Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31409

Guest
Ohhh..wywalili wszystko smutegg wielki... Co ja biedny pocznę :(
Moja Bogini niech mi powie jak ma na imię....Mój dzień będzie znacznie piękniejszy :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser30831

Guest
Nie wiem o jakim okresie piszesz ale uświadomię Ciebie -odkąd DW na świecie się pojawili i nie zaatakowano nas póki byliśmy mali -a mieliście wszyscy przewagę nad nami 2 tyg. a nad niektórymi nawet 3 tyg. to już było wiadomo że żaden sojusz Top1 i inny Top nie ma szans przetrwać bo nieskromnie powiem zostaliśmy jedynym z dwóch sojuszy który ma do tego prawo drugim są Rozbiórki -Oni jako jedyni jak byliśmy jeszcze mali -zaczynaliśmy chcieli z nami konkretnie rozmawiać a reszta nas zlała między innymi dla tego Discord został naszym wrogiem a później Żniwiarze -chociaż u nich winny jest też ich szef Fleszar ale to inna bajka. Co do paktu Rozbiórek z SPQR wież mi że długo byli razem mimo że uważałem że to ogranicza Rozbiórki -mimo naszych nacisków nie zerwali z nimi kontaktów -dopiero po czasie jak już wszystko SPQR brało do siebie jak leci -tak wiem u nas też mamy 3 soje ale nie bierzemy jak leci graczy i nie zabieramy wrogów sojusznikowi -tak samo nas SPQR załatwiło zabierając nam czerwonych do siebie dla tego szybko stali się wrogiem -jak widać nie zbyt wysokich lotów bo już ich prawie nie ma ale tak jest jak się bierze słupy.
Brothersi z wami rozmawiali jeszcze jak nie byliscie pod szyldem DW tylko jakims innym ktorego juz nie pamietam ale "jestesmy zbyt daleko wiec zrywamy z wami pakt"

Nie mow ze wy nie braliscie byle kogo bo nie chce mi sie szukac Twojego wpisu "Dlatego nie gra u nas taki pan jak Zieloony" po czym dwa dni pozniej juz byl u was.

Wysokich lotow moze nie bylismy bo na 3 fronty to nikt by nie wydoil ale jak widzicie jeszcze w rankingu jestesmy i szarakow nie planujemy :)
 
Brothersi z wami rozmawiali jeszcze jak nie byliscie pod szyldem DW tylko jakims innym ktorego juz nie pamietam ale "jestesmy zbyt daleko wiec zrywamy z wami pakt"

Nie mow ze wy nie braliscie byle kogo bo nie chce mi sie szukac Twojego wpisu "Dlatego nie gra u nas taki pan jak Zieloony" po czym dwa dni pozniej juz byl u was.

Wysokich lotow moze nie bylismy bo na 3 fronty to nikt by nie wydoil ale jak widzicie jeszcze w rankingu jestesmy i szarakow nie planujemy :)
Dziwne bu tutaj gram od początku jako DW i ja je założyłem razem z guzitso i nie było innej nazwy sojuszu coś się Tobie ....
Co do Zieloony to jest to dobry gracz lepszy niż Ty a Ciebie o ile dobrze pamiętasz nie przyjąłem do soja mimo że pytałeś się czy miejsce dla Ciebie się znajdzie.
Fronty i 3 wojny hmm pamiętam kilka takich światów gdzie wszyscy na nas lecieli ba jeden taki był na globalu i wiesz co?? Daliśmy radę i wygraliśmy tam.
 

DeletedUser30831

Guest
Dziwne bu tutaj gram od początku jako DW i ja je założyłem razem z guzitso i nie było innej nazwy sojuszu coś się Tobie ....
Co do Zieloony to jest to dobry gracz lepszy niż Ty a Ciebie o ile dobrze pamiętasz nie przyjąłem do soja mimo że pytałeś się czy miejsce dla Ciebie się znajdzie.
Fronty i 3 wojny hmm pamiętam kilka takich światów gdzie wszyscy na nas lecieli ba jeden taki był na globalu i wiesz co?? Daliśmy radę i wygraliśmy tam.
Ciezko mi w to uwierzyc widzac jak na kazdym swiecie lecicie w pakcie z topka wypowiadajac pakt w momencie ktory jest dla was najabrdziej korzystny :)

Moze jest lepszy moze nie ciezko ocenic gracza ktory zmienia strone jak widzi na liczniku 3 ataki i przechodzi do wroga tak jak zrobil to Pan ZielOony. Wiec powiedz prosze jak wyrobiles sobie o mnie taka opinie ? :D

Nie nazywaliscie sie na poczatku "nie umiem handlowac" ? :)
 
Ostatnia edycja:
Ciezko mi w to uwierzyc widzac jak na kazdym swiecie lecicie w pakcie z topka wypowiadajac pakt w momencie ktory jest dla was najabrdziej korzystny :)

Moze jest lepszy moze nie ciezko ocenic gracza ktory zmienia strone jak widzi na liczniku 3 ataki i przechodzi do wroga tak jak zrobil to Pan ZielOony. Wiec powiedz prosze jak wyrobiles sobie o mnie taka opinie ? :D

Nie nazywaliscie sie na poczatku "nie umiem handlowac" ? :)
Pakty z najlepszymi hehe tak dyplomacja to coś czego nie potrafisz ogarnąć.
Popatrz na staty i zobaczysz gdzie grałem tutaj wcześnie co do wyrobienia sobie zdania o Zieloonym -trzeba umieć wydobyć potencjał z gracza do tego jest aktywny pomaga co o Tobie nie da się powiedzieć.
 

DeletedUser30831

Guest
Pakty z najlepszymi hehe tak dyplomacja to coś czego nie potrafisz ogarnąć.
Popatrz na staty i zobaczysz gdzie grałem tutaj wcześnie co do wyrobienia sobie zdania o Zieloonym -trzeba umieć wydobyć potencjał z gracza do tego jest aktywny pomaga co o Tobie nie da się powiedzieć.
nie z najlepszymi a z topka i nigdy nie twierdzilem ze dyplomacje ogarniam bo nawet sie nia nie zajmwoalem, chociaz jak widac nawet najbardziej trwale pakty sa zrywane przez plotki ktore ktos rozpowiada :)

Nie chodzilo mi o Twoje zdanie na temat zielonego (nie wnikam jak wydobyles ten potencjal w dwa dni zmieniajac zdanie o nim o 180 stopni ) ale na moj temat bo nigdy ze soba nie gralismy a wrecz przeciwnie zawsze bylismy po przeciwnych stronach a argument ze nie jestem aktywny i nie pomagam nikomu jest wyssany z palca. Za nim pojawily sie ataki na mnie bylem w top 20 defensorow :)

Nie chodzi mi o to gdzie grales wczesniej a pod jakim "szyldem" mialem na mysli nazwe sojuszu ktora na poczatku brzmiala "nie umiem handlowac" i juz wtedy pisalismy do was w sprawie pona / paktu i nigdy nie zrobilismy nic co mogloby go zerwac :) sami to zrobiliscie wiedzac ze dzieki waszemu walkowi Rozbiorki nas wyroluja.

Jestes dobrym graczem i tego nie mozna nie przyznac ale Twoje przekrety sa tak slabe ze mozna je wszystkie obalic jednym postem. Szkoda tylko ze nikt nie ma na to czasu i slepo lyka to co pisze "weteran"
 
Zgodzę sie, dyplomacja Demonów jest na wysokim poziomie, potrafią znalezć punkt zaczepienia oraz wyjsc w przyszlość, ale czy to źle?
Dla nich jak najbardziej na plus, dla innych juz nie.
W sumie taka to jest gra, ze z kims trzeba walczyc.
Ja ostatnie 4-5 serwerów tylko się bronilem i nic nie wygralem, więc jeśli i tutaj bede musial sie bronić to w sumie będę robil to co umiem najlepiej.
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser30831

Guest
Zgodzę sie, dyplomacja Demonów jest na wysokim poziomie, potrafią znalezć punkt zaczepienia oraz wyjsc w przyszlość, ale czy to źle?
Dla nich jak najbardziej na plus, dla innych juz nie.
W sumie taka to jest gra, ze z kims trzeba walczyc.
Ja ostatnie 4-5 serwerów tylko się bronilem i nic nie wygralem, więc jeśli i tutaj bede musial sie bronić to w sumie będę robil to co umiem najlepiej.
smiley_emoticons_panik4.gif
absolutnie nie mowie ze jest to zle ale jesli ktos na FO chwali sie jak wygrywa swiaty majac wojny na 3 fronty a na wszystkich poprzednich swiatach ma pol swiata zielone to cos jest nie w porzadku
 
absolutnie nie mowie ze jest to zle ale jesli ktos na FO chwali sie jak wygrywa swiaty majac wojny na 3 fronty a na wszystkich poprzednich swiatach ma pol swiata zielone to cos jest nie w porzadku
No tak, podobnie bylo na Apolloni, ale w sumie fajnie ze SIGMA sie zaczęla bić.
Wlasnie na tym to polega.
Znam wieksze przekrety, tak jak na Tebach tomaszek mi pisze ze nie bierzemy od wroga ludzi bo jak moj sojusz zabierze to zrywa pakt bo nie bedzie kogo bic, a za 2dni bierze do sojuszu 30 osób.
Szkoda słow.
 

DeletedUser29990

Guest
A Ty Prawica się nie przejmuj ani tak samo Arcik choć on nie ma czego się obawiać haha ;)
Bawcie się tą grą a wyjdą z was niezłe wariaty :)
 

DeletedUser31057

Guest
Aby bawić się grą w doborowym towarzystwie, należałoby najpierw poprosić Eliass'a o nie publikowanie niczego na forum :D ale skoro już musisz coś pisać, opowiadaj co tam u Wariatów. Oczywiście "wynieś tylko atmosferę", chwilowo nikt nie potrzebuje kreta u nich, więc pewnie Ci się nudzi :p
 
Aby bawić się grą w doborowym towarzystwie, należałoby najpierw poprosić Eliass'a o nie publikowanie niczego na forum :D ale skoro już musisz coś pisać, opowiadaj co tam u Wariatów. Oczywiście "wynieś tylko atmosferę", chwilowo nikt nie potrzebuje kreta u nich, więc pewnie Ci się nudzi :p
Nie pasowało mu u was "doborowe towarzystwo" to i krecil, sam bym tak zrobil.
Bo jestem wariatem, i tffu na takich jak ty co na rogu zrobi za darmo, tylko by gram dostac.
 
Prawica serio zerknij w potuska i zobaczysz że ba tym świecie nie grałem nigdzie indziej i nazwy soja nie zmieniałem pomyliłeś nas z sojyszem śmierci bo Oni wcześniej mieli nazwę z handlem związaną
Prawda kilku graczy od nich jest u nas ale to nie jest ten sojusz co myślisz
Sprawdź wpierw fakty a później spinaj się na FO
 

DeletedUser11618

Guest
Ciezko mi w to uwierzyc widzac jak na kazdym swiecie lecicie w pakcie z topka wypowiadajac pakt w momencie ktory jest dla was najabrdziej korzystny :)

Moze jest lepszy moze nie ciezko ocenic gracza ktory zmienia strone jak widzi na liczniku 3 ataki i przechodzi do wroga tak jak zrobil to Pan ZielOony. Wiec powiedz prosze jak wyrobiles sobie o mnie taka opinie ? :D

Nie nazywaliscie sie na poczatku "nie umiem handlowac" ? :)


Drogi kolego Prawica.

Nie zawsze szło nam tak jak to opisujesz. Na globalu front był z każdej strony i do tego pewna niewiasta od nas poszła do wroga. Tam nie było zmiłuj brak bonusu i morale i z każdej strony czerwień więc co ty możesz wiedzieć o walce. Kolejna sprawa to sam ty, o ile pamięć mnie nie myli to grałeś na Apolloni i jak tam zakończyłeś po akcji na Ciebie?

Więc proszę cię nie opowiadaj bajek bo wystarczy podkręcić tempo i już cię nie ma :) To samo napisałem u nas w soju że jak Prawica trzyma za stery to żaden przeciwnik z was nie będzie ^^
 
Do góry