Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31067

Guest
Latanie po pw to mozna uznac mnie dzis jak polecialem wam wbic bunt.
http://prntscr.com/kf10pd
Serio Vandalus patologia w twojej glowie.

co masz na myśli patologia ? Jeśli nie znasz słów to i po prostu nie używaj, ledwo zacząłeś raczkować a już chcesz biegać ? dziecko uspokój się bo słońce Ci za mocno przygrzało a masz jeszcze miesiąc by odpocząć i wrócić do szkoły by się czegoś nauczyć.

"Patologia" to chyba słowo Ci bliskie bo musisz się w nim nie dość że otaczać to chyba jeszcze je akceptować na własnym podwórku lub w otoczeniu bliskich jak mniemam ? Chyba że chcesz aż tak Cie to boli i wmawiasz sam sobie że u Ciebie wszystko jest ok a wszyscy inni to "patolusy /patologia / itd. " Proponuje Ci trochę odstawić komputer i ogarniecie się bo to chyba już poważne stadium jeśli nie widzisz że sam tą patologie reprezentujesz. Proponuje Ci udanie się do jakiegoś psychologa może być to nawet szkolny jak to w Twoim przypadku jest.
 

DeletedUser31057

Guest
zostawmy już komedianta w spokoju, bo zaraz strzeli szaraki i tyle go na świecie widzieliśmy :D dajmy mu jeszcze trochę pograć i pohejtować w spokoju :]
 

DeletedUser18621

Guest
Gratulacje dla sojuszu Rozbiórki Express za przekroczenie progu 10 milionów punktów :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30770

Guest
A dziękujemy bardzo w imieniu całego sojusz :)

Ale cicho i pusto się zrobiło na tym forum. Dzikie wariaty też jakoś tak ucichły... Ciekawe czemu... :rolleyes: hihihi
 

DeletedUser3480

Guest
ellkomen.. jak chcesz żebym cośCi odpisał to warto odblokować mnie na pw :)
 
Sluchaj ja wiem ze boli Cie to ze wam tam wybilem 20k ladu ale coz poradzic, nudzilo sie to i lad padal na murku 5 czy nawet 3 poziomie :)
A zlota tyle wydalem ze pewnie wyzywilbym pol Twojej rodziny skoro znasz tylko slowo patola. Aaaa no tak, zapomnialem ze przeciez jestes okolicznym blaznem i nic wiecej nie posiadasz w slowniku. Zapytaj Eliasa niech Ci tam wyszuka jakies slowa na google bo on juz taki dorosly jest,w koncu rocznik 2001 wiec chyba starszy od Ciebie o jakies 5 lat. A no i wali bronki z kolegami z tego co zarobi, moj bohater :))
20K to ty ale offa rozwaliles tymi atakami, nawet nie umiesz dobrze budowac offów więc uwazam ze twoje latanie jest "patologiczne".
Ja dwa dni spedzilem poza domem, wiec dopiero teraz odpisuje, a ty pewnie czekasz na moj wpis.
 
co masz na myśli patologia ? Jeśli nie znasz słów to i po prostu nie używaj, ledwo zacząłeś raczkować a już chcesz biegać ? dziecko uspokój się bo słońce Ci za mocno przygrzało a masz jeszcze miesiąc by odpocząć i wrócić do szkoły by się czegoś nauczyć.

"Patologia" to chyba słowo Ci bliskie bo musisz się w nim nie dość że otaczać to chyba jeszcze je akceptować na własnym podwórku lub w otoczeniu bliskich jak mniemam ? Chyba że chcesz aż tak Cie to boli i wmawiasz sam sobie że u Ciebie wszystko jest ok a wszyscy inni to "patolusy /patologia / itd. " Proponuje Ci trochę odstawić komputer i ogarniecie się bo to chyba już poważne stadium jeśli nie widzisz że sam tą patologie reprezentujesz. Proponuje Ci udanie się do jakiegoś psychologa może być to nawet szkolny jak to w Twoim przypadku jest.
Przeczytalem jedno zdanie bo twoja opinia mnie nie interesuje, ale rozpisuj sie dalej.
 

DeletedUser31057

Guest
Więcej spamu się nie dało zrobić? :D Tak wsystkich zażenowałeś, że do teraz nikt się nie odezwał. Co tam Panowie i Panie na świecie? :]
 

DeletedUser31432

Guest
Wszyscy siedzą cicho nawet Demony boją się Rozbiórek i SCHODZĄ IM Z DROGI.
 

DeletedUser31057

Guest
a nie dalej, jak stronę temu prosiłem, żeby go zostawić w spokoju, bo szaro skończy :D
 

DeletedUser23718

Guest
El dziaciako i jego bracia.
Usuń konto proszę cię, bo sobie wstyd przynosisz. Wiedziałem że jesteś niepełnosprytny ale żeby aż tak..
Nie dosc że w głowie pusto to honoru zero. Czego można się spodziewać po 15 latku z mentalnoscia 5latka
Nie pozdrawiam i nie graj już w to.
 

DeletedUser23718

Guest
Weź.. wyjdź dzieciak. Życia nie poznałeś a honorze będziesz mi mowil. Odbierz dowód osobisty i przeczytaj kilka książek.
 
Do góry