Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27353

Guest
a bo spamu nie w temacie na 3 ekrany jest, szkoda czytać
sytuacja jest taka że jakis sojusz Bez nazwy zabrał się za walke z demonami i nawet cos im tam miast zabrał (szacun dla Was), pewnie ich zaraz demoniaki zauważą i pójdą z kontrą. także ostatni tydzień ciekawy...RE rosną w ekspresowym tempie, Demoniaki mają chwilową czkawkę ze względu na brak PW a tym samym slotów, więc Bez Nazwy mocno w tym temacie pomaga :)
Jakieś dziwne z miejsca poniżej pleców historie gracza Prawica bawią, też jestem tu od 1 dnia powstania demoniaków i nie wiem już czy sie mi czasoprzestrzeń zakrzywiła, czy Pan Prawica nie próbuje przypadkiem tu sie zareklamować jako szef propagandy jakiejś nowej partii (gosciu, jak bym tu nie grał to bym Ci uwierzył, serio)
Pozatym było już kilka fajnych rozbitych bunkrów, gdzie poszło ponad 100 ataków demonów, mam nadzieje że świat troche rumieńców nabierze bo narazie mamy litanie żali ekip zlanych przez demoniaków.
Na top1 świata czyli RE nikt się nie skarży i użala?
Już nas demony zauważyły :) Tak że nudy nie ma.
 

DeletedUser23982

Guest
Jakis sojusz Bez Nazwy? Przypominam, że wy współżyjecie z RE. Idziecie za rączkę. Nabierz szacunku. Bo to, że macie przewage graczu na tym świecie nie znaczy, ze jesteśmy od was gorsi. Tez ostatnio straciliście miasta. Dobrze my wiecej. Przynajmniej nie stoimy w kółku różańcowym i nie podajemy każdemu rączki, bo będzie łatwiej..
 

DeletedUser29075

Guest
O, jakiś Wolf się odezwał
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Nie ma się co spinać :D Mnie to boli tylko ten fakt, że ta wasza akcja mnie ominęła, ale czekam na kolejną, mam nadzieję się nie zawieść :D
 

DeletedUser3480

Guest
Jakis sojusz Bez Nazwy? Przypominam, że wy współżyjecie z RE. Idziecie za rączkę. Nabierz szacunku. Bo to, że macie przewage graczu na tym świecie nie znaczy, ze jesteśmy od was gorsi. Tez ostatnio straciliście miasta. Dobrze my wiecej. Przynajmniej nie stoimy w kółku różańcowym i nie podajemy każdemu rączki, bo będzie łatwiej..
wybacz hopkowi taki ma styl bycia.

sojusz bez nazwy to na ta chwile najlepszy przeciwnik demonow jaki byl na tym swiecie.
maly, agresywny, nie boi sie atakowac i sie ladnie broni i kombinuje deplomatycznie

nie pisze to ironicznie tylko z szacunku i podziwu
 

DeletedUser29075

Guest
wybacz hopkowi taki ma styl bycia.

sojusz bez nazwy to na ta chwile najlepszy przeciwnik demonow jaki byl na tym swiecie.
maly, agresywny, nie boi sie atakowac i sie ladnie broni i kombinuje deplomatycznie

nie pisze to ironicznie tylko z szacunku i podziwu
Toć to idzi użył sformułowania "jakiś sojusz Bez nazwy" :D Ja tylko w tonie tej wypowiedzi przywitałem się z Wolfem którego kojarzę już z któregoś świata :D

A co do tego stylu bycia to prawda akurat, tylko ja to mam swoich kilku ulubieńców takich co to się spinają jak na zawołanie :D
 

DeletedUser23982

Guest
Manfred miałem na myśli wypowiedź idzibossa. Hoopoe to dobry kolega z wcześniejszych światów. Czego mamy się bać. Utraty miast? Ja lubię walczyć. Między nami, a Brothersami czy Żniwiarzami jest różnica. Oni się poddali, a my walczymy i będziemy walczyć. Jeżeli mielibyśmy wątpliwości i strach przed wami to nie mamy po co grać
 

DeletedUser3480

Guest
Manfred miałem na myśli wypowiedź idzibossa. Hoopoe to dobry kolega z wcześniejszych światów. Czego mamy się bać. Utraty miast? Ja lubię walczyć. Między nami, a Brothersami czy Żniwiarzami jest różnica. Oni się poddali, a my walczymy i będziemy walczyć. Jeżeli mielibyśmy wątpliwości i strach przed wami to nie mamy po co grać
i to mi sie podoba. Wieksza wygrana jest zostac pokonany w dobrej walce a nizeli wygrac w kiepskiej.
 

DeletedUser31057

Guest
Dobra to teraz ja robie Dymy.
Rozbiorki CZEKAM na PW.
my też bylibyśmy wdzięczni za kilka pw, więc może zaatakujecie nasze miasta, zamiast ujadać na forum? :] dopiero jak koleś dał ifno o buncie jak ten się już praktycznie zaczynał, to zdobyliście się na atak. Lipa, brakło Wam jakoś 5 zagród ogni żeby podbić, ale doceniamy starania :D nawet nieźle wychodzi Wam też przejmowanie naszych nieaktywnych, co zawdzięczacie temu, że brakuje nam slotów na rozbiórki wewnętrzne. Czekamy, aż zaatakujecie kogoś aktywnego i pokażecie klasę :D
 

DeletedUser3480

Guest
niestety trudno zabrac wioche aktywnemu dla tego daje sie ich na front :)

ale atakowanie mniej aktywnych to dobra strategia. Malym kosztem cel osiagniety
 

DeletedUser29990

Guest
Po co mamy atakować aktywnych? :) Wiadomo, że szansa na podbicie jest mała :) Wzięliśmy miasto nieaktywnego który był w Waszym sojuszu tym samym jako tako wchodzimy na rejony a więc wytłumaczenie że "nieaktywny" to żadne wytłumaczenie. Był w waszym sojuszu i tyle mnie interesuje :) Choć żadnej akcji jeszcze na was nie zrobiliśmy :/
 
my też bylibyśmy wdzięczni za kilka pw, więc może zaatakujecie nasze miasta, zamiast ujadać na forum? :] dopiero jak koleś dał ifno o buncie jak ten się już praktycznie zaczynał, to zdobyliście się na atak. Lipa, brakło Wam jakoś 5 zagród ogni żeby podbić, ale doceniamy starania :D nawet nieźle wychodzi Wam też przejmowanie naszych nieaktywnych, co zawdzięczacie temu, że brakuje nam slotów na rozbiórki wewnętrzne. Czekamy, aż zaatakujecie kogoś aktywnego i pokażecie klasę :D
No i co z tego ze był nieaktywny, gdzie wasze czujki, to jest cala wasza wyspa a ja sobie wchodze po jednym ataku i potem klocek xdd
Mordo beczke mam z was, a dzisiaj jeszcze ładnie sie topicie, predzej czy później od was wysiąda psychicznie.
http://prntscr.com/kevxti sojusz top 1 i wtopa na całego
smiley_emoticons_lol.gif


Kolejna roznica, gdy my wysylalismy na was ognie to wszystkie moje paczki byly na "+" z pkt walki wiec mordo serio beczka z was, a stalo podobna ilosc birem jak teraz u nas.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29576

Guest
Te, kto jest u Was na avatarze sojuszu? Mam beczkę z tych typów na zdjęciach :D
 

DeletedUser30770

Guest
Najważniejsza róznica miedzy nami a wami jest taka, że my nie trash-talkujemy co chwile takimi żałosnymi testami typu (cytuje):
"Topcie sie dalej, zapraszam do zabawy." , "Dziękuję bardzo za PW", chwalenie się jak małe dziecko "Ojejku zobaczcie ile mi sie udało dzisiaj dzieki wam PW zdobyć" albo "niby taki top1 sojusz i wtopa na całego"

Jest to takie żenujące i naprawdę z całego serca wam współczuję że chce wam się takie rzeczy wypisywać i że odczuwacie z tego radość / jest to dla was zabawne. Chyba ze taki jest wasz plan, zeby nas sprowokować albo zezłościć. No nie wiem. Jak tak to powodzenia. Miłej zabawy

Bronicie jedne miasto i od razu robicie spam WSZĘDZIE, na GŁÓWNYM FORUM, wysyłacie MASSY do naszego sojuszu całęgo itd. Jesli jedna obrona miasta to dla was takie wielkie osiągniecie to jak zdobędziecie kiedyś nasze 1 miasto to chyba oszalejecie wszyscy ze szczęścia, albo nie wiem jakie tam emocje przeważają podczas tego całego krzyczenia na lewo i prawo.



Tak lekko z innej beczki.

Po ostatniej akcji naszego sojuszu (Rozbiórki Express) na gracza "Siopy" z S P Q R otrzymalismy taką wiadomośćL


Akcja-graty

gratki dla wszystkich uczestniczących we wczorajszej akcji na mnie.

pozdrawiam
Jarek



(Jeszcze tez ten gracz gratulował nam na pw współpracy i takie tam)
I takich ludzi i przeciwników to ja szanuję bardzo aż chce sie grać w tą grę. A nie jakieś wasze pseudo wyśmiewanie, wychwalanie, nie wiadomo co. Az mi sie smutno robi jak widze z kim gramy na jednym swiecie.

PS: Wylałem swoje żale. Przepraszam ze tak ofensywnie i jesli kogos to uraziło to sorki.
 
Najważniejsza róznica miedzy nami a wami jest taka, że my nie trash-talkujemy co chwile takimi żałosnymi testami typu (cytuje):
"Topcie sie dalej, zapraszam do zabawy." , "Dziękuję bardzo za PW", chwalenie się jak małe dziecko "Ojejku zobaczcie ile mi sie udało dzisiaj dzieki wam PW zdobyć" albo "niby taki top1 sojusz i wtopa na całego"

Jest to takie żenujące i naprawdę z całego serca wam współczuję że chce wam się takie rzeczy wypisywać i że odczuwacie z tego radość / jest to dla was zabawne. Chyba ze taki jest wasz plan, zeby nas sprowokować albo zezłościć. No nie wiem. Jak tak to powodzenia. Miłej zabawy

Bronicie jedne miasto i od razu robicie spam WSZĘDZIE, na GŁÓWNYM FORUM, wysyłacie MASSY do naszego sojuszu całęgo itd. Jesli jedna obrona miasta to dla was takie wielkie osiągniecie to jak zdobędziecie kiedyś nasze 1 miasto to chyba oszalejecie wszyscy ze szczęścia, albo nie wiem jakie tam emocje przeważają podczas tego całego krzyczenia na lewo i prawo.



Tak lekko z innej beczki.

Po ostatniej akcji naszego sojuszu (Rozbiórki Express) na gracza "Siopy" z S P Q R otrzymalismy taką wiadomośćL


Akcja-graty

gratki dla wszystkich uczestniczących we wczorajszej akcji na mnie.

pozdrawiam
Jarek



(Jeszcze tez ten gracz gratulował nam na pw współpracy i takie tam)
I takich ludzi i przeciwników to ja szanuję bardzo aż chce sie grać w tą grę. A nie jakieś wasze pseudo wyśmiewanie, wychwalanie, nie wiadomo co. Az mi sie smutno robi jak widze z kim gramy na jednym swiecie.

PS: Wylałem swoje żale. Przepraszam ze tak ofensywnie i jesli kogos to uraziło to sorki.
Miasto straciliscie to i wczoraj pite bylo u Wariatach hehee

Beczke mam z was, a wy sie prujecie.
 
Do góry