Sytuacja na świecie Hermonassa

El dziaciako i jego bracia.
Usuń konto proszę cię, bo sobie wstyd przynosisz. Wiedziałem że jesteś niepełnosprytny ale żeby aż tak..
Nie dosc że w głowie pusto to honoru zero. Czego można się spodziewać po 15 latku z mentalnoscia 5latka
Nie pozdrawiam i nie graj już w to.

Weź.. wyjdź dzieciak. Życia nie poznałeś a honorze będziesz mi mowil. Odbierz dowód osobisty i przeczytaj kilka książek.

Ja Maniuś nie chciałam się w nic mieszać i jakoś się to nawet udawało. Tu żadnego starcia sił nie było, bo też nie było takiej potrzeby - korzystałam z gościnności Kamila. Wiec nie jest tak, ja Ty sobie to wyobrażasz.

Dawna Marta ma już mocno przyp[iłowane pazury, teraz już tak bardzo nie drapie jak kiedyś, bo doszła do wniosku, że po prostu nie warto. Tak jak zresztą starszy już Mamut stał się bardziej leniwy i spokojny niż za wczesnych serwerów :) sorry za przytyk, tym razem nie mogłam się oprzeć

gravi ja to wam tak lekko wspolczuje. Akurat nie ellkomediante bo tego faceta trzeba trzymac w zamkniecia ale ze macie tam martusie.
to ze wam sojek rozwali od srodka bylo pewne jak nic pytanie bylo kiedy :)

bierz graczy załóż nowy sojek a marta niech rzadzi sama soba.
macie tam swietnych graczy i szkoda ich bo sie zmarnuja. jak nic nie zrobisz za max tygodnie nic z twojej pracy nie zostanie

Nie rozumiem czemu wszyscy siadacie na mnie?
Ja gram bo lubie grać, mogli wszyscy zauwazyc w Wariatach ze nie wchodzilem w zaden konflikt miedzy graczami lub ich unikalem czy staralem sie wszystko zalagodzic.
Walnalem sobie szaraki bo to mi ma sprawiac przyjemnosc a nie kłotnie bo ten nie lubi tego a tamten tamtego.
Oddalem władze Marcie i BasikOOO bo kobiety uznaly ze z Jednorogim nie wiemy jak prowadzic sojuszu, a ze chcialy i tak zalozyc sojsuz a ja skonczyc gre z jednorogim to wszystko dobrze sie składalo.

I teraz kieruje tą wiadomosc do wszystkich osob co graja lub beda zaczynac grac, gra ma sprawiac przyjemnosc, a nie wprowadzac kłotnie czy zamieszania.
Opinie mam jaką mam, ale nigdy nie zlewalem zadnego gracza u mnei sojuszu.

Gravi a tu co ciebie: jako radny i dyplomata powinienes bardziej odnosic sie z szacunkiem do Marty, prowokowales do kłotni caly czas, nie mówie ze druga strona jest czysta, ale to my decydowalismy o wszystkich i to Marta musiala sie do nas dostosowac.

Manfred nie udzielal sie na mój temat bo ty to wgl niesłowny typ jestes, jedną sprawe mozesz miesiacami ciagnac.

haha i mowi ten co szaraka zrobił :)
No i co z tego?
Ty do konca świata bedziesz zbieral tyle slotow i pw co ja zrobilem w 2miesiace wiec ogarnij pape.

El dziaciako i jego bracia.
Usuń konto proszę cię, bo sobie wstyd przynosisz. Wiedziałem że jesteś niepełnosprytny ale żeby aż tak..
Nie dosc że w głowie pusto to honoru zero. Czego można się spodziewać po 15 latku z mentalnoscia 5latka
Nie pozdrawiam i nie graj już w to.
Dobra festyniarzu marudzisz a mogles dawno od nas odejsc, a sorry ty i tak nic nie robiles.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
jedna rzecz mnie caly czas zastanawia. Czemu mnie zblokowałeś na pw.
przeciez to ty non stop do mnie pisałeś, ty mnie męczyłeś.
jaki byl w tym cel?:)

co do mojej niesłowności no cóż a co ja tam ci obiecałem? przecież ja z tobą nic nie ustalałem

Historia się powtarza:cool:
Co do Gravi-odpowiedzialny chłopak, wie co robi;)
Z Komediante..to troszkę jak z....komediami De Funesa.. za każdym razem rozbawiają, ale znamy już ich początek i koniec:D
Za chwilę będzie można się spodziewać się kontry i pyskówki (bo on inaczej nie potrafi):p

Historia się powtarza:cool:
Co do Gravi-odpowiedzialny chłopak, wie co robi;)
Z Komediante..to troszkę jak z....komediami De Funesa.. za każdym razem rozbawiają, ale znamy już ich początek i koniec:D
Za chwilę będzie można się spodziewać się kontry i pyskówki (bo on inaczej nie potrafi):p
W sumie bawi mnie to, lepiej walnac szaraki jak sie nie chce grac z kims niz odchodzic do wroga (w twoim stylu)