Sytuacja na świecie Hermonassa

Przy próbie rekrutacji jeszcze ładnie pisał, czy ktoś ma ochotę powalczyć praktycznie z całym światem - jeszcze jak byłby to w stanie zagwarantować

Jak dla mnie to wylewasz swój żal..
Skoro masz art w nicku to przelej ten żal tylniej części ciała na papier/płótno czy pergamin.
SŚ 2 już nie ma..diuna 2 tak samo..więc skąd te sojusze bierzesz?
Skoro już wymieniamy 5 wodę po kisielu..to może o shadow wspomnę?Przecież to kolejne psiapsiółki rozbiórek..
Z moich obliczeń wychodzi nasze 5 sojuszy(które ogromne się są) na wasze 6..

Wiesz..jedyne co wy zapewniacie to łąkę zieleni i równie niebieskie niebo..nie wiem czy to jeszcze kogoś pociąga.

Zgłaszać tego nie planuję..
Chociaż ktoś tu chyba nie rozumie pojęcia wiadomości prywatnej..
Służę pomocą
jeśli ktoś wysłał coś komuś na priva, zwykle na forum lub na czacie, to wysłał mu to tylko do jego wiadomości, nie udostępniając tego ogółowi użytkowników; słowo potoczne, używane w komunikacji internetowej[/QUOTE]wysłaeś to jako wiadomość Dyplomatyczną i wiedziałeś że to będzie na forum rady jako propozycja

Ostatnio edytowane przez moderatora:
No niestety prawda taka, że Demony zebrały ludzi którzy faktycznie grają. Mają czas, mają doświadczenie, nawet mają złoto. Moim zdaniem poza topką i tak większość ich ludzi gra tylko na część swoich możliwości a i tak mają przygniatającą przewagę nad koalicją sojuszy z Północy. Poza kilkunastoma graczami z koalicji nie ma tu graczy tej klasy. Natomiast jaki jest sens tego wszystkiego, zebrać najlepszych graczy polskiego grepo by walczyć z małymi sojuszami skupiającymi żółtodziobów zamiast zmierzyć się z Rozbiórkami...razem potem cuda będziecie budować? A jeśli będziecie jednak w przyszłości rywalizować to po co odkładać konfrontację? Jeszcze nie daj Boże ludziom znudzi się takie granie i pójdą na nowy świat a tu pokończą.

mazak nawet dziadek ale wiedziałeś i wyraziłeś zgodę a co do defowania to nie ważne ile bo my rozbiórką sporadycznie pomagamy tak samo jak Oni nam i w takim razie jest podobnie a Wy płaczecie

mazak nawet dziadek ale wiedziałeś i wyraziłeś zgodę a co do defowania to nie ważne ile bo my rozbiórką sporadycznie pomagamy tak samo jak Oni nam i w takim razie jest podobnie a Wy płaczecie
Wyraziłem zgodę na publikowanie tego na radzie..a nie na FO..to tak dla sprostowania
no trudno żebyście jeszcze ściśle współpracowali
Wtedy ten świat rzeczywiście był by dnem..
Chociaż..skoro wyciągamy wiadomości..to może pochwalisz się że na waszym forum wojna z rozbiórkami to pewnik?Czy takich informacji już nie publikujesz?

Jak ci się nasza polityka nie podoba to znaczy, że idziemy w najlepszym możliwym kierunku

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wyraziłem zgodę na publikowanie tego na radzie..a nie na FO..to tak dla sprostowania
no trudno żebyście jeszcze ściśle współpracowali
Wtedy ten świat rzeczywiście był by dnem..
Chociaż..skoro wyciągamy wiadomości..to może pochwalisz się że na waszym forum wojna z rozbiórkami to pewnik?Czy takich informacji już nie publikujesz?
nigdy takiego tematu nie było i nie ma takiego planu -pochwal się skąd masz takie info i je pokaż chętnie się dowiem kto co i jak

Bez Nazwy ostatnio byli wspierani przez Starą Gwardię Poganiaczy, to mały sojusz zatem pomoc też imponująca nie była, na pewno nie 20 - 40 k deffa a wy tyle macie na jedno podburzone miasto (ciekawe skad jeśli Rozbiórki wam nie pomagają?). Kiedy poszły akcje na ludzi z Poganiaczy Wielbłądów to tam poszedł deff i Bez Nazwy już dostawali mniej. Ale nie wiem czemu tak stawiacie krzyżyk na tym sojuszu. Potracili miasta, co im przeszkadza zapalikować dużo dalej na północy i się odbudować? Już widziałem na tym świecie takie przypadki.

Bez Nazwy ostatnio byli wspierani przez Starą Gwardię Poganiaczy, to mały sojusz zatem pomoc też imponująca nie była, na pewno nie 20 - 40 k deffa a wy tyle macie na jedno podburzone miasto (ciekawe skad jeśli Rozbiórki wam nie pomagają?). Kiedy poszły akcje na ludzi z Poganiaczy Wielbłądów to tam poszedł deff i Bez Nazwy już dostawali mniej. Ale nie wiem czemu tak stawiacie krzyżyk na tym sojuszu. Potracili miasta, co im przeszkadza zapalikować dużo dalej na północy i się odbudować? Już widziałem na tym świecie takie przypadki.
Deffa mamy dużo swojego, rozbiórki owszem, pomagają nam ale sporadycznie równie jak i my im, np. obstawiając 2/3 miasta. Sojusz który jest tak duży ma swojego deffa sporo [uwierz mi, że osobiście i tak z tych liczb zadowolony nie jestem, mogłoby go być znacznie więcej].

Poza tym nie rozumiem na jakiej zasadzie stwierdzasz, że rozbiórki nam nie pomagają jak art parę postów wcześniej napisał, że nam pomagają? :D