebudowanie cudaków, chociaż 1-2 jest po prostu głupie bo wtedy taka gra nie ma sensu. Po co to wstawać rano na akcje jak nic z tego nie ma? A tak to chociaż ktoś zapamięta że było się ością w gardle i blokowało tego jednego, dwa strategiczne cudaki... :) Głównie wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa, jeśli poziom rywalizujących sojuszu jest na tyle wysoki, aby zapewnić emocje, to nie ma nic lepszego obecnie jak walka o cudaki i kto komu je wydrze jako pierwszy :) Wtedy jest dopiero fun.
 

DeletedUser24708

Guest
Cuda jak każde inne i cały czas te same śpiewki bez zmian - my nigdy cudów nie budujemy, to już taka tradycja podobno
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Takie bzdety o grze 4fun bez cudaków to nic innego jak głęboko zakorzeniony fakt, że w obecnym składzie nie da rady ich postawić 4 lub 7 [tutaj na razie nie poruszam tematu jakości, bo wszyscy wiedzą że podczas cudaków ilość też jest ważna i to przez to tak wielu ich nie lubi] :D.

A to czy budować będziecie to jeszcze czas pokaże - jedno jest pewne, niebudowanie cudaków, chociaż 1-2 jest po prostu głupie bo wtedy taka gra nie ma sensu. Po co to wstawać rano na akcje jak nic z tego nie ma? A tak to chociaż ktoś zapamięta że było się ością w gardle i blokowało tego jednego, dwa strategiczne cudaki... :) Głównie wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa, jeśli poziom rywalizujących sojuszu jest na tyle wysoki, aby zapewnić emocje, to nie ma nic lepszego obecnie jak walka o cudaki i kto komu je wydrze jako pierwszy :) Wtedy jest dopiero fun.
ja nigdy nie biegam za ekipą na każdy swiat jak ty..dlatego nie mam parcia na nic...gram 4fun.. i wielu graczy w Wariatach tez...
ta gra to rlly 4fun i tyle..
wiec nas jest tylko 50 i nie postawimy wiec sie nie obawiaj
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

1 w karierze grepo postawiłem cudy i mi styka xD
moze wariatom zechce sie kiedyś postawić kto wie ale na pewno nie ze mną na pokładzie
 

DeletedUser29075

Guest
Ale ja się kompletnie niczego nie obawiam, ja się nawet ucieszę jak ktoś będzie na horyzoncie kto temu zagrozi :) Ja absolutnie nie jestem zwolennikiem łatwej gry
smiley_emoticons_afraid.gif

I fakt - biegam za ekipą jak tylko mnie chcą, coś w tym złego? :D Lepszej ekipy na grepo nigdy nie znalazłem i tak świetnych ludzi :) Może na Omikronie było też kilka takich osób, ale to na palcach obu rąk mogę policzyć i mi miejsce zostanie jeszcze, a tutaj jest ich naprawdę sporo, a skoro sugerujesz, że ja mam parcie na cokolwiek przez to, że biegam za ekipą to jesteś w błędzie i to dużym. :)
 

DeletedUser24708

Guest
Ale ja się kompletnie niczego nie obawiam, ja się nawet ucieszę jak ktoś będzie na horyzoncie kto temu zagrozi :) Ja absolutnie nie jestem zwolennikiem łatwej gry
smiley_emoticons_afraid.gif

I fakt - biegam za ekipą jak tylko mnie chcą, coś w tym złego? :D Lepszej ekipy na grepo nigdy nie znalazłem i tak świetnych ludzi :) Może na Omikronie było też kilka takich osób, ale to na palcach obu rąk mogę policzyć i mi miejsce zostanie jeszcze, a tutaj jest ich naprawdę sporo, a skoro sugerujesz, że ja mam parcie na cokolwiek przez to, że biegam za ekipą to jesteś w błędzie i to dużym. :)


racja jedyne parcie jakie masz to iść za ekipa, by lania nie dostać
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser29075

Guest
No przecież poszedłem na Eubea i dostałem lanie :D I to razem z tobą nawet jak mi się zdaje...
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser24708

Guest
No przecież poszedłem na Eubea i dostałem lanie :D I to razem z tobą nawet jak mi się zdaje...
smiley_emoticons_auslachen2.gif

moje nie pierwsze i nie ostatnie.. no niestety pamietam ze swieciłeś sie na niebiesko
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

"z tego co pamietam to chyba czasu na gre ci brakło xD"
 

DeletedUser29075

Guest
moje nie pierwsze i nie ostatnie.. no niestety pamietam ze swieciłeś sie na niebiesko
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

"z tego co pamietam to chyba czasu na gre ci brakło xD"
Świeciłem się na niebiesko bo byłem na wyjeździe nad jeziorem typie
smiley_emoticons_lol.gif
A potem po powrocie załączyłem jeszcze raz urlop bo miałem dać sobie spokój z grepo na czas egzaminów ale jak widziałem co się dzieje to urlop dezaktywowałem jak tylko gra mi na to pozwolila, więc znów pudło. :) Siedziałem tam do końca i jak mnie Pabelix kazał z rady usunąć bo nie mógł przełknąć mojej obecności [sam go na radnego poleciłem] to wtedy oddałem miasta. :)
Więc próbuj dalej
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif


I żeby nie było, historia moich urlopów na Eubea...
30.05.18 - 03.06.18
05.06.18 - 06.06.18
 

DeletedUser24708

Guest
Świeciłem się na niebiesko bo byłem na wyjeździe nad jeziorem typie
smiley_emoticons_lol.gif
A potem po powrocie załączyłem jeszcze raz urlop bo miałem dać sobie spokój z grepo na czas egzaminów ale jak widziałem co się dzieje to urlop dezaktywowałem jak tylko gra mi na to pozwolila, więc znów pudło. :) Siedziałem tam do końca i jak mnie Pabelix kazał z rady usunąć bo nie mógł przełknąć mojej obecności [sam go na radnego poleciłem] to wtedy oddałem miasta. :)
Więc próbuj dalej
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif


I żeby nie było, historia moich urlopów na Eubea...
30.05.18 - 03.06.18
05.06.18 - 06.06.18
przeczytaj jeszcze raz: świeciłes sie na niebiesko (sojusznik)
przeciez ja to znam, i tam to słyszałem z 3 razy i na FO z raz
a co mam próbować?
smiley_emoticons_freu-dance.gif

xD przeciez tam większość która szła na urlop nagle mieli wyjazdy i egzaminy włacznie ze mną xD
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Sorry, mam alergie na te urlopy od Eboli właśnie więc jak napisałeś że się na niebiesko świeciłem to pierwsze co mi do głowy przyszło to te cholerne niebieskie kwadraciki...
 

DeletedUser15806

Guest
Gmart mylisz się -najbardziej koronki chcą te osoby które ich nie mają -cuda budować chcą ci co ich nie budowali i tak serio te osoby zazwyczaj najmniej pomagają w budowie cudów a najbardziej krzyczą że je chcą -znam to z autopsji - budowałem kilka razy cuda i potwierdzę tę tezę i jeszcze jedno czasem buduje się cuda dla innych i tych koron sie nie chce nie ma i jestem tego przykładem jak i kilkadziesiąt osób z soja. Kolejna sprawa że czasem stawia się cuda żeby ktoś inny je nie postawił bo wiem jak to jest jak się walczy robi przewagę pozwala sojusznikowi budować cuda i w tym nawet się jemu pomaga a On później chwali się że sami to zrobili walczyli ze wszystkimi i tak dalej.
Tak, Arcik. Masz racje , ale nie zrozumiales mnie. Chodzilo mi o to, ze z reguly Ci ktorzy pisza o grze 4 fun , po prostu łża. Zabezpieczaja sie, a graja by wygrac, jak wiekszosc. Nie mowie Gravi, ze Ty tez. Ale to ogol jest norma, a nie margines.
 
Wiadomośc do niektórych osób, lepiej wyjść z serwera i dostac lanie niż brać udział w tej patologi, którą prezentujecie.

Teraz do wszystkich
Mamy tyle zgłoszen i chętnych by dolaczyc do nas ze mozemy na lajcie stworzyć drugi człon, ale potem będziemy sie błąkac po wszytkich morzach jak Demony czy Rozbiórki.
Ekipa to ekipa, drugiej takiej nie ma.
Nic sie nie dzieje dwa razy.
 

DeletedUser31071

Guest
Można też umiejętnie stworzyć drugi sojusz, nie robiąc przy tym massówki ale dobierając starannie graczy. Bo brać jak leci umie każdy ale stworzyć z nich drugi-równorzędny sojusz grający na równym poziomie to już sztuka. Wtedy przepływ deffa, offa, surków itp jest o wiele lepszy i można sobie pozwolić na więcej manewrów wojennych oraz z deffem jak się dobrze zarządzi ludźmi nie jest krucho a wręcz przeciwnie.. Jest kozacko Dobór graczy powinien być w zakresie sojuszu tak aby za daleko białe nie miały ale to każdy wie ;) Wariaty zastanówcie się nad tym bo i będzie się lepiej grało. Macie z tego co wiem sporo doświadczonych graczy i wiecie na czym to polega :)
 

DeletedUser3480

Guest
masowka co to takiego?
czy masowka to 5 osob czy 50 a moze 500?

a moze tak naprawde masowka to zlepek osob nie wazne ile bez dobrego zarzadzania i bez pomyslu na siebie gdzie kazdy gra pod siebie?
 
Do góry