Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30831

Guest
Drogi kolego Prawica.

Nie zawsze szło nam tak jak to opisujesz. Na globalu front był z każdej strony i do tego pewna niewiasta od nas poszła do wroga. Tam nie było zmiłuj brak bonusu i morale i z każdej strony czerwień więc co ty możesz wiedzieć o walce. Kolejna sprawa to sam ty, o ile pamięć mnie nie myli to grałeś na Apolloni i jak tam zakończyłeś po akcji na Ciebie?

Więc proszę cię nie opowiadaj bajek bo wystarczy podkręcić tempo i już cię nie ma :) To samo napisałem u nas w soju że jak Prawica trzyma za stery to żaden przeciwnik z was nie będzie ^^
Ciekawe bo grales tylko raz przeciwko mnie - jestem pewny ze duzo o mnie wiesz :D

No jak skonczylem na Apolloni ? Gralem do konca az Lesny i inni skonczyli :)

Co ja moge wiedziec o walce, no tak kolego roku jestes jedynym czlowiekiem w polsce ktory gral na globalu i tylko TY wiesz jak PRAWDZIWA walka wyglada. Ten global chyba tak wam dal w tylek ze teraz same zielonki robicie :D :D

Kolejna sprawa jest taka ze ja za sterami siedzialem jakies hmm... 2 tygodnie ? i zajmowalem sie tylko koordynowaniem deffa :D
 

DeletedUser30831

Guest
Prawica serio zerknij w potuska i zobaczysz że ba tym świecie nie grałem nigdzie indziej i nazwy soja nie zmieniałem pomyliłeś nas z sojyszem śmierci bo Oni wcześniej mieli nazwę z handlem związaną
Prawda kilku graczy od nich jest u nas ale to nie jest ten sojusz co myślisz
Sprawdź wpierw fakty a później spinaj się na FO
potusek pokazuje tylko zmiany sojuszu a nazwy juz nie. Mam stare wiadomosci z kims od was z rady jak zwracalem sie do was jako do "nie umiem handlowac"

Z reszta ja o nic nie spinam, odpowiadam tylko na wasze narcystyczne zapedy :D
 

DeletedUser11618

Guest
Ciekawe bo grales tylko raz przeciwko mnie - jestem pewny ze duzo o mnie wiesz :D

No jak skonczylem na Apolloni ? Gralem do konca az Lesny i inni skonczyli :)

Co ja moge wiedziec o walce, no tak kolego roku jestes jedynym czlowiekiem w polsce ktory gral na globalu i tylko TY wiesz jak PRAWDZIWA walka wyglada. Ten global chyba tak wam dal w tylek ze teraz same zielonki robicie :D :D

Kolejna sprawa jest taka ze ja za sterami siedzialem jakies hmm... 2 tygodnie ? i zajmowalem sie tylko koordynowaniem deffa :D

Dużo nie dużo ale szarość mówi sama za siebie ile jesteś wart ;)

Nie jestem jedyny który tam grał ale skoro uważasz że to jest spacerek to zostaw namiary do siebie i jak będziemy się wybierać na kolejny global (a takie plany są) to zobaczysz dopiero co to znaczy jazda całą dobę :D
 

DeletedUser30831

Guest
Dużo nie dużo ale szarość mówi sama za siebie ile jesteś wart ;)

Nie jestem jedyny który tam grał ale skoro uważasz że to jest spacerek to zostaw namiary do siebie i jak będziemy się wybierać na kolejny global (a takie plany są) to zobaczysz dopiero co to znaczy jazda całą dobę :D
Jak tylko studia pozwola to chetnie zostawie namiary na siebie :D

a szarosc po tym jak odpadl glowny czlon ktory trzymal mnie w sojku nie jest najgorsza rzecza jaka mozna zrobic. Dla przykladu szarosc - powrot - szarosc ~ ulubieniec Hopoe
 

DeletedUser29990

Guest
Gravi.. No co Ty.. Wczoraj piłeś to poczekaj..może jakiś bobas wskoczy:D
 

DeletedUser15806

Guest
Drogi kolego Prawica.

Nie zawsze szło nam tak jak to opisujesz. Na globalu front był z każdej strony i do tego pewna niewiasta od nas poszła do wroga. Tam nie było zmiłuj brak bonusu i morale i z każdej strony czerwień więc co ty możesz wiedzieć o walce. Kolejna sprawa to sam ty, o ile pamięć mnie nie myli to grałeś na Apolloni i jak tam zakończyłeś po akcji na Ciebie?

Więc proszę cię nie opowiadaj bajek bo wystarczy podkręcić tempo i już cię nie ma :) To samo napisałem u nas w soju że jak Prawica trzyma za stery to żaden przeciwnik z was nie będzie ^^
No, ja chyba moge sie o tym wypowiedziec. Po latach kazdy troche przesadza. Na globalu bylo tak. Byl Space Invaders w ktorym gralem, Juggernaut i Polish Legion. SI poprzedni swiat wygralo z Jugerami wiec na Helorusie byla wojna. PL to wykorzystal i zawiazal pakt z Jugerami. Spokojnie sie dzieki temu rozwinal. A kluczem byl najlepszy w historii grepo system wymiany graczy na kontach, jeden konczyl, na jego miejsce wskakiwal drugi. Gdy wreszcie reszta sie w tym procederze zorientowala bylo juz za pozno. Polish Legion dyktowal warunki a reszta choc czerwona mogla tylko oczekiwac wymiaru kary. Ja grajac w SI bylem pelen podziwu, dlatego od Helorusa gram praktycznie tylko na polskich swiatach. PL wygral Helorus moze niezbyt fair, bo wiadomo, ze w czasie gry kazdy sojusz traci graczy, a oni nie tracili tylko podmieniali, ale grali fantastycznie. Pamietam komentarze , to maszyny nie ludzie itp. Takiej organizacji na globalu przed PL nie pokazal zaden sojusz.
 

DeletedUser15965

Guest
Też tam grałem na początku świata i pamiętam jak nas cisnęli. Najbardziej mi było żal, że inny polski sojusz - White Eagle nie chciał z nami iść ramie w ramię. A sytuację odwróciła dyplomacja, jak Gmart pisze. Natomiast też pamiętam, że tam przeciw nam grali jacyś mega złotnicy z supportu i to był chyba główny problem.
 
potusek pokazuje tylko zmiany sojuszu a nazwy juz nie. Mam stare wiadomosci z kims od was z rady jak zwracalem sie do was jako do "nie umiem handlowac"

Z reszta ja o nic nie spinam, odpowiadam tylko na wasze narcystyczne zapedy :D
Nie no miałem Ciebie za kiepskiego wojownika ale inteligentnego człowieka -myliłem się i to i to u Ciebie leży potusek pokazuje kiedy nasz sojusz powstał i też pokazuje kiedy ja się zalogowałem tutaj -do tego sprawdź te pw co pisałeś z naszym radnym i jestem pewien że nie był to nasz radny daję przykład radnym tych handlarzy był Tracz25 ale od nich doszedł do nas jako zwykły gracz.
 

DeletedUser30831

Guest
Nie no miałem Ciebie za kiepskiego wojownika ale inteligentnego człowieka -myliłem się i to i to u Ciebie leży potusek pokazuje kiedy nasz sojusz powstał i też pokazuje kiedy ja się zalogowałem tutaj -do tego sprawdź te pw co pisałeś z naszym radnym i jestem pewien że nie był to nasz radny daję przykład radnym tych handlarzy był Tracz25 ale od nich doszedł do nas jako zwykły gracz.
ja na szczescie nigdy za inteligentnego Cie nie uwazalem :D mowie o jednym a Ty o drugim. Ogarnij sie Art albo skoncz pic bo Ci alkohol szare komorki zabija :D :D
 
Prawica jednak to co piszą o Tobie ludzie z Twojego soja to cała prawda nie wierzyłem im że może z Tobą być aż tak kiepsko ale jednak, nawet dzisiaj po naszej dyskusji na FO dostaje pw od ludzi z Twojego soja żeby przestać Tobie cokolwiek tłumaczyć [CENZURA]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31416

Guest
tak całkiem obiektywnieArt, zastanawiam sie czy stapasz jeszcze po ziemi czy unosisz sie nad ziemia, j;)
 

DeletedUser30831

Guest
Prawica jednak to co piszą o Tobie ludzie z Twojego soja to cała prawda nie wierzyłem im że może z Tobą być aż tak kiepsko ale jednak, nawet dzisiaj po naszej dyskusji na FO dostaje pw od ludzi z Twojego soja żeby przestać Tobie cokolwiek tłumaczyć [CENZURA]
Arcik Ty to jednak powinienes zaczac bajki pisac haha :D :D takich opowiesci to by sie nawet bracia Grimm nie powstydzili :D
 

DeletedUser31057

Guest
niezła prowokacja, już się ludzie zlatują żeby tu bruździć - w tym ja, przyznaję :D
a na świecie nic, nuda. Wróciłem z urlopu a tu się okazuje że nie bardzo jest co robić. Miasteczka sobie bobuje :]
 
Do góry