Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24199

Guest
Zapytaj Twojego drucha co pisal :)
Ja nie mam parcia na slawe jak Ty,nie potrzeba mi spamowac na FO bzdur.Moze dlatego ze ja juz pare lat przezylem a Ty 18 lat ukonczysz za jakies 3-4 lata?Patrzac na to jak sie wyrazasz i jak zastepujesz slowa glupkowatymi emotkami to smiem twierdzic ze nawet i wiecej.
Ale nie wazne,ja swoje wiem i nie musze sie tym chwalic tutaj ale prosze nie obrazac naszego sojuszu bo my nie obrazamy nikogo.
Tyle w temacie.
 

DeletedUser24708

Guest
no to sie mylisz :D
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

u mnie 2 z przodu już w wieku xD
sposób wyrażania ?
hmmm... chyba ten druch nie decyduje w takich sprawach a rozmawiac ma prawo z każdym..
parcie na sławe ? wystarczy ze sie brokatem obsypie i mi styka
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
smiley_emoticons_panik4.gif

ok koniec rozmowy o waszym sojku... trzymaj jeszcze głupie emotikony :D
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif

i raczej wiadomościami od brothersów bede musiał cię oświecic
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser24199

Guest
2 z przodu chyba wedlug kalendarza majow.Nikt dorosly o zdrowych zmyslach nie robi z siebie pajaca wiekszego niz jest,noo chyba ze jeszcze mu mleko kapie z pod nosa :)
Koncze ta glupkowata rozmowe.
Pokazuj co chcesz,gdzie chcesz ale nie obrazaj naszych graczy.
 

DeletedUser24708

Guest
nie obrazam twoich graczy tylko ciebie bo ty sie tym zajmujesz..
dla mnie może być nawet kalendarz księzycowy ;)
ok Elo!
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Jak raczej siedze i sie nie odzywam tylko czytam to az musialem sie zalogowac :))
Gravi nie ma jak to nie wiedziec jak bylo ale wazne by sie wypowiedziec...dno i 3 metry mułu ;)
Juz nie wspomne o szacunku ktory nalezy sie kazdemu i wyskakiwanie o frajerstwie to jedynie chyba moga pisac ludzie Twojego pokroju ktorzy o frajerach to wiedza tyle co z filmu symetria ;]
Jeszcze zapomniales dodac ze namawialiscie nas czyli Rozbiorki przeciwko Braciom ale odmowilem Ci bo taki ze mnie frajer.
A jesli chodzi o zerwanie paktu to braciaki wiedza dlaczego tak sie stalo i to jest wazne a nie to co ty chcesz tu przygwiazdorzyc.
Bajo
Za tę symetrię to masz like ode mnie :D
 
Zapytaj Twojego drucha co pisal :)
Ja nie mam parcia na slawe jak Ty,nie potrzeba mi spamowac na FO bzdur.Moze dlatego ze ja juz pare lat przezylem a Ty 18 lat ukonczysz za jakies 3-4 lata?Patrzac na to jak sie wyrazasz i jak zastepujesz slowa glupkowatymi emotkami to smiem twierdzic ze nawet i wiecej.
Ale nie wazne,ja swoje wiem i nie musze sie tym chwalic tutaj ale prosze nie obrazac naszego sojuszu bo my nie obrazamy nikogo.
Tyle w temacie.
Ja duzo rzeczy pisze i podkrecam atmosfere, a tacy jak ty lykaja to, bo nie macie swojego zdania i zrobiliscie to co ja kazalem
PS. DZIEKI MORDO ZA PW, LECIMY Z TEMATEM!
 

DeletedUser29990

Guest
Co mają emotki do wieku? Mariola lat 50 nie może sobie dać emotki ":D" bo będzie uważana za dziecko? Tak samo jest ze skrótem "xd". No cóż.. Ktoś może mieć 15 i być dojrzały a ktoś może mieć 40 i nadal się zachowywać jak dziecko :O Gravi ja Cię posypę tym brokatem bo już wystarczająco siebie upiększyłem :D:D:D:D:D xd xd xd
 

DeletedUser24708

Guest
Co mają emotki do wieku? Mariola lat 50 nie może sobie dać emotki ":D" bo będzie uważana za dziecko? Tak samo jest ze skrótem "xd". No cóż.. Ktoś może mieć 15 i być dojrzały a ktoś może mieć 40 i nadal się zachowywać jak dziecko :O Gravi ja Cię posypę tym brokatem bo już wystarczająco siebie upiększyłem :D:D:D:D:D xd xd xd

smiley_emoticons_cuinlove.gif
brokat koniecznie różowy "iksde"
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

EliaSS nie dawaj emotek bo wyjdzie jeszcze ile Ty masz lat
smiley_emoticons_baby_junge2.gif


i taki dodatek dla reszty ze ci 15-latkowie lepiej ogarniaja władze i strategie w sojuszu niż nie jeden wyga :D
 

DeletedUser29990

Guest
Ciekawie.. A jeśli chodzi o sojusze a nie pojedyncze jednostki? Chętnie bym poczytał
 
ey dziwne... on jest całkiem miły, inteligentny i na moje dobrze wychowany... to coś moja wiedza kuleje o.o
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31409

Guest
Pomijając Mazak i jego armie lachonów....może chce ktoś surowce kopić ???:D:D
 
Mam swój mózg człowieku :p więc sobie nie życzę nazywania mnie naiwną :p a szaraki... cush czasem sie je wali by powkurzać przeciwnika, w końcu jak już pisałam wcześniej grepolis to tylko gra... a nie życie :p
 
Do góry